Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Hej :D Jakoś się do kompa dowlokłam :P Ale było świetnie....Kala zaspokajam twoją ciekawość - niewyżyci byliśmy oboje ;) My już nawet dziś zakupy zaliczyliśmy :) Poczuliśmy lato i kupiliśmy sobie z mężem rybaczki dżinsowe, a córci śliczne krótkie spodenki. Chciałam też małej sandałki kupić, ale nie dała sobie zmierzyć i tylko się darła na pół sklepu (ja mam dziś jednak większe pokłady cierpliwości, więc obyło się bez \"lania\"). Manika i Anet dziękuję Wam za zdjęcia, śliczne z Was kobiety, nie ma co :) A i dzieci śliczniutkie... Poproszę o fotki od pozostałych koleżanek. Ja się oczywiście zrewanżuję, ale za kilka dni, bo muszę coś wyszukać. A jutro idę do pracy....Będę na festynie pifko sprzedawać :D Trzymajcie kciuki, żebym do końca wytrwała, bo ja bardzo pifko lubię ;) Miłego weekendu, przede wszystkim ładnej pogody....U nas wczoraj wichura przeszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret, nie wiem czemu nie doszło, wysłałam Ci wczoraj:( dziś wysłałam jeszcze raz, zamelduj czy doszły;) zuziu, Ty masz sprzedawać to pifko , anie konsumować, bo jak padniesz pod ladę to Ci wszystko rozkradną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ,dostałam:D Tacy jesteście teraz realistyczni :) Luiza -Juleczka taka rużowiutka, syn wygląda na starszego🌻 Manika ja to tylko dopisuje się do komętarzy kolerzanek, ciekawe czy Majce zciemnieją włoski jak podrośnie bo tata taki czarny?, a twój naturalny kolor włosów? a synem to niedługo możesz chodzić na balety:) Anet na pierwszym zdjęciu jest toja ratoloś w bardzo wyrafinowanej fryzurze i te blue oczka toż to bławatki no ale cóż podkoniec wyskakuje miss Polonia 2007 no wjęc wruciłam spowrotem bo myślałam że coś źle klikłam, a tu nie to anet, babo ty się marnujesz , ty się zgłoś na prezenterkę do telewizji:) Ale co ja wam przyślę :( 1. korzystam z nieswojego kompa 2.Przeważnie ja robję zdjęcia, Jak coś znajdę to prześlę, ale jakieś starocie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 margaret, Majka urodziła się z czarną czupryną, potem jej wyjaśniały, więc może kiedyś zciemnieją;) ja, naturalny- ciemny blond, ale ciągle farbuję i zrobił mi się taki mysi:( z tym brązem to zaeksperymentowałam i klapa, wrócę do swoich blond pasemek, jeszcze przed ślubem mam nadzieje:) miłej niedzielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaluś, oczywiście jak co dzień, zagłosowałam na Twoje zdjęcie:D Pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorobiłyście z tą młodą kapustką, ja dziś też mjałam mniam mniam I wcale mnie niewzrusza dziszejsza piękna pogoda:P i tak muszę siedzieć przy moich chorowitkach:( po tych lekarstwach to tylko skjałczą, Iza to nawet po ścianach chodzi, prosiłam ją wczoraj o wżucenie brudnego ciucha do kosza na pranie to wżuciła ale za kibelek, zachowanie ma takie, jakby jakieś zaburzenia psycho-ruchowe mjała, spojrzeć tylko na ktury kolwiek lek co jej podaję - to jest wypisana masa skutków ubocznych omamy , psychozy itp. Klacid, Augumentin, Berodual, Flixotide, Zyrtec, Buderin, Singulair, Encorton, Calium, Lacidofil, Acodin Prześledziłam dziś obydwa prowadzone przezemnie zeszyty przebytych chorub dzieci i leczenie, i zauważyłam , że Iza zawsze pierwsza jest chora a Ola za dwa lub trzy dni ma to samo:( Dudrałam coś po E-MAILach ale niewiem czy coś dojdzie do paru osób z topiku, bo bezprzerwy przerywało, to zakłucenia to to to siamto:( Mańka, kala, anet sprawdźcie i dajcie znać. Pozdrawiam was i życzę milszej niż moja niedzieli😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna do ciebie też coś wysyłałam to luknij:) Luiza do Ciebie i innych dziewczyn nieposiadam E-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś to ja tu ze sobą będę rozmawjać:P Nie dziwię się że was niema, jakby sprawy inaczej się mjały to też poszłabym gdziekolwiek byleby nieeeee w domu buuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty przecież wiesz że my zawsze z tobą trzymamy, gdyby u Ciebie jeszcze ciągle niefrówały te wirusy i bakterje , to nawet wpadłybyśmy do ciebie. