Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość kasienka_123
Same Anie robią u pani Ani...! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just...
Hej, dajcie jakiś dokładniejszy adres do warszawy jak mozecie polecić, a zwłaszcza ta pania co przyjezdza do klient... ps: jesli chodzi o salon ma ktos jakis sprawdzony..?? prosze jeszcze o info czy przy drugim zabiegu usta sa rowniez taki balonowate..?? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Hmmm, ja po samych opiniach z forum nie zdecydowałabym sie na makijaż, dobrze jest tez przejrzeć zdjęcia, możne zostanę teraz zlinczowana, ale muszę powiedzieć, ze zdjęcia po zabiegach u Pani Ani mnie nie przekonują, wiem jak wyglądały moje po zabiegu. tzn kontur i wypełnienie nie było takie brzydkie :( jak na tych pokazanych u pani na stronie. No ale to rzecz gustu. co do opuchlizny, to tak, po poprawce tez puchną ale juz nie tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelio19a może Ty możesz podać kontakt do osoby, ktora wykonywała Ci makijaż? Widzę, że jesteś z niego dosyć zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Efffaa ja pomimo opinii jakie tu krążą o Sharley robiłam właśnie tam, u Pani Beaty. Chcialabym aby osoby, ktore robily sobie tam makijaz, powiedzialy dokladnie co bylo nie tak, a nie rzucają hasło "nie jestem zadowolona'. Bo ja jestem zadowolona, poprzednie moje wypowiedzi opisują dokladnie moje wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bociek
Dziewczyny mam pytanko. Czy można rozjaśnić zbyt ciemny kolor brwi? jestem jeszcze przed korekta ale widzę że kolor ktory mam (odcień) jest dobrze dobrany jednak jest zbyt ciemny i nie potrafię się do niego przyzwyczaić.Jakoś strasznie mnie postarza i strasznie źle się z tym czuje.Czy jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkazzzz
akolor znowu zaczyna nakręcać sobie klientelę, pewnie zaraz jeszcze pojawi się kilka wychwalających ją postów - oczywiście od zadowolonych klientek;) cha cha!!!!! no i oczywiście nie zapomną powiedzieć jaki to szarlej jest beznadziejny;))) czy jest tu chociaż jedna jej prawdziwa klientka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niezadowolona bo: -pomimo moich próśb, że ma być jak najbardziej naturalnie, kształt narysowanych brwi wykracza poza moje naturalne, w zwiazku z czym na dziennym swietle wygląda to tak, że do połowy mam wloski a do polowy nie, brwi są za wysoko od moich naturalnych, oczywiście wygląd oka się przy tym poprawił, ale czuje się jak stara babcia, ktora wyrwała sobie brwi i narysowała kredką -kolor za ciemny, ale to dopiero 7 dzień więc żyje nadzieją, że jeszcze rozjaśnieją, - samopoczucie - raczej podłe, bo wstyd do ludzi wyjść Zastanawiam się czy można usunąć taki makijaż, aby nie zostało sladu. Ewentualnie może skorygować kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semplicemente
Wczoraj zrobiłam kresi na górnej i dolnej powiece, dzisiaj oczy są jeszcze troszkę zmęczone i lekko opuchnięte, w sumie powieki wyglądajają jak przy jęczmieniu, na wszelki wypadek jutro wybieram się do okulisty, podobno to normalka, ale ... za 3 tygodnie mam poprawki, troszkę się boję, bo sam zabieg nie nalezy do najprzyjemniejszych. efekt jest świetny, ale sam zabieg troszkę bolesny i ta opuchlizna ... czy ktos ma podobne doświadczenia, po jakim czasie schodzi opuchlizna, czy korekta tak samo boli, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
mrówkozzz, dokładnie! wyjęłaś mi to z ust. Żaden inny gabinet nie ma takich problemów i rozentuzjazmowanych klientek na tym forum jak akolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z akolor
wiedziałam ze pojawią się te komentarze, ale ja jestem zadowolona, nie chce mi się kłócić z Wami, przekazałam tylko wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
Pani Anusiu dziekuje za mila opinie i zycze udanej podrozy w dalekie kraje. Czekan na pania na korekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówkazzz
