Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

pogoda do dupy, zimno, brrr:( siedzimy w domu:O Majka od trzech dni potwornie marudzi, nie wiem czy nie będzie chora, bo nie ma apetytu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza... Brylka... Izuniaz... Cypryjskie słoneczko.... panteerka.... *gusia ..... a Was to już wywiało z naszego topiku???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam młodszego brata, 25 lat, jest zawodowym żołnierzem i był w Iraku na trzeciej zmianie, stacjonował w Karbali, wtedy co tylu Polaków zginęło, ale wrócił cały:D w październiku leci do Afganistanu:( , a w sierpniu przyszłego roku planuje ślub:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...którą zostawiam Wam , babska jedne, niedoble❤️ zajmę się czymś pożytecznym, dla odmiany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nie pisałam przez weekend,bo Kuba znowu był u teściów a my w sobotę pojechaliśmy z Julką do koleżanki.Prosiliśmy ją na chrzestna.Niedziela jak zwykle u teściów.Jestem z siebie dumna.W ciągu dwóch tygodni schudłam kilo.Jednak ten aerobik mnie mobilizuje,no i nie jem kolacji.Mam problem z Julką.Ma strasznie wysuszoną skórę.Kąpiemy ją w krochmalu,smarujemy róznymi natłuszczającymi kremami i nic.Ostatnia nadzieja w oliwce w żelu jonsona zobaczymy co zdziała.Dzisiaj Kuba w domu.Znowu załapał katar,więc będzie ze mną cały tydzień.Na polu słońce ale wieje zimny wiatr.Może wyjdę popołudniu,zobaczymy.Muszę kończyć,bo Julka się budzi.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza, może spróbuj Julkę wkąpać w Oilatum lub Balneum. Moze ta suchość skóry to alergia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby:P Manika :D:D:D niemożliwa jesteś;) ty jak Gumisia zawsze mi humor poprawiasz:) 😘 Miłego dzionka babeczki kosiane😍😘 Basia zapomniałas o mnie juz???{beksa]😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej.... Manika, dla Ciebie wielkie brawa za podtrzymywanie topiku, ale tez małe sprostowanie...w błocie już nie leżę :P bo muszę w pracy siedzieć :( A rano nawet u fryzjera byłam :D i znów mam mniejszy łebek ;) Jutro z kolei jestem umówiona z koleżanką na pasemka.... Luiza, ja też polecam Oilatum.. Gumisia ❤️, Kala ❤️ czekam na Was na gg Dla pozostałych mamusiek wielgaśne buziaki 😘 Postaram sie być już z Wami na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do kąpieli takich niesiedzących jeszcze dzieci gotowałam wodę, a puźniej raczej zalewałam oliwką \"BAMBINO\'\' niż smarowałam:D i było O.k. , czasami do wody dodawałam krochmalu lub rumjanku. Mańka sory że Cię troszkę zawiodłam ale nasz topik taki wykruszony :( pewnie gdyby nie ty to zastałabym 245 stronę, a z matematyki dostajesz celujący:) , staraj się tak dalej to będzie dyplom z czerwoną krechą:D A ja siama jeśtem😭 mój dłubie po naszym przyszłym domku, i chodzi na nocki, niemam się do kogo przytulić😭:p no chyba że jakaś burza będzie to Iza przyspawa się do mnie. Jakieś babolki tu zaglądały (mama bliźniaków i pani nauczycielka) tak nas zachwalały ale jak mnie poczytały to się wylogowały niebujcie się nowe babolce nasza paczka to nie kolce my se troche zachwalamy troche chłopów obgadamy u nas miło czas upływa warto u nas ciągle bywać! HEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret 🖐️ super wierszyk:D My właśnie wrócilismy od teściów i..... ciut mnie łepek boli ale jakoś muszę przezyć do wieczorka:P Teściu mi i teściowej zrobił takiego mixa że głowa mała:o a moje dzieci wyjątkowo głośne mi się teraz wydają:P Miłego podwieczorka😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret, wierszyk super, sama układałaś?:D jak nie będziecie pisać, to ja zacznę produkcję wierszyków:P tylko kto to zniesie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , babeczki ja dziś siedzę i piję sobie sama drinka, bo mój chłop jest jeszcze w pracy:( a dziś ma imieniny, więc ja już zaczęłam świętować;) jak wróci to będę łatwiejsza:P no to, zdrowie pięknych pań, po raz pierwszy:D :D :D siup w ten głupi dziób!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×