Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej Kmona :) To smutne, co przeszłaś :( Ale cieszę się, że już jest lepiej :) Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś, ile masz lat. itp... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubieni się skończyli:-) Ale zakręcone te dzisiejsze odcinki:-P Witaj Kmona. Widzę, że przejścia miałaś podobne. Też małą karmili sondą? Moja Gośka zaciągnęła od razu cycka (tzn dwa dni po porodzie, kiedy wreszcie byłam w stanie wstać po cesarce i doczłapać się na oddział noworodków i ją zobaczyć pierwszy raz). Tyle, że kiedy wylądowała na oddziale zakaźnym, przestała jeść i zdecydowaliśmy, żeby karmić ją sondą. Zależało nam na tym, żeby jak najszybciej osiągnęła to wymarzone 2000g. Pisałam dwa dni temu, że mi przeleciał nad głową mega komar:-) Udało mi się go dzisiaj upolować:-D To była niezła sztuka. Dwa razy większy, niż zwykłe komary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, tak trzymaj!!! Nie będą lekarze wymyślać chorób naszym dzieciom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna a na czym ty go wychodowałaś??? mykam zaraz spać miłej nocki kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem:-) Kilka nocy temu jakiś gnojek pożarł mi Gośkę. Może to ten, ale Gośka taka chuda. Nie bardzo mógł się na niej utuczyć. Ten dzisiejszy nie był akurat nażarty:-) Zuziu, przeprowadzka w toku. Regały poprzestawiane, ale wszystkie bambetle leżą porozrzucane po podłodze. Nie chce mi się ich poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie za to inwazja much,bezlitosna byłam:D Dobrej nocki bo widzę ,że dzisiaj spokojniej tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,wy chyba spać nie możecie w nocy jak tak rano wczas budzicie.Ja po rozmowie z mężem.Był bardzo zdziwiony i zaskoczony tym co mu powiedziałam.Od razu dał mi odpowiedż i zebym więcej o takie rzeczy się go nie pytała.Poprawi się.Nie po to się ze mną żenił,aby odejść.Nawet mu to do głowy nie przyszło..Kazałam i tak mu to wszystko przemyśleć.Te pare dni rozłąki dobrze nam zrobi.Mały w przedszkolu a ja będę się brała za sprzątanie domu,jak zrobię to dziś ,to jutro laba.Zapowiada się piękny dzień.A popołudniu mam zebranie komitetu rodzicielskiego,będziemy wybierać zabawki na mikołaja.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie posprzątałam.Dobrze mi to zrobiło.Całą złość wyładowałam.Mężuś juz dzwonił z podróży i pytał jak się czuję i co planuję na dzisiejszy dzień.Stara się.Ja teraz wychodzę na zakupy i .spacerek z psinką.Pogoda super.Zaczynam być głodna muszę coś zjeść przed wyjściem..Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luaiza gratulacje rozpoczęcia nowej stronki i postawy :) U mnie pod blokiem jeździ koparka i wyrywają krzaki nie wiem czemu i co dalej będą robić ale Kuba jaką radochę ma :D już ze 20 min nie wychodzi z okna , ale z usypiania Oliwcia nici i marudzi nieziemsko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka zasnęła, a ja otworzyłam właśnie paczkę Delicji :) Przyłączy się któraś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam ze spacerku już:) na delicję już się pewnie nie załapałam :( U mnie pod blokiem cały czas wykopki a teraz przyjechał jeszcze traktor to Kuba wniebowzięty :D i spokój święty mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, miłej wizyty u rodziców :) Kala, specjalnie dla Ciebie jeszcze jedno ciasteczko zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, podzielisz się ze mną tym zuzinym ciastkiem? :-) Też mi ślinka pociekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, znajdzie się i dla Ciebie :) A jak pytałam, to nikt nie chciał ;) Idę się wnerwiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×