Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość oczytana osłuchana
Edyto - metodę wake-up przedstawił ostatnimi czasy nie kto inny, a "Twój" Long Time Liner znalazłam takie info w necie i chciałam się zapisac na zabieg, babka do której byłam zapisana na brwi bardzo zachęcała, ale podzwoniłam po kilku innych renomowanych - zresztą polecanych tez na forach miejscach i większość Pan mi to odradzalam jedne ze zględu na to, ze nie bardzo chyba do konca wiedzialy co to za twór, drugie bo były przekonane, ze to niezbyt rozsadne, ja sobie myslę, ze jesli jest jakiś głos na nie - rozsądny - to trzeba sobie odpuscic a long time liner widac zaczyna isc na ilosc a nie na jakosc niestety... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
dziewczyny załamałyście mnie całkowicie... Acolor i Edyta znają moją sprawę i moje podwójne kreski :( pani która miała "posprzątać" po pierwszym- nie udanym makijażu to tak zwana profesjonalistka, ma doświadczenia uhuhu i jeszcze trochę, pewnie większość dobrych linergistek uczyla się u niej...a namawia mnie usilnie, wręcz wciska ten wake-up, że to najlepsze co mozna zrobić w moim przypadku...czuję się oszukana, naprawdę smutno mi, bo zaufałam, miała pomóc, poprawić, a widzę że chodzi tylko o wydojenie mnie z kasy, normalnie pochlastać się można...miałam iść do niej jeszcze na usta, ale teraz to już sama nie wiem czy iść czy olać...mam milion wątpliwości :/ miało być dobrze, wyszło jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
do LAMBRIA a czy Ty przypadkiem w Sharleyu nie jestes tak mocno namawiana? jeśli tak to nie dziwi mnie to, wlascicielka bardzo mocno promuje to ostatnimi czasy, kasa kasa kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Oczytana osłuchana "Mój" Long Time Liner jak sama nazwałaś także szeroko promuje metodę włoskową, której ja jestem raczej przeciwniczką i nie wykonuję takiej usługi. I wyjaśnij mi tylko, co jedno z drugim ma wspólnego. Jestem również przeciwniczką dekoracyjnych kresek i także Long Time Liner taką usługę proponuje. To kto teraz schodzi na psy ? Ja bo nie wykonuję , czy Long bo proponuje? Jeśli ktoś pracuje na tej samej marce i ma inną filozofię wykonywanego zawodu to co ja mam z tym wspólnego? Mogę mieć swoje odmienne zdanie , swój koncept i ocenę.... Koleżanka po fachu ma prawo do swojego zgoła odmiennego zdania, innej koncepcji i również innej oceny. W swoim wachlarzu usług może mieć wake-up. Takie demokratyczne prawo każdego człowieka. Powtórzę się kolejny raz: Urządzenie kocham, resztę tylko lubię ;) a co do mp to mam bardzo sztywne i konserwatywne podejście. Klasyka, podkreślić naturę, nie kombinować i nie cudaczyć na twarzy i żadnych głupotek-nowości czytać modne trendy na dany sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudane makijaze sa fatalne do pracy, to juz nie czysta karta do malowania. Trzeba poprawic tak, aby wygladal makijaz estetycznie i w miare ładnie. Nie mozna oczekiwac ( w niektorych przypadkach), ze makijaz bedzie idealny. Czasem mozna poprawic niemal idealnie. :) Przykro mi, ze bajki opowiadaja niektore linergistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
do OCZYTANA OSŁUCHANA na razie wolałabym nie ujawniać kto mnie chce wydoić na kasę...mam niedługo wizytę w sprawie kresek- zobaczę co i jak, bo może rzeczywiście poprawi (chociaż miała zmieścić się w 2 zabiegach, a idę na 3), i naprawdę chciałabym żeby nie nadszarpnęła zaufania którym ją obdarzyłam... ale szczerze obiecuję- jeśli nie poprawi i będie się upierać przy tym wake-upie jako leku na koszmarka którego teraz mam na oczach, to obsmaruję doopsko na każdym możliwym forum i z imienia i nazwiska wytknę kto mi spartolil mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, czy to te kreski co mialam okazje widziec n zdjeciu? Jesli tak, to chyba miala juz ta Pani poprawiac i zrobila, to co jest . Dobrze zrozumialam? Nie daj wciskac sobie bzdur. Takie plamy, to tylko pogorsza sprawe, bo rozswietlac to nie ma co. Jesli takie kreski wykonuje, to jak rozswietli. To ogolnie wyzsza szkola jazdy - cieniowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-1985
