Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Wpadłam sie przywitać. Mam kilka zmartwień, więć nie ma mnie chwilowo, ale pamiętam o Was. pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana trzymaj się cieplutko:) Rozmowa czasami pomaga więc jak poczujesz potrzebę pogadania z kimś-wal jka w dym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, opisz później, czy warto iść na to. Moja Gosia lubi chodzić do kina, ale boi się głośnych scen, wybuchów i złych postaci. Dlatego zawsze trochę się boję iść w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Zazdroszczę wam tych nocnych pogaduszek,ale ja jestem teraz śpioch.Maleństwo musi się wyspać.Jak dłużej siedzę to tak szaleje w brzuszku,że od razu się kładę.Już mamusią rządzi.A ja samotna.Mężuś na Słowacji,bardzo zadowolony,Kuba u teściów a moi rodzice pojechali do babci aż do Gniezna.Wrócą dopiero we wtorek.NiC nie muszę w domku robić,bo mam obiadek-stogonow,sałatkę ryżową na kolację,więc tylko szaleć.Z pieskiem trochę pospaceruje a wieczorem może jakiś filmek fajny.Nie wiem.Ale jednego jestem pewna-kąpiel przy świecach i leniuchowanie.Będę zmykać bo psinka prosi o wyjście a pogoda ładna to będzie długi spacer.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku. Ale jakiś taki nerw mnie nosi, do niczego nie mam cierpliwości, a już zwłaszcza do własnego dziecka :( Zielna, miłego wieczoru :) Asmana, podpisuję się pod Gumijagodą :) Kobiety z tego topiku naprawdę potrafią poprawić nastrój!!! Luiza, życzę miłego leniuchowania :) Gumijagoda 😘 Kala 😘 Viki, zaraz wysyłam zdjęcie :) Mamo Zuzi, a Ty nadal kusisz męża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :D my juz po spacerku obiadek sie gotuje dzieci łobuzują czyli jrdnym słowem normalka :D w teatrze tez byłam w podstawówce i strasznie mi sie nie podobała ta sztuka i sie zraziłam, moze kiedys sie odwaze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróciłam dopiero teraz ze spacerku.Psinka wykończona a ja za chwilkę będę jeść.Co do teatru-uwielbiam.Byłam już kilka razy.Ostatnio nie mam na to czasu.Mam nadzieję,że to się zmieni.Kończę,muszę coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduje dzisiaj Przemek jest okropnie marudny ciężko z nim wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Oj kusilam wczoraj az padlam w poduchy i spalam do rana , hehe Dzis tez kusilam ale w ikei :) udalo mi sie wykusic kilka swiatecznych drobiazgow-dekoracji :) zrobilam sobie cole z wodeczka na rozgrzanie i blogo leniuchuje :) Asmana, mam nadzieje ze Twoje klopoty sa tylko chwilowe 🌻 Jesli chodzi o teatr to uwielbiam . w Liceum udzielalam sie w takim teatrze amatorskim, wiec pozostal mi sentyment :) A jaka pogoda u Was, bo tutaj okropna: ciemno i zimno. No i kurde wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisci właśnie wykąpane i mam nadzieję że szybko zasna. U nas dzisiaj pogoda dopisała taka prawdziwa ciepła jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem. Zaraz sięgam po piwko ;) I będę dziś na posterunku, bo mężuś coś bez nastroju na brykanie ;) Też kąpałam Paulinkę. I jak wyszłam na chwilkę z łazienki, to ta jak zwykle wypiła z połowę wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też zaczęła się w najlepsze bawić. Ale mam nadzieję, że nie będzie szalała tak jak wczoraj do 23 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybaczcie pozniej sie postaram dolaczyc bo moja cora nawet jeszcze nie wykapana wiec mam co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie jak co wieczór :D uśpiłam córcię popijam piwko i jem chipsiki solone ale chyba ta błoga chwila nie dlugo potrwa bo mąż sapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja????dzisiaj abstynencja. Wczoraj popiłam i zasnęłam a mąż miał nadzieje:) Jak najdzie mnie ochoto to zubrówka jest, sok jabłkowy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza śpi, Natalia u babci, mąz w pracy. Ja dzisiaj mniej kalorycznie zajadam jabłko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zastanawiałyście sie już może nad prezentami mikołajowymi dla dzieciaków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musiałam uspić Paulinkę. Ale już jestem. Kala zdrówko. Ja mam do piwka krakersy paprykowe. A co do prezentów, to będę poszukiwać czegoś co się rusza i gra. Znalazłam też kaczuszkę do kąpieli. Ale Paulinka chce konika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać jestem na nogach od 5:30. Ledwo patrze na oczy. Luiza zazdroszcze Ci tej kąpieli chociaz wole prysznic:) Miłej popijawy i pogawędki. Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×