Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

jeszcze Mój duzy synuś, ma anginę , leży z gorączką i marudzi gorzej niż niemowlę:( a tyle muszę jeszcze spraw załatwić, i wszystko na mojej głowie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak możesz😭:P Miłego dzionka😘 mąż sobie przypomniał wczoraj o tobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika bidulko kosiana może w wekend nadrobi zaległości:P 😘😍🌻 Basia babo nie spij:P Miłego dzionka kobiałki:D U nas piekna pogoda więc pewnie znów cały dzień na dworku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Manika wszystkiego najlepszego,troszkę spóżnione,ale szczere Długo sie nie odzywałam,bo pogoda ładna i cały dzień spędzamy na spacerkach i placu zabaw.Mamy przerwy tylko na jedzenie Julki i znowu wyjscie .Nic nie sprzątałam,więc mam bardzo duży bałagan który staram się ogarnąć.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacer po lesie zaliczony, obiad zjedzony, dziewczyny się zdrzemną i na rower tzn. kto pojedzie to pojedzie ale Ola nie ruszy, już niechce nawet na niego wsiąść, chyba to moja zasługa:( no jedź!, kręć! nie tak! co to robisz?! jak mjałaś zamjar się opalać to przyniosłabym ci leżaczek! jak nie pedałujesz to zejdź z tego rowera!, to nie skuter trzeba ruszać nogami, silnika ci niepodłączę, naciskaj nogą na to pedało a nielicz na to że ja cię ciągle będe wozić, no nie ! och , ech , zobacz jak Iza jedzie i koleżanki i Justynka itd. Zuziu wracajcie do zdrowia😘 Mańka twój to podobne zajęcia ma do mojego, praca ,budowa i pomoc przy pracach na wsi. Są plusy i minusy ale trzeba stwierdzić że leniami to niesą:) a jak ci mężuś przywiezie takie super mięsko z własnego uboju, to chyba niezła sprawa w sklepie trzeba trafić na odpowiednie wyroby, kture nie są tak strasznie naszprycowane chemją, ale rozumiem Cię czasem byle burgera lepiej by się zjadło, byle jak najszybciej i wyskoczyć gdzieś z całą rodzinką i milutko spędzic czas, bo tak naprawde szczęście równie dobrze wpływa na człowieka jak dobre jedzenie, a szczęście i miłość rodziców karmi dzieci😍 Kala a jak w twoim małużeństwie - dorasta ten twój mężczyzna, czy myślisz jakby nim tu wstrząsnąć? (to bardzo osobiste, także niemusisz wścibskiej Gosi odpowiadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maj26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol kararzyneczka/ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie panteerka/Zuzia 26.04.2006.................................../Zawiercie *gusia 25/ Gracjan 21.08.2005......................../kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia właśnie tak rozmyslam od dłuzszego czasu co tu zrobic żeby go wreszcie coś ruszyło bo na nerwy mi działa niemiłosiernie:( My właśnie wrócilismy ze spacerku, upał jak jasny gwint dzis:P jeszcze jeden spacer nasz czeka jak małż wróci z pracy ale już chłodniej bedzie wtedy na szczescie.Olinka już sobie polichy opaliła :D wreszcie widać że babsko mam w wózku bo mogę jej sukieneczki zakładać bo tak to za zimno było:D:D:D:D:D:D teraz tylko oczekiwanie na.......włosy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki kochane❤️ netu nie miałam to się z rańca przywitać nie mogłam. DZisiaj załatwiałm sprwy w urzędzie i panie biurwy były bardzo zaskoczone ,że mam takiego grzecznego synka:D Tak pozatym to my też ciągle na dworku:)Bartek też już opalone lica ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie lookałam jakie imprezy w tym roku będą w moim mieście i....dla mojego męża Doda a dla mnie Rubik:D:D:D Basia rezerwuj termin i przylatuj na Rubika:D do tego jeszcze kabarety i tak jak w tamtym roku eska zawita:D ale sie bedzie działo:D aż życ sie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane od dawna sledze waszz topic jest rewelacjny moge sie przylączyc? wlasnie od poltora miesiaca jestem szczelsiwą mama dwoch blizniakow-chlopcy dwojajowi Mateusz i Kacper przy blizniakach jest mnostwoooooooooooo roboty ale zawsze tzn staram sie znalezc chwilke czasu na plotki i ploteczki o mnie .. Mam na imie Monika mam 23 lata obecnie mieszkam w warszawieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee leceeeeeeeeeeeeee chlopcy sie budzaa:) caluskii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi mi odpadają po tych spacerach... Kala Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg VIKI2...28/ Wiktoria--25. 