Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Natya
jooleczka - może coś w tym jest, ciężko dociec, ale fakt zastanawiają mnie te pozytywne opinie, bo mnie osobiście zdjęcia części makijaży na stronie tej Pani Agaty skutecznie zniechęciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennka83
A może po prostu ktoś jest zadowolony z zabiegu i chce sie tym podzielić? Szczególnie jak widział zepsuty makijaż u kogoś innego? I aż przechodzi mnie dreszcz, że kobiety chodzą do jakiś Pań, które są chwile po internetowym kursie makijażu i robią sobie krzywdę bo jest po taniości. Ja nie muszę nikogo reklamować na siłę, ani nie mam w tym żadnego interesu, ani profitów. Jestem zadowolona ze swojego zabiegu i jak widzę czasem jadąc autobusem co niektóre Panie zakrywają grzywką to aż chce mi się krzyczeć. Zaraz po zabiegu brwi rzeczywiście były bardzo ciemne (mam ciemne włosy, ciemne oczy, wiec pani Świecka poleciła mi najciemniejszy odcień barwnika do brwi), ale trwało to jakiś tydzień. Potem ten barwnik zaczął się złuszczać i brwi wyglądają naprawdę ślicznie. Zresztą tak jak mówię mam swoje zdjęcia którymi mogę się z Wami podzielić a Wy już sami ocenicie czy chcecie skorzystać z tej linergistki czy z innej.:) tyle w tym temacie :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa1
Makijaż permanentny w Gorzowie Wlkp!!! Poszukuje sprawdzonej kosmetyczki z Gorzowa !!!ktos cos wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennka83
Natyja - jak ktoś jest w miarę przytomny widzi, że zdjęcia na stronie PO są zaraz po zabiegu i nie wyglądają ani ładnie ani zbyt naturalnie. Zanim poszła na zabieg naczytałam się trochę jak to wszystko wygląda i rzeczywiście jest tak, że po zabiegu wygląda to okropnie ciemno i koszmarnie a potem większość tego koloru wychodzi i zostaje naturalny ciemny cień pod włoskami brwi. Zresztą tak jak mówie. Najlepiej udać się do wybranego przez siebie salonu i porozmawiać z Klientkami albo obejrzeć pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natya
Marzennka83 - po pierwsze Natya. Po drugie: umiem czytać i wzrok też mam nienajgorszy i widzę, że są tam zamieszczone po 3 zdjęcia: przed, zaraz po zabiegu, ale i "efekt końcowy". I to właśnie te zdjęcia niezbyt mi się podobają. Jeżeli Twój makijaż się udał i jesteś zadowolona - super, bardzo się ciesze, bo absolutnie nikomu nie życzę koszmaru oszpecenia nieudanym makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennka83
Natya - wybacz pomyłkę w nicku, naturalnie nie chciałam Cię urazić, ale ton Twojej wypowiedzi świadczy, że chyba niechcący tak się stało :/ Jeżeli chodzi o makijaże naturalnie każdy ma swój gust i mnie nic do tego co podoba się Tobie a co nie :) Najważniejsze, żebyś Ty była zadowolona :) Ja polecam, bo ze swojego jestem bardzo, a że niestety miałam wątpliwą przyjemność poznać kogoś z takim "koszmarkiem" na czole, dlatego napisałam ten post :) Pozdrawiam i dobrego piątku życzę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka1979
Ja robiłam makijaż tam:www.makijaztrwaly.com , bo słyszałam od znajomych z pracy, że ta dziewczyna to prawdziwy talent i teraz wiem że miały rację.... Pozdrowienia dla dziewczyn ze Starostwa B-B. DAnka, sorki zjadłam D ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badgirl2
cyt:"laMbria ło matko...to tak bardzo kiepsko ten biznes teraz stoi, że aż MISTRZYNI Polski musi się na darmowym forum reklamować, bo klientek nie ma...a to dziwne...u Pani u której robię MP zawsze pełno klientek, a ceny ma kosmiczne...ciekawe od czego to zależy...hm... Pani Mistrzyni Olu- czy mogłaby pani podac jakiegos linka do pani dyplomów i informacji kiedy i w jakim konkursie mistrzostwo zostało uzyskane, na jakich barwnikach pani pracuje i tak dalej...dobrzze by było poznać tak zacną personę i galeria prac by się też przydała" A Pani Edyta nadal, niezmiennie od lat trolluje na tym forum z 10ciu kont naraz... Pani Edyto/Tygrysku/Lambrio/ktokolwiek jeszcze. Pani mistrzyni Ola, bądź salon w którym pracuje popełniła karygodną gafę i zareklamowała się na Pani prywatnym forum, na którym tylko Pani wolno się reklamować. Z pewnością jednak tego nie wiedziała, gdyż domyślam się że nie chciało jej się czytać tych 172 stron które w większości sama Pani napisała. W tym przypadku to faktycznie, Pani Edyto, musiał Pani - że tak się wyrażę kolokwialnie - żal du..