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebujcie się do mie można walić w ganeczku założycie fartuchy i czepki ogumienie na ręce . Będzie ok. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************************************************************************************** To nietylko zażywającym leki odwala, podającym też:P ***************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj, margaret:D :D :D widzę, że dzisiaj Ty świrujesz;) no sprawdziłam pocztę i coś przyszło ale nie mogę tego otworzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... margaret.. manika... 🌻 margaret jak przeczytalam to co napisalas na moj temat to tak sie uchichralam ze az ksawery przyszedl do mnie zapytac sie dlaczego ja sie tak glosno smieje :D do mnie tez cos przyszlo ale nie moge otworzyc ... ... moglabys sprobowac wyslac jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podudrałam jeszcze, pisze że wysłane, a jak jest w żeczywistości to mi powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.cześć dziewczyny. Margaret jeżeli doszły do Ciebie moje zdjęcia to masz tam też mój adres. A ja i Kuba jesteśmy chorzy.Kuba od soboty,ale poszedł do teściów na weekend.Ja od wczoraj-zapalenie krtani.Masakra.Nic nie mogę mówić,znosa sie leje.Cały czas leżę.Julkę też wziełam wczoraj do lekarza to powiedziała,że ma zapalenie spojówek i jeżeli dobrze zrozumiałam-atopowe zapalenie skóry.Muszę iść z nią do dermatologa.Teściowa jak to usłyszała to od razu mówi,że to na pewno alergia odziedziczona po tatusiu.Ja jej,że to wcale nie jest takie śmieszne,bo ile ona się na cierpi przez to.Dzisiaj mam zamiar wyjść z nią na spacer.Kuba zostaje z dziadkiem.Pogoda super.Upał. Zuzia zdjęcia wyslę Ci wieczorem,jak dzieciaczki sie położą spać.Na ten nowy emeill który mnie podałaś. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuudkaaa:D oj, baby pustki niesamowite:( widać, że niedziela była udana:D margaret do mnie nic nie doszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Byłam dziś znów z Olą - z gardła przerodziła się infekcja na płuca - stwierdzili że pewnie obydwie mają jakiegoś wirusa i żaden antybiotyk im niepomoże ale niebędzie się nad tym dłużej rozwodził(jak on to swierdził) i obstawi ją drugim antybiotykiem jak to było w przypadku Izy:O Luiza na twoim e-mailu niemogę się niczego innego dopatrzeć jak imienia i nazwiska (Karo... Szym...) -nic tak nieboli jak choroba w takie piękne, majowe, słoneczne dni:( wracajcie do zdrowia🌻 a z tą alergią to jeszcze nic niewiadomo jeden lekarz powie tak, a drugi inaczej, może to zwykła potówka? Jeżeli zdjęcia niedoszły to przepraszam , nie jestem właścicielką komputera, co mogłam to zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret -gab78@o2.pl na ten adres wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja własnie w pracy siedzę, to mam chwilkę, aby coś napisać ... Luiza, dziekuję bardzo za zdjęcia...Aż się wzruszyłam, jak popatrzyłam na Twoją Juleczkę - takie maleństwo :) Margaret, dziekujemy za podtrzymywanie topiku 😘 A ja troszkę dziś zakręcona jestem, w pracy miałam zamieszania dużo, dopiero teraz trochę swobody. Festyn się udał, utarg był spory, ale nie mogłam się do końca wyluzowac, bo Paulinka troszkę się pochorowała. Nawet nie wiem, co jej jest :( W sobotę wieczorem bardzo mi wymiotowała, wczoraj było lepiej, ale też trochę...Dziś jak dzwoniłam do domu to mąż mówił, że ok, ale nie wiem, czy tylko nie chciał mnie martwić :( Zmykam do roboty........