Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

no ja tak dla zabicia czasu bo czekam na małża:P gumisia, zuzia proszę Was bardzo, chlup... degustuje nalewkę z aronii na spirytusie własnej roboty:D cholernie rozgrzewa, a jak wali w łeb:P zuzi to by sie przydało , zdrowotnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie tą górolską śpiewołke???: Na Giewoncie, na Giewoncie, piorun jebnął bacę w prącie! Hej! ty baco pierdolony, czemuś nie był uziemiony, czemus nie był uziemiony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Zakopanem, przy fontannie, baca zabrał cnote pannie, Hej! zabrał czy nie zabrał, ale się ubabrał, ale się ubabrał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika mnie to juz puściło i mąż ubolewa więc tisz może się napiję tymbardziej że ogumienie nowe kupione i trza wypróbować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, qrczaki, zapomniałam...ogumienia nie kupiliśmy:O no to zaszalałam😭 a miałam się na niego rzucić jak lwica w piżamce, która od niego dostałam:P chyba pójdę szybko lulu, zanim wróci:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mamy, to niech mnie poprawi:D W Zakopanem,mieście głównem, baca bacę trefił gównem. Hej! zabić go nie zabił, aleee, go osłabił, alee go osłabił! W Zakopanem na Krupówkach stała panna w tenisówkach, Hej! stała, czy nie stała ale zarabiała! ale zarabiała! jutro będzie kac gigus, a mam wizytę u ulubionego teścia na wioche jade, ach!!1 DOBRANOC baby kosiane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po cpn-ach to ja się wtakim stanie nie będę włóczyć:D :D :D mała mieścina, to halo by było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja mówię dobranoc idę uprawiac seks, bo małż wrócił, więc należy mu sie prezent:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój małż już dawno po urodzinach i imieninach ale może prezencik z okazji ostatniego dnia kwietna dostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka jaka kiedykolwiek słyszałam : Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ja poślubić. Chłopiec odpowiedział: ? Nie!? I dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spala z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze na co chciała.... *KONIEC* Problemem jest w tym, ze nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w gówno... po uszy z tym cholernym księciem z bajki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora jak diabli, antybiotyk dostałam. Dziewczyny zasmarkane na maksa, Gosia kaszle gruźliczo, mojego chłopa bierze to samo choróbsko, co mnie. A miał być taki miły urlop😭. Nici z urządzania ogrodu, nici z wyjazdu na Kaszuby. Tylko sobie wszyscy na nerwy działamy siedząc zamknięci w chałupie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×