Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Izulka!!! przyklejaj się do nas ile wlezie:D:D:D Kaluś, no bezsprzecznie, synuś i tatuś jak bliźniaki:D a córcia słodka gwiazdeczka, tylko rzeczywiście włosków ni ma;) ale co tam!!! urosną!!!! hej , kobity co tu tak pusto??? znowu mam sama całą stronę produkować:P???? MAjka ma gorączkę i siedzimy w domu, a Wy pewnie grillujecie, albo w plenerze wypoczywacie??? hop, hooop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:D Zaraz kolacyjkę mąż szykuje-spagetti i do tego piffko z soczkiem:D nie zapraszam was wybaczcie ale to ma byc romantyczna kolacyjka jak dzieciaczki zasną;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolacyjki nie uszykował, ani pifka nie ma, ale patrzy na mnie jak kot na mysz, już wiem co będzie jak Maja zaśnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby i jak tu się nie uśmiechnąc czytając wasze wpisy?:) U nas wieczór filmowy a potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobuuuuuuuuuuuuuuuudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! Wstawać, szkoda dnia!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko a któż to nas dziś obudził :D:D:D:D miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek baby kosiane🌻 no bo uśmiech musi być na topiku, bo co nam zostało???? zdradzę Wam tajemnicę, nie wiem czy Wam pisałam , ale mój chłop to nieślubny i na kocią łapę trzy lata zyjemy. No więc planujemy ślub, taki cichy cywilny, a potem ogłosimy w rodzinie po fakcie:D Niezły ubaw będzie. Szkoda że synuś ma tylko 12 lat, bo by mógł nam świadkować:P jestem ciekawa czy nie będzie przecieków, bo ja to z natury papla jestem;) jak widać, już Wam wygadałam:P miłego dzionka życzę, my dziś obiadek jemy u moich rodziców🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Opuszczę Was na dwa dni....wyjeżdżamy do moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia miłego wypoczynku, wracaj do nas szybko;)😘😍🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :D U nas piękna pogoda i ...święto mojej ulicy,hahaaahah 3-go maja:D Po obiadku śmigamy na festyn wydać na wszelakie atrakcje trochę pieniędzy:( Zuziu odpoczywaj:) Kala ,Manika i Zielna ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w mieście tisz imprezka-żołnierze,harcerze dawali lizaki z napisem 3 maja i prezydent RP ale zaszczyt:P pokazy starych broni i mundurów itp także Kuba miał radochę bo strzelali i armaty były i konie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie muszę to napisać:D MOja JUlka skakała na \"bandżi\" tzn.odbijała sie na trampolinie :) Jest to wydarzenie roku wręcz bo ona panicznie sie boi wszelakich zabaw festynowych. Też bała sie na początku ,ale później sie oswoiła i bardzo jej sie spodobało,chciała jeszcze. I zaczęło sie naciąganie mamy na bajer ,nawet Bartek wołał :mnaim mniam\" A wy jak spędziliście majowy łykend?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja siedzę od trzech dni w domu, bo Majka chora:( obecnie jestem wściekła, bo próbuję pobrać Majki mocz do wyników i się okazało że jak zaczyna sikać do nocnika, i on zaczyna grać to ona wstrzymuje mocz, a kończy później w pampersie:O kombinuję, żeby wymontować tą durną pozytywke, bo dziecko się stresuje:( a mocz mocz oddać tylko do 8.00 i to 3 razy w tygodniu, więc to chore wszystko jest i do dupy bo teraz dopiero w poniedziałek, ach co Wam będę dupę truc, nie marudzę już:) dziś jadę do Szczecina na imprezę, mój dziadek kończy 80lat i jeszcze krzepki z niego staruszek:) cieszę