04.2004..,Oliwia--01.05.2006../Krosno MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Asmana.26...Natalia30.09.2002,Iza29.04.2006............. /Olsztyn Marteczka77./Kamilek-16.09.2003amianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil 13.03.95, Maj26.03.06................../zachodniopom Cypryjskie słoneczko/Weronika 06.01.06................./Limassol kararzyneczka/ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie Jagoda 26/Junior 22.11.2006 ............................./ Łódź Evita30 / Karol 11.12.2000, Nati 10.02.2005................./Pomorskie panteerka/Zuzia 26.04.2006.................................../Zawiercie *gusia 25/Gracjan21.08.2005......................../kujawsko-pomorskie 21(Monika 23)...Mateusz i Kacper..??.03.2007/Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monika!!! Plotkuj z nami, będziemy Cię wyzywać od babolców kosianych:P Margaret, no tak jak napisałaś, święta prawda, i co do małżów i wałówek:) Fajnie, że ktoś czuje się tak samo jak ja:) Kaluś jak ja Ci zazdroszczę, w moim miasteczku, to tylko fajerwerki w sylwestra można obejrzeć, i to jak burmistrz zasponsoruje:O No i czasem ksiądz w kościele jakiś dowcip rypnie:D Ale w te wakacje , ma zamiar spędzać weekendy nad morzem, oczywiście jak chłopa od pługa odciągnę ze wsi:D Gumisia❤️ reszcie bab całuski ślę👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 🖐️ monika ... uff ale dzisiaj bylo u nas goraco !!! ....kolezanka zaciagnela mnie do lumpeksu nigdy wczesniej tam nie bylam ale od dzisiaj sie to zmiemi kupilam takie sliczne spodenki dla ksawerego za 5 zl ... moja mama myslala ze kupilam je w sklepie dziecinnym... sa jak nowe... ksawery jak zwykle musial mi narobic wstydu ... wchodzac do sklepu z odzieza uzywana pyta : mamus a dlaczego w tym sklepie tak smierdzi? :S ( bo w tych sklepach faktycznie jest taki specyficzny zapach) ok kupilam juz sobie wszystko na jutrzejsza impreze werek z dziadziem i babcia zostaje... a mamusia idzie balowac ... juz sie nie moge doczekac :D na dlugi weekend jedziemy do klemensowa... tam moi rodzice maja letni domek bedziemy wypoczywac i grilowac... a 5 maja znajomi robia ognisko ... na ktore chyba wybiore sie z ksawerym chociaz na dwie godzinki... bedzie tam pare dzieciakow w jego wieku to sie chlopak troche pobawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I znów z Wami nie poplotkuję :( Czuję się fatalnie...głowa mi pęka, gardło spuchło, z nosa cieknie :( A jeszcze gorzej się czuję, jak patrzę na Paulinkę...biedactwo ledwie drepcze, marudzi ile wlezie, nic nie chce jeść i tak kaszle, że chwilami wymiotuje :( I pomimo, że u nas też przepiękna pogoda siedzimy w domu, oczywiście popołudniami, bo pół dnia spędzam w pracy... Miłego weekendu i 😘 😘 😘 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, nie wątpię, że miałaś 5 z polskiego, ale nazywać moje koleżanki po fachu \"biurwami\"????? Choć wiem, jaka opinia panuje o pracownikach biurowych, ja chwilami nie mam czasu nawet na pójście do WC, nie mówiąc już o siedzeniu i piciu kawy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika kosiany babolcu;) miło czytać Twoje wypowiedzi:) Margarett ja dokładnie tak samo reaguję na JUlki jazdę rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumisia:classic_cool: Kala to pewnie w kurniku:P :P :P ja powiem wam dobranoc, bo padam na pysk💤 ale grill dopracowany i dopieszczony w każdym calu;) Jutro ciotka geodetka tyczy nam budowę, a potem balanga:D :D :D papatki babulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×