Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Bella28
Dziewczyny :) Naprawde zadna z Was nie moze doradzic w kwestii wyboru maszyny? Przeciez tyle tu doswiadczonych linergistek! :)) Pomozcie Nt oreade laser (nowa biala maszyna bek i bek) uslyszalam kilka niepokojacych zarzutow: -plastikowa raczka i jej wnetrze, system wkladania kartridza easy click, ktorym latwo mozna wylamac plastikowy element wciskajac kartridz -niedopracowane kartridze - igly okazaly sie byc za ostre (bardzo bolesny zabieg) i maja je podobno modyfikowac HEEEEEEELP :) Jakich maszyn uzywacie - i co polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella28 - Jak mówiła akolor, wysuń igłę bardziej to nie będziesz miała zalanego rysunku. Przy czym wysunięcie bardziej igły broń boże nie oznacza, że masz ją bardziej wbijać w skórę! Tak apropos... powinnaś mieć powiedziane na szkoleniu kiedy pracować wysuniętą igłą a kiedy możesz ją schować. Za ostre igły!? Nie wierzę, że to może być problem... Mówiąc tak brutalnie obrazowo - tępa igła będzie problematyczna bo będzie szarpać skórę i rozlewać pigment na powstałą rankę, która nie będzie zapigmentowana a zabrudzona pigmentem. Szarpanie skóry jest bolesne, pigmenty zawierają alkohol więc dużo pigmentu na rozszarpanej skórze będzie bolesne. Igłą ma być ostra, do tego pewna lekka ręka i dobre znieczulenie a ból będzie zredukowany do minimum. Wbrew pozorom przyzwoitych maszyn jest całkiem sporo. Ważne, żeby igła była stabilna, maszyna pracowała równo i cicho. Pamiętaj, że nawet najlepsza maszyna nie zrobi makijażu za Ciebie, najważniejsza jest technika a żeby wyrobić sobie technikę to 1. Trzeba odbyć jakieś przyzwoite szkolenie 2. ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. No i może jeszcze raz ćwiczyć Generalnie życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella28
Dzieki Asia - ale nadal zadnych konkretow :) Jakies konkretne maszynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarna30
Czy usta bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igła 2 mm? ja z kolei mam problem z tym,że przy tak długiej igle barwnik w ogóle nie spływa, po przetarciu rysunku po pierwszej pigmentacji prawie nic nie ma, ja wolę pracować na krótszej igle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz, zaraz, jak nie splywa? Zaciagajac barwnik pieknie łąpie i zostaje po pierwszym, drugim przekłuciu. Nie rozlewa sie i widac efekty, ale kazdy ma swoje sposoby, wazny efekt koncowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia1989
Akolor przesłałam już zdjęcia na priv. Proszę o opinię czy można to jeszcze poprawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest najlepsza metoda makijazu permanentnego brwi? slyszalam ze piorkowa, a inne wygladaja sztucznie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Ja preferuję delikatny cień, piórkowa mnie nie przekonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati2506
Witam zdecydowanie polecam Panią Anie z akolor,!!!wczoraj robiłam sobie usta oraz brwi ,efekt podoba mi sie starsznie:)nie wiedziałam ze tak moze zmienic wyglad makijaz:)Pani Ania bardzo miła ,pozytywna babeczka;)a no i bardzo delikatna widac ze robi to co lubi:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda lingeristka będzie chwaliła swoją metodę z oczywistych powodów :) Dlatego najlepiej jest zobaczyć prace na żywo lingeristki w swoim regionie, poszukaj może któraś z Twoich znajomych ma makijaż permanentny i jest zadowolona, będzie to na pewno wiarygodna opinia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalikatna
Witam cieplutko wszystkie Kobietki :) Drogie Panie linergistki z dluzsza praktyka z Warszawy z okolic Brodna , Pragi , Woli,Centrum, czy znajdzie sie wsrod Was dobra duszyczka ktora pozwoli mi u siebie odbyc wizualna praktyke? Jakis czas temu ukonczylam kursy z makijazu permanentnego, ale nie czuje sie na silach by juz wykonywac makijaz. Jest to BRADZO odpowiedzialna praca, i w skrocie potrzebuje pomocy. Nie chce sie zniechecic, i wystraszyc bo zawod linergistki marzyl mi sie bardzo dlugo, ale tylko wtedy kiedy bede czula sie na silach, i stwierdze ze nikomu nie zrobie krzywdy. Chce aby moja klienta w przyszlosci byla ze mnie zadowolona i do mnie wrocila, dlatego prosze o pomoc, odwdziecze sie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluniaa3
Hej dziewczyny ! Właśnie wróciłam ze szkolenia z makijażu permanentnego w Warszawie www.akolor.pl prowadzonego przez fanastyczna kobiete, mistrzynie w tym co robi - Anne Paulińską. Dzięki niej zakochałam się w tym, potrafi w niesamowity sposób przekazać swoją wiedze i zarazić pasją. Szkolenie odbywało się w miłej atmosferze, cierpliwie i dokładnie omawiała każdy ruch, kolor, kreskę. Pracuje na wspaniałym sprzęcie i makijaż może być bezbolesny. Robiąc modelce kreski, już po wprowadzeniu znieczulenia zapytała czy juz robie bo ona nic nie czuje i czy to jest normalne ;) Daje to komfort zarówno klientce jak i samej pracującej widząc, że nie sprawia to bólu. Kolory byly piękne wyraziste, bajka ! Czytając o tej jednostce szkoleniowej a przede wszystkim o Pani Ani zdecydowałam się przyjechać az z Gorzowa Wielkopolskiego, warto !! Najchętniej bym tam wróciła. Jeśli chcecie sie szkolić to z calego serca polecam !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijazper
Witam ja chcialam sie zapytac gdzie mozna taki makijaz piorkowy zrobic w Kaliszu lub w Ostrowie Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecia29
Witam Pisze do was z prośbą o pomoc Zrobiłam sobie makijaż brwi , brwi są zbyt grube i nie równe, byłam na 3 poprawkach i jest jeszcze gorzej. Czy są jakieś skuteczne metody usunięcia takiego makijażu ? Skusiłam się niską ceną i teraz mam za swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie da się poprawić tych brwi to można je usunąć REJUVI , ale mogą zostać blizny , albo dobrym laserem. Specjalizuję się również w usuwaniu makijaży permanentnych laserem, jeżeli jest Pani z woj. lubuskiego to zapraszam do mnie na konsultacje więcej na stronie www.liera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka1
Jeżeli ktoś szuka tanio to nie ma co się dziwić , że ten makijaż wygląda tanio na twarzy i chce go usunąć , wyższa cena wyższa jakość tak jest ze wszystkim, najciekawsze oferty są na gruponach :) , przecież jak jest dobry salon i ma dobre prace nie musi wystawiać ofert za 50% to chyba logiczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
Witam Wszystkich cieplutko ! Też mam ochotę na makijaż brwi i oczu . tak na początek bo jeśli będę zadowolona to może zrobię też usta. Czytam więc od jakiegoś czasu forum ale nie widziałam żadnej super opinii o salonie w Częstochowie .Jeśli ktoś robił makijaż w Cz-wie i jest naprawdę zadowolony to bardzo proszę o namiar na salon bo nie chciałabym póżniej płakać i przeklinać na zmianę. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
Witam Wszystkich cieplutko ! Też mam ochotę na makijaż brwi i oczu . tak na początek bo jeśli będę zadowolona to może zrobię też usta. Czytam więc od jakiegoś czasu forum ale nie widziałam żadnej super opinii o salonie w Częstochowie .Jeśli ktoś robił makijaż w Cz-wie i jest naprawdę zadowolony to bardzo proszę o namiar na salon bo nie chciałabym póżniej płakać i przeklinać na zmianę. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
