Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Usprawiedliwiam się. Sprzątałam chałupę. Wreszcie przemeblowanie w moim pokoju skończone. Uff, mam zakwasy:-) Mmm, ptasie mleczko. Chyba ubiorę cherlającą Gosię i zasmarkaną Alę i wyskoczę gdzieś do sklepu. Jeny, nie mogę skończyć pisania, bo co kilka sekund biegam do schodów i zdejmuję z nich Alę. Maniaczka wchodzenia po schodach. Znowu wyszła z pokoju. Pędzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tym razem ominęła schody i poszła do kuchni:-) I znowu poleciałam po Alę, tym razem do łazienki Usiedzieć w miejscu nie może. Zuzia, a czym się wnerwiasz. Czyżby znów szanowna \"mamuśka\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś za to nie podaruje łazienki:)jak tylko usłyszy ,że drzwi się otwierają to już biegnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, teściowa śpi :) A ja się wnerwiałam ....szyciem. Miałam kilka rzeczy do poprawki, a nie cierpię tego robić :( Cieszę się, że pokój gotowy. Mnie czeka meblowanie po Nowym Roku (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna pół ciacha dla Ciebie :) Niedawno wróciliśmy bo byliśmy u tesciów i nawet miło było :P Jutro mąż w domku to bedziemy pewnie poza domem większość czasu ale za to w niedziele z Kubą jedzie do stolicy to odsapnę trochę od moich chłopaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie kobitki, gdzie jesteście? Może znowu mała konferencyjka przy piwku ;) Asmana??? Zjadłabym paróweczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak :( tzn dobrze że jestes :D moje dzieciaczki już śpią a mąż też mi już przysypia za plecami hehehe więc ja też mykam myciu i paaać :P Miłego wieczorka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za spóźnienie:-) Już jestem. Chłopa znowu nie ma:-) Trochę się zagadałam przez telefon ze szwagierką i obaliłam przy tym pół piwka. Cholera, a Ali dzisiaj coś odbiło i ciągle mnie woła rykiem:-( Zawsze o tej porze śpi😭 Gumijagoda, z tym ptasim mleczkiem Milki to się nacięłam. Kupiłam i mi nie smakuje:-( Kupiłam też pomarańczowe delicje, ale już otworzyłam ptasie mleczko, to delicje zostają na jutro:-) Idę zobaczyć, co z tą moją beczącą pociechą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, :) Wczoraj poznalam wasze imiona wiec i na mnie kolej, ja Kasia jestem, milo mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj sie na mnie boczy, i spoglada zlym wzrokiem znad monitora... , pewnie znowu zazdrosny cholera jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Kasiu:-) Baby imprezują sobie na gg. No ładnie:-) Bez nas:-( Aq ja z Alą na kolanach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy im konkurencje zrobic, bo w takim tempie to ja zaraz sie na sztywno upije, hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A drineczka to mam tak pyszniutkiego ze jak go raz kiedys sprobowalam to milosc do grobowej deski :) Bacardi Breezer, po 4.00 zl na polskim rynku, pyyyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię jeszcze :D a ja mam wodę niegazowaną cytrynową dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kala, co tak skromniutko dzisiaj??? Do sklepu sie nie chce skoczyc? :P A na gadu to ciekawe ktore to tam tak rajzuja, na pewno Gumijagoda i zuzia.... na kogo jeszcze stawiacie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja jaaaaaaaaaaaaaaa jesce :P u tesciowej wypiłam piwka troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×