Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość Edyta LTL
Gość bez nicku, który odpisywał Ewie ,,,;) napisz do mnie na maila edycjaj@op.pl i napisz skąd dokładnie jesteś, to oprócz innych dziewczyn które posłużą radą, ja też spróbuję dać ci jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Pani Edyto, wyslałam wiadmośc. moze ktos jeszcze ma jakies doswiadczenia w usuwaniu badz korygowaniu mp? :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ```Karola```
Makijaż permanentny jest dla tych, co nie maja czasu. Jak zrobilam sobie permanentny w Agicie (Lublin) to naprawdę jestem w stanie zaoszczędzić rano bardzo dużo czasu. Już nie muszę budzic się tak wcześnie :) jestem zadowolona ... no i mój wygląd jest zawsze ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytanie mam zrobione brwi ,co z zabiegami typu peelingi kwasy itp?wiadomo na brwi bezpośrednio sie nie nakłada ale jakos je dodatkwow zabezpieczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksasa
Coś tempo wypowiedzi bardzo zwolniło a szkoda bo lubię poczytać . Mam też następne pytanie .Około 2 lat temu robiłam wypełniaczem tzw.zmarszczki palacza i był też delikatnie robiony kontur wargi.Czy można po takim zabiegu zrobić makijaż perm. ust ? Może ktoś miał robione usta po takim zabiegu ?Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Dziewczyny ja zrobilam za 500 zl u kosmetyczki maszynka metoda wloskowa i wyszlo super! w woj . slaskim, a nachodzilam sie zanuim zrobilam, chcieli i 900 zl w innym zakldzie. jestem bardzo zadowolona, nie wyglada to sztucznie jak metoda cieniowania, tylko takie jakbym wloski, barwnik ciemny braz tez idealnie bo mam jasna karnacje i blond wlosy.Ksztalt tez super taki jak chcialam. a metoda piorkowa to slyszalam ze blizny moga zostac bo to nacinanie taka zyletka piorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki98765
Sprzedam Aparat do makijazu permanetnego jak nowy. Tanio! eexport@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_23
Lista osób przeszkolonych z rejuvi jest dostępna na polskiej stronie rejuvi w zakładce "specjaliści". Nie mogę dodać linka bo filtr antyspamowy nie chce mi tego przepuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria konin
Jestem kosmetyczka wykonuje makijaz permanentny w Koninie,jesli chcesz usunac "niewygodny makijaz" polecam moja miedzynarodowa trenerke makijazu permanentnego i paramedycznego.Marzena Ktowska Wroclaw tel713276714 i kom 601 734 337

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kosmetologiem i zajmuje sie wykonywaniem makijaży permanentnych, zapraszam na moją stronę www.leomimakeup.pl oraz na mojego fanpaga https://www.facebook.com/leomimakeup?ref=hl gdzie można obejrzeć moje prace. ZAPRASZAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porażka brwi
Ja miałam wykonane brwi w Beautice w Łodzi - porażka na całe szczęście trafiłam i to dzięki forum do Pani Małgorzaty Boroń. Pani Małgosia wyprowadziła moje brwi, trwało to doprawda prawie rok czasu, makijaż permanentny połączony z laserem do usuwania oraz jakieś inne preparaty. Dziewczyny naprawdę zastanówcie się kogo wybierzecie, aby zrobił Wam permanentny. Ja bardzo żałuję, że przed pójściem do Beautica nie zasięgnęłam opini. Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do Pani Małgorzaty!!!! Zna się na tym co robi mało tego widać, że robi to z pasji a nie dla pieniędzy, bo wg mnie mogłam i byłam w stanie naprawdę zapłacić znacznie więcej. Polecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, od jakiegoś roku zajmuję się wizażem, jestem też studentką kosmetologii, zapraszam na tani makijaż, hennę, depilację woskiem, kawitację i itp kontakt makijazkielce@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka z zamilowania