ę ścisnąć, bo tu nie dość że mistrzyni Polski z roku 2005, (google nie boli, znalazłam tę informację w minutę) to ma ładną stronę, w galerii widać bardzo ładne prace... A Pani Edyta ? Ma tylko to forum... i rozdwojenie jaźni objawiające się tworzeniem kont i rozmawianiem ze sobą na "swoim" forum... A co do merytorycznej zawartości Pani Posta, jako właścicielka salonu salonu kosmetycznego mogę powiedzieć, że o prowadzeniu czegokolwiek (poza tym tematem) to pojęcia bladego Pani nie ma... Stwierdzenie że ktoś klientów nie ma, skoro się musi reklamować, mogę uznać za bzdurę roku - a fakt, że padło ono z ust osoby rzekomo prowadzącej własny biznes pozostawię bez komentarza. Czyli Pani zdaniem banki nie mają klientów, samochodów nikt nie kupuje, a telefonów komórkowych nikt nie używa... skoro te branże wydają ogromne pieniądze na reklamę. Swoją drogą Pani, jako alfa i omega i omega swojej branży to już na pewno reklamy nie potrzebuje... wobec tego dlaczego od lat uprawia Pani tutaj kryptoreklamę ? Zanim Pani znów, tak jak co kilkadziesiąt stron stwierdzi, że Pani się tutaj nie reklamuję, to powiem że jest przeciwnie. Pani słynne zdanie: "przyślij mi proszę także zdjęcia twoich ust ... edycjaj@op.pl będę wdzięczna" i jego wariacje to próba nawiązania kontaktu z potencjalnym klientem - czyli target każdej reklamy. Również tzw."marketingu szeptanego" który Pani tutaj uprawia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokobaroko
do: bedgirl BRAWO !!!!!!!!!!!!!! sama prawda Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Oooo i znowu ktoś się mnie uczepił;) po upływie określonego cyklu tradycyjne klapsy;) Szanuję jednak poprzedni wpis, bo każdy na tym forum ma prawo do wypowiedzi, nie będę jednak kolejny raz udowadniać , że nie jestem wielbłądem. reklamy na forum nie uprawiam, mam swoją odrębną. A jeśli prywatnie proszę o przesłanie zdjęć ,oczywiście za zgodą drugiej strony, to tylko i wyłącznie w celu konsultacji i doradzenia co można zrobić, co poprawić , a czego absolutnie nie ruszać. I nic ponad to. Nie proponuję zabiegu u siebie, zwyczajnie wymieniamy poglądy. I nie pobieram za to opłaty. Zwyczajnie za darmo ....a to feler...;) Udzielam się na tym forum, bo to uwielbiam;) tak samo jak swoją pracę;) A co do postu :" , z którego roku to mistrzostwo i gdzie można przeczytać"itd. To jeśli mnie pamięć nie myli, to Acolor o to pytała a nie ja ;););) czytelniczka 172 stron przegapiła ten fakt, chociaż bo ja wiem....może ja Acolor też już jestem;)) p.s. Pani też może się na tym forum udzielać do woli jeśli to uwielbia tak samo jak ja;) Ja będę wymieniać poglądy, a Pani mnie krytykować i w ten oto prosty sposób ja będę zadowolona i Pani prze szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Kawałko
Witam! Z tej strony Ola Kawałko i kilka słów wyjaśnień. Umieściliśmy na tym forum informację o istnieniu firmy i jej promocjach z myślą o Paniach, które nie są zdecydowane gdzie wykonać zabieg i poszukują. Nie chodzi o to, że z "Mistrzynią Polski jest aż tak źle" Chodzi o to żeby przekazać TU JESTEM, zobacz jak pracuję, sama oceń i podejmij decyzję. Fajnie, że na Gruponie jest tanio-szkoda tylko, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością i wiele rozczarowanych Pań trafia później do mnie. A to się makijaż nie trzyma, a to było bez znieczulenia albo brwi trzeba było zgolić do zabiegu a to znowu jest krzywo itd..i tyle w tym temacie. A za mną pierwsza promocyjna metamorfoza, czekamy na złuszczenie i małe poprawki po miesiącu. Zapraszam do oglądnięcia efektów na mojej stronie PERFECT FACE www.makijazpermanentnykrakow.com Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka 2
