Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

U nas upał:) Kali przekaże co trzeba oczywiście:D Margarett na mojego synka mówimy najczęsciej Bartuś,czasami Bartek a najrzadziej Bartosz:)chociaż pełne brzmienie imienia strasznie mi sie podoba jest takie męskie BARTOSZ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ale mam labę:D dziewczyny porwały mi Majke na podwórko, sama w domu, zaraz wyłączam kompa i przy kawce poczytam ksiażke:D totalny relaks;) a może zimny redsik??? ....... oto jest pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko jak żyję to chyba jeszcze takiej burzy nie było!!!! Trwała 3 godź.i co najdziwniejsze nie brakło prądu-normalnie cud. Dzieci sie pobudziły od huku i długo nie mogły zasnąć:(musiałam połozyć sie razem z nimi i cały czas czułam jaki spięty był Bartuś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas burza przyszła jeszcze przed pujściem spać, Iza wcześniej okropnie schizowała teraz troszkę lepiej ale i tak drżała z przerażenia, za to Ole nigdy złe warunki pogodowe niewzruszały a od jakiegoś czasu przejeła zachowanie od swojej siostrzyczki, głowa w poduchę pod kołudrą tyłek do góry i sparalirzowana, sztywna i tylko pojękiwała:( ledwo zdołałam ją przytulić , cała spocona i ledwo zipiała. O 3.20 w nocy zostałam pra ciotką:D Michałek prawie 4kg. 50 cm. mój siostrzeniec jest szczęśliwym tatusiem:) moja siora babką, taką młodą:) składałam najlepsze życzenia mojemu tatusiowi z okazji tego, że został pradziadkiem:) O 6 rano robiłam wszystkim pobudkę, bo pierwsza dostałam wieści:) (w sumie wieści SMS-owe miałam o 3.50 ale przespałam, moja czujność się wyczerpała o 1.30 popadłam w kimono:( ) Mańka lubiłam Redsa potem Ginżersa(inaczej się pisze:P ) a teraz są dla mnie za słodkie, wolę np. Stronga Miłego dzionka kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett gratuluje:):):) A ile lat jest starsza siostra od Ciebie skoro jest juz babcią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki🌻 🌻 🌻 nad morzem wczoraj burzy nie było, do wieczora upalnie:) relaksik wspaniaaaały był, ale z piwka gaz uleciał, bo sie dżemnęłam :P dzisiejszy dzionek przywitał mnie pochmurnie i zimno:( ale w południe wyszło słoneczko i jest ciepełko:D Mojego synusia jak był mały i była burza, sadzałam na parapecie i oglądaliśmy błyski:D Mówiłam mu, że Bozia sie gniewa na niegrzeczne dzieci;) on mi na to , że on był grzeczny, to mu odpowiadałam, że na niego Bozia nie krzyczy, to na inne dzieci, które były niegrzeczne:D Nigdy nie bał sie burzy, zobaczymy jak mi pójdzie z Majką, bo na razie jest za mała, żeby zrozumieć co to burza:P Kupiłam dziś Majce cudne sandałki i sukienke balową. W lipcu mamy wesele kuzyna. Zadowolona jestem z zakupu, ale stówki nie ma:O Za godzinę jadę do Szczecina załatwiać kredyt, wiec znikam się wypindrzyć;) Miłego dzonka, babeczki{usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :) Ja znów siedzę w pracy, choć dziś dla odmiany chciałam do Was rano z domu napisać, ale coś mi znów nie wchodziło... Odnośnie burzy to u nas nie było (i bardzo się z tego cieszę), choć ciemne chmury wiszą nad miastem. Moja Paulinka burzy się nie boi, ostatnio oglądałysmy, jakie fajne były światełka na niebie ;) Dziś generalnie jestem wkur.... za sprawą teściowej, ale nie będę rozwijać tematu, bo szkoda nerw! Dla poprawy humoru rano pobiegałam po mieście i kupiłam sobie depilator :P Już od jakiegoś czasu nosiłam sie z zamiarem jego kupna, ale jakoś tak schodziło. Jestem jednak pełna obaw, jak to przeżyję .... Ale kupiłam Brauna, którego w razie niezadowolenia mozna oddać :D Ponadto uaptrzyłam sobie fajne sandałki i dogadałam sie z mamą, że mi troche na nie dołoży... Manika, ja też mam wesele w lipcu nad morzem, więc może to to samo wesele!!! ;) Ja już mojej małej buciki kupiłam, jeszcze tylko sukieneczka została, ale już upatrzyłam (akurat Paulinka ma w sobotę imieniny, więc dostanie w prezencie). A\'propos prezentów...co kupujecie