Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Kazimierz_górą
Pani Aleksandro prosze poprawić galerie na stronie bo mam nadzieję że prace są lepszej jakości niż rozmazana nieskłądna galeria w której niebardzo wiadomo o co chodzi. Taka niechlujność raczej odstrasza niż pomaga, Nic personalnego ale szczera rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, hm, hm, juz chyba nic............. interesujace, mistrzostwa w ktorym roku, tak z ciekawosc? Edytka halo, halo co u Ciebie, bo ja ostatnio nie wpadam tu, a le juz mnie korci do popisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja przed momentem wróciłam do domu i nic mi się nie chce, a to dopiero poniedziałek;)))) Acolor istotnie mogłabyś częściej wrzucać swoją wiedzę i doświadczenie w postach, a tak to cicho.....o innych dziewczynach nie wspomnę;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka ledwie dysze, zobacz dopiero wrocilam do domu a jutro od rana robota a w srode ma wyjazdowe szkolenie do piatku. Nie ma co marudzic, jest to moja praca i kocham ja. Maz tylko narzeka, ze mnie w domu brak :) Takie zycie hihihi. Poprawie sie i z telefonu cos popisze, jesli dziewczyny beda pytaly, a Ty Edyta pisz, pisz, bo madra baba jeste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,tyle się naczytałam tutaj o metodzie long time liner i faktycznie sie na nia zdecydowałam .W Szczecinie jest jeden gabinet który na tym pracuje i to jest dziwne bo w innych miejscach Polski większość gabinetów pracuje na long time liner.JA byłam u Pani Marty Czerkawskiej w Enklawie.Porównując moj makjaż do koleżanek z pracy moj wygląda naturalnie, dobrane kształty i kolor.Bardzo się cieszę że tyle czasu sie decydowałam bo zapewne miałabym tatuaż a mam lekko podkręslone brwi i usta.Tylko nie jest tani :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Faktycznie w zachodniopomorskim jest bardzo mało gabinetów LONG-TIME-LINER - tylko 2 , u mnie w lubuskim , w województwie, które jest dużo mniej rozwinięte jest ich 5 :) . Pozdrawiam forumowiczki oraz koleżanki lingeristki , miałam długi wyjazd i nie miałam jak wejść na forum, postaram się więcej udzielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Faktycznie w zachodniopomorskim jest bardzo mało gabinetów LONG-TIME-LINER - tylko 2 , u mnie w lubuskim , w województwie, które jest dużo mniej rozwinięte jest ich 5 :) . Pozdrawiam forumowiczki oraz koleżanki lingeristki , miałam długi wyjazd i nie miałam jak wejść na forum, postaram się więcej udzielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Instytut Liera... a jak ci się pracuje na nowych barwnikach Longa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta LTL Pracuje mi się bardzo dobrze, mogę dokładnie uzyskać taki efekt jaki mam uzgodniony z klientką. Wychodzą bardzo ładne kolory. Odnośnie wcześniejszych postów o brak zdjęć w galeriach lingeristek po wygojeniu makijażu permanentnego, to bardzo ciężko jest zrobić takie zdjęcie , gdyż klientka jak ma ukończony zabieg nie chce przyjechać specjalnie do gabinetu, aby jej zrobić wyłącznie zdjęcia, często są to osoby z daleka. Dlatego zdjęcia po wygojeniu np. miesiąc lub dwa są właściwie niespotykane na stronach :). Ale oczywiście jest to cenna uwaga i mam pewien pomysł w jaki sposób zdobyć takie zdjęcia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka_39
forum jak sama nazwa wskazuje to: Forum dyskusyjne to przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. wikipedia a nie miejsce na reklamy czegokolwiek, nawet w zakamuflowanej postaci. Prosze o wyrozumiałośc osoby nie spełniające się w zawodzie lub inne traktujęce to miejsce jak nosnik reklamy. czytelniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia789
Czy ktoś wie jak wygląda znieczulanie? chodzi mi czy wkuwa się igłą kosmetyczka, bo słyszałam o kremach znieczulających . dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