Do Pani EDYTY LTL - bardzo proszę o kontakt na prv. moja poczta k-1985@wp.pl Bardzo dziękuję i czekam - Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
ACOLOR- tak, widziałas zdjęcia ode mnie- wiem, że żenada. Pozwoliłam sobie wysłać do ciebie maila z informacją co i jak i kto to zrobił. Na forum na razie nie chcę ujawniać, bo osoba znana, powszechnie uważana za specjalistę, więc nie chcę jej robić złej opinii (na razie) bo może jeszcze uratuje moje oczka. W przyszłym tygodniu mam 3 wizytę i mam nadzieję, ze ona sprobuje te podwójne kreski jeszcze pogrubić, tak zeby się zeszły w jedno, ale jesli nadal zechce to maskowac i cieniować to po prostu podziękuję jej za współpracę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, nie powinnas isc juz. Zawsze powtarzam moim klientkom, jesli ktoz nie umie zrobic ladnego makijazu od poczatku i niszczy kolejne prace, to nastepny raz nic nie zrobi. Wprowadzanie barwnika wielokrotnie nieudolnie i znowu i znowu..... Koniec jest dramatyczny i nie mozna juz poprawic niczego. To naskorek, żywy organizm, oko w Twoim przypadku. A jesli barwnik rozleje sie? Pomysl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
Esyto, uwagi były do Long Time Linera, nie personalnie do Ciebie. Jak może zauważyłaś "Twój" LTL był w cudzusłowie. Jako klientka i fanka kosmetyki szeroko pojętej uważam, ze firma zaczyna robić niezły show i wprowadza w zycie coraz bardziej politykę dojenia z kasy, wystarczy iść na targi, odwiedzam w zasadzie kazde w warszawie i sobie różne miejsca zwiedzam, sama myślę żeby może w przyszłości się tym tematem zająć i tam mi śmierdzi niestety Amwayem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morchibba
Witam, Dziewczyny poszukuję kogoś poleconego w Krakowie i okolicach. Bardzo proszę o jakieś typy. Stwierdziłam że czas najwyższy na zrobienie kresek i brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morchibba
Witam, Dziewczyny poszukuję kogoś poleconego w Krakowie i okolicach. Bardzo proszę o jakieś typy. Stwierdziłam że czas najwyższy na zrobienie kresek i brwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
K 1985 proszę napisz na edycjaj@op.pl jaki masz problem, pytanie lub rozterkę, postaram się odpowiedzieć . Oczytana i osłuchana, ja mogę ci z własnych obserwacji podsunąć refleksję następującą. W dziedzinie kosmetyki ale także i fryzjerstwa jak podglądam to każda niemal firma próbuje sztuczek typu amway . Na zawodach bywa tak, że to ilość twoich zakupów w firmie decyduje o twoim miejscu na podium. O rabacie na materiały do pracy dokładnie ten sam mechanizm. Jak masz kilku przedstawicieli na Polskę to dla świętego spokoju kupuj po trochę od każdego. Kupując od jednego duże ilości nie jednasz sobie pozostałych ;) Ostatnio rozmawiałam z żoną znanego florysty w naszym mieście ile trzeba wtopić kasy, żeby uznano cię na pokazach. Wszędzie to samo. A jak idziesz pod prąd to jesteś zawsze sam. Co do trendów, to firmy wymyślają tak zwane nowości, aby błysnąć na nowy sezon. Często są to bubelki;) białe kreski na linii wodnej rozświetlenie tęczówki, rozświetlenie powiek, rozświetlenie łuku brwiowego, rozświetlenie ust, optyczne zmniejszanie ust (dużych warg) Co do firmy na której ja pracuję to boję się , że największy spadek jakości zostanie zanotowany po śmierci seniorki, która tą firmę stworzyła, czuję, że już teraz nie ma do powiedzenia tyle ile mogła 10 lat wcześniej. Słynni następcy....;) cudzy trud łatwo się rujnuje....komercja wszechobecna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
