Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się nad makijażem permanentnym oczu. Co do górnej kreski (a właściwie nie kreski tylko zagęszczenia rzęs) - jestem już zdecydowana. Natomiast nie wiem jak z dolną kreską. Ze zdjęć, które znalazłam w internecie widzę, że zawsze jest to taka... nienaturalna, mocna kreska. A ja chciałabym takie delikatne \"przyciemnienie\", żeby wyglądało jak kredka do oczu (tzn żeby kreska była nie ostra, wyraźna tylko delikatnie rozmazana). I tu pojawia się moje pytanie do bardziej doświadczonych pań :) Da się tak? Bardzo mi na tym zależy, wtedy w ogóle nie musiałabym się malować... Mam też inną prośbę - czy możecie polecić jakąś stronę ze zdjęciami takich makijaży? Albo czy któraś z Was byłaby na tyle uprzejma, żeby podzielić się ze mną zdjęciem swojego makijażu? Byłabym BARDZO wdzięczna :) Na wszelki wypadek podaję maila: bubu2001@wp.pl Aha, makijaż będę robić w Krakowie. Zapewne w Dermedzie... No, chyba że odradzicie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za kilkukrotne umieszczenia tego samego posta. Serwer wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor idz do garow
Pytanie do pani z Akolor - czy Pani stwierdzenie "idz do garow" wynika z tego, że Pani robi makijaż permanentny odchodząc na chwilę od garów, czy też w tych garach przygotowuje Pani barwnik do makijażu? ;) Jeżeli ma Pani tak opryskliwe podejście do swoich Klientek, nie dziwne, że stara się Pani za wszelką cenę zdobyć nowe Klientki przez Internet, bo poleceń raczej Pani nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłababka2
Wy się kłócicie, a ja zrobiłam jeszcze kreski górne, dziewiczyny, to jest wspaniała sprawa, nie muszę sie malować. Wstaję rano i wygladam świeżo. Kolor na ustach stonował się, jak mi mówiono i jest przepiękny, rzeczywiscie podkreślenie urody. Bardzo mi się podoba rano fakt, że nie muszę tracić czasu na makijaż. Spróbujcie, to swietna sprawa. Teraz umówię się na korektę od razu na usta i oczy za jednym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breka
Witam!!! Chcialabym zrobic makijaz trwaly brwi. Czy moze mi ktos podac namiary na dobry salon w RZESZOWIE lub okolicach??? Zgory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszła klientka Akolor
Dziewczyny, jak dobrze że trafiłam na to forum. Wybierałam się na kreski do Akolor, ale z tego co tu przeczytałam widzę, że trzeba tę "specjalistkę" omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z Akolor przecenia się
Czy osoba "z dobrą reputacją" każe potencjalnej klientce iść do garów? Pani z Akolor, pokazała Pani prostactwo swojego zachowania. Od osoby wykonującej zabieg, który ma być widoczny kilka lat, oczekuje się reprezentowania jakiegoś poziomu - a Pani prawdopodobnie obraca się w dość specyficznym środowisku, skoro używa Pai takich określeń. Nie chcę nawet wiedzieć, co słyszy od Pani klientka, która zgłasza się do Pani z reklamacją i nie będę domniemywać, jakim stekiem wyzwisk jest Pani w stanie ją obrzucić. Myślę, że czytając to forum, ludzie mają już wyrobione opinie o Akolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. nie trzeba tu długo siedzieć, żeby zrozumieć pewne mechanizmy działania na kafe.. dlatego też nietrudno wyłapać, które posty pisze kto (mniej więcej kto, wiadomo, że bezpieczniej pisać na pomaranczowo) - jak dla mnie obrzucanie błotem całego akolor musi obchodzić tylko i wyłącznie ich konkurencję.. co mnie interesuje w sumie jak pisze osoba, któa ma mi zrobić jakiś tam zabieg..? ważne jak robi te zabiegi a nie jak reaguje na głupoty wypisywane na forum przez w gruncie rzeczy, nikogo ważnego.. mnie też czasem tu ponosi, więc rozumiem że czasem coś się napisze z mocniejszym przekazem niż by się chciało.. czego wy się w gruncie rzeczy czepiacie tej kobiety? spieprzyła coś komuś? i nie chciała poprawić? zdjęcia! zdjęcia! zdjęcia! tak sobie mówić że ktoś jest w czymś super albo beznadziejny nie podpierając tego dowodami (tu własnie zdjęcia) to lekka dziecinada - zarzucacie komuś coś, w czym same (bądź sama?) przodujecie.. żeby nie było że jestem adwokatem pani Ani, bo zaraz i mnie się dostanie.. :o zrobiłyście z wątku młyn, a szkoda, bo było całkiem sporo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akolor a konkurencja
