Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

To ja chyba spadam przed telewizor. Spać mi się jakoś odechciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam :( Bardzo tu miło, ale wiecie, że chcę drugiego bobaska, więc muszę dbać o relacje z tatuśkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macino244
czesc wszystkim mamusia siedzacym w domu z marudami.Mam synka Kubusia 2,5 roku i coreczke Oliwie ktora ma prawie 3 miesiace.dzieciaki spia a ja poraz pierwszy do was zajrzalamk.Kuba to straszny rozrabiaka,przydalaby sie super niania,a OLIWKA JAK NARAZIE JEST GRZECZNA.NA TRZECIE CHYBA SIE NIEZDECYDUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Gumijagodka, chodzilo mi o to ze jak Ci smaka zrobilam to jutro bedziesz Bacardi po sklepach szukac. Bez zadnych podtekstow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUmijagodka, mam nadzieje ze sie nie gniewasz, to przez ten alkohol plote trzy po trzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Macino:-) Szkoda, że tak późno. Towarzystwo się wykrusza, ale zapraszamy jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie :) Gumijagoda, ufff, dzieki :) :D😍 To ja tez uciekam i do zobaczonka :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no coś ty tylko nie rozumiem tego co w\'\'...............\'\' ZA bardZo cię lubię żebym mogła się gniewac ,nawet nie wiem o co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macino244
czesc wszystkim mamusia siedzacym w domu z marudami.Mam synka Kubusia 2,5 roku i coreczke Oliwie ktora ma prawie 3 miesiace.dzieciaki spia a ja poraz pierwszy do was zajrzalamk.Kuba to straszny rozrabiaka,przydalaby sie super niania,a OLIWKA JAK NARAZIE JEST GRZECZNA.NA TRZECIE CHYBA SIE NIEZDECYDUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też za bardzo lubię Mamę Zuzi, żeby móc sobie wyobrazić w jej oczach cokolwiek begerowskiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macino244
SPOKOJNYCH SNOW DLA WAS I DLA WASZYCH MALUCHOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaa :D Moja córcia przed 7 postawiła nas na nogi wrrrr tak zawsze w sobotę jak jej tatulek ma wolne :P Mamo Zuzi mój mąż też \"kurwiki \" miał wczoraj :P Witam nową mamę :D teraz trzeba wypić kawke bo jeszcze by tak 😴 😴 ale nie da rady Miłego dnia 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak co dzień pobudka o szóstej😭 Choć właściwie nie jak codzień. Przez ostatnie kilka dni pobudka była o piątej Czyli dziś powinnam się cieszyć:-) Moje dziewczyny są bezlitosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mi dziś wyjątkowo Paulinka dała pospać do 9 :) Potem jeszcze obejrzałyśmy film w łóżku. A teraz zmykam na śniadanko. To co, do wieczora??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Wpadlam sie tylko przywitac.Zielna fajnie ci ze idziecie do teatru..ja wybieram sie z wiki do kina na \"polowanie na misia\"tylko nie wiem od kiedy puszczaja u nas tą bajke.A u was juz to bylo w kinach.Boje sie ze przegapie.Ciekawa jestem jak wiki sie zachowa w kinie i czy wysiedzi calay seans.W domu z checia oglada bajki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×