Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej:D łoj, jak ja się wyspałam:D anet, gratuluję ciociu🌻 ja sie chyba nigdy nie doczekam na bycie ciocią:( ani siostra, ani brat jakoś się nie rozmnażaja:O ale może przed 40-tką zdąrzę ociocieć:P pogoda robi się ciekawsza, więc chyba bryknę na spacerek z moim zasmarkanym skarbem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wruciłam wreszcie od Alergologa z tego zatłoczonego Krakowa. Dziewczyny mają pujść 19 czerwca na 3 dniowy pobyt w szpitalu i tam będą miec zrobione odpowiednie badania, żeby zdjagnozować powód ich ciągłych infekcji. Pani doktor aż głową kręciła, jak prześledziła tegoroczną historję chorób w zeszytach prowadzonych przezemnie, bo jet tylko jeden mjesiąc Kwiecień, w którym były bez antybiotyku, a są szczepione dodatkowymi szczepionkami, i uodparniane tabletkami, Ola mjała zprowadzone z Niemiec. Życzyła nam dotrzymania do terminu bez chorób bo wtedy wykonanie badań będzie nierealne. anet- Ola też tak zareagowała na pierwszą truskawke, zato jej porcję zpałaszowała Iza ona uwielbja wszelakiego rodzaju owoce i warzywa, i bardzo dobrze, bo przy Oli trzeba się nacudować. Gratulacje ciociu, ja to już jestem pra-ciocia, za to moje córki są poraz pierwszy ciociami:D Mańka:D super! Kala po tej żubrówce to chyba ty będziesz jeździć na tym trzykołowym pojeżdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjeli mi ksawerego do przedszkola 😭 pozostaje prywatne tylko ze te kosztuje 450 zl ... ale gdzies bedzie musial pojsc...moze tam sie mim lepiej zajma bo w prywatnym grupy licza po 14 osob a w panstwowym mnimum po 26 kala a kube przyjeli do przedszkola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj widziałam bociana :D a dziesiaj po 31!!!!!!miesiącach dotałam @@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj widziałam bociana :D a dzisiaj dostałam @ po 31miesiącach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas w nerwach bo nadal list nie ma na przedszkolach w naszym mieście a to wszystko przez to że chcą aby gminy ościenne dopłacały dodatkowo do przedszkoli i grom wie ile to potrwa, żebym w sierpniu nie latała i nie szukała w ostatniej chwili wolnego miejsca dla Jakubka:( Gumiśia a już rosła we mnie myśl że będę wirtualną ciotką:p a tak na serio to po takim czasie to aż radość:D Mąż dziś też obiecał kolacyjkę-chyba samo przepisanie przez lekarza anty tak na niego podziałało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ksawery nie lubi psow ... do dzieci ktorych nie zna zachowuje dystans (dopiero pozniej jak troche pozna to sie rozkreca) wiec dzisiaj na dobranoc opowiadam mu bajke: dawno dawno temu zyl sobie ksawery ktory bardzo lubil dzieci i psy... na to ksawery mamo ale ja nie lubie ani dzieci ani psow wiec go pytam... to co lubisz... a ksawery mowi lubie ogorki takie wiesz do jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poooobudkaaaa:D wstawać i prezenty dzieciom dawać:P wszystkiego naj naj dla waszych milusińskich od wirtualnej ciotki😘🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym dzieciaczkom życzę dużo zdrowia,uśmiechu.Wspaniałych prezentów. Ja właśnie jem śniadanko,Kuba znowu dziś prosił,aby wcześnie iść do przedszkola,bo mają wyjazd na przedstawienie Piotruś Pan i nie może się doczekać.Pogoda taka sobie,ciepło,ale zbiera się na deszcz.Muszę kończyć,bo Julka się zaczyna budzić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wszystkie Kuby obchodzą dziś imieniny,bo mój właśnie tak.Nazywamy to dwie okazje w jednym.Więc wszystkim Kubą wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji ich swieta topikowym dzieciaczkom zycze spelnienia marzen i zeby aniolki nad nimi czuwaly i nigdy o nich nie zapomnialy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym szczególnym dniu:D Proszę przekazać swoim dzieciaczkom buziaki 👄👄👄 Dla Jakkuba dodatkowo[🌻🌻🌻 Niech te nasze dzieciaczki będą radosne,niech życie oszczędza im zmartwień i najważniejsze _niech rodzice będą szczęsliwi to dzieci na tym skorzystają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kubusia 🌻🌻🌻 Mój Jakubek ma 6 sierpnia dopiero nie chciałam go pozbawiać jednej okazji mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret ales ty wylewna:P Zapraszam na fasolkę po bretonsku:D A co tu wogóle taki ruch😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Wielkie 😘 😘 😘 dla wszystkich forumowych dzieciaczków, dla Jakuba podwójne... Moja Paulinka właśnie cieszy się prezentem i już chce w nim spać (przypominam to namiot:) ), więc mam chwilkę spokoju:) Chwilkę, bo czeka na mnie mnóstwo pracy na komputerze...:( W pracy miałam urwanie głowy, więc łeb mi pęka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz będe miała domowe przedszkole BYł chyba kiedyś taki film \"pięcioro dzieci i coś\" to coś to ja:D Trzymajcie kciuki żebym nie ześwirowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj musialam wezwac elektryka ze spoldzielni bo nie mialam pradu w mieszkaniu ... okazalo sie ze korki poszly w domu i na klatce schodowej ale to juz jak dla mnie zbyt skomplikowane :) naszczescie pan elektryk szybko sie z tym uporal ;) kupilam ksaweremu slizgawke bedzie mial do klemensowa bo teraz niestety nie mam gdzie jej rozstawic :D DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem od wczoraj mamą pięciolatki. Patrzę na swoją Gośkę i uwierzyć nie mogę. Jak ten czas zaper....a. Jestem zrąbana, od dwóch tygodni z niczym wyrobić się nie mogę, dlatego Was mocno zaniedbałam, za co przepraszam. Może po weekendzie (jutro idę na wesele i znów nie odpocznę:-( ) uda mi się wreszcie wrócić do normy. Wczoraj stwierdziłam, że chyba zegar zaczął chodzić dwa razy szybciej, bo nic mi do roboty nie przybyło, a wyrobić się nie mogę:-( Pozdrawiam i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejciu Zielna przepraszam :( Wszystkiego naj najlepszego dla Małgosi 🌻🌻😘😍 Aż mi głupio:o Odwiedzaj nas częściej 😘 Dobranoc kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna ja tez przepraszam ze przeoczyłam ten fakt :( Mam nadzieję ,że mi wybaczysz ,plisss:) Buziaczki dla Twojej pięciletniej Małgosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już nie spię:Pnawet pranie zdązyłąm już zrobić i powiesić :P Przed spaniem było ciężko,malutka płakała,Bartek śpiący płakał bo tamta płakała-młyn nie z tej ziemi:) Ale opanowaliśmy sytuację:D Czeka mnie ciężki dzień😭 Wam życzę więcej spokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna jakie my jesteśmy zakręcone, ucałuj ode mnie Małgosie, życząc duuuuużo zdrowia, uśmiechu i odrobiny więcej cierpliwości😘 A Tobie życzę aby zegar zwolnił tępo:) Gumijagoda po 31 miesiącach, pierwsze słyszę, przez tyyyyle miechów miałaś spokuj:) Z kąd niby Ci się nazpierała dziś piątka dzieciaków, masz swoich dwujkę i siostrzenicę a reszta? wytrwałości życzę :) Kala wczoraj aż taaaaaaaaaak się rozpisałam, bo sobie uprzytomniłam że oprucz zaczepania chińskiego sosu, to wogule ryżu nienastawiłam do tej potrawy a mój głodny chłopina, lada chwila z pracy miał wrucić:O A tak na marginesie, to my chyba polubiłyśmy sobie dogryzać:P Zuziu wszystkim babolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×