Kto się właściwie udziela na forum- Pani Edyta. Nie podpisuje każdego postu reklamówką. Najlepszy post z tej strony forum to: Mistrzyni Polski robi promocję i zaprasza już chyba któryś kolejny raz z rzędu. Dlaczego? Chyba jest niezbyt dużo chętnych do mistrzyni. A czy nie powinno być odwrotnie, że do prawdziwej mistrzyni to raczej klientki powinny czekać? Co to za mistrzostwa, same osądźcie- fachowość i uczciwe wykonania nie są doceniane, np. Pani Edyta. Brała udział i nie docenili jej. A swoją drogą Pani Edyto, po co Pani te mistrzostwa, przecież Pani stanowi klasę sama w sobie, ważne jest to co Pani robi, a nie jakiś tam koncernowy certyfikat. I jeszcze jakieś głupie komentarze, które kilka postów wcześniej czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
Przepraszam, ze drugi post, ale coś mnie jeszcze zdziwiło -Liera INSTYTUT (nazwa wskazuje, że prowadzą tam chyba badania naukowe, skoro to instytut:). Piszą, że nie ma szans na zdjęcia makijażu po zagojeniu- i tego nie pojmuję- przecież są 2 korekty, to klientka gdy przyjeżdża na drugą jest już chyba po zagojeniu pierwszej-A MOŻE SIĘ MYLĘ:) W takim układzie może po pierwszym zabiegu po prostu nie ma się czym pochwalić i nie warto fotografować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gmikka mi przed korektą robila foty babka, i różnica była dlatego wlasnie jest potrzebna korekta, teraz mi sie juz wygoiły usta po 1 korekcie i jestem zadowolona, ale jeszcze nie wiem czy bedzie potrzebna 2 korekta to ocenic ma kosmetyczka. takze gdyby zdjecia ust wygojonych ale przed korekta mialy byc reklamą salonów to kiepsko by na tym wyszły heh wiec po czesci rozumiem, że ciezko zdobyc takie zdjecia ... co do znieczulenia to na oczy mialam masc elma -chyba nie pomylilam nazwy, co w mojej ocenie nic nie dało bo strasznie bolało, usta mialam jakims znieczuleniem uzywanym w stomatologii ale w masci i nic nie czułam normalnie mogla mi borowac heh dopiero jak odpuscilo to mocno bolało:) ale wszystko do znisienia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misia789 Do zabiegu makijażu permanentnego stosuje się różne znieczulenia mogą to być kremy z różną zawartością lidokainy , jak również znieczulenia w postaci zastrzyków. Kosmetyczki nie mają prawa stosować znieczuleń w zastrzykach , takie ostrzykiwanie może robić wyłącznie lekarz. Oczywiście jest możliwość współpracy kosmetyczki z lekarzem , lub są przypadki , że to własnie lekarz wykonuje zabieg takiego makijażu, jednakże ja osobiście nie polecam takiego rodzaju znieczulenia , z prostej przyczyny - podczas takiego znieczulenia może dojść do zniekształcenia ust lub brwi , i po zejściu takiego znieczulenia może wyjść krzywy makijaż. Druga metoda na krem znieczulający zawierający lidokainę . Tutaj mamy dwa rodzaje kremów , kremy stosowane przed zabiegiem , na zamkniętą tkankę przygotowujący do zabiegu właściwego i kremy stosowane już w trakcie zabiegu , na tkankę otwartą. Kremy znieczulające różnią się zawartością lidokainy co przekłada się na siłę znieczulenia. Każda firma stosuje inne rozwiązania. Jednakże bardzo istotna też jest osoba na której wykonywany jest zabieg , dlatego , że każdy inaczej reaguje na ból. Są Panie które taki zabieg nie boli wcale , ale miałam przypadki Pań, że ból miały dosyć spory pomimo znieczulenia, wtedy oczywiście można użyć więcej kremu znieczulającego. Następnym czynnikiem , który decyduje o bólu jest sama osoba wykonująca zabieg, bo można pracować bardzo mocno i ryć skórę maszynką ile się da , a są osoby które pracują delikatnie. Dlatego trzeba mieć świadomość , czy będzie nas bolało w trakcie zabiegu zależy od kilku czynników :) Odnośnie postów gmikki Uważam , że bardzo ważne jest istnienie takiego forum , na takim forum mogą wypowiadać się specjalistki z całej Polski i to , że wypowiada się tutaj