Dodam jeszcze że chciałabym zrobić makijaż porządnym sprzętem i dobrymi barwnikami ( o dobrej lineristce z doświadczeniem nie muszę chyba wspominać ) a więc tutaj ukłon w stronę p. Edyty bo pracuje na LTL .Na pewno styka się Pani z osobami pracującymi na tym samym sprzęcie z różnych miast i może mogłaby mi polecić salon w Cz_wie ? Byłoby świetnie bo kto jak nie osoba z branży ma w tym temacie rozeznanie ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
sorry ,miało być linergistce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie, zrobiłam makijaż permanentny metodą piórkową, włoskowa jak kto woli u znajomej, która pracuje w salonie, ale sama w domu przyjmuje też klientki. I niestety dzisiaj byłam już 3 raz na poprawce i wygląda super (kształt, kolor-piękny!) ale powiedziała mi że pigment wchodzi mi bardzo płytko i widzi, że po tygodniach nic już nie będzie. Proponowała mi metodę wypełnienia ale nie wiem czy to właściwie ma sens? Czy naprawdę jest możliwe, że mi się ten pigment nie chce przyjąć czy może to jej wina? Nie wiem czy mam wspominać o zwrocie pieniędzy, bo z tego co wywnioskowałam efektu z tego nie będzie żadnego? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1979ewa1979
Witam serdecznie, Prosze o informację czy któraś z Was słyszała o Pani Agnieszce Mróz. Znalazłam jej profil na facebooku www.facebook.com/MakijazPermanentnyKlinikaUrody Ciekawa jestem opinii osób, które u niej były. Zainteresowana jestem zrobieniem brwi. Jest tam kilka fajnych zdjęć i pozytywnych opinii zadowolonych klientek, ale chciałabym się upewnić czy warto do niej się wybrać. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
aleksasa ja nie wiem czy ty chcesz sobie zrobić brwi metodą cienia czy włoskową, kreskę klasic czy dekor. Czy zależy ci tylko na sprzęcie LtL , a barwniki mogą być innej firmy, czy sprzęt i barwniki tej samej firmy, bo dziewczyny różnie pracują. W sumie wiem tylko, że chcesz brwi i oko oraz chcesz być zadowolona. Jeśli masz więcej pytań ,możesz śmiało napisać na edycjaj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
Edyta LTL- Bardzo dziękuję za odzew i wkrótce się odezwę na poczcie.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jeśli moglabym doradzic komukolwiek gabinet w który wykonuja bardzo dobrze makijaż permanentny to Pani Agnieszka Terpitz w Szczecinie studio Escada. Zabieg zrobilam 2 tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa nie warto. wykonałam makijaz u tej Pani. teraz zastanawiam sie jak go usunać. dziewczyny czy macie zdjecia po usuwaniu metoda rejuvi? czy może ktoraś z was wykonuje usuwanie makijażu ta metoda badz wie gdzie w Warszawie moge sie zgłosić do kompetentnej osoby? Czy moze laser jest lepszym rozwiazaniem? Zalezy mi na tym aby nie stracic wlasnych wloskow. Zastanawialam sie rowniez nad kamuflarzem poniewaz ani kolor ani kształt nie jest taki jaki miał być. Brwi sa za ciemne, nierówne, przerysowane. Doradzałybyscie korekte z użyciem korektora czy postarać sie to usunać? Prosze o pomoc. moje "upiekszanie sie" doprowadzilo do tego ze musze brac leki uspokajajace i spie w makijażu (codziennie kamufluje "makijaż" kosmetykami do charakteryzacji ktore i tak nie daja zadowalajacych w 100 % efektow) nie moge na siebie rano patrzec!!. :(( Strach teraz komuś zaufac... bede wdzieczna za kazda wskazowke. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ren2013
Ja robiłam makijaż i jestem zadowolona bardzo naturalny efekt mam teraz tak jak chciałam delikatny kolor na brwiach i ładnie uniesione brwi,moje koleżanki z pracy robiły wczesniej u Pani Agnieszki z Landu i dlatego jak widziałam efekty to również sie zdecydowałam i jestem zachwycona juz nie musze ich malować , polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×