się bo spotkam rodzinkę w komplecie i mam nadzieje, że Maja już na tyle wydobrzała, że nie będzie nam marudzić:) miłego dzionka, kobitki, buziole dla Was👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstawać, śpiochy:D jeden nie śpi- nikt nie śpi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:DKto śpi to śpi:) Manika udanej imprezki .Ja już dawno wymontowaam tę poztywkę z nocnika . I powodzenia w polowaniu na mocz:) Kala śpiochu🖐️:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy dzień spędziliśmy częściowo na placu zabaw, spacerach , oglądaliśmy pokaz motorówek i statków sterowanych, oraz samolociki, ale dziewczyny po wyżarciu prowjantu i obsikaniu paru krzaków zaczeły wrzeszczeć że piiiiiiiiiiiić im się chce:P Jedną (Ize) spakowałam i z mężem pojechała do teściowej, jesze drugą jakby komuś podżucić;) to byłoby super chwila ciszy:P Ola nigdy do woreczka nie sikała, bo po założeniu dostawała wścieklizny, przelewałam świeży mocz z nocnika, oczywiście pożądnie wyczyszczonego( zalany domestosem, wyszorowany ,wypłukany i przelany wrzątkiem) , a Izunie wsadzałam do wanny podkładałam pojemnik na mocz i gotowe:) Luiza to twoje odchudzanie jest godne oklasków, robisz to naprawdę z głową i nie zrzucasz mięśni tylko tłuszczyk i ujędrnjasz ciało tymi ćwiczeniami. No i trzeba zaznaczyć, że zażywasz tabsy chormonalne po których większość kobiet między innymi ja przytyło, bo jest większy apetyt zwłaszcza na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woreczki już kleiłam, ale wszystkie trzy się odklejały i obsikane były w koło tylko nic w środku:O one są dobre dla chłopców;) zaraz jadę do Szczecina na imprezke :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Znowu się zaniedbałam w pisaniu.A więc,we wtorek poszliśmy z Kubą do lekarza,miał mokry kaszel i katar.Znowu antybiotyk.Wyżyłam się na męża,bo on go przeziębił,kiedy Kuba wyzdrowiał po ostatniej chorobie mąż był chory i nie chciało mu się iść do lekarza.Zrobił to z wielką łaską,ale przez ten czas zaraził znowu Kubę i rodziców.Tylka ja i Julka trzymamy sie dzielnie. Dzięki za rady w sprawie suchej skóry.Na razie krochmal i nowa seria kosmetyków Jonsons naturals pomaga. W środę byliśmy w stadninie koni.A w czwartek na wycieczce w Ojcowie. Dzisiaj mam dzień sprzatania.Nazbierało sie tego trochę.Mąż z dzieciaczkami na spacerku a ja porządki.Już wyprasowałam i poprałam a teraz odkurzanie i wycieranie kurzów. Manika ja wkładałam pojemnik na mocz do nocnika i Kuba do niego sikał.Dobra metoda,polecam. Margaret ja też się cieszę,że tak się zmobilizowałam i ćwiczę.Ja przy tabletkach antykoncepcyjnych nie tyłam,tylko chudłam.Słodkiego nie lubię choć jem teraz codziennie dwie kostki czekolady.Diety nie mam,ale nie jem kolacji.Już nie czuję głodu wieczorem,więc nie przegryzam owoców.Przez okres wakacji aerobiku nie będzie,ale z koleżankami umówiłysmy się,że będziemy biegać. Kończę bo sprzątanie czeka a nikt tego za mnie nie zrobi.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka znów ma wirusówkę😭😭 szczegułów nie trzeba podawać chyba, w każdym bądź razie połowa ubrań w praniu, dywan śmierdzi rzygami istna rewelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po imprezce, ale do domku wrócił mój chłop sam:P ja zostałam z dzieciakami u siostry w Szczecinie, więc zapowiadają się całonocne pogaduchy;) dopóki szwagier nie wróci z pracy... dobrze, że siostra ma internet to Wam mogę powiedzieć dobranoc, moje kosiane babolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×