Edyta, zgadzam się z Tobą w 100%, niestety, bo coraz rzadziej mozna spotkac ludzi z pasją, sprzedaz sprzedaz sprzedaz, na zachodzie targi sa po to zeby rozmawiać z ludzmi, u nas jarmark, a apropos "mistrzostw" - podeszłam sobie tam na chwilę i niektóre makijaże mnie poprostu przeraziły, nie do końca się znam na tym, ale chyba jednak umiem ocenić czy coś jest proste czy krzywe, byłam na jednym ze stoisk kiedy podeszła ze swoją modelką pani z podium - taka starsza blondynka, pewnie kojarzysz Edyto która skoro sama brałas udział i brwi - zwłaszcza brwi bo miała jeszcze i usta, mnie poprostu przeraziły! ale najdziwniejsze było to, ze ta pani byla tak zachwycona swoją pracą i pucharem, ze chyba nie widziała tej karykatury... Edyto, a Ty którą firmę szkoleniową możesz poradzić? oprócz long time linera, bo tam tak jak pisałam wczesniej mam wrazenie amway, a poza tym amway na który mnie totalnie nie stac, mam już pewne typy, ale byłabym wdzięczna za radę, a moze któras z dziewczyn była gdzies na szkoleniu ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
ja to chciałabym jeszcze podpytać o marki barwników- nie wiem czy usta robić u kogoś pracującego na LTL czy na czymś innym, jeśli na innym, to co możecie polecić...kurcze z jednej strony chce te usta zrobić, z drugiej- boję się że wyjdzie mi na nich 'wątróbka" a nie ładny kolor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas pracuje na innym sprzecie, doswiadczenie jest b.wazne. Barwniki w niepowołanych rekach nawet wybitne moga utlenic sie w rożny sposób. Tak wiec decyzja nalezy do Ciebie. Oczywiscie wazna sprawa jest pochodzenie barwnika, tzn. czy nie jest podrabiany. Usta to poważna sprawa, gdyz naturalna czerwien wargowa jest wykladnikiem , dobrania odpowiedniego koloru do pigmentacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Profesjonalne Studio "PERFECT FACE" 30-376 Kraków ul.Sodowa 7/13 Ma zaszczyt zaprosić Wszystkie Panie na wykonanie makijażu permanentnego, przez Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym Aleksandrę Kawałko. Szczegóły na stronie:www.makijazpermanentnykrakow.com lub na stronie PERFECT FACE Aleksandra Kawałko. SERDECZNIE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Na temat szkoleń to bardziej po drodze Acolor niż mi. Acolor sama jest szkoleniowcem i rozeznanie ma większe zapewne niż ja. To z osób, które udzielają się na forum. Może są czytelniczki , które chętnie też podpowiedziały by tobie gdzie polecają, a gdzie raczej nie. Może mają pozytywne doświadczenia, którymi zechcą się podzielić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczytana osłuchana: makijaz permanentny zaraz po wykonaniu jest b. mocny, intensywny. Barwnik złuszcza sie nawet do 60% do korekty, a skora klientki, modelki mogla byc b.wrażliwa, ukrwiona itp. Po złuszczeniu, zejściu strupkow kolor i ksztalt sa bardziej naturalne. Igla jednak spulchniamy naskórek i lekko puchnie miejsce nakłucia. Wiele czynnikow wplywa na wyglad. Trzeba poczekac. Taki ten makija zpermanentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata Maleszko
Robiłam makijaż w nowo otwartym gabinecie u Pani Marceliny Gnat poleciła mi ją koleżanka która kiedyś u niej też robiła Bardzo mila i doświadczona linergistka która od niedawna ma swój gabinet Polecam miejsce jak ktoś jest z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Profesjonalne Studio "PERFECT FACE" 30-376 Kraków ul.Sodowa 7/13 Ma zaszczyt zaprosić Wszystkie Panie na wykonanie makijaż u permanentnego, przez Mistrzynię Polski w Makijażu Permanentnym Aleksandrę Kawałko. Szczegóły PROMOCJI na stronie: www.makijazpermanentnykrakow.com lub na stronie PERFECT FACE Aleksandra Kawałko. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
