Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość oczytana osłuchana
do Natya i kasia-b byłam na stoisku na targach u tej Pani Agnieszki, robiła tam właśnie brewki metodą włosków, rysowała je bardzo cieniutką igiełką nie wiem czy się nie mylę ale chyba kilkoma kolorami, były tam tlumy więc nie zawsze mogłam podejrzeć, ale co jakiś czas tam wracałam i patrzyłam na kolejne modelki - bo robila chyba tylko brwi, powiem Wam, ze zrobilo to na mnie wrazenie, wyglądały mega delikatnie, zreszta ona sama ma zarąbiscie zrobiony makijaz, dziewczyny na ich stoisku zreszta tez bo wszyscy je oglądali dokladnie:) a wszystkie mialy wszystko zrobione ps tylko z tego co pamietam mowila, ze ta metoda nie jest dla kazdego bo u osob bez wlosow nie wygląda juz naturalnie tak jak u kogos u kogo mozna je wrysowac we wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Zgadzam się. Jak nie ma włosków naturalnych i ktoś rysuje brwi mp metodą włosa to po wyłuszczeniu wygląda tak +- jak narysowany szablon imitujący włosy. ale co kto lubi i co komu się podoba. Jeśli już metoda włosowa to też uważam , że lepiej choć w rzadkich ale zawsze włosach. Wtedy można jako taki trójwymiar osiągnąć. W przeciwnym razie szablon. I szczęśliwcem jest ten kto ma to zrobione perfekcyjnie. To można zawiesić przysłowiowo oko. jak włoski są grube, poprawiane, wyglądają jak płotek, to istna makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Dzięki za informacje :) Ja mam swoje brwi, tylko dość jasne i od połowy przerzedzone, stąd właśnie skłaniam się do metody włoskowej - żeby zagęścić i przyciemnić. Wybiorę się chyba na konsultację do p. Agnieszki, zobaczyć jak ona wygląda ze swoim makijażem i czy inne osoby tam w salonie mają przez nią robiony makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
jak P.Agnieszka ma ładny makijaż, to koniecznie zapytaj się kto jej robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1tygrysek
jeśli brwi, to najpewniej ona sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
jak to sama??? to tak sie da ładnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
hej, jestem po makijazu brwi- robilam w gdansku :) efekty niezle ale makijaz zbledl i czekam z utesknieniem na poprawke;p mialam robione metoda cienia czyli zamalowane cale brwi, pani u ktorej robilam chciala mi zrobic metoda piorkowa bo mam dosc delikatna urode ale wolalam calosciowa (moje brwi sa bardzo rzadkie ale dlugie, wyrwanie jednej brwi powoduje "dziure" wiec lepiej zamalowac calosc i mies spokoj :P) takze nic sie nie bac makijaz permanentny to przyjemnosc i komfort kazdego poranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
sama sobie robiła:) wszystko, nawet kreski! wiem bo było to tematem dyskusji jak podeszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuffffi_nk_a
ja jestem po makijazu permanentnym ust - wykonalam go w Klinice Urody Mona Lisa, i jestem bardzo zadowolona! oczywiscie balam sie na poczatku, bo rozumialam ten zabieg, jak cos w rodzaju tatuazu, ale bylo zupelnie inaczej. przede wszystkim efekt jest bardzo subtelny i delikatny, ale jednoczesnie widoczny.na poczatu dziwnie sie czulam i nie moglam sie przyzwyczaic, ale z czaem czulam sie coraz lepiej i piekniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodalalka123
witam chciałam tylko powiedzieć zeby nie ulegać ludziom bo dałam sie namoiwc na makijaż pemrnaneny w looksus brwi wygladaja okropnie i wydaje mi sie ze nie pasuja do moejj twarzy z tego co widze to jedzie z szblonu wszystkim takie same brwi nie patrzac czy cos komus pasuje nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
o kurcze, to chyba musi być bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syliwa.mal.
mlodalalka123 A miałaś już korektę? Dziwie się że tak postępują przecież każda twarz jest inna. Może wynika to z braku doświadczenia ? Ja nieszczęście mam ładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syliwa.mal.