cha cha !!!!! jaka akolor jest czujna! pięć minut po wpisie swojej zaciekle broniącej jej klientki;) dodaje swój wpis... jakby obie siedziały w tym samym czasie przed komputerem... no tak, ale nie jest to dziwne skoro akolor i jej klientka to jedna osoba... cha cha cha!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
niektore Panie maja duzo czasu i tylko zyja sprawami innch, jak Ci kobieto mrowko brakuje sensacji w zyciu, to moze zalatw sobie jakies przygody, idz do garow, posprzataj lub zajmij sie przydatnymi w zyciu sprawami. Forum jest do inych spraw niz krytykowanie i wpuszczanie jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁABABKA2
NIE KŁÓCCIE SIE, TO NORMALNE, ŻĘ aCOLOR MA KLINTÓW I CZUWA NA FORUM, żeby klintki były zadowolone, bo to jej praca. Gdybym mieszkała blizej, byc moze tez bym do niej pojechała, skoro ma duzo zadowolonych klientek. Ale mieszkam 350km od Warszawy i dlatego nie pojechałam. Byłam w Świebodzinie na ustach - całe z wypełnieniem i jestem tez zadowolona. Własnie wróciłam do domku i dzielę sie spostrzeżeniami, a forum przeczytałam od deski do deski wcześniej i wiedziałam jak się powinno ,akijaż robić. Moja ocena jest dobra. Nie bolało, trwał sam makijaż 40 minut, rysowanie wczesniej i dobieranie koloru drugie 40 minut i koniec. Usta troche opóchnięte, ale dała mi Pani maść do domu, żeby posmarować gdyby bardzo spóchły. Mam smarować tłustą maącią i za 2 tygodnie na korektę. Kolor jest troche ostry, ale tak ma być, bo jeszcze wyblaknie. Podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
Jejku.... Pani Aniu z Akolor - wchodząc w takie dyskusje tylko sobie Pani psuje opinie. Profesjonalistka tak się nie zachowuje... Może lepiej będzie dać sobie spokój z forum? Mi niestety też nie podobają się makijaże ze strony www. Staram się być obiektywna. Dlaczego usta są takie "rozmazane" i mało wyraźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Bardzo nieprofesjonalne podejście do potencjalnych klientek ma Pani z akolor, obraźliwe stwierdzenia typu "wróć do garów" przekresla Panią jako osbę, ktora jak sie podaje na stronie kreuje wizerunek u innych. Prosze sie tu juz nie rozpisywac i nie obrazac innych bo to forum dla klientek a nie dla reklam salonów, w Pani przypadku niestety autodestrukcji. To jest forum o wymianie doświadczeń, Pani jako linergistka powinna tu doradzac a nie wdawac sie w pyskówki i snuć intrygi czy tez mataczyć, prosze sie juz nie osmieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
Jejku.... Pani Aniu z Akolor - wchodząc w takie dyskusje tylko sobie Pani psuje opinie. Profesjonalistka tak się nie zachowuje... Może lepiej będzie dać sobie spokój z forum? Mi niestety też nie podobają się makijaże ze strony www. Staram się być obiektywna. Dlaczego usta są takie "rozmazane" i mało wyraźne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h543h (hezar@interia.pl) milly66 na Sokolskiej jest przychodnia , tam robią makijaż permanentny??? to jest gabinet, który sąsiaduje ze stomatologią HELP, na samej górze sokolskiej koło takiego wielkiego solarium. naprawdę polecam, ja jestem bardzo zadowolona i aż się dziwię temu wszystkiemu co tu czytam, w sumie to dochodzę do wniosku że trafiłam bardzo dobrze z tym miejscem, mam tel do tej osoby, która mi wykonywała, mogę przesłać na maila. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
witam! Szkoda, ze nie widzicie Panie swoich zachowan i tylko do krytyki odnosicie sie z wielka apropata, bo jesli ktos pochwali, to az sie gotujecie. Ach jak milo poplotkowac i dogryzac, tak potrafia tylko kobiety.Doprawdy kazdy moze i ma prawo do ostrej ryposty i wylania zimnej wody, jesli komus sie ona nalezy, bo nie potrafi ten ktos zrozumiec kiedy trzeba przestac. Dac sie policzkowac? Do ktorego momentu? Sa granice i nawet dobrze wychowany czlowiek moze zamienic sie w atakujacego. Faktycznie, moze powinnyscie panie sobie same radzic z permanentnym i nie zadawac pytan, bo przeciez same wszystko wiecie i moze same robcie sobie makijaze, bo jesli ktos pojawi sie na forum, kto ma dobra rade, to zaatakujecie i dacie do zrozumienia, ze opowiada nieprawde. Kazdy kto chce sie dowiedziec czegos madrego na forum nie zaczyna od krytyki i nnych. Milych dysput!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia19a