Od jakiegos czasu sledze ten watek bo chce sobie zrobic usta. Dyskusja z Akolor rozbawila mnie. Zacytuje post pani Ani z Akolor z 2 stycznia: "niech sie Panie wypowiedza o slynnym sharleyu. Moja klientka miala podana cene inna podczas zapisu, a przy zabiegu zaplacic musiala wiece, bo ceny sie zmienily. Nie moge wypowiadac sie o konkurencji, ale sa tu Panie, ktore maja zdanie uksztaltowane." Czy to nie jest podkopywanie konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się tu sypie kurcze z wątkiem.. moim zdaniem jednak czym innym jest coś takiego jak wspomniany cytat z sharleyem (który ma także na innych forach coraz słabsze notowania mimo wszystko) a czym innym to, co Wy/Ty robicie/robisz. czym innym jest zwrócenie na jakiś fakt uwagi(o którym gdzie indziej też można się dowiedzieć, na BwP można poczytać ze panie z sharleya mają kolejki na ileś miesięcy i nie mają czasu znieczulać oka bo na zabieg przewidziane jest kilkadziesiat minut etc), czym innym szkalowanie w taki sposób i czepianie się poszczególnych słówek.. naprawdę, dziecinada. chociaż.. jeśli na forach o op plastycznych pojawiają się podstawione osoby z klinik, to co się dziwić że i tu tak jest.. trzeba dobrze filtrować co się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sedecznie. Przed zrobieniem makijażu perman.długo szukalam osoby konkretnej i z profesjonalnym podejsciem do sprawy.Szukalam osoby,ktora tylko tym sie zajmuje i ma duze doswiadczenie.Nic mi nie mówiło to,kiedy dzwoniąć po gabinetach słyszalam najlepsze barwniki(pigmenty) czy najlepszy sprzęt,bo tak naprawde prawie żadna z NAS na tym sie nie zna.Ważne było,że bezbolesnie i rozsądnie dobrane kolory. Jestem juz po makijażu brwi i ust. Musze powiedziec,że pierwsze dni walki ze strupkami były cieżkie ale da sie przeżyc.Bardzo WAŻNE po zabiegu dla każdej z nas to pielęgnacja i cierpliwość.Nie ukrywam,że po paru dniach mialam ochotę namoczyc strupki,wejsc do wanny i leżec.Ale to byłoby głupie i nieodpowiedzialne z mojej strony. Przeczytałam cale forum na ten temat,dzis sie tylko mogę usmiechac pod nosem.Jesli czytam,że alkohol czy inne pochodne ,bądz antybiotyk na strupki to tylko mogę współczuc osobie,ktora tak postąpiła.Nie będę monotonna...ale pielęgnacja po jest BARDZO WAŻNA !!! Czyli natłuszczac tylko wtedy,kiedy czujemy mocne sciągniecie,nie przesadzac bo nie ma potrzeby.Z natury wiemy,że srtupki powinny dobrze SAME wyschnąc,nie moczyc,nie przemywac niczym.CZEKAĆ.Musimy zdac sobie sprawę,ze każda nasza niepotrzebna pomoc w szybszym odpadaniu strupkow ,może spowodować,że barwnik odejdzie za szybko ze strupem,a co gorsze mogą zostac małe blizny.Dzięki temu,że zastosowalam sie do zalecen i żyłam ze strupkami prawie tydzien wszystko zagoiło sie idealnie...opłaciło sie .Juz po 2 tygodniach wyglądałam naprawde ladnie,kolor był rownomierny i piękny. Nie wiem czy powinnam pisac,gdzie robilam (WARSZAWA),to forum jest mało wiarygodne,oczerniając czy chwaląc jakikolwiek salon,nic mi to nie da,nie mam z tego żadnej korzysci a po tym co tu przeczytalam mogę jeszcze zaszkodzic !!!.Chcialam tylko podzielic sie wrażeniami z Wami,kobietami które szykują sie na permanentny.Mój salon wybralam bez żadnego polecenia.Osoba konkretna,profesjonalna i oczywiscie posiadająca konkurencyje ceny jak na Warszawę.Może własnie dlatego te wszystkie ataki. Ja jestem bardzo zadowolona i jesli jeszcze sie wybiorę na permanentny,może kreski...to napewno tam. Jesli,ktoraś z WAS jest zainteresowana makijażem to prywatnie na maila moge wszystko opisac i doradzic. Polecam tego rodzaju upiększanie,buzka innaczej wygląda i to nie tylko po porannym przebudzeniu..pozdrawiam Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kANCELARIA LORDA
