Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość alexaxoxo
Edyta LTL dziekuje za odpowiedz, masz racje program oferowany na targach nie jest ciekawy(dla mnie) poszperalam, znalazlam.Odpuszcze sobie.A poza ta impreza nie ma nic ciekawego jesienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Alexoxo ;)));)))w Polsce?Jesienią? Pomyliłaś kraje;)) Tu wiosenne targi mało maja wspólnego z zagranicą. Na jesienne najbliżej do Niemiec;)) Dziewczynie wyżej współczuję, bo przez takie sytuacje kobiety zrażają się do makijażu, w twojej sytuacji rozważałabym nowoczesny laser do usuwania i zrobienia nowego makijażu w bardzo przemyślanym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia j
Mialam robione wczoraj brwi . Pani wykonujaca zabieg nie narysowala mi najpiwrw kredka by pokazac ksztalt stwierdzila ze uniesie brwi do gory zeby otworzyc oko tak tez chcialam prosilam by byly troszke zalamane wychodzac z gabinetu bylam zadowolona ale dzis na drugi dzien patrzac w lustro brwi wydaja mi sie troszke za szerokie I nie widac zalamania czy jeszcze za wczesnie na efekty czy przy drugiej wizycie dopiero bedzie dopracowany ksztalt. Jesli macie podobne doswiadczenie prosze napiszcie bo juz sama nie wiem co myslec dodam ze pani ta miala 1 miejsce w polsce ale nie pamietam w jakim roku. Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
Ja polecam LVL. Po raz pierwszy dowiedziałam sie o nim w UK, bo tam naprawde jest strasznie popularny. U nas dopiero zaczyna byc i co ważne tu efekty sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Możecie mi polecić maszynkę do makijażu ? Na czym pracujecie ? Myślę o otworzeniu salonu kosmetycznemu, a sprzęt na którym pracuję w obecnym salonie nie do końca mnie zachwyca. Na rynku jest tego mnóstwo od cen 5000 do 25000 za sławny long time liner. Czy ten sprzęt naprawdę jest taki niezwykły ? Cz różnica w funkcjonowaniu jest aż tak duża jak w cenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam p. Anetę Pająk ze studia Quart w Warszawie. Zwykła naciągaczka i kłamczucha. Nie słucha sugestii klienta, myśli, że sama wie wszystko najlepiej. Do tego nie wymienia chyba nigdy jednorazowej podkładki na łóżku. Nie polecam!!! Mój makijaż jest do poprawy ale po raz kolejny nie pojawię się w tym studio. 2 poprawki bez efektu mi wystarczą. Kogo możecie polecić w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksztalt
Czy na 2wizycie mozna jeszcze zmienic ksztalt troszke prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Jeśli kosmetyczka zostawiła sobie margines na ewentualne drobne zmiany, korekty...to jak najbardziej jest to możliwe. Jeśli rysunek został dopięty na ostatni guzik" to nie zawsze jest możliwość korekcji (z różnych powodów). Jeśli za wąskie i kwestia poszerzenia, to nie ma problemu;) odwrotnie? bywa różnie . Za krótkie do wyciągnięcia? Nie ma problemu. Zbyt długie zwłaszcza przody i w dodatku mocno zapigmentowane? No można ale cielisty korektor może być widoczny i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksztalt
Dziekuje za odpowiedz a czy kolor zblednie bo jak narazie jestem 3dni po I jak byly czarne nadal sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksztalt
Dziekuje za odpowiedz a czy kolor zblednie bo jak narazie jestem 3dni po I jak byly czarne nadal sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
W okolicy tygodnia jak strupki zaczną się złuszczać, powinno być sporo jaśniej;))))) cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia01
