Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

dobrze by było :P ale był przy obydwu porodach i ma dość zwłaszcza finału i widoku łożyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja drugi poród wspominam jako cudowne przeżycie, tak moge rodzić co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, ja niedawno odstawiłam Alę i chcica wróciła. Wszystko wróci do normy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana u mnie też pół roku po porodzie i chcicy nie mam może dlatego ta kolacja piwo i zajmowanie się dziećmi dziś-mój chyba coś kombinuje :p ja jak pomyslę o porodzie to mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna to muszę tu posadzić męża , bo on mnie nie rozumie a ja naprawdę chce a nie chcę:) jezli po odstawieniu wróci do normy to jeszcze troche pooczeka:), ale jak kocha to poczeka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chyba nie widział porodu łożyska. Był w tym czasie w pokoju obok z Alą. Ale i tak opowiadał ludziom, że wyglądałam, jak zarzynane prosię:-( Myślałam,że go zabiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie moja bułcia dziś skończyła pół roku :D mąż otworzył swoje piwko i mu podpijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to wszystko jasne napewno będzie chciał \"podziekowania\" czyli jak znikniesz nagle mamy rozumieć, że .... bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, nie wiem, czy mogę tu coś poradzić, ale próbowałaś jakiegoś żelu nawilżającego? To pomaga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna buhahahaha no wiesz prosię biedna pociała się a ten tak ja nazywał. Mój widział wszystko nawet mi zdjęcia robił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem co bedzie może atak migreny :P chyba że się dossę do butelki a wtedy nie ręczę za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, faceci nas podczytują? Pogońcie ich. To babskie pogaduchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, ale mi nawet nie chodzi o suchość, ale brak jakiegokolwiek popędu seksualnego. Zero reakcji, a juz jak dotknie moich piersi to o ranyy.Jakaś inna chyba jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam spokój jestem sama. No Kala pokarz jaki tygrysek z Ciebie mąż będzie w pełni szcześcia..Migrena to wymówka podstarzałych kobiet:P Oliwcia Twoje zdrówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana u mnie to samo mnie to wkurza jak mnie dotyka poprostu nie mam ochoty a gdzie tu mowa o żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, film się skończył, więc zaraz pewnie mnie wywieje ;) Asmana, też tak miałam, ale się przemogłam, bo chcę dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy drugim porodzieu mnie też było lepiej , ale dzieci więcej nie chcę i nie obraźcie się dziewczyny ale mam alergie na takie malutkie i śliczne dzieci nawet patrzec mi się nie chce tak nam chłopaki dali w kośc, że naprawde nie życzę bliźniaków nawet najgorszemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłam nową stronę :D :D :D:D:D:D:D:D:D Gumijagoda jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu 30 - Aniu no to zdórwczko za udane zapłodnienie a co tak dwa zdróweczka za dwie zygotki:) Ufff Kala czyli wszystko w porządku ze mna a juz sie martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcicy też nie miałam, ale żel pomógł. Ja trochę współczułam mężowi i na początku trochę się zmuszałam. Ale potem też się rozkręcałam;-) Pan Bóg stworzył to po to, żebyśmy nie miały kolejnego dziecka, póki nie wykarmimy i nie odchowamy jednego;-) To dla dobra naszych pociech;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka dla ciebie 😘 🌻 😍 ja z dwójką czasem mam dość a ciebie podziwiam twoje zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka to tez napewno się skupia w tym wszystkim wieczorami mam ochote sie połoyć w chwili spokoju bądź napić na kafe:) a nie seksić. To prawda żal mi męża, ale nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, na chwilę się zmywam zrobić kanapki mężowi. Mam nadzieję, że za chwilę Was jeszcze zastanę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×