Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

anet wyślę ci na gg, bo tu nic nie wskóram:( cały czas mi ucina te wyniki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję Anetko że dotarło na Twoje gg, bo już wysłałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ob- 20 N:poniżej12 ręczny: pałki 2..............N-1-5 segmenty 20........N- 40-70 eozynofile 3.........N-1-5 limfocyty 61.........N-20-45 monocyty 14.......N-3-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki!!!🌻 anet, Majka właśnie jest porządnie przeziębiona od kilku dni, katar i kicha, a dziś zaczęła kaszleć. wbc ma w normie, hamatokryt lekko poniżej, a tak poza tym to wsz7ystko w normie. Mocz badany był tylko ogólnie i było ok. Zaraz jedziemy na szczecin do poradni, więc zobaczymy co tam powiedzą, oby nie strajkowali:O narazie dziewczynki, odezwę się wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny !!! manika powodzenia ... trzymam kciuki... daj znac jak bedziesz juz cos wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie dziś wykolegował z pobudką:( u nas dzis pochmurno i nawet nie wiem jak mamy się dziś ubrać a mamy sporo do łatwienia dziś:o Miłego dzionka kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fago ty to chyba przewrazliwiona jesteś Kobitki gdzie sie podziewacie???😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Padam z nóg.Julka przesypia całą noc ale nie chce spać mi w dzień.Wczoraj miałam z nią nie złą jazdę.Nawet mąż.Jak poszłam na aerobik podobno zaczęła płakać.Jak wróciłam uśpiłam ją i Kubę.Powiedziałam mężowi,że ma nauczkę.Zawsze jak Julka płacze to mi ją podrzuca a teraz nie daje sobie rady jak mnie nie ma godzinę.Zresztą od wczoraj nie rozmawiamy ze sobą.Jestem nie ugięta.U nas też zimno,więc trochę poprasuję. Kiedyś ktoś się pytał jakie prezenty sprawiamy pociechą.My kupiliśmy Kubie grę monopoly junior.Bardzo nas o nią prosił.Teściowie kupili mu lego i słodkie.Moi rodzice książkę o dinozaurach.Można oglądać ją w trójwymiarze oraz zestaw budowniczy.Można z niego od podstaw wybudować dom.Nawet wyrabia się cement.Są pustaki oraz dachówki,okna.To wszystko czeka na niego.Wtedy też obchodzi swoje imieniny.Julka dostała już grzechotkę z gryzaczkiem.A dostanie jeszcze body i karuzelę.Muszę kończyć,bo obiadek kończę -zupa kalafiorowa i naleśniki z truskawkami.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Olinką tez mam w dzień urwanie głowy bo tez spać nie chce, tylko że ona starsza i woli podbijac świat:D Właśnie wrócilismy ze spacerku kupiłam Olince rajstopki a Kubie nowe buciki bo poprzednie strasznie zjechał a miał kupowane w kwietniu:o i miałam mu kupic czapeczke ale wybrał chuste na głowę moro także teraz łobuziak nie tylko z zachowania:P papatki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrętny komputer , tyle się upsałam zwłaszcza do nowej koleżanli - spisałam część książki, na temat lęków a teraz dość że straciłam wenę to dziciaki czekają na mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja zaraz kończę pracę, ale póki co siedzę sama, więc mogę popisać... Wczoraj wieczorem mnie nie było, bo najpierw były 2 burze i musiałam kompa wyłączyc, potem \"pracowałam\", a później jeszcze godzine stałam w oknie i czekałam na męża wracajacego z wyjazdu :D A ja wczoraj właśnie kupiłam wreszcie prezent dla Paulinki - taki namiot dla dzieci. Mam nadzieję, że się ucieszy. Dostałam też pieniążki od mamy, abym sobie coś kupiła na dzień dziecka :P Luiza, ślinka mi pociekła na ten Twój dzisiejszy obiad.... A ja mam pierogi nalepione wczoraj przez moją mamę :) Ok, znikam już, pa pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fago- odtworze choć końcówkę tego co chciałam perzepisać: W warunkach zdrowia psychicznego, ale w stanach ascenizacji psychiki, w okresach szczegulnego znużenia, rekonwalescencji, po przeżyciach urazowopsychicznych, u kobiet w okresie przedmenstruacyjnym mogą pojawić się przelotne stany natręctw myślowych lub wyobrażeniowych, które choć z reguły trwają krótko, ale jeżeli łączą się z uczuciem lęku, mogą być przyczyną przykrych stanów niepokoju i dysforii.przykładem takiego natręctwa myślowego może być nieodparta konieczność analizowania i stałego wracania myśląwciąż do tego samego tematu, szukanie u siebie usprawiedliwienia, czy wszystko, co powinno być zrobione, zostało