Bardzo mi się nie podoba,że oceniacie kogoś o kim nic nie wiecie. Pani wykonująca makijaż nie jest nie douczona,a klientka bardzo zadowolona bo efekty są naprawdę super. Ja z makijażem permanentnym nie mam kontaktu pierwszy raz i wiem czy jest spieprzony czy nie. A korekta po 14 dniach to komfort bo nie trzeba długo chodzić z ewentualnymi brakami pigmentu. Różnicy w bólu nie zauważyłam w przypadku brwi był mniejszy przy korekcie,reszta taki sam jak przy pierwszym zabiegu ale tylko na początku potem byłam znieczulana. Krzywdy mi nie wyrządziła,także niech każdy pracuje według swoich zasad ale nie krytykuje innych. A także ma wiele zadowolonych klientek bo o to w tym chodzi. Ja bym nie dała sobie zrobić u kogoś kto by mi powiedział korekta ust za 6 tyg. Wow mogę nie dożyć,szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllka
Hej. Jestem nowa na forum. Szukam poleconej osoby ktora zrobi mi permanentny brwi w Radomiu lub okolicach. Bede wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
firm szkolących jest mnóstwo,polatałam po forum i róznych stronkach,wiec tak,abant poznan odpada,clarena tez,linel niby superszkolenie bo miałam wykonywany pern.brwi u dziewczyny ktora tam sie szkoliła,ale za to usta masakra,4podejscia i nic,przyczyny sama nie zna,a ja wydałam full kasy a efektu zero:( albo ona za mało przeszkolona albo barwniki nie takiej jakosci albo moje usta nie nadaja sie.... long,jest za drogi a niedawno wpdłam na Agnieszke Mikołajczyk z b.białej,hmmm...wiadomo kazda sojka swoj ogonek chwali,ale widac ze podchodzi do tego profesjonalnie,no sprzet 12tys +inne akcesoria i szkolenie....i robi sie bagatela 19.500 a moze ktos słyszał o marce swiss color beauty projekt AGNIESZKA MIKOŁAJCZUK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka z Katowic
tak sobie czytam te wasze posty i zastanawiam sie o co tu chodzi... ostatnio zrobiłam sobie makijaż brwi, ust i kresek u Pani Agaty Woźniak w Der- Medzie w Katowicach i jestem zachwycona. Wszystko wygląda tak jak powinno i tak jak chciałam żeby wyglądało, nie umiem zrozumieć tej Pani która pisze coś negatywnego o tej linergistce. Pani Agata umie doradzić, tłumaczy zanim cokolwiek zrobi a poza tym jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości radzi poczekać i się jeszcze zdecydować- tak na 100%. Przykre to jest, ze obrażane są osoby które naprawdę znają się na pigmentacji. Ja w pełni kibicuję Pani Agacie i polecam ja znajomym z czystym sumieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longerka
zgadzam się z moją poprzedniczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś robiłam makijaz pernamentny w Gryficach w Dermoclubie brwi i ust jestem zadowolona z pracy pani Ali miła bardzo zna się na rzeczy Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryzmatyczna
ja mam zrobioną fantastyczną robotę. fakt,ze to tylko male kreski na gornej powiece, ale serio podobaja mi sie i ejstem zadowolona bardzo:) niby nic, ale roznice sporą robi w wyglądzie :) pozdrowienia dla pan z Wellderm we Wrocławiu na Inowrocławskiej, ktore wykonały mi 1 mc temu fajny make up. bede powtarzała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna333
Witam Ja robiłam makijaż permanentny ust i brwi u Pani Marceliny Gnat we Wrocławiu. Mogę szczerze polecić warto było dojechać z Wałbrzycha do niej do gabinetu. Przesympatyczna kobieta no i nie powiem super jestem zadowolona, no i ceny nie najgorsze. Polecam Mika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaa87
Hej dziewczyny! Mam do sprzedania urządzenie do makijażu permanentnego TRS250 PUREBEAU. Sprzedaję, ponieważ wyjeżdzamy na stałe za granicę i niestety nie będe juz mogła pracować w zawodzie :( Aparat jest po serwisie, pracuje idealnie, także napewno jeszcze komuś długo posłuży ;) Mój mail: bebeauty.tychy@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otusiderka