mlodalalka123 A miałaś już korektę? Dziwie się że tak postępują przecież każda twarz jest inna. Może wynika to z braku doświadczenia ? Ja nieszczęście mam ładnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny !! Jestem tu nawa ale od samego początku prześledziłam ten post siedząc w pracy 10h dziennie to mam czas jak mam net w kom :P W każdym razie piszę głównie do Kobiet, które są z Trójmiasta i wiem , że mogą mi pomóc. Proszę Was o Wasze opinie co do salonów , w których zasięgałyście wszelkich informacji na temat makijażu permamentnego (a mi chodzi o m.p.brwi)=już tłumaczę co z nimi nie tak: a więc, jestem z natury szatynką o bardzo ciemnych piwnych oczach, dodatkowo farbuję włosy na ciemny kasztan. Za to natura ubożyła mnie w prawie brak brwi,bo mam je tak bardzo cienkie,że na zdjęciach to wyglądam jak łysy alien :D W każdym razie zaczełam od tygodnia czytać w pierwszej kolejności to forum,więc zaczynam dopiero na własną rękę rozeznanie w internecie dlatego mój apel do Was o pomoc. Napiszcie mi proszę z jakimi salonami macie doświadczenia te przyjemne jak i te mniej, których powinnam się strzec. Błagam o pomoc KObitek z Woj. Pomorskiego !! Pozdrawiam Wszystkie, Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
czarnula00 ja robilam w gdansku u pani agnieszki ucinskiej ;) efekty sa swietne i niedlugo poprawke mam to juz w ogole bedzie cudo, na poczatku sie balam, tyle sie naczytalam o krzywych brwiach, o fioletowym pigmencie, niepotrzebnie bo brwi sa cudne i zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
czarnula00 400, robilam metoda cienia niewiem ile by bylo za inne metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
tak w ogole to przed zabiegiem mialam juz prawie rezygnowac ale poznalam na pewnym portalu dziewczyne ktora robila brwi u pani agnieszki i bylam zachwycona ;) sama takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Edyla LTL - wysłałam :-) - tylko się nie przestrasz - tak jak na tym zdjęciu tak wyglądały ok pół roku - dzień w dzień!!! potem odczyn zaczął się zmniejszać w miarę jak "zdejmowałam" kolejne warstwy naskórka. Natya - moja kolezanka robiła sobie brwi i kreski u p. Agnieszki z Piseczna (o ta ci chodziło>? )- brwi wyszły super mimo że kolezanka ma bardzo specyficzną "ostra" urodę. A kreski widziałam po pierwszym razie - ocenić będę mogła dopiero po drugim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
warszawianka 2 - tak, o ta pania mi wlasmie chodzilo, bardzo dziekuje za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Warszawianka odpiszę ci mailowo . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena?
jak to 400, na stronie tej Pani Agnieszki jest, że 800, chyba, ze nie u niej robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka cena?
aaaa, dobra, już złapałam, nie o tę Panią Agnieszkę chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w poznaniu?
czy ktoś poleca salon w Poznaniu, gdzie można zrobić profesjonalny makijaż permanentny. Wiosną skorzystałam z zakupów w ramach Groupona i wykupiłam sobie makijaż brwi i obu kresek. Masakra - już prawie nic nie mam. Czy ktoś mi coś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w poznaniu?
Jeśli komus przyjdzie do głowy skorzystać z usług Studia Urody Alfecca na ul. Za Groblą - bo jest tanio, to niech liczy się z tym, że tanio, nie znaczy dobrze. A ból...... o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
na stronie jest 500-600 ale placilam 400:) czarnula00 podaj maila, postaram sie wyslac chociaz nie mam aparatu ale moze chlopak zrobi jakies zdjecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
do A w Poznaniu - polecam p. Alicję Modrzyk z salonu Estetique. Zrobiła mi piekne brwi i teraz pracujemy nad ustami - pełnymi blizn po robótce Sharleya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
warszawianka 2 - czyli to prawda, że Sharley "zszedł na psy"? Bo czytałam już w kilku miejscach, że zaczęli iść na ilość, na masówkę i niestety coraz więcej jest przypadków tragicznych efektów ich pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×