DO h543 HEJ,przepraszam ze tak dlugo ci nie odpisywalam ale nie mialam internetu przez pare dni.Zdjec nie mam ,ale zrobi jutro i ci wysle w na e-mail.Choc zdjec nie oddaja prawdziwego efektu,zanim zrobilam moje brwi ogladalam pare zdjec ale inaczej wyglada jak fotografujesz same brwi a inaczej jak cala twarz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkazzz
Marta: " Mój salon wybralam bez żadnego polecenia.Osoba konkretna,profesjonalna i oczywiscie posiadająca konkurencyje ceny jak na Warszawę.Może własnie dlatego te wszystkie ataki." akolor: "SAMNTA - masz racje!!! " co za żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkazzz
źle skopiowałam tekst powyżej, ale już mi się nie chce prostować. spadam stąd. może znajdę inne forum, na którym można pogadać z dziewczynami o doświadczeniach, a nie być zasypywanym zakamuflowaną reklamą nieudanych linergistek, które nie mają klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea369
Dziewczyny, czy któraś robiła makijaż w salonie Magia MM w Poznaniu na ul. Morawskiej. Czy ktoś go poleca, czy lepiej znaleźć inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
czy po makijażu permanentnym są przeciwskazania do korzystania z basenu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
czy po makijażu permanentnym są przeciwskazania do korzystania z basenu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
kontakt z woda skory pomakijazu permanentnym jest niewskazany. przez okolo tygodnia nie nalezy narazac skory na dzialanie wody - tym bardziej chlorowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
kontakt z woda skory pomakijazu permanentnym jest niewskazany. przez okolo tygodnia nie nalezy narazac skory na dzialanie wody - tym bardziej chlorowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alafandra
co do kontaktu skóry z wodą w basenie, jest on niewskazany ze względu na często występujące w basenach bakterie Gronkowc a i Escherichia coli. Poinformowała mnie o tym Pani, u której robiłam makijaż permanentny. Zakazała chodzenia na basen co najmniej 1 tydzień a najlepiej do całkowitego wygojenia sie ust. Tak tez zrobiłam - efekt rewelacyjny jestem bardzo zadowolona, mam teraz piekne usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna2444
Ja ponownie zapraszam do gabinetu kosmetycznego w Policach Studio Piękna Agi, gdzie makijaż permanentny i szkolenia z zakresu makijażu permanentnego wykonuje Pani Agnieszka Leśniewska, która jest znana w całej Polsce i która jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu PUREBEAU, na którym wykonywane są makijaże w całym kraju. JEST NAJLEPSZA! Świadczy o tym choć to, iż do końca 2009r. nie ma już u nij wolnych miejsc na makijaż permanentny. Jej stronka: www.studiopieknaagi.pl NAPRAWDĘ WARTO! Ja i rzesza moich znajomych jest mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_43
Witam Dziewczyny potrzebuje waszej rady :( Poszłam na żywioł i zrobiłam sobie makijaż perm brwi w salonie do którego chodzę na inne zabiegi kosmetyczne. Robione brwi miałam 2 dni temu więc narazie są bardzo intensywne i nie w tym problem. Po obejrzeniu w domu w kilku dużych lustrach widzę, że mam 2 różne brwi a mianowicie jedna jest wypukła a druga bardziej płaska, jedna wyżej, druga niżej. Czy da się to jakoś skorygować?. Musi bardzo rzucać się w oczy skoro nawet mój mąż zauważyl, ze coś jest nie tak z moimi brawiami zazwyczaj nic nie zauważa :). Prosiłabym o porade a w szczególności panie .które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_43