Właśnie wróciłam z zabiegu u Agaty Woźniak- super efekt, super dziewczyna zobaczymy po wyłuszczeniu, ale nie spodziewam się niespodzianek, Polecam, mimo iż czekałam na zabieg dosyć długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Panią Mikołajczuk możesz spotkać na każdych targach kosmetycznych i osobiście z nią porozmawiać na temat , który cię interesuje. Przy okazji rozstrzygnąć czy chcesz u niej zrobić szkolenie czy nie. Lecz tak jak już wcześniej zauważyłaś , każda swój towar zachwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do p. akolor. Prowadzi Pani szkolenia na sprzęcie i barwnikach jakiej firmy ?? Możn taki sprzęt zakupić po szkoleniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goscia. szkolenia prowadze na sprzecie bioewolution a na roznych barwnikach, doszkalm i szkole rowniez osoby, ktore kupuja sprzet w dowolnej firmie. Jesli mozemy porozmawiac o szczegolach na priv, bedzie milo. akolor @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiosaski
Byłam na pokazie z makijażu i rzęs w Biar Beauty. Ludzie sympatyczni, szkoła pierwsza klasa. Naprawdę przekonali mnie do siebie. Zapisałam się na szkolenie z makijażu intensywnego. Wiec warto jest sie zapisać na profesjonalne szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie szkolen to polecam P. Anie Akolor. Poznalam rozne firmy , barwniki roznych firm. Duzo cwiczylam na modelkach i maski tez byly, ale tematy trudne zostaly przerobione. Pracuje i nie boje sie trzymac igly w reku, a balam sie bardzo. Maszyne niestety kupilam zanim zdecydowalam sie na szkolenie. Do mojej maszynki pasuja niestety tylko igly podrobki. Na szkoleniu pracowalam na sprzecie swoim i P. Ani. moglam porownac. Jestem bardzo zadowolona, temat brwi i cieniowanych i metody wloskowej mialam na jednych zajeciach i nie musialam doplacac. Zreszta zawsze moge zadzwonic po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Fidali Ja pracuję na Oronie 56 od jakiegoś roku i jesli chodzi o samą pracę jestem mega zadowolona. Równiutko i stabilnie, cicho - naprawdę komfortowo. Jeśli szukasz dopiero urządzenia, to radzilabym jednak sprawdzić też kilka innych - chodzi o specyficzny kształt rączki (głowicy) w Oronie. Zazwyczaj są one proste - wygladają jak długopis, a w oronie mają kształt pistoletu, czy jak to nazwać :) Daje to zupełnie inne wyważenie głowicy i nie każdemu musi odpowiadać. Nie oczekuj też cudów na wyświetlaczu - po prostu pokazuje zadaną prędkość - nie ma tam "programów", wyświetlonej godziny i innych bajerów, więc jeśli Ci zależy na czymś takim, to nie tutaj. Do Oronów nie pasują żadne inne kartridże - plus dla ceniących jakość, minus dla osób, które chciałyby na igłach zaoszczędzić. Tak czy inaczej skazuje nas to na jednego dystrybutora i to wylącznie w gdyni - lokalni dystrybutorzy abacosun nie sprzedają akcesoriów do MP. Igły oceniam bardzo dobrze, ale znam dziewczyny, które nie są zadowolone z tzw jedynek. No i jeszcze kwestia pigmentów, gdybyś zastanawiała się nad tą samą firmą - poza tym, że pakowane są średnio estetycznie (ale za to maja dokładnie podany skład, a nie żadne "red pigments"), są w pełni mineralne, bez najmniejszej domieszki organicznej. Ja bardzo sobie chwalę pigmenty do brwi i oczu - jeszcze mnie nie zawiodły co do przewidywanych wybarwień itd. Niestety nie moge tego powiedzieć o pigmentach do ust - kilka fajnych, ładnie kryjących, ale większość mnie rozczarowała - dobre do transparentnych makijaży. Z czystym sumieniem nie mogłabym tych do ust polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Widziałam reklamy Abacosun i tego sprzętu w prasie branżowej, cieszę się , że napisałaś kilka słów obiektywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×