kilka lingeristek podnosi poziom udzielanych rad i jestem za tym aby było ich jak najwięcej. Ja nie neguje innych metod tj. swiss color , szwedo grup, clarena itd. , myślę , że każda z tych metod wnosi coś dobrego do tego rodzaju makijaży , ale w tym wszystkim najważniejsza jest osoba , która wykonuje zabieg. Niestety to co się dzieje w tej branży czasami przyprawia o ból głowy. Są osoby z tak oszpeconą twarzą makijażem permanentnym , że ze łzami w oczach proszą o usunięcie lub poprawienie. Kilka stron wcześniej pisała Pani, że nie ma żadnych regulacji odnośnie takiego makijażu i zabieg może wykonywać dosłownie - każda osoba która zakupi taki sprzęt na allegro, nie ma żadnych wymagań. Ja osobiście uważam , że szkolenie z takiego makijażu powinno trwać minimum 6 miesięcy ! Dopiero po takim czasie osoba ucząca się , jest w stanie "poczuć" o co w tym wszystkim chodzi. Ostatnio na targach w Drzonkowie pod Zieloną Górą spotkałam Panią ze źle wykonanymi brwiami parę lat wcześniej , ale widać było , że makijaż brwi został "spartolony konkretnie", zasugerowałam jej, że mogę jej poprawić ten makijaż i będzie wyglądać o wiele lepiej , to jak usłyszała makijaż permanentny to jakby ją prąd poraził ! Powiedziała , że nawet nie chce słyszeć o makijażu permanentnym! I taka osoba później rozpowiada wszystkim znajomym , jaki to makijaż permanentny jest zły i żeby go unikać jak ognia. A przecież tak wcale nie jest , po prostu trafiła na osobę, która nie miała pojęcia co robi i oszpeciła kobietę, ale opinia o makijażu idzie w świat. Dlatego w interesie wszystkich lingeristek jest dbanie o wysoki poziom takich makijaży i uświadamianie kobiet, na czym polega taki zabieg , jaki jest efekt , na co zwracać uwagę itd. i nie musimy się przy tym szarpać wzajemnie i przekrzykiwać , ale możemy się wspierać i udzielać rad wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
To już naprawdę ostatni wpis i pędzę na samolot. Tak się złożyło w moim życiu,że pracowałam jakiś czas w reklamie i wiem co nieco na temat "podstępnych":) technik socjo-marketingowych. Jak wrócę napiszę wam coś ciekawego na ten temat-kilka historii z życia wziętych. Nie wiem kto ukrywa się pod podpisem CZYTELNICZKA ale ma dużo racji co do idei forum, które powinno być czyste. Ale my doskonale wiemy, że (szczególnie w naszym kraju) nie wiele rzeczy jest takich jak być powinno. Oj zmykam bo się spóźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja jestem za tym aby było jak najwięcej profesjonalistów na forum, chętnych opowiedzieć o pracy, pomóc, wspomóc, i wcale mi nie przeszkadza czy ten ktoś zamieszcza swoje personalia. Jedni odbiorą to jak bezpłatna reklamę, inni , że osoba zabierająca głos poddaje się identyfikacji i w skrajnych przypadkach może dojść do konfrontacji ,a jeszcze inni osądzą , że to obciach. Punkt widzenia, mierzony punktem siedzenia. Akurat w tym konkretnym przypadku mam bardzo luźny stosunek do tematu. Nie mniej jednak rozumiem, że komuś może to przeszkadzać albo irytować. Ale dogodzić wszystkim to zadanie dla agencji towarzyskich, w normalnym życiu jest to zwyczajnie niemożliwe;) Choć patrząc z innej strony, to: nie wymaga dużej odwagi być anonimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
I tu muszę się nie zgodzić. Dobrych i fachowych rad można też udzielać anonimowo, jedno drugiemu nie przeszkadza. Moderatorzy tego forum stworzyli rubrykę logowania pt. pseudonim, więc raczej jest to zgodne z ideą. Ale oczywiście każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
