Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość kryniaola
a w jakim zakladzie bylas w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
hmmmm ciekawa historia ja tam robilam szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
No ona tam robi szkolenia, wtedy nawet w czasie szkolenia mozna zrobic sobie makijaz za 150zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie zeszly cale
po kawalku tylko usuwala?? a teraz czym zamalowywujesz?? znowu makijaz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
kryniaola, jak zrobilas u tej pani z krakowa kurs makijazu to czy usuwasz teraz tez rejuvi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
nie usuwalam calych gdyz nie mialam potrzeby, tylko to co zle bylo zrobione, ale teraz zaluje gdyz, wolalabym usunac je cale, i na nowo zrobic. nAle nie wiem kto teraz usuwa rejuvi na śląsku, wiec zamalowuje je pigmentem o kolorze mojej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
no wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic szkolenia z rejuvi bo widze ze zapotrzebowanie jest duze i jestem troche przerazona tymi zmianami koloru w makijazu bo na szkoleniu nikt mi nie mowil o takich rzeczach i sie zastanawiam co z moimi klientkami tak nie bedzie -chodzi mi o brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
wiesz ale to zalezy od pigmentu, bo sa rozne rodzaje, sa tansze i drozsze, sa tez z naturalnych skladnikow, mysle ze te nie zmieniaja koloru po czasie a tanie barwniki zmieniaja, fajnie jakbys zrobila kurs, bo racja zapotrzebowanie jest strasznie duze, ja jestem chetna jak zrobisz kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
ja kupilam sprzet euro-beauty i tam tez barwniki ktore nie sa tanie bo za jeden placilam 180 zl.,ale jak tak czytam o tym wszystkim to mnie obleciał strach,no nic zobaczymy efekty dopiero za kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax napisz prosze
jak wychodzi ten barwnik w kolorze skory i czy jest to takie dobre ze nie przebije kiedys tego starego makijazu..... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Zanim zdecydowalam sie na zamalowywanie, wczesniej wypytalam sie wszystkiego, wiec zamalowuje od 14 lat nikt nie przyszedl ze cos przebija,gwarantowala ze nie bedzie nic przebijac ani nic widac. Mowila ze ten pigment czyli ten np. brazowy bedzie pod skora jako pierwszy sie wytracal. Pokazywala mi zdjecia na aparacie jak dziewczyna usuwala, ale i tak wolalabym to w realu zobaczyc na tych laskach. Mowila ze dziewczyna kiedys sobie zrobila za wysoko i teraz chciala nizej, i ze super jej sie to zamalowalo, no zobaczymy ja za tydzien bede miec znow zamalowywane po raz 2, wiec za 2 tyg bede widziala rezultaty, jak nie bedzie efektow to chyba zrezygnuje, niby po 4-5 razach mam juz miec to zamalowane no zobaczymy, tez nie chce aby mi cos bylo widac bo mam kolor skory jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
A odnosnie koloru pigmentu co mi zamalowuje, to jest specjalny pigment kamuflujacy, tak mi mowila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny
Wiecie moze lub jest wsrod Was kosmetyczka ,czy jesli wyrywalam brwi przez dlugie lata a teraz chce zapuscic zpowrotem to odrosna mi cale?? Zapuszczam juz 2 miesiace i niewiem czy jest sens dluzej czekac bo cebulki napewno sa oslabione i pomalu rosna. Dziwnie sie czuje ale znudzily mi sie juz takie cieniutkie brwi. Z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
niestety trzeba dlugo czekac az wszystkie wloski odrosna i niestety czesto tak bywa ze jesli przez lata je usuwalas to moga niekrore wcale nie odrosnac i powstana luki miedzy brwiami jeszcze musisz poczekac ok. miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to musze poczekac
dziekuje za odpowiedz, mam jednak nadzieje ze odrosna cale i nie bede musiala znowu robic makijazu - koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Ja tez mialam cieniutkie brwi zapuszczalam chyba z 4 miesiace teraz mam fajne szerokie, takie sa ladniejsze niz cienkusy:) Ale nic sie nie martw wszystkie ci odrosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
JA przez lata depilowałam sobie sama na cieniutkie kreseczki i mi niestety nie odrosły przody dlatego właśnie zdecydowałam sie na makijaż trwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Ja tam usuwalam brwi, to jest prywatny dom i wlascicielka robi makijaz ale jak robi to nie wiem. Ja kontur ust robilam u Pani Magdy w Bielsku Bialej, jestem bardzo zadowolona, podam ci linka: Sama ma zrobiony przesliczny makijaz permanentny. Warto u niej zrobic bedziesz na 100% zadowolona i szczesliwa. http://www.studiolaperla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micropigmentacja
W Polsce znam trzy miejsca gdzie można wykonać mikropigmentację będąc modelką na szkoleniach i warsztatach z makijażu permanentnego. Kraków, ul rynek podgórski 12 tel 012 296 22 26, Wrocław, ul kleczkowska 45 tel 071 723 48 21 Warszawa ul Pianistów 2, 022 863 23 22, pracują tam na sprzęcie firmy eurotouch, polecam, tym bardziej , że jedyny koszt jaki ponosi modelka to koszt igły (jednorazowej ) 50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna byc modelka na
usuwaniu zepsutego makijazu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
dziewczyny nigdy nie badzcie naiwne, nie idzcie na makijaz za 50zl jako modelka. Raz poszla moja przyjaciolka zrobic usta i tak jej zrobily kursantki ze w 3 miejscach miala wyjechane poza linia , na poprawke zdecydowala sie juz w profesjonalnym studio. Lepiej zaplacic tak jak trzeba te 600zl i nie straszyc ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zrobienie makijazu
jako modelka nigdy w zyciu, wole dac chocby 2000 i miec ladny ale na usuwanie makijazu z checia bym sie zapisala...... gdziekolwiek. Mam brzydki i nie che go juz. Help me:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mozna wiedziec ile
to kosztowalo i w jakim miescie robilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
co to znaczy ze sie nie przyjął -znikną cały czy sie przebarwił czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
Dejzi wlasnie co to znaczy ze sie nie przyjal???? Ja teraz zamalowywalam brwi przody tylko a reszte juz nie zamalowuje tylko pomalowalam sobie kolorem takim jasnym szarym metoda kresek. Narazie mam strupki, ciekawe jak wyszlo. Ale nic sie nie martwie, bo u tej babki co robie to przez pol roku mam w cenie korekte czyli makijazu brwi i zamalowywania przodow:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppffffffffffffffffff
robiłam kreseczki na powiekach mialam je moze 4 lata bylam z nich bardzo zadowolona robilam dawno - cieniutka igielka, recznie, por po porze - trwalo masakrycznie dlugo i masakrycznie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
kiciaax- ile musisz miec koreky zeby wywabic caly kolor? i czy za kazdy zabieg placisz czy za calość- jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba temat sie
przedawnil bo juz nikt tu nie zaglada i nie pisze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaax
krynola zaplacilam tylko raz i przez pol roku ma czas aby mi to wybawic, narazie 2 razy mi zamalowywala ale mysle ze jeszcze ze 4 - 5 razy bedzie musiala. Zamalowuje to w czechach bo polecila mi ten zaklad znajoma. I robi bardzo tanio, ma juz 14 letnia praktyke wiec ufam jej. Reszte brwi juz pomalowalam metoda kresek, i rowniez w cene mam wliczona korekte przez pol roku. Powiem szczerze ze tym kolorem co robila jest super, wiec teraz jak pojade do niej za msc to bede chciala je cale pomalowac, bo kolorek jest strasznie naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×