pociechom na Dzień Dziecka? Ja chyba Pauli namiot kupię, taki domek do zabawy w domu... Margaret gratulacje...mamy już topikową babcię ;) Gumisia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałm napisać ,że jak sie wczoraj błyskało to Julka mówiła ,że światełko się zapsuło:) Spijcie dobrze baby;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wszystkie śpią,albo się wypięły na nasz topik kochany:( Kala wracaj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻 gumisiu, nie padnie topik, tylko pogoda przeszkadza nam pisać:) ja tam z rana obowiazkowo sie przywitam:D margaret, bierzemy kredyt hipoteczny na budowę. Próbujemy w dwóch bankach i zobaczymy gdzie wynegocjujemy lepsze warunki:) zuziu, na wesele dla odmiany jadę do Poznania, bo kuzyn wyemigrował;) więc się wyminiemy:D Swoją droga mógł sobie znaleźć dziewczynę bliżej, a nie nas na koszty podróży narażać:P Nie wiem czy Wam pisałam, Majce już drugi raz wyszedł zły wynik z rozmazu krwi. Nic tam nie mieści się w normach:( Dostałam skierowanie do Poradni Hematologii Dziecięcej. Moja pediatra nie chce mi nic powiedzieć, wiec zaczynam sie bać, bo nie wiem co jej grozi:O Na tych wynikach to sie absolutnie nie znam:( W środę mam wizytę w tej poradni, ale do tego czasu to chyba jajo zniosę:O Trzymajcie się ciepło babolce i ucałujcie Wasze dzieciaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem miałam pilną pracę na komputerze, ale zanim do niego doszłam usnęłam.... Tak więc znów melduję się z pracy :) Manika, czy Majka miała wcześniej prawidłowe wyniki? Bo moja Paula miała po urodzeniu lekką anemię i nadal ma nie do końca prawidłowe wyniki, ale pani doktor powiedziała mi, że to się może regulować nawet do 6 roku życia. Tak więc głowa do góry :) Buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Moja nie obecność wynikła przez męża.Zarywał noce na komputerze,bo kupił sobie grę.A,że były upały to wiatraczki nie zadziałały dobrze i komputer padł.Straciliśmy około 3000 zdjęć,choć powiedział,żę połowę odzyskał.Ale ile było nerwów a ile się przy tym nasłuchałam.Wczoraj był zakaz włanczania komputera dziś sie wkurzyłam i to zrobiłam.U nas cały czas upał.Po mimo tego,że popadało.Wczoraj byłam z Julką na usg bioderek i wyszło,żę wszystko w porządku,ale zrobiła panu doktorowi piękną kupkę.Lekarz obrócił to w żart więc nie spaliłam się ze wstydu.Ostatnio coś Kuba śpi popołudniu,chyba ta pogoda daje mu popalić.A zaliczył znowu dentystę i był dzielny.Jak się okazało ma leczenie kanałowe zęba. Margaret z tego co wiem Twoja druga córcia też choruje często.Więc idż do lekarza niech wypisze skierowanie do sanatorium małej a gdy będziesz je składać to poproś,aby termin wyjazdu połączyć z drugim dzieckiem.Powinni się zgodzić.Tak zrobiła moja koleżanka.Pojechała z dwójką dzieci i miała spokój. Manika nie panikuj.Ja z Kubą jeżdziłam do Prokocimia na hematologię.Też miał złe wyniki.Podejrzewali go o najgorsze.Zrobili mu tam wszystkie badania i okazało się,że wszystko dobrze.Bądż dobrej myśli. Gumijagoda zdrowia dla Bartka i pozdrów Kalę Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza ja złożyłam dwa podania i Ole od razu odrzycili, bo niby jest za mała a sanatorja od lat 3. 😭 tylko,że zanim Iza dostanie Ostateczny termin wyjazdu to pewnie Ola te 3l. będzie miała, albo zabraknie jej któregoś miesiąca:) Ja już byłam osobiście w NFZ to mi powiedzieli żebym złożyła podanie w przyszłym roku:( czyli 2008 + ok. rok oczekiwania, a ja chcę za rok pujść do pracy (przynajmniej sperubować). Paranoja:O Mańka wypisz re badania może uda mi się w jakiejś Encyklopedji zobaczyć co jest nie tak, szkoda że Anet znikła może ona byłaby coś wstanie konkretnego powiedzieć, przynajmniej tak mi się wydaje. A z tym kredytem to jesteście odważni, my się boimy wszelakiego rodzaju kredytów. Podejżewam, że po wprowadzeniu się do nowego domku sprzedacie mieszkanie na blokach(o ile macie własnościowe) i i skończy się smycz kredytowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz jestem stesknilam sie za wami :D dzisiaj wieczorem postaram sie nadrobic zaleglosci... i cos do was napisze bo kompletnie nie wiem co sie u was dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystki solenizantom ktorzy obchodzili swoje swieto w trakcie mojej topikowej nieobecnosni skladam spoznione ale szczere zyczenia 🌻 manika dziekuje za zdjecia ze slubu wygladalas fantastycznie i ta suknia ach.... jezeli chodzi o wyniki krwi majki to jezeli mozesz to powiedz mi w jakich odstepach czasowych robilas te dwa badania a i jeszcze jaki byl powod ze zdecydowalas sie jej skontrolowac krew czy lekarka badala mala... jezeli tak to jakie byly to badania majka przeciez przechodzila niedawno jakas infekcje... ja tez jezdzilam do hematologa...tylko te wizyty dotyczyly mnie... i ow hematolog mowil mi ze lekarze rodzinni przez caly czas przysylaja do nich dzieci ktore maja zmieniony obraz krwi i nie jest to wywolane czyms groznym tylko infekcjami ... ktore dzieci kiedys przeszly a zmieniony obraz krwi moze utrzymywac sie nawet do 0,5 roku robilas jej ob crp moze ldh czy tylko krew z rozmazem recznym dawaj te wyniki bedziem radzic !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też nie pomyślałam o anetce naszej;) anet, Majka ma wyniki z rozmazu: wart.b. ... GRA - 0.4.................N: 1.2-6.8 ...........% GRA - 8.4.................N: 43.0 - 76.0 wart.b. ... LYM - 3.6.................N: 1.2 - 3.2 ...........% LYM - 80.0................N: 17.0 - 48.0 wart.b. ...MON - 0.5.................N: 0.3 - 0.8 ...........% MON - 11.3..............N: 4.0 - 10.0 Możesz mnie objaśnić o co tu chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka miała robiony w pażdzierniku rozmaz przy okazji badania poziomu żelaza, wyszła jej lekka anemia i doktórka sie na tym skupiła, rozmaz olała. Teraz w kwietniu uznała że mała ma pałąkowate nóżki i dała na rozmaz i fosfotazę alkaliczną, ta wyszła bardzo duza i mała ma dużą dawkę D3. Rozmaz właśnie znowu wyszedł do dupy, to ten co Ci napisałam. 16 maja zrobiliśmy jeszcze raz sam rozmaz i wcale nie jest lepszy, minimalnie się różni. Dlatego dała mi skierowanie do Poradni Hem. Nie powiedziała mi nic na ten temat, tylko, że lepiej sprawdzić i dmuchać na zimne. Ja nie widzę u niej jakichkolwiek zmian na codzień, wygląda jak zawsze zdrowe dziecko. Fakt, że od października zeszłego roku do marca miała ciągłe infekcjie i brała dużo antybiotyków. Całą zimę siedziałam z nią wdomu na lekach. Z wiosną się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innych wyników nie robiłam tylko morfologia, która zresztą jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetko , pisze że pomiar automatyczny. nie wiem któro to leukocyty, jaki to ma skrót w wynukach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika wiec jest tak popytalam tu popytalam tam i wyszlo ze normy jakie podalas sa dla doroslych a nie dla dzieci u dzieci jest fizjologicznie limfocytoza czyli przewaga limfocytów (nawet znaczna) , u dorosłych inaczej. dla rocznego dziecka norma limfocytów to 65% ,monocytów 7 % spytalam sie pediatry i powedziala mi ze nie widzi tu nic podejrzanego... na wszelki wypadek zrob rozmaz reczny ale dziwi sie ze wysylaja cie do hematologa jedz sprawdz ale nie masz sie czym martwic!!! przy bialaczce wzrosla by liczba leukocytow a ona ma w normie a badala ja w jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to drugie badanie w porownaniu z tym pierwszym jak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi ulżyło, moja pediatra nie badała jej w żaden inny sposób, uczepiła się tylko tego rozmazu. ona jest już emerytka , a u nas w przychodni przyjmuje na ułamek etatu, stare głuche babsko a mamy tylko jedną przychodnię:( mam jeszcze jedno pytanko, jadąc do poradni hem. kazali mi przywieźć świeze wyniki, jakie to powinny być wyniki oprócz rozmazu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×