Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

😭 Nawet z Wami nie wypiję, bo przy moim zatkanym nosie i bolącym gardle nie byłoby to przyjemne😭 Cholerny pech z tym urlopem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ, dzięki🌻 Właśnie mi się Ala obudziła i mi towarzyszy. A Ty co, taka zmienna. A może na rudo?!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że babki popiły i poszły zabawiać mężów. To ja mykam. Na zabawy dzisiaj niech mój mąż nie liczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Haniu, mogłam Ci potowarzyszyć, ale nie zdążyłam... Seksu nie było, bo mój \"cholerny książę z bajki\" znów się na mnie wypiął 😭 Ale bajka niezła :D i jaka prawdziwa :( Zdrówka Wam życzę, choć sama jeszcze nie jestem w najlepszej formie...ale dzisiejsza gumiterapia zdziałała cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac pijaczki jedne !!! i do roboty!!! NASTEPNE BUTELKI OTWIERAC ;) margaret wiersze pisze... manika przyspiewki goralskie spiewa... zielna bajki opowiada... no no..wesolo na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooobudkaaaa:D Kaca macie baby jedne:P Mój małż mnie wczoraj wkurzył także nie było testowania:P Manika😍 Zuzia😍 Basieńka dobrze wiesz że cie uwieeelbiam😘😍🌻 Dla was babeczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gumijagoda, ja też lubię maj 🌻 Z mężem poznaliśmy się w \"miesiącu zakochanych\" :D Ale dziś to bardziej czuję marzec...i na dworze ...i w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mój tata nie korzysta z kompa i nie czyta takich topików , chyba by padł 'żeby matka z dzieckiem mężatka, takie głupoty gadała...itd. mi to np. w biodrówkach niewolno chodzić, bo niewypada:O najlepiej reformy i długa szeroka najlepjej za kostki sukienka:P Zielna zalej robala, ja często ciepjałam na częste bóle gardła do czasu aż przypmniałam sobie jak za panny przy imprezkach człowiek delektował się odpowiednimi trunkami no i teraz jest O.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u nas dzień kaszanki w mieście a my najedliśmy sie.......waty cukrowej hihihih bo za darmo była i krówki i..... lizaki ale dzieciaki radochę miały do tego full balonów i chorągiewek :D U nas pozatym w mieście jest bicie rekordu Guinesa w wiosłowaniu chyba:P nawet Pudzianowski był :P Właśnie umyłam włoski i zaraz mamy seans filmowy a mąż chodzi i kombinuje bo czyje klimat nadchodzącej @ :P:P:P:P Dobranoc babuszki:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobity? A możeby tak na traktory, a nie do kieliszka zaglądać?! Co by na to powiedział towarzysz Bierut?! A my nadal w domowym więzieniu. Coraz bardziej nerwy puszczają. Baby moje pomimo choroby wykazywały dzisiaj wyjątkową nadpobudliwość. Koło południa zaczęłam tęsknym wzrokiem spoglądać na zegarek z rozpaczą oczekując pory pójścia spać moich kochanych pociech. A czas płyyynąąąłłłłłłłł i płyyynąąąłłłłłłłł. A baby skakały po mnie, marudziły. Nie wiadomo było o co chodzi Ali:-( Gosia wykazywała wyjątkowe nieposłuszeństwo. Cokolwiek się do niej mówiło, to albo nie reagowała, albo robiła na odwrót. W takie dni myślę sobie, że nie powinnam mieć dzieci:-( Do tego irytuje mnie już ta choroba Gosi. Nie mogę jej doleczyć. Ala nadal zasmarkana na maksa. Ja chcę urlopu od mojej rodziny!!! Kobity, może byśmy tak zorganizowały sobie jakieś wspólne wakacje od naszych kochanych rodzinek. Bo to polewanie przez monitor fajne, ale fajniej byłoby na żywca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna Ty mnie tu nie kuś tym urlopem od rodziny;) Już mogę sie pakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba współrzędne celu ustalić:) Zeby nie było krzywdy to gdzies w centum kraju może?:) Spokojnej nocki kobitki,idę film oglądac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA!!! Kala i pozostałe łykendujące mamy mam nadzieję, że mi wybaczycie ten poranny krzyk rozpaczy....Ale na moje usprawiedliwienie przemawia to, iż w samym środku dłuuuuuuugiego weekendu ja muszę iść do pracy 😭 Zielna, czyżbyś zapomniała o kawce na rynku w Wejherowie???? Wytrzymaj kochana jeszcze 2 m-ce :) P.S. Właśnie spojrzałam na termometr za oknem -2 stopnie, brrrrrrrrrr.... Gdzie ten maj??????????????? Ok, śpijcie dalej, nie przeszkadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia wybaczam🌻 Gumisia masz racje centrum polski polecam na spotkanie:P Buziole dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zuziu kochana niestety któs musi mieć gorzej żeby ktoś miał lepiej:( Kala z pełną premedytacją napisałam o centrum;) Zielna 🖐️ trzym się:) Manika spisz??? Margarett hejka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gj dobrze kombinujesz-zapraszam na zlot we wrześniu- na Rubika:D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, pamiętam, pamiętam. A o 6.30 to mi w żadnym wypadku w spaniu nie przeszkadzasz. Moje baby o to dbają;-) Obawiam się, że wszystkich kobit do Wejherowa nie ściągnę, to może faktycznie centrum Polski;-) Choć spotkanie nad morzem przy ładnej pogodzie ma swoje dodatkowe zalety:-) Jakaś knajpka na plaży, nocleg pod namiotami, albo jakaś kwaterka;-) Kala, a Ty z centrum, bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bobochy moje kosiane🌻 jestem, żyje:D :D wczoraj kaca nie było, ale rano pojechalismy na wiochę i wróciłłam późno:( pierwszy dzień maja ryłam u teścia w ogródku ze szwagierka:O napracowałyśmy się nie tylko rękoma ,ąle i gębami też:P od naszych plotek to chyba teścia cała dupa swędziała:D :D :D a dziś idę z Majką do lekarza, chyba coś ja dopadło, ma gorączkę i marudzi niemiłosiernie :O humor ogólnie to do dupy mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×