rzeczywiście dokonane, a nic nie zaniedbane.... ...Gama reakcji emocjonalnych jest niezwykle szeroka w warunkach zdrowia psychicznego. Nie należy zbyt pochopnie dopatrywać się patologii psychiki tam, gdzie jej mie ma. Istnieją przecież. i nie należy o tym zapominać, fizjologiczne odczyny z dziedziny życia uczuciowego na niektóre sytuacje życiowe, czy nawet powstałe na drodze intrapsychicznych przemyśleń. Odczyny przygnębienia oraz odczyny silnych wzruszeń na widoczne i obiektywne uwarunkowania są prawidłowością aktywności psychicznej człowieka, tylko wtedy powinny nasuwać podejrzenie zaburzeń psychicznych, kiedy trwają nieproporcjonalnie długo do czasu zadziałania bodźca, z upływem czasu zamiast zmniejszać nasilają się i wreszcie to, co decyduje o ich prawidłowym zakwalifikowaniu, odbierają człowiekowi możliwości prawidłowej adaptacji do codziennego rytmu dnia. Luiza- pocieszające jest to, że Julcia śpi w nocy. I niezaszkodziłoby takiemu maluszkowi pospać w nocy, tylko jak jej to wytłumaczyć? :) Mańka nasz domek jest oddalony 12 kilometrów, także nie mam takiego nadzoru jak ty. Pozdrowienia dla Majeczki😘 Kala:P Gumijagoda co ty taka małomówna się zrobiłaś? Zielna -macie już termin na wycięcie migdałka? Gosieńka dalej zdenerwowana, czy zdołaliście ją jakoś uspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kochana szanowana Pani Gumiajagoda zawineła tyłek w troki i pojechała sobie w siną dal:P a tak na serio wieczorkiem ma do nas wrócić bo pojechała do kuzynki-o ile mnie pamięć nie myli:o u nas sie cuś chmurzy, chyba będzie padać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez kupilam troche ubranek ksaweremu i gre komputerowa bob budowniczy ktora niestety jak narazie nie dziala... przez jaka godzine przyklejalismy do sufitu smoki takie galatetkowate ksawery mial taka radoche i tak sie hihral ze teraz odpoczywa pijac wode mineralna :) moj tato przyniosl dzisiaj truskawki ... ksawery jak zobaczyl to odrazu mowi zebym je szybko umyla i mu dala... dziecko nie moglo sie poprostu doczekac kiedy przygotuje je do zjedzenia... skakal i caly czas pytal czy juz...jak juz mu dalam... wzia truskawke do ust i natychmiast wyplul... i mowi beeebeee co ten dziadzio mi przyniosl... zapakowal wszystkie spowrotem do pudeleczka i powiedzial ze jak dziadzio jutro przyjdzie to mu je odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odpoczywam.Julka śpi od 19 a Kuba padł przed 20.Teraz podjadam truskawki i mam ochotę oglądnąć jakiś fajny film.Mąż na imprezie.Więc kończę i miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny:) pan docent, potwierdził to co pisałaś ,anetko:D:D:D nic nie ma niepokojącego, odbiegi od normy też wytłumaczył przebytymi infekcjami, dodatkowo, wyśmiał tą Majkową krzywicę i kazał definitywnie odstawić D3. Ma być dużo na słoneczku:D Za dwa miesiące kazał wpaść na kontrole, jak będzie zdrowa, bo teraz jest przeziębiona:) dziś dałam Majce pierwszą truskawkę i mi ją wypluła i rozciapała na podłodze:P Koparka skończyła i mam teraz na działce wielką dziurę i wieeelkie hałdy ziemi dookoła niej, zabójczo to wygląda:) jestem padnieta więc ruszam na kurnik ogarnąć;) dobranoc kosiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm serdecznie. Wybieram sie dzisiaj z Bartkiem do kontroli do pediatry io dziwo przyjmują zdrowe dzieci ,a nie tylko nagłe przypadki... Moja mama miała mieć zdjęty gips z ręki wczoraj,ale jak narazie doktory strajkują i chodzi bidua daej z gipsem ,ciekawe ile jeszcze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorkiem mnie nie było bo zostawiłam męża z dzieciaczkami i pojechałam sie zrelaksować w auchanie:D kupiłam Olinci bidon taki czadowy i rowerek 3 kołowy.A po powrocie zubróweczka z sokiem jabłkowym i pizza na mnie czekała:D:D:D:D życ nie umierać:D:P Olinka dziś spaceruje z rowerkiem odkąd się obudziła, Kuba jeszcze chrapie Miłego dzionka kosiane🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kuba od samego rana prosił mnie aby wcześniej iść do przedszkola.Powód-mają u nich być dzisiaj strażacy.Pogoda brzydka,ale nie pada,więc powinni być.Ja po śniadanku i biorę się za sprzątanie.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj moj maz zostal wujkiem poraz drugi !!! a ja ciocia... siostrzeniec mojego meza wazy 3050 g i ma 53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×