Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość kamilaperman
Robiłam makijaż ust. Koszmar, ledwo wysiedziałam, w połowie miałam dość. Maść nie działała na całość, były punkciki po nakłuciu których myślałam, że umrę. W pierwszy dzień były bardzo ciemne, w drugi spuchnięte; powiększone czterokrotnie. Po powrocie do domu, kiedy maść przestała działać ryczałam z bólu 2 godziny. Później było już lepiej. Nie piszą nigdzie o okresie rekonwalescencji, trwa on do 8 dni przez tan czas usta bolą, nie można ich naprężyć, są strasznie wrażliwe i obolałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Kamilaperman coś mi się zdaje , że wybrałaś rzeźnika niestety. Normalnie takie rzeczy o których piszesz nie mają miejsca, może wystąpić lekka opuchlizna i to nie zawsze, a poza tym już nic. Czuję , że miałaś poorane usta wzdłuż i wszerz . Przykro mi . 8 dni rekowale... to strasznie dużo, po 4 dniach normalnie odpadają kolorowe paprochy. Coś ci podpowiem, jak już się wygoją usta i nakremujesz je mocno przez co elastyczność będzie większa, a mimo tego przy otwieraniu ust np. żeby zjeść kanapkę, poczujesz duży opór i zahamowanie w r***liwości warg......przy naciąganiu, naprężaniu, uśmiechu, to masz pooraną tkankę i masz blizny ze zrostami. Jeśli poczujesz coś w rodzaju przykurczu warg, to właśnie tak należy sądzić. Nigdy jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś po zabiegu dwie godziny płakał z bólu;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie gdzie zrobic najlepiej brwi w Toruniu i jak to wyglada cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze odnosnie zapytania o zrobienie brwi w Toruniu jaka metoda jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście uważam że naturalne jest piękne, a na dobry nastrój polecam www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daawwida
Makijaż Permanentny w Krakowie Dziewczyny mam prośbę o opinie. Poszukiwałam sprawdzonego salonu w Krakowie.Polecono mi parokrotnie Salon Odrodzenie gdzie Pani Małgorzata Gajewska Didiuk wykonuje ten makijaż podobno od parunastu lat. Czy któraś z was słyszała opinie o nich lub wykonywała tam zabieg. Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie odnośnie kresek- robiłam 1,5 roku temu, sprzęt i barwniki były long, teraz kreski są niebiesciutkie:( byłam juz 2 razy na odświeżaniu koloru, inne barwniki i sprzęt i niestety ten niebieski nie chce się ,,przykryć,, czarnym kolorem. Czy linergistka robi coś zle? Czy na te moje niebieskie kreski jest jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wielu, wielu, bardzo wielu dniach rozterek zdecydowałam się na wykonanie makijażu permanentnego. Wybrałam gabinet Perfect Glamour z Wrocka, w moim mieście cieszy się on najlepszymi opiniami. Obawy były wielkie – że będzie bolało, że wyjdzie nie tak, jak potrzeba… Wszystko wyszło tak, jak sobie wymarzyłam i ustaliłam to z panią Małgorzatą. Super człowiek – spokojna, życzliwa, jeszcze przed zabiegiem rozwiała wszystkie moje wątpliwości, na spokojnie opowiedziała, jak to będzie wyglądało itd. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena1234
Witam mam pytanie czy linergistka przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi maluje je na oko czy od szablonu? jak zrobić identyczne brwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena - ja najpierw bardzo dokładnie rysuję kształt kredką, jak widzę że coś mi nie pasuje to poprawiam do momentu aż jest naprawdę idealnie. W między czasie pokazuję postępy klientce - ona w tym momencie mówi mi czy nie są za cienkie lub za grube i przedstawia inne swoje wyobrażenia - na tej podstawie ja poprawiam rysunek - albo tłumaczę jej dlaczego nie mogę czegoś zrobić (np namalować łuku na pół czoła ;) ). Taki rysunek musi być bardzo wyrazisty, żebym wiedziała później gdzie mam prowadzić igłę. Przy odrobinie wprawy zrobienie dwóch współgrających ze sobą brwi nie jest takie trudne. Słyszałam o paniach, które wykonują brwi od szablonu, ale ja sobie tego nie wyobrażam bo każda twarz jest inna i tych szablonów potrzebne by było spokojnie ze 20 przy czym potem i tak trzeba by poprawiać ręcznie bo nie ma 2 identycznych twarzy i czasem żeby brwi wyglądały na takie same trzeba je tak naprawdę zrobić trochę inne - bo z jednej strony czoło będzie płaskie a z drugiej wypukłe a ja wolę się trochę pomęczyć z rysunkiem niż tłumaczyć się - "ma pani asymetryczną twarz, dlatego nie da się tego zrobić prosto" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