Dziewczyny, mam pytanie odnośnie barwników Biotouch używanych podczas szkoleń makijażu permanentnego.. Jak zapewne wiecie mają bardo dobra opinię, ale.. no własnie tu pojawia się problem. Oczywiście Chińczycy zaczęli je podrabiać i te podrobione mogą wywoływać niepożądane skutki. Czy wiecie coś więcej na ten temat? Ponoć nie wszystkie salony kosmetyczne wiedzą jak pigmentów z Biotouch używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam linergistkę z Białegostoku - Panią Basię z gabinetu kosmetycznego "BABOR": Adres: ul. Malmeda 9 15-440 Białystok tel. 85 743 64 67 www.gabinetkosmetyczny.info Czynne: PN - PT: 11.00 - 19.00, SOB: 10.00 - 14.00 Pani Basia zrobiła mi przepiękne górne kreski. Potraktowała to jako korektę ( całkowity koszt: 225zł) po zrobionym dziesięć miesięcy temu makijażu permanentny oka - kreski górnej. Jak skończyła, to powiedziała mi tak: "Teraz to ja Pani mogę powiedzieć, że miała Pani rację czując, że coś jest nie tak z efektem końcowym wykonanego makijażu. On wyglądał, jakby Pani przyszła do Mnie z ośmioletnim makijażem oka" ... A ja? Usiadłam z wrażenia. Zapłaciłam za tamto g... z korektą 500zł. Do Pani Basi poszła moja bardzo dobra koleżanka, która robiła brwi. Wyszło przepięknie. Jest tak naturalnie i elegancko, że inne znajome też się umówiły. I to jest najlepsza reklama. A ja? Teraz mam zamiar udać się do tamtego gabinetu z reklamacją i poproszę o wypłacenie mi 225 zł, które musiałam dodatkowo wyłożyć by zrobić korektę i mieć profesjonalny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do anka kuceba. rozważałam usuwanie rejuvi, wiekszosc osob polecilo mi laser. skutki usuwania rejuvi moga byc kiepskie tj. blizny itd i do tego to zaczerwienienie przed dlugi okres po zabiegu. w tym momencie mam kontakt z dwiema dziewczynami ktore sa w trakci usuwania laserem i polecaja. wyslaly mi zdjecia i efekty sa zadowalajace. jest to drozszy zabieg ale w koncu to nasza twarz.. Co do komentarzy polecajacych pania agnieszke odnosze wrazenie ze sa pisane przez nia sama. forma wypowiedzi jest bardzo podobna do komentarzy na innych stronach oraz innych forach. po przeczytaniu ponad 200 stron smialo moge to stwierdzic. pani agnieszka widziala moj negatywny komentarz gdyz osobiscie mi powiedziala abym nie wypisywala glupot na jej temat, tak wiec komenatrz zaraz pod moim jest zapewne obronny. Nie ma tu zadnych zlosliwosci, uwazam ze osoby ktore planuja wykonac mp u tej pani powinny byc swiadome skutkow. najwyrazniej nie kazdy makijaz wychodzi tej pani tak jak powinien. szkoda ze trafilo na mnie... Jak ktos pogrzebie glebiej znajdzie nie jeden negatywny komentarz na temat jej uslug. ja osobiscie nie polecam! Pani Edyta ktora jest profesjonalistka widziała efekty pracy jak wiele innych lingeristek i wszystkie jednoglośnie poleciły mi usuniecie tego koszmaru.. tego nawet nie da sie odratowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Te barwniki Bio touch o których piszesz, to niestety jedne z najczęstszych podróbek. Trzeba poszukać dobre i uczciwe źródło, a potem trzymać się tego i nie szukać po allegro i takich tam. Prawdą też jest , że ze względu na swój chemiczny skład nie z każdego urządzenia da się wprowadzić. Z longa niestety lipa, za dużo gliceryny mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pania agnieszke mroz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona2
witam dziewczyny, jestem po trzeciej korekcie makijażu ust i dalej nic nie widać. Co jest nie tak dlaczego pigment się nie chwyta?Zaczynałam od jaśniejszego koloru potem robiłam już czerwonym pigmentem i żadnych efektów nie widać. Po zabiegu jest kolor a na czwarty dzień już nic nie ma :( Czy kosmetyczka robi coś źle? Twierdzi że poprzedni (po 3 latach) makijaż był za głęboko ale jego już wogóle nie widać po prostu już wyblakł. Proszę doradźcie coś, pieniądze wydane a efektów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta LTL Te barwniki Bio touch o których piszesz, to niestety jedne z najczęstszych podróbek. Trzeba poszukać dobre i uczciwe źródło, a potem trzymać się tego i nie szukać po allegro i takich tam. Prawdą też jest , że ze względu na swój chemiczny skład nie z każdego urządzenia da się wprowadzić. Z longa niestety lipa, za dużo gliceryny mają. Dokładnie. Ja już spotkałam się z wieloma podróbkami, zwłaszcza na szkoleniach. Ale zaczełam bardziej wnikac w informacje o tej marce i generalnie o ich kosmetykach. Na jeddnej ze stron dla kosmetycznek znalażłam info, że salon Prefecta Glamour z Wrocławia został oficjalnym dystrybutorem marki Biotouch. A to zapewne oznacza także, że wszelkie szkolenia przeprowadzane przez ten salon będą odbywac się z uzyciem oryginalnych kosmetyków Biotouch. W ofercie jest ponad 60 kolorów. Z info przeczytanych przeze mnie wiem, że Chińczycy nauczyli podrabiac się ... tylko 20. Trzeba będzie na te 20 uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