Witam Dziewczyny potrzebuje waszej rady :( Poszłam na żywioł i zrobiłam sobie makijaż perm brwi w salonie do którego chodzę na inne zabiegi kosmetyczne. Robione brwi miałam 2 dni temu więc narazie są bardzo intensywne i nie w tym problem. Po obejrzeniu w domu w kilku dużych lustrach widzę, że mam 2 różne brwi a mianowicie jedna jest wypukła a druga bardziej płaska, jedna wyżej, druga niżej. Czy da się to jakoś skorygować?. Musi bardzo rzucać się w oczy skoro nawet mój mąż zauważyl, ze coś jest nie tak z moimi brawiami zazwyczaj nic nie zauważa :). Prosiłabym o porade a w szczególności panie .które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_43
Witam Dziewczyny potrzebuje waszej rady :( Poszłam na żywioł i zrobiłam sobie makijaż perm brwi w salonie do którego chodzę na inne zabiegi kosmetyczne. Robione brwi miałam 2 dni temu więc narazie są bardzo intensywne i nie w tym problem. Po obejrzeniu w domu w kilku dużych lustrach widzę, że mam 2 różne brwi a mianowicie jedna jest wypukła a druga bardziej płaska, jedna wyżej, druga niżej. Czy da się to jakoś skorygować?. Musi bardzo rzucać się w oczy skoro nawet mój mąż zauważyl, ze coś jest nie tak z moimi brawiami zazwyczaj nic nie zauważa :). Prosiłabym o porade a w szczególności panie .które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_43
Witam Dziewczyny potrzebuje waszej rady :( Poszłam na żywioł i zrobiłam sobie makijaż perm brwi w salonie do którego chodzę na inne zabiegi kosmetyczne. Robione brwi miałam 2 dni temu więc narazie są bardzo intensywne i nie w tym problem. Po obejrzeniu w domu w kilku dużych lustrach widzę, że mam 2 różne brwi a mianowicie jedna jest wypukła a druga bardziej płaska, jedna wyżej, druga niżej. Czy da się to jakoś skorygować?. Musi bardzo rzucać się w oczy skoro nawet mój mąż zauważyl, ze coś jest nie tak z moimi brawiami zazwyczaj nic nie zauważa :). Prosiłabym o porade a w szczególności panie .które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona_43
Witam Dziewczyny potrzebuje waszej rady :( Poszłam na żywioł i zrobiłam sobie makijaż perm brwi w salonie do którego chodzę na inne zabiegi kosmetyczne. Robione brwi miałam 2 dni temu więc narazie są bardzo intensywne i nie w tym problem. Po obejrzeniu w domu w kilku dużych lustrach widzę, że mam 2 różne brwi a mianowicie jedna jest wypukła a druga bardziej płaska, jedna wyżej, druga niżej. Czy da się to jakoś skorygować?. Musi bardzo rzucać się w oczy skoro nawet mój mąż zauważyl, ze coś jest nie tak z moimi brawiami zazwyczaj nic nie zauważa :). Prosiłabym o porade a w szczególności panie .które się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupstyl.pl
Witaj Zmartwiona:) Niestety przy krzywym makijażu brwi moze być problem:( czasami można skorygowac asymetrię ale to wszystko tak naprwade zależy od wielkosći tych krzywizn... proponuje isć do linergistki , żeby spróbowala skorygować te brewki - lub przynajmniej zeby je zobaczyła, proponuje zrobić sobie zdjęcie tych brewek bo tak naprawde na zdjeciu widać wszystko :) zawsze mozesz mi przsłać zdjecie Twoich brewek - spróbuję Ci cos doradzic( podniesć na duchu) pozdrawiam Viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaoliwka
hej. ja jestem dwa dni poo zabiegu , mam makijaz permanentny brwi-sa boskie!!!!! zupelnie inna twarz:-)ladniejsza:-)za miesiac robie usta kontur z wypelnieniem:-)polecam nie bojcie sie to cos pieknego naprawde. brwi kosztowaly mnie 700zl w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×