dziewczyna od niebieskich kresek.....jeśli chodzi o krycie barwników longa innymi kolorami, to w tą stronę nie ma problemu. Każdy barwnik innej firmy przykryje longa . Gorzej w odwrotną stronę. Jeśli miałaś po longu niebieskie to prawdopodobnie kajal nie był zabezpieczony. np brazilem. Wtedy aż tak bezczelnie niebieskie się nie robią, kończą się granatem, stalowym kolorem. Często tak jest, że te kruczo-czarne kolory po czasie ,jak tatuaż robią się, takie nie fajne. Dlatego trzeba je zabezpieczać lub mieszać z innymi kolorami, ale wtedy nie ma już takiej mocnej czerni na początku, tylko taka czerń-czerń. Ale wiesz czasem skóra od początku mówi, że tu kreski zrobią się niebieskie i nawet nie warto się za to brać, chyba, że co roku kobieta przyjdzie dopełnić kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka miala podobny problem z kreskami longa na oczkach zrobiily sie niebieskie nie dalo sie ich przykryc innym kolorem ma je juz ponad 2 lata i teraz kolor zaczyna przypominac ......... Dlatego nie zdecydowalam sie zrobic makijazu trwalego,wyglada okropnie wiec wole soboie te kreski malowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odpowiedź Edycie w sprawie niebieskich kresek, ale ja już je miałam 2 razy przykrywane innym czarnym i d...a, ani trochę nie ,,sczerniały'', czy mam jeszcze raz próbować czy już raczej odpuścić sobie i czekać az kiedyś może mi zejda całkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przede wszystkim te czarne kreski, przechodzące potem w niebieski, zielony czy inny odcień to brak wiedzy i porozumienia między linergistką a klientką. Nie ma jeszcze takiego czarnego koloru który po czasie zostanie tak samo czarny i o tym powinno się wiedzieć przed zabiegiem oczywiście jeżeli pani wykonująca sama posiada odpowiednie wiadomości.Wiele przewijających się tutaj problemów to wlaśnie brak wiedzy.A że wiedza kosztuje nie każda ma ochotę dodatkowo się dokształcać, jedzie na jednym kursie przez lata. Nie tylko w elektronice widać ciągły postęp na tym polu też, a wiec idąc na zabieg zwróćcie uwage z którego roku wiszą dyplomy na ścianie, jak często wasza linergistka się dokształca, czasami te z dziesięcio letnim stażem robią więcej błędów niż świeżynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daawwida
Ponawiam pytanie: Makijaż Permanentny w Krakowie Dziewczyny mam prośbę o opinie. Poszukiwałam sprawdzonego salonu w Krakowie.Polecono mi parokrotnie Salon Odrodzenie gdzie Pani Małgorzata Gajewska Didiuk wykonuje ten makijaż podobno od parunastu lat. Czy któraś z was słyszała opinie o nich lub wykonywała tam zabieg. Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam nadzieje, ze jakos uda mi sie zalogowac, mam problem. Nie dostaje odpowiedzi, mooze wiecie co zrobic lub co ja robie zle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monow
Dawwida Ja wykonywałam w Salonie Odrodzenie brwi i przymierzam sie do kresek. Jestem bardzo zadowolona.Zresztą trafiłam tam z polecenia. W tym salonie przyjmuje Pani Małgosia Gajewska Didiuk ona jest właścicielką tego salonu. Świetna kobieta ! Jeżeli chcesz to pisz na maila monowak4@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawwida
To będę pisać do Ciebie na maila dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovitus
Cześć trzy miesiące temu mialam robione brwi , niestety po dwóch poprawkach nadal niewiele widac te brwi i jest duzo przeswitow , Pani Asia mówi ze tak czasem jest , a ja bym chciala zasiegnac Waszej opini , co moze być glownym powodem ze pigment nie wchodzi mi w skórę ? A moze ta Pani za slabo robi bo wszyscy mowia ze to boli a mnie wcale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Może spróbujcie ciut ciemniejszy kolor? zwłaszcza na prześwity, a resztę zostawić i zobaczyć jak się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jovitas
Pani Edyto dziękuje za podpowiedź , ostatnio mi Ta pani polozyla ciemniejszy i nadal nie pokryl nic :( jestem zrozpaczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Jovitas nie rozpaczaj, ja mysle ze problem polega w niedokladnym wypelnieniu, nierowne ruchy, moze za szybkie lub za plytko wprowadzony kolor,Po zabiegu wyglada rowno a po wyluszczeniu widac niedoskonalosci. Co do bolu to nie prawda jest ze wszystkich boli, pisza dziewczyny o bezbolesnych zabbiegach takze. Jezeli bylas odpowiednio znieczulona to moglas nie odczowc diskomfortu, ale rowniez jezeli pigment byl wprowadzony bardzo powierzchownie to tak jak piszesz moglas nie odczowac bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam wczesniej , zrobilam tylko jeden wpis ale ciegle czytam bo lubie to forum. Brawo dla Gosc! Tez tak uwazam, ze trzeba sie doksztalcac. Makijaz permanentny jest naprawde super wygodny pod warunkiem ze patrzac w lustro nie straszy nas swoj wlasny wyglad. Sama mam zrobiony makijaz permanentny brwi, kresek i ust. Czy od razu bylam zadowolona? Nie. Ale to byl moj wybor.Usta mam troche za jasne ale sama takie chcialam. Powinnam posluchac mojej linergistki i zrobic ciemniejsze. Tak naprawde przy brwiach bolu w ogole nie czulam ale to chyba dlatego ze bylam znieczulona przed zabiegiem I pozniej w trakcie zabiegu tez. Natomiast usta nie chcialy mi sie znieczulic. Bolalo mnie niesamowicie, po mojej mimice pani linergistka widziala co sie dzieje polozyla mi wiecej tego znieczulacza i czekajac powiedziala mi ze nie ma takiej opcji aby znieczulenie nie dzialalo niektorym po prostu potrzeba wiecej czasu,wiec poczekamy a " caly zabieg bedzie przyjemny i bezbolesny zarowno dla pani jak i dla mnie ". Dlugo trwalo to znieczulanie ale efekt byl naprawde super; bez bolu,bez opuchniec kolor zaraz po byl taki jaki chcialam, a ze pozniej mi zbladl to pani linergistka uprzedzila mnie wczesniej,poradzila abym wybrala ton ciemniejszy ja nie chcialam wiec mam to co mam nie majac do nikogo pretensji.Poza wszystkimi wyuczonymi sprawami wazne jest podejscie do klienta, ja czulam sie jak ksiezniczka. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alexaxoxo Mam pytanie, czy ty nie jesteś tą panią która będzie prowadziła szkolenia w Polsce w sierpniu i wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexaxoxo
Do gosc tak bede prowadzila szkolenia w Polsce od polowy sierpnia do konca pazdziernika - jezeli to o mnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphire83
alexoxoxo a moge wiedziec w jakim miescie prowadzisz te szkolenia ?? podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alexaxoxo Czy mogę poprosić o twojego priva? Mam kilka pytań odnośnie szkolenia. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga8555
Witam Dziewczyny 3 dni temu miałam robiony makijaż ust . poprosiłam żeby efekt był brzoskwiniowy pastel, prawie niewidoczny ....tymczasem obecnie na ustach mam kolor bordowy . czy z tego koloru zrobi się delikatny pastel? Jaki kolor miały wasze usta bezpośrednio po zabiegu i po wygojeniu. ciężko znaleźć takie zdjęcia w necie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
nie wiem jaką masz bazę ust ale z tego raczej winny kolor w najsłabszej wersji wyjdzie Aleoxo napisałam do ciebie tylko nie wiem czy doszło, coś mi poczta siada.....;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm baze ... chodzi o mój naturalny kolor ust? to okreslila jako zimny jasny zanikający roz bez wyrazu ? hmm w każdym razie .....czy to jest odwracalne? można będzie to rozjasnic .....a jaki wpływ maja promienie UV ...czy one rozjasnily by mi ten kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×