Podrobione Biotocze" są dostępne także poza Europą i mam tylko szczerą nadzieję, że przedstawiciel sprowadzając je do Polski omija te źródła. Kilka słów do dziewczyny zdegustowanej od ust. Wiesz usta to czasem trudny temat. Jeśli po 3 razie nic nie widzisz to; owszem może być tak jak mówi kosmetyczka , czyli poprzedni położony był za głęboko i owszem on się wypłukał ale struktura ust została zmieniona i każdy następny barwnik ślizga się po skórce i nie wpigmentowuje się. W takich sytuacjach trzeba by użyć bardzo ciemnego barwnika aby zostawił jakiś ślad i nie nazbyt zimnego w tonacji, aby nie wypłukiwał się sino. A może być tak , że barwniki , których używa obecna kosmetyczka ma inną cząsteczkowość i zwyczajnie nie stabilizuje się w twoim naskórku albo nie stabilizują się na bazie ust po poprzednim barwniku. Może pudrujący barwnik jest u ciebie jakąś ucieczką. Tylko nie wiem czy lubisz czyste barwy czy może być kolor lekko pudrujący....nie każdy lubi. No poddaję jeszcze taką możliwość, że twoja kosmetyczka wkłada kolor transparentny lub pół transparentny i dlatego taki słaby efekt, czyli krótko bardziej nadają się do odświeżenia koloru istniejącego niż nadanie nowego lub trzeba położyć kolor bazowy i dopiero ten który ona użyła. No ale to tylko takie moje gdybanie. Nie znam sytuacji , ust nie widziałam. Właściwie może być wszystko i nic. Czasem zwyczajnie ręka pracującej, a czasem środek do znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wypowiadajac sie wyzej pisałam o pani Agnieszce Mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naominnja
Skorzystałam z porady i poszłam na zabieg do kliniki elite. Z efektu jestem zadowolona. Makijaż jest widoczny, ale nie jest taki mocny, więc wygląda fajnie. Mam nadzieję, że długo się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne pigmenty boitouch są sprzedawane w opakowaniach po 8ml, podróbki w większych opakowaniach, więc nietrudno będzie się zorientować, że ma się do czynienia z podróbką. Ktoś wspominał o salonie Perfect Glamour, sprawdziłam na ich stronie. Jest rzeczywiście info o podróbkach: http://www.perfect-glamour.pl/uwaga.php. i z tego co wiem, to ten salon jest jedynym dystrybutorem marki Biotouch w Polsce. Ktoś może potwierdzić to ifo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka z zamilowania
Żeby przeprowadzać szkolenia na pigmentach biotouche tez trzeba przejść szkolenie (potrzebna jest znajomość kolometrii i posługiwanie się kołem chromatycznym). Jeśli się nie ma tej podstawowej wiedzy i nie wie się, jak mieszać pigmenty może dojśc na osobach na których przeprowadza się szkolenie do powikłań pozabiegowych... Co do salonu Perfecta Glamour (prowadzonego, notabene przez panią Marzenę Kotowską) to prawda - to jedyny i oficjalny dystrybutor marki Biotouch w Polsce. Dziwi mnie tylko to, że trzeba nieźle neta przekopac, żeby znaleźć jakąkolwiek informację na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko, jak długo trzeba smarować kreski alantanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
kreski alantanem? nie masz czerwonych oczu? łzawienia? uczucia ciepłego pieczenia? alantan nie jest wskazany do smarowania w okolicach gałki ocznej i jeśli pamiętam w ulotce jest to napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia929292
Czesc, chciałabym się pozbyc makijażu permanentnego brwi. Mimo ze jest bardzo dobrze wykonany, to niestety nie podobam sie sobie, jestem blondynka i nie pasuje mi to... Czy ktoś jest w stanie polecic kogoś kto zajmuje się usuwaniem w Krakowie lub okolicach? Czy usuwanie laserem wiąże się z tym ze wypadną brwi? Prosiłabym o kontakt osoby które również chcą usunąc lub usunęly makijaż c_namyslik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat OREADE LASER
Witam mam do sprzedania aparat do mp firmy bioevolution, cena nowego urządzenia to 12950zl. Cena jaka mnie interesuje to 6500zl. Aparat używany pare razy, w stanie idealnym. Tel. 781263467

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojego makijażu permanentnego jestem zadowolona - troszeczkę powiększyłam sobie linię usta. Kosmetyczka zrobiła to na tyle dobrze, że wyglądam bardzo naturalnie. Jestem nieco ponad rok po zrobieniu makijażu i nadal jest dobry efekt. A robiłam w salonie kosmetycznym w Katowicach, w Prestige Spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×