Amen! trzeba bylo tak od razu. Ale i tak mnie Pani nie przekonała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h543h
milly66 W takim razie proszę o maila z numerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akolor - Modeta nawet zwróciła ci uwagę żebyś się ZACZERNIŁA - tak trudno poświęcić 30 sekund na rejestrację? a byłabyś znacznie bardziej wiarygodna, i Ty, i Twoje ewentualne klientki, gdyby także pisały na czarno nie odbieraj tego jak atak, tylko jak dobrą radę - ja tu na chirurgii plastycznej już długo się i też różnie bywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolor www.akolor.pl
zaczernic, ale jak to zrobic? bylam w preferencjach i jedynie wpisalam swoje haslo i nic, zeby nikt go nie podprowadzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1972
Cześc, zastanawiam sie nad ustami i brwiami. Mam tylko kilka pytań : 1. Kto wie gdziejest teraz jakas promocja 2. I proszę o przesłanie adresy z naprawde dobrymi salonami ktore zajmuja sie makijażem pernamentnym w Szczecinie Dzieki Bardzo i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc1972
Kto zna salony tam gdzie mozna zrobic makijaż Pernamentny w Szczecinie (dobrze robione), i może ktoś słyszał o jakiejś promocji na usta i brwi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
abc - u Agi Leśniewskiej w Policach. Najlepszy salon w okolicy, ale możesz się naczekać w kolejce... Zadzwoń i zapytaj, może akurat zwolni się miejsce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_123
Jeszcze jedna i ostatnia informacja dla Pani Ani z akolor. Już nie mam siły być miła, bo to co Pani mów jest żałosne.. Wchodzi Pani w jakieś dziwne dyskusje z ludźmi, którzy tylko wyrażają swoje opinie. Nikt tutaj nie potrzebuje Pani reklamy. Ja też jestem linergistką i służę radą dla osób chętnych, ale nie promuję się za wszelką cenę, nikt nawet nie wie z jakiego jestem salonu. Nie wszystkie salony o których tu dyskutujemy mają swoje "przedstawicielstwo" na tym forum tak jak Pani. Radzę dać sobie spokój i zacząć się reklamować gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Virginnia
Wydaje mi się, że to forum nie słuzy takim dyskusjom, tylko obiektywnym dzieleniem sie informacjami. Większośc wypowiedzi wykracza poza MERITUM sprawy. Ja jestem jedna z tych osób, które zdobyły tutaj dobre informacje, tez skorzystałam z polecanego przez kogoś wczesniej salonu i jestem bardzo zadowolona że tam trafiłam. I o to chyba chodzi nieprawdaż? Tak więc jesli chcecie wykonac profesjonalny makijaz polecam zrobić od razu całość , wtedy na prawdę od razu inaczej się wygląda. Ja robiłam makijaz u Pani Madzi w Studio Q10 w Piekarach Sląskich k.Bytomia. Pani Madzia bardzo dokładnie wytłumaczyła mi całą procedurę. ponieważ nie miałam wcale brwi, bo jestem po chemii bardzo dokładnie mi je odtworzyla, chyba nawet lepiej. Najdłużej trwało ustalanie kształtu i koloru, wszystko jest b.przemyślane. Wszystkie moje ewentualne uwagi czy wątpliwości były rozwiane jeszcze przed wkłuciem igły. Usta goiły mi sie najdłużej, brwi szybko, oczy praktycznie po dwóch dniach wyglądały dobrze. Znieczulenie działało jeszcze dlugo po zabiegu. Trzy dni przed zabiegiem zaczęłam brać Heviran ( dostałam w studio Q10 mocny Heviran 800mg i nie miałam żadnej opryszczki)Moja rada do wszystkich jest taka, aby nie zapomnieć o wszystko zapytac sie przed zabiegiem, co pozwoli upewnić się że to będzie dobrze wyglądać i żeby nie miez żadnych watpliwości. Ja miałam najwiecej wątpliwości co do brwii, bałam się że będą wyglądać sztucznie, ale jednak tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×