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! margaret dziekuje za zdjecia!!! masz sliczne coreczki :) weekend spedzilam z ksawerym u mojej przyjaciolki... ktora miaszka 40 km od mojego miasta... ksawery ladnie bawil sie z kolega...byla sliczna pogoda wiec cale dwa dni spedzil na dworze dzisiaj jestem padnienta i juz mi sie nic niechce mialam tyle sprwa do zalatwienia...a taki upal dzisiaj u nas ze na miescie nie da sie poprostu wytrzymac aaa.... i u lekarza dzisiaj bylam jutro ide sie przeswietlac bo dzisiaj juz nie mialam sily... trzymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... margaret nie wiem jak to sie stalo ale kilka zdjec ktote do mnie przyszly byly adresowane do kali i maniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy przyczynę:P Margaret, prześlij do mnie swoje zdjęcia jak będziesz miała okazję:) zdrówka chorującym dzieciaczkom życzę👄 ❤️ Majce wyszły 2 ząbki, więc ma już 6 , ale upierdas z niej niesamowity:D :D;) Kaluś, co z Tobą???? hoop, hoop!!!! weekend się skończył!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny przesyłam wam serdeczne pozdrowienia ze słonecznej Italii,jest super:) A teraz chcę złózyć życzenia urodzinowe dla Olinki z okazji 1urodzin:D:D:DNIech będzie dla rodziców źródłem samych radości ,dzieciństwo niech płynie beztrosko i mnóstwo buziaczków od wirtualnej ciotki❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄 Niedługo wracam🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek baby kosiane🌻 Olinko żyj nam sto lat❤️ w zdrówku i szczęściu, pieknotko👄 Buziolki od Majki👄 👄 👄dla rocznej koleżanki:D Kala impreze szykuje, może dlatego nie ma czasu zajrzeć do nas;) Poprosimy o zdjątka z imprezy:) u mnie po burzach wczorajszych leje i leje:( zaraz mykam do fryzjera pozbyć sie moich rudych włosków:P miłego dnia baboki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, gumisiu jak ja ci zazdroszczę:D :D :D buziaki z mokrej Polski;) 👄 rób zdjęcia i się pochwal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBRY!!! STO LAT... STO LAT... NIECH ZYJE... ZYJE NAM... NIECH ZYJE NAMMM... olinko 🌻 niech szczesliwie plyna ci dzieciece lata !!! gumijagoda to super ze jest ... super :D ...baw sie dobrze... tak jak wspomnialam wczesniej dzisiaj ide na rtg a pozniej kupic ksaweremu rower... i jak bedzie jeszcze czas to pojdziemu go odrazu wyprobowac kala, manika, luzia ,zuzia, margaret , mamo zuzi milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Olinki!!!!!! Gumijagoda zazdroszczę ci tych wczasów,wypoczywaj A ja od samego rana mam problem z Kubą.wymusza wszystko płaczem i nie słucha mnie.Wiem,że mu sie nudzi,bo jest chory,ale ja juz go mam dość.Wczoraj zostawiłam go z moim tatą i poszłam z Julką na spacer.Popołudniu zrobiłam to samo,chwila spokoju.cały czas boli mnie gardło,po lekach kręci mnie sie w głowie i nie mam apetytu.Dziś znowu mamy ładną pogodę.Jednak z domu wyrwę sie dopiero popołudniu,bo teraz nie mam z kim Kuby zostawić.Wieczorem aerobik.A,znowu schudłam pół kilo.Muszę kończyć,bo Kuba na de mną stoi i marudzi. Zuzia proszę o zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×