Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kAla... zalecam kontynuacje... :P Zuzia, to dopiero poczatek hehehe :D No z kim tak rajdasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam wielgaśnie jabłko, więc jak dodam piwo to już tu z Wami nie posiedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bacardi nie piłam jeszcze ale kiedys ze smirnofa chyba piłam i była mniamniuśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej tam Zuzia, soczek jablkowy do alkoholu wskazany... moze nie do tego ale kto by sie przejmowal :D Smirnoff tez mniam mniam a gumijagoda do nas proszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tu (i tam fajnie), a mężuś już poszedł grzać łóżeczko i kusi... ;) A córcia moja leży na podłodze i nadal \"czyta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D w nałóg wpadłam chyba już , spać mi się za bardzo nie chce a tu tak milusio :) ale wazeliniara ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Zuzia, to ma widac bardzo wciagajaca lekture, hehehe A ten Twoj mezus to tak zawsze ? :P zazdroszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot to Ci sposob na Ciebie znalazl hehehe , lepiej zeby moj sie o takich taktykach nie dowiedzial bo bym nigdy sobie nie uzyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wiem teraz dlaczego mam tak rzadko, heh :( A tyle myslalam dlaczego... why why why...???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą byłam na gg:-) nie nadążam. Piwo mi się skończyło😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna, ty uwazaj, bo tak na dwa fronty to wiesz , szybciutko pod stolikiem skonczysz i mezus cie jeszcze holowac bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężusia jeszcze z pracy nie ma i chyba długo jeszcze nie będzie:-) Najwyżej mnie znajdzie pod stołem:-) A Gumijagoda wsiąkła na tym gg:-) Ta to się potrafi udzielać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi, ale to fajne. Tylko ta klawiatura ma takie małe klawisze i coraz ciężej wcelować. Ja tu się przy Was rozpiję i roztyję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×