Do pań, które podejrzewają, że Acolor i Edyla LTL to ta sama osoba - z oboma korespondowałam i styl wypowiedzi obu jest równy. Wg mnie są to całkowicie dwie różne osoby ;-) Co do Tygryska, Lambi itd nie wiem, alel już z forum można się zorientować, że występuje tu ta sama sytuacja ;-) Proszę bardzo z tą podejrzliwością zbastować - nawet jak ktoś się "podstępnie" reklamuje to przecież każdy myślący człowiek zanim pójdzie " pod igłę" to sprawdzi galerie prac. I już wystarczy, żeby zdemaskowac" niecną" linerystkę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre hahahah, ja jestem z Warszwy a Edyta Torun, dobrze mowie ( jesli sie myle przepraszam Edyta). Mielismy juz tu wielkie tornada, napady itp. Szkoda czasu na przepychanki. bleeeeeeeeeeeee. Mam dobry dzien i nie chce tu czytac, ze ja to ktos , jakis tam itp. Ja to ja- Akolor i bardzo prosze o ..................... Przejdźmy do waznych tematow :) Jak kogos cos tu boli, to sa inne fora. :)-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Acolor ja nieco 50 km za Toruniem, ciut większa metropolia ;);) tematów w obecnej chwili ważniejszych oraz poważnych na forum nie ma, więc z miłą chęcią przeglądam allegro i szukam prezentów gwiazdkowych. Kto myśli o mp w najbliższym czasie, może szepnąć partnerowi na uszko, co mogłoby się znaleźć pod choinką. Dodatek finansowy lub specjalny kupon z usługą ;) ;) gwiazdka ma swoją magię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre :) Juz Swieta ? O jejku, jejku, no tak, a co ja chce na swieta? Sama sobie zrobie permanentne brwi hihihihihihi. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badgirl2
Drogie Panie - nie twierdziłam i nie twierdzę że Akolor i Edytaltl to ta sama osoba. Nawiązałam do innego posta z innego konta, a Pani Edyta rzuciła nickem Akolor... mimo że w zacytowałam posta o którego mi chodziło... To żenujące że muszę tutaj Pani tłumaczyć rzeczy tak oczywiste... Czytać ze zrozumieniem też Pani nie potrafi ? Czy też przekręcanie czyiś słów i sianie zamętu to Pani taktyka obronna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny dzis dzien, usmiechu, życzliwości zycze. :) Moze wrocmy do tematu własciwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie takie sytuacje hahahah, bynajmniej nie jest nudno :).. Pare postow wyżej ktos napisal, że wybierając daną Panią do zrobienia mp to wiadomo zasugeruje sie głównie galerią prac, wiec nie ma wiekszego znaczenie czy ktos sie tu zareklamuje czy nie, mnie to nie rusza....Z właszcza ze co kilka postów powtarza sie pytanie, że jakas osoba z jakiegos miasta szuka jakiegos salonu wiec bynjamniej bedzie miala adresy moze przejzec prace i zaoszczedzi troche czasu..w czym problem ...przeciez te forum chyba poto powstało zeby w 100% wyczerpac temat mp do tego tez sa potrzebne reklamy poszczegolnych salonów a klientki same to zweryfukują ....więc niech Pani sie zareklamuje i bedzie git po równo hahah pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja zadałam sobie pytanie retoryczne, czy ja to może też Acolor, nie wmawiając nic nikomu. A na 167 stronie Acolor zapytała , z którego roku to mistrzostwo . Bo ja nie zadałam tego pytania nigdy. I nie wiem co panią tak na serio boli, bo myślę , że coś ogromnie, przeogromnie mocno. I co jeszcze pragnie mi pani wmówić.? Nie wiem ;) ale jak czytam takie osoby lub słucham to wiem czemu ludzie mówią uwolnijcie Polskę od Polaków. Acolor na marginesie i w nawiązaniu do tego co wyżej napisałam to powiem tu publicznie a nie tobie w mailu czy przez telefon. Bardzo dobrze , że na tegorocznych mistrzostwach nie zajęłam żadnego miejsca, bo analizując złośliwości jakie wypisują "odważne anonimowe " panie, zajęcie jakiegokolwiek miejsca przypisano by koneksjom w jury i znajomością z Tobą, a nie włożonej pracy w wykonanie mp. Dopiero poczytałabyś sobie jak to ja zdobyłam miejsce za to , że z tobą udzielamy się na forum, a ty siedziałaś w jury i dałaś mi fory. Anonimy do Beauty Forum listonosze nosili by torbami. A tak to chociaż ty masz święty spokój.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzieje? halo, halo. Dziewczyny koniec tej gadki, cisza. Zaraz zaczniemy pisac o marszu wczorajszym w warszawie, mialam przyjemnosc byc na dworcu centralnym wieczorem, okropnosc i strach. Brrrrrrr. Pozdrawiam i do uslyszenia w temacie makijaz permanenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poopoo
