Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Basieńka leć kochana i wypocznij nalezy ci się ale wracaj do nas szybciutko i uważaj na siebie 😘😍😘😍😘😍😘 😘😍😘😍😘😍😘 😘😍😘😍😘😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret, zdrówka dla Izuni❤️ gumisiu🌻, to bywaj i wracaj szybko😭, miłej podróży i odpocznij sobie od baboków z forum:P anet, ano miało ślubu nie być, bo prawie sie zdecydowaliśmy na kredyt na kawalera, ale wczoraj mój kochany wpadł po pracy i powiedział, że jutro idziemy do USC i załatwiamy, no i dzis poszlismy:D Dziwne bo pani urzędniczka chciała nam juz w tą sobotę daC ten ślub:D dobranoc babolce moje kosiane no ja to dzis za dużo wrażeń miałam, chyba nie zasne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika to teraz trzeba tylko w suknie slubna sie zopatrzyc :) GRATULUJE !!! 🌻 margaret zycze zdrowka dla izy 🌻 gumisiu spokojnej podrozy 🖐️ kala, luzia, zuzia , mamo zuzi, zielna.... .....SPOKOJNEJ NOCY DZIEWCZYNY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼[kwiate k]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼👄dla Zielnej z okazji URODZIN 18oczywiście;)Buziaki Haniu:)niech Ci sie wiedzie:) No to dziewczyny zmykam jeść sniadanko i w drogę... Sprawować sietu grzecznie na topiku:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Gumijagoda miłego wypoczynku Anet masz ślicznego synka a z Ciebie nie zła laska. Manika na Twój nr gg podałam Ci namiar na moją pocztę.Proszę o zdjęcia,zrewanżuję się Dziś od samego rana jestem zła.Nie wiem czemu,ale mnie nosi.Kuba rano zaczał płakać bo ma katar i nosa nie może wysiąkać.Pózniej kiedy usypiałam Julkę cały czas ją budził.Tragedia.Cieszę się tylko z jednego.Rodzice pojechali na trzy dniową wycieczkę i ja od nich odpoczywam.Jednak był kłopot rano,bo gdy ja zaprowadzam Kubę do przedszkola to oni są z Julką.Więc gdy juz ją uśpiłam,biegiem do przedszkola i na zakupy.Dobrze,że do przedszkola mamy tylko dwie minuty drogi.teraz jem sniadanko a za chwilę biorę się za gotowanie i sprzatanie.Jest ładna pogoda i mam zamiar całe popołudnie spędzić na placu zabaw.Kończę,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet wieczorem wysłałam ci zdjęcia.Mam nadzieję,że doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wstałam zmartletowana 💤 całą noc brałam ślub:D :D :D tysiące myśli, jak to zorganizować, tylko tydzień:O Zielna, masz urodzinki??? No to wszystkiego naj i spełnienia mażeń❤️ ❤️ ❤️ Gumisiu pa, pa 👄 Kaluś, jak zwykle nie zawodna:D :D :D Margaret, jak córcia, lepiej już??? siorbnę kawkę, może mnie oddżumi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza, zdrówka dla Kubusia, przez tą paskudna pogodę nasze dzieci cierpią, Maja też podejrzana jakaś, oby tylko nic jej nie wyszło oprócz zębów;) zdjatka zaraz wyślę:) u nas cały czas leje, w domu można kota dostać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika u mnie tez deszcz i przez kilka dni nic się nie zmieni :( ja tez już dostaję kota w domu buuu O 13:15 ręce i serca w górę Basia bedzie nam machać z samolotu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia, ale w TYM wieku już się nie obchodzi urodzin:-P Gumijagooooodaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Wracaj do nas szybko. I wypocznij, pomimo wyjazdu z rodzinką (wszystkie wiemy, jak taki wyjazd wygląda;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna wszytskiego naj naj 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ o ile się nie mylę to 20 urodziny teraz obchodzisz:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna 100 lat 100lat! Gumijagoda miłego wypoczynku. Byłam z Izą wczoraj wieczór ponownie u lekarza mało tego, że się jej niepoprawja to przeszło jej już na drugjie płuco ma dołączony drugi antybiotyk i Encorton, jak do jutra się coś niezmjeni to zastrzyki:( , mało tego z Olą też będę musiała biegnąć do doktora, bo się zaraziła od Izy, narazie katar i dwa razy zakaszlała, ale moje żaby w jeden dzień mają katar a na drugi płuca😭 Ja też poproszę zdjęcia - rex2205@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margarett zdróweńka dużo dla dziewczynek😘🌻 A my właśnie wróciliśmy ze spacerku i ......wstawiłam młodą kapustkę z koperkiem-na sama myśl już się ślinię:P Miłego popołudnia i smacznego bo teraz to już pora obiadowa się zbliża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! u mnie do poludnia byla sliczna pogoda a teraz burza za burza... mnie to tylko na miasto wyposcic...wydalam wszystkie pieniadze!!! za co ja przezyje nastepny tydzien 😭 zielna... 