Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Melduję się na posterunku:) Ale ja znów sama z niuńką, więc muszę się nią ciągle zajmować i jeszcze odpowiadać co pół minuty na pytanie \"gdzie tatuś?\"... Więc biegnę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kosiane baby❤️❤️❤️ JUtro ma się rozstrzygnąc ważna dla mnie sprawa,proszę trzymać kciuki za pomyślność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia, łapię i trzymam mocno:) ale przez sen mogę puścić, bo jak śpię to mi wszystko puszcza;) bąki przede wszystkim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie:D::D:D:D:D:D Od rana wojuję żeby was obudzic a tu.... kafe brak😭 Teraz to juz za póxno na budzenie :o Jak tam wam dzionek minął bo mi bez was oookropnie:( Buziole dla was😘😘 Manika😍 GJ😍 Zuzia😍 Bez was bym chyba w depresje wpadła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie można sie przywitać, babiska kosiane🌻 ale nam numer wycięli z tą kafeterią właśnie wróciłam z piaskownicy, inne dzieci biły się o zabawki, a moja torba siadła i rączkami piasek na kolanka sypała, grzeczne dziecko, i po co takiej zabawki:P Kala👄;) gumisia, jak tam rozwiązanie ważnej sprawy?? udało się??? bo ja zgodnie z obietnicą trzymałam, dopóki mnie przytomność nie opuściła:D banki się nie odzywaja, bo jeszcze nie odkryły, że kafe działa;) pozdrowionka dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika UDAłO SIę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki za te kciuki,kosiana jesteś❤️ Kala bo my to jesteśmy takanetowa terapia na smutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja nawet nie wiedziałam, że kafe nie było :O Odwiedziła nas dziś chrzestna Paulinki i obie zajęły się sobą, więc ja trochę popracowałam na kompie :) A teraz zmykam palulki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co?! Kefe nie było?!:-) Dobranoc. GJ, też trzymałam;-) Cieszę się, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼❤️Dla dziesiejszej solenizantki Manika👄 Zielna dzięki:) napisz co u Ciebie i czy coś nowego u Gosi?? Zuzia i Kala❤️ Miłego dnia kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobuuudkaaaa:D:D Manika 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 A mój mąż ......😡znów marze o delegacji bo inaczej sie wykończę psychichnie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evita30
Manika wszystkiego naj. naj.naj.......🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki kosiane❤️ i dziękuję za życzonka🌻 moja rodzinka chyba zapomniała, że dzisiaj jest Marzeny i czekają do soboty, bo na grilla zaproszeni:P no ja zaraz mykam do sklepu po miącho na tego grilla:) Majka już mi liczy pieniążki w portfelu, ale spokój:D ona kocha brzęk pieniążków. Ostatnio w kościele ministrant zbierał tacę, minął nas a ona chodu za nim i łepek zadziera co tam mu wrzucają bo znajomo brzęczy:D dobrze, że go za sukienkę nie ciągła:D :D :D jutro upiekę rogaliki, to Was poczęstuję;) szkoda, że przez monitor nie można:( spadam bo mi miąso wykupia, bo to okres grillów będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 manika WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ksawery idzie dzisiaj z dziedziem na wyprawe a ja z siostra na zakupy... musze sobie kupic cos na sobotnia impreze... buty juz kupilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mańka - 🌻🌻🌻 - kwiaty dla ciebie Katarinka ty masz rocznice ślubu 20 a ja 21 kwietnia - czwartą. Po tej wyprawie pewnie znów twój synek będzie miał wielkie tajemnice:) Leczyłam w ubiegłym tygodniu dzieciaki, obeszło się bez antybiotyku, piły syrop i dawałam im młeko z czosnkiem i miodem. Iza jeździ na rowerku dzieci sąsiadów też, a biedna Ola patrzyła i ten plastikowy (krulik) imitacja rowera ją znudził, samochud, i wózki również. Razem z mężem z trzech starych rowerków zrobiliśmy jeden, odmalowany, kułka boczne podorabiane, mechanizmy oczyszczone i potrktowane odpowiednimi smarami w spreju - no jak nówka. Ola wsiadła i czeka jak ją będzie wozić bo myślała że to motorynka;) Och niewiem kiedy ona załapie że to się pedałuje, powtarza tylko że nieda się, jak jej mówie -kręć pedałami to kręci kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret ale sie uśmiałam:D najlepsze to że kręci kierownicą zamiast pedałami:D:D:D:D:D Kubę zaprowadziłam do pra babci bo wczoraj mnie o to prosiła i poszli na spacer przez most szczawiu narwać a że przy okazji jest tam boisko więc Kuba się wylata także może spokojniejszy wróci bo zmęczony :P od rana latał jak szalony i sie doczekac nie mógł, przyniósł \"zio\" (czyt piłka) kazał napompować schowal w torbę i tak czatował przy drzwiach niczym azor:D A te \"zio\" to mu sie wzieło stąd bo jak z tatuśkiem mecze ogląda i jest gooool to u niego to ziooooo :D U nas piękna pogoda, słoneczko świeci u upał istny jak na kwiecień bo 25 stopni mam na balkonie i to w cieniu:o Miłego dzionka babeczki kosiane😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika, sto lat 🌻 🌻 🌻 Gumiśka, dlaczego się smucisz? Czyżbyś wyczuła, że u nas choróbsko?... Znów gardełko, ale tym razem ja też mam antybiotyk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jeszcze raz za życzonka❤️ gumisią, czemu:( małż Cię wkurza czy coś z dziećmi???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż mi życzeń nie złożył😭 jeszcze go nie ma :( bo z pracy na wiochę pojechał, zawsze teściu jest ważniejszy ode mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×