gmika z pewnością masz słuszne argumenty. Ale powiem ci , że na szczere serio cenię ludzi, którzy grają w otwarte karty. Wiadomo o co chodzi , nie błaznują i jest konkretna sytuacja. Czy lekko nadużywają okazji to już inny rozdział ;) lecz nadal bez względu na wszystko dają się zidentyfikować w prosty sposób. Czy to coś złego, że ktoś pod swoją wypowiedzią się podpisze? Jeśli ma to być tanią reklamówką, to owszem może budzić niesmak. Natomiast jeśli podpis pod postem ma być dowodem na poglądy, oraz przekonania, deklaracją pod przekazaną wiedzą lub uwagami to chyba raczej na plus bym policzyła. W każdym razie w mojej ocenie wygląda to tak: póki nie szkodzi to makijażom to jest poprawnie, a czy taka forma szkodzi forum jako ogół ? Dla mnie nie. Jeśli, ktoś myśli , że z forum można czerpać klientki do gabinetu i jeszcze się z tego utrzymać.......szczerze......kulą w płot. Tu można tylko i wyłącznie w bezinteresowny sposób służyć poradą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmikka
I tego się trzymajmy. Niewybrednym reklamom mówimy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la'Mbria
witam po raz kolejny, mam pytanie o takie "cóś" co zwie się wake-up, wiem mniej więcej o co chodzi, szczątkowe informacje znalazłam, ale za nic nie mogę znaleźć ZDJĘĆ takiego niby super- boskiego rozwiązania. "Moja" linergistka namawia mnie na to, a ja mam smutne wrażenie że chce ze mnie tylko kasę wyciągnąć, poza tym zmienia się jej koncepcja co wizyta i zaczyna mnie to męczyć, bo płace koszmarne pieniądze, fakt- pełen profesjonalizm jesli chodzi o wykonanie zabiegu, ale troszkę mnie drażni, że co wizyta to słyszę że "jeszcze to trzeba zrobić, jeszcze tam poprawić...a najlepiej jeszcze i tu i tu i tam..." kuźwa zaczynam mieć wrażenie że mam zostać mega dojną krową ewentualnie- pani Edyto,lub inna kompetentna i skora do pomocy osobo- czy mogę przesłać do pani zdjęcia z prośbą o ocenę co trzeba zrobić, czego nie trzeba? jesli tak, to poproszę o adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
edycjaj@op.pl, przysyłaj śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
a czy można prosić o jakiś link do zdjęć gdzie jest pokazany efekt wake-up? ciekawa sprawa, przyznaję, że nie slyszałam jeszcze o czymś takim...dopiero teraz od linergistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piramidka69
witam a na czym polega to "cudo"??????? efekt wake-up???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa1992
za 2 dni mam termin na brwi, mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok i bede miala piekne brewki (takie o jakich zawsze marzylam bo moja naturalne sa koszmarne, rzadkie, dlugie i maja brzydki ksztalt), makijaz robie w gdansku, zdam ralacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laMbria
do PIRAMiDKA- to coś w rodzaju "rozświtlenia" oka, daje się jasny pigment na górną powiekę- czytałam o tym, ale nigdzie nie mogę wyhaczyć choćby jednego zdjęcia z tym czymś...a bardzo bym chciała zobaczyć czy to warte wywalenie prawie pięciu stów :/ ja już się podłamałam tym całym makijażem permanentnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Tak to rozświetlenie na powiece za pomocą pigmentu. Też pogrzebałam, bo ten efekt jest mi znany tylko z makijażu kolorowego a w mp raczej nie słyszałam ale jest to możliwe robi się . Natomiast przykładowy gabinet, który wykonuje taką usługę, nie posiada zdjęć do oceny w swojej galerii. Moja refleksja jest taka...cieszę się , że nie wykonuję takiej usługi w gabinecie i z pewnością robić jej nie będę. Bo przez cały czas myślę nie o ewentualnym efekcie końcowym tylko o tym co zostanie wtłoczone w naskórek , żeby taki efekt uzyskać. Dla kobiet z ostudą to dodałabym nawet zabieg zakazany. Chyba, że chcą mieć ładne plamki na powiekach zamiast rozświetlenia. Czego to ludzie nie wymyślą.....ja cię kręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, popieram zdanie, ze zabieg z rozswietleniem powiek przy pomocy barwnika jasnego, bialego, to zly pomysl. Trzeba pamietac, ze bialy barwnik nie wyluszcza sie z organizmu, to zwiazane jest z wielkoscia czasteczek itp. Nie opala sie rowniez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×