🌻 🌻 🌻 STO LAT !!! luzia zdjecia wlasnie odebralam... dziekuje... sliczne masz dzieciaczki.... juz zapomnialam jak to miec tak malutkie dzieciatko jak twoja juleczka :) margaret duzo zdrowka dla dziewczynek !!! zuzia, zielna, margaret, kala, mamo zuzi .... dziewczyny pszyslijcie mi swoje zdjecia moj nr gg podalam wczesniej odezwijcie sie to podam wam mojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Właśnie niepedagogicznie uziemiłam Paulinkę cukierkiem i mogę coś do was napisać....Ale tyle się tego tu nazbierało, że nie wiem od czego zacząć... Zielna 🌻 STO LAT!!! 🌻 Gumisia, tęsknięęęęęęęęęee...... Kala, ja też zagłosowałam :) Anet, tak, coś nie tak wyszło z tymi zdjęciami, dostałam tylko 3 i na żadnym nie ma Ciebie :( Proszę o poprawkę, ale wyślę Ci na gg nowy e-mail.... Manika, gratuluję decyzji :) I ja też poproszę zdjęcia.... Luiza, do Ciebie też ta serdeczna prośba :) Oczywiście zrewanżuję się Wam... Margaret, zdrówka dla dziewczynek!!! Jeśli którąś pominęłam to przepraszam i wielkie 😘 A teraz znikam się pięknić ;) Mąż wraca po tygodniowej nieobecności, więc...pewnie jutro chodzić nie będe mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza ,margaret , doszły zdjecia? , bo wysłałam:) zuziu, Tobie też właśnie wysłałam:) czekam na Twoje:) luiza, a ja od Ciebie to dostanę? hmmmmm, no to u Ciebie będzie się działo:D :D :D to jutro do kompa, żeby się przywitać z nami, to sie chyba nie dowleczesz ??? !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, baby;-) Kala, a mnie wczoraj naszło na młodą kapustę:-) Tak się przyłożyłam, że przesoliłam😭 Dopóki podjadałam z gara nie mogąc się doczekać, była bardzo smaczna. Jak wreszcie nałożyłam na talerz, okazało się, że odparowała i jest za słona😭 A tak uwielbiam młodą kapustę. Mmmmmmm. Kobitki, ja też chcę zdjęcia!!! zielna@autograf.pl Zrewanżuję się;-) Zmykam. Mam nadzieję, że mój mąż nie zasnął. A nie. Właśnie schodzi. Strzelę sobie urodzinowe piwko, choć mam ochotę na winko, a nie pomyślałam i nie mam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wrócił z pracy i.....już po kapuście-został mi garnek do mycia:o Zuzia ale sie uśmiałam tylko teraz pytanie czy ty czy moze twój mąż taki hmmm niewyrzyty:P Buziolki dla was😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna wszystkiego najlepszego!!!!!!! Manika zdjęcia doszły.Twoja córcia tymi pięknymi oczami każdego oczaruje,syn podobny do Ciebie. Dziewczyny zdjęcia wysłałam.Póżno,ale dopiero wieczorem mam czas. Zuzia a na gg to mąż się podszył za mnie.Chciał mnie wyręczyć. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jeszcze raz wyslalam zdjecia mam nadzieje ze teraz dojda... zielna, margaret wam tez wyslalam czekam na zdjecia od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna zaraz zdjęcia wyśle:) zuzia jest z pobudki zwolniona, ze względu na obolałość kończyn dolnych;) ja mykam zaraz załatwiać sprawunki , pogoda się zrobiła, słoneczko świeci, mam energię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielna, poszło, łap;) luiza, dostałam zdjęcia:) słodkie dzieciaczki masz, ja już zapomniałam jak to jest z takim kochanym małym maleństwem:D moja to już mały zbój:D Synuś przystojniak będzie;) Fajnie, że sobie zdjęcia wysyłamy, bo nabieramy wobec siebie realnego wymiaru, a nie tylko wirtualne inkognito:D :D :D dobra, spadam:P miłej sobotki baby kosiane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu, ja Ci wysłałam zdjęcia na maila pod Twoim nikiem, ale teraz przesłałam na ten co mi podałaś na gg, napisz czy doszły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×