czytam czytam i juz nie wiem nic... Oprocz tego ze dalej chce mp :D akolor i edyta to prawdziwe mistrzynie! zaluje ze mieszkam na slasku i nie mam jak do was dojechac :( mam malego brzdaca i taka podroz odpada, wiec u kogo polecacie w moich okolicach? Zabrze,Bytom,Tarnowskie Gory, Gliwice? Moze Edyta i akolor kogos polecicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, polecam. :) www.makeupstyl.pl Studio Wizażu I Makijażu Trwałego Mieści się: Radlin, trasa Wodzisław - Rybnik ul. Rybnicka 64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniusia_
Cześć pisze bo dzięki temu forum jakiś czas temu trafiłam do Salonu Odrodzenie gdzie Pani Gajewska Didiuk wykonała mi makijaż na oczy. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dziękuje za opinie na temat salonu Odrodzenie. Z innej beczki: Zastanawia mnie fakt tylko czemu niektóre osoby piszą takie brednie o innych Paniach wykonujących mp. Ja uważam że jeżeli ktoś ma doświadczenie to nie musi być mistrzem a jak jest to bardzo dobrze. Uważam że każda osoba z doświadczeniem jest mistrzem swojego fachu. MARUDEROM DZIĘKUJEMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenusia
Mam pytanie: ile czasu trwa gojenie po wykonaniu makijażu permanentnego ust? Jeszcze nie mam pewności, czy zdecyduję się tylko na obrys, czy z wypełnieniem. Dla mnie to bardzo ważne, gdyż jestem umówiona do linergistki na określony dzień, a za kilka dni przyjeżdża mój chłopak zza granicy... same rozumiecie... ;) całowanie itp. Ile czasu musi minąć, by nie bolało, nie przeszkadzało i nie było "dziwne" w dotyku? Czy ktoś ma doświadczenie i wiedzę pozwalające mi mądrze i szczerze odpowiedzieć? Nadmieniam, że mam od roku kreski dolne i górne u rzęs oraz brwi i jestem bardzo, bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenusia
Mam pytanie: ile czasu trwa gojenie po wykonaniu makijażu permanentnego ust? Jeszcze nie mam pewności, czy zdecyduję się tylko na obrys, czy z wypełnieniem. Dla mnie to bardzo ważne, gdyż jestem umówiona do linergistki na określony dzień, a za kilka dni przyjeżdża mój chłopak zza granicy... same rozumiecie... ;) całowanie itp. Ile czasu musi minąć, by nie bolało, nie przeszkadzało i nie było "dziwne" w dotyku? Czy ktoś ma doświadczenie i wiedzę pozwalające mi mądrze i szczerze odpowiedzieć? Nadmieniam, że mam od roku kreski dolne i górne u rzęs oraz brwi i jestem bardzo, bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xenusia
Mam pytanie: ile czasu trwa gojenie po wykonaniu makijażu permanentnego ust? Jeszcze nie mam pewności, czy zdecyduję się tylko na obrys, czy z wypełnieniem. Dla mnie to bardzo ważne, gdyż jestem umówiona do linergistki na określony dzień, a za kilka dni przyjeżdża mój chłopak zza granicy... same rozumiecie... ;) całowanie itp. Ile czasu musi minąć, by nie bolało, nie przeszkadzało i nie było "dziwne" w dotyku? Czy ktoś ma doświadczenie i wiedzę pozwalające mi mądrze i szczerze odpowiedzieć? Nadmieniam, że mam od roku kreski dolne i górne u rzęs oraz brwi i jestem bardzo, bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Na całowanie to weź sobie tydzień zapasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1980
Xenusia - ja jestem 3 tydzień po 2 zabiegu ust. Wiem, że to zależy od indywidualnych predyspozycji i oczywiście osoby wykonującej, bo jak jest źle makijaż zrobiony, to może się coś dziać (rany, strupki itd) natrafiłam ostatnio na takie zdjęcia w internecie i dlatego rozważnie szukaj linergistki. Ja robiłam usta u Agaty Świeckiej w Warszawie. Cały zabieg trwał ponad 3 godziny i trochę bolało. Usta miałam podpuchnięte do następnego dnia. Ale tak trochę bolały jeszcze ze 2 dni po zabiegu. Później gdzieś na 4/5 dzień zaczęły odpadać od nich takie skórki, jak by nadmiar farby. Nie polecam robić samego konturu - też chciałam ale Pani Świecka przekonała mnie, że taka konturówka nie wygląda zbyt elegancko. Mam naturalny, nie rzucający się w oczy kolor (usta z wypełnieniem). Można zrobić też z cieniowaniem ale to tylko jak ktoś ma duże usta podobno (bo cieniowanie optycznie zmniejsza). Jak będziesz chciała się zdecydować to napisz do mnie na prv mogę podać Ci namiary albo poszukaj w Googlach, bo robi naprawdę dokładnie i solidnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×