ło matko...to tak bardzo kiepsko ten biznes teraz stoi, że aż MISTRZYNI Polski musi się na darmowym forum reklamować, bo klientek nie ma...a to dziwne...u Pani u której robię MP zawsze pełno klientek, a ceny ma kosmiczne...ciekawe od czego to zależy...hm... Pani Mistrzyni Olu- czy mogłaby pani podac jakiegos linka do pani dyplomów i informacji kiedy i w jakim konkursie mistrzostwo zostało uzyskane, na jakich barwnikach pani pracuje i tak dalej...dobrzze by było poznać tak zacną personę :) i galeria prac by się też przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
do Akolor ale krzywizna się chyba nie zmieni po zagojeniu:)? ps dziewczyny czy powiecie coś na temat dobrej formy szkoleniowej czy to nie to forum? gdzie ewentualnie szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzywizna pozostanie, jesli jest :). Na zle oko linergistki nie mamy wplywu. Oj tak, to trudna sprawa ten rowny permanentny hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Krzywizna a krzywizna ;))))) Czy 1-2mm różnicy w globalnym rozrysunku jest krzywizną ? A czym jest np. mój przypadek do poprawki po innym gabinecie kiedy kobieta ma: Początek brwi jedna dalej o 4mm . W momencie najwyższego wzniesienia różnica 0,5cm, a koniec czyli ta ostatnia najdłuższa linia jednej brwi wykracza poza klasyczny książkowy schemat o jakieś 8-9 mm a druga o jakieś 5mm . I przyszła kobieta chce naprawczej jest w stanie ponieść koszty związane z przywróceniem "normalnego "wizerunku......tylko co to znaczy przywrócenie normalnego wizerunku. Nie ma mowy aby wyglądała jak w dniu zanim zrobiła sobie to brzydactwo, co ja piszę za nim zrobiono jej to brzydactwo. takiej możliwości nie ma. Istnieje tylko szansa na to , że w jakiś magiczny sposób uda się ukryć w nowym kształcie cały bubel, trochę oszukać widza mykami" zawodowymi i tyle. Nie można stworzyć idealnego cacka w bazie koszmaru. Tu już tylko mniejsze zło trzeba wybrać. Zwłaszcza jeśli laser nie wchodzi w grę. Czy są szkoły dobrego rozrysunku. Jeśli takie są , to i tak nikt nie weźmie odpowiedzialności za pracę indywidualną w gabinecie po szkoleniu. W trakcie szkolenia to jeszcze za rączkę ktoś cię prowadzi, ale potem nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczytana osłuchana
tak dziewczyny, przychylam się - tak jak pisałam nie bardzo jestem w temacie, narazie "wącham":) ale zawsze wydawało mi się, ze najwazniejsze jest dobre namalowanie, a tymczasem jak w ciągu 3 dniowego szkolenia - często a moze nawet zazwyczaj nie jednoosobowego - mozna nauczyc sie rysowac...? chyba machnąć ot tak rysunek, albo robic makijaz na takim, który namaluje instruktor bo to przeciez fizycznie nie jest mozliwe - jesli szkolenie trwa dwa-trzy dni to nie ma na to czasu... a na targach znalazłam tylko 2 firmy, które przykladają do tego wagę i od tego zaczynają szkolenie, dla mnie to dziwne, ale widze, ze ten rynek to wolna amerykanka i moze powinnam przestac sie dziwic? no ale proszę Was - idę na targi obejrzec profesjonalistów jak pracują, a widzę rzeźnię w dosłownym tego słowa znaczeniu! była tam taka firma, na której stoisku krew z ust lała się strumieniami, a usta były tak wielkie, ze miałam wrazenie ze pękną! dookola porozwalane ukrwawione waciki SZOK! no i druga sprawa - jak patrzylam na makijaze pan specjalistek to tracilam chęc do dalszej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jak z ust się lała krew to i sprzęt do przysłowiowej d...y oraz ręka prowadzącej, a z tego makijażu i tak nic nie będzie . O siniaki będą i przebarwienia na lata plus blizny albo zrosty. Nadal są szkoły mp , które twierdzą , że jak krew się nie leje to barwnik nie wejdzie. 21 wiek i takie brednie;(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×