Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Zielna.33/Małgosia-31.05.2002, Ala--09.11.2005.........../ pomorskie Gumijagoda.29/Julka-5.12.2000,Bartuś-15.09.2005......./ Dolny Śląsk Luiza....28.../Jakub-17.05.2002,Julia19.02.2007......... /Krakowskie Monika....../Nikodem--15.08.2003; Miłosz-17.07.2006..../małopolska Brylka.30 /Ola-20.06.2001, Marcin i Przemek 25.11.2002/ Elbląg MARGARET777..26/ Iza 01.08.2003, Ola 02.02.05........../małopolskie Zuzia 30/Paulinka 23.03.2005................................../.lubelskie Marteczka77./Kamilek-16.09.2003, Damianek-10.04.2006.. /Lublin Mama_zuzi-26/ Zuzia- 07.05.2002 - 4 l......................../ Göteborg Kala23 - Jakub 29.09.2003, Oliwia 15.05.2006............../Płock Izuniaz Alex 09.08.2005 Londyn............................../Irlandia pł. Manika74/ Kamil13.03.95,Maja26.03.06................../zachodniopom anet d /Ksawery 26.03.2004...................../ lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Anet 🌻 moim zdaniem rodzina nie ważne gdzie byle razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Stokrotkapolna 🌻 🌻 (drugi kwiatek dla fasolki) i przepraszam ze nie ma Cię w tabelce jakoś mi umknęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
więc jestem z gdańska , choć z niego nie pochodzę . Mieszkam w nim od 3 lat , moja córeczka Amelka urodziła się 31 stycznia 2006 , jest bardzo żywiolowa i uparciuch z niej , ale to ma po tatusiu :):):) obecnie jestem na urlopie wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
moje gg 6279239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
zapomniałam napisać ,że mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia77
dobry wieczor czy moge dolaczyc?:) poczytalam sobie troszeczke i mysle ze jastescie fajne babki:) mam 30 lat .coreczke i nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia77
mam malo kontaktu z doroslymi i czasami wydaje mi sie ze sie pomalutku cofam do poziomu dzieciaka:) Moze chociaz moge liczyc na kontakt przez kompa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Niezły rozweselacz ten nasz topik :) \"Pomarańczowa\", nie gniewaj się proszę i wróć do nas, ja bardzo Cię lubiłam i lubie nadal 😘 Gumisia! Naczelna mamo naszego topiku 😘 Zapraszam na poranną ggkawkę :) Brylka, wielkie brawa za te kwiatuszki 😘 Niezłe miałaś przeżycia z dziećmi, ale wiesz trochę Ci zazdroszczę... Witam dwie nowe Agusie ;) Miłego dnia kobiety. Ja zaraz chyba idę spać, spałam dziś u kuzynek, bo u nas mąż lakieruje podłogę i się normalnie nie wyspałam (ale może to przez pogaduchy prawie do 24 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAM NASZE MILUTKIE GRONO !!! Ruch tutaj jak na Piotrkowskeij :) hihihihiii no i przybylo nam pare nowych mam ktore szukaja tak jak kazda z nas choc chwili wytchnienia :) . Pomaranczowa ,słonko nie dasaj sie i wracaj bo napewno az Ci sie palce rwa zeby kliknac pare nowinek :) Brylka :) ja to Cie kochana podziwiam :) ,mnie niebawem tez czeka taka przeprawa ,tzn bede miala troje urwisow :) .moj maz w pracy mowi o mnie ze ma zone \"cyborga\" :).Dzisiaj wraca z delegacji takze czy chce czy nie dzieci nie odstapia go na krok :) i dobrze ja bede sie z boczku przygladac ,heheeeee i udawac ze mnie nie ma :-P. Zuziu ,jeszcze wszystko przed Toba :) 👄 gumijagodko 👄 i reszta dzielnego zastepu mam siedzacych z dziecmi w domu 👄!!!!! Alez sie rozcalowalam ,ale co tam !!!:D Ps.Czuje juz swoja mala fasolke,bryka sobie jak szalona :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
witam witam my z amelką właśnie robimy obiadek ,a potem pójdziemy na dwór bo w gdańsku jest pięknie i słonecznie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Pozdrawiam WSZYSTKIE kobitki,bez wyjątku ;) Cieszę ,ze dołączyły do naa nowe dziewczyny:🖐️🖐️ Dzisiaj dla odmiany to synuś mi krwi napsuł w trakcie robienia obiadu... A JUlka od rana mówi ,że chce śnieg,bo znalazła swoje \"jabłuszko\" do zjeżdzania. Brylka :Dniezłe pozdrowionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia77
witam.piekny dzis dzionek.wlasnie mam troszke czasu na kawke wiec sobie czytam:) i pisze tez.Corcia biega na dworze i mam ja na widoku wiec troche odpoczynku w ciagu dnia:) Maz jak zwykle w pracy.pralka i zmywarka chodza,15 min wolnego a potem dalej do galopu.Obiecalam dzisiaj ludziki z kasztanow a tak mi sie chce ze az strach:):)ale wole te pare ludzikow niz wiercenie w brzuchu przez pare dni.Mam nadzieje ze chociaz mnie przeczytacie :),bo z tego co widze to zgrana z was paka .A jak nie przeczytacie to i tak sobie papisze a co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! widze ze \"szum\" na topiku .... ;) witam nowe dziewczyny :) brylka .... stokrotka zazdroszce wam duzej rodziny ja tez moglabym miec taka ... podwarunkiem ze ktos by za mnie chodzil w ciazy urodzil i dal takiego 6 mies malucha ;) ja nadal mam dylemat z tym wyjazdem na teneryfe maz ma dac odpowiedz do poniedzialku a ja nadal nic nie wiem ale jest duzo minusow tej wyprawy.. nie znam hiszpanskiego a moj maz mowi ze tam bardzo malo ludzi mowi po angielsku nie mamy tam zadnych znajomych jest to wyjazd na pol roku a w maju moj maz ma juz kontrakt w stanach wiec odrazu z teneryfy do stanow no chyba zeby nam sie tam tak spodobalo zebysmy tam zostali :) no niewiem niewiem...... nikt mi nie chce pomoc w podjeciu decyzji moj werek jest od wczoraj zakatarzony ale zaraz idzie na pizze z moja siostra i jej chlopakiem zaraz zrobie liste rzeczy jakie moj mezulek ma przywiesc ze stanow i wysle mu :) to sie facet ucieszy :D pozdrawiam was wszystkie ......bardzo bardzo serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przeczytalam teraz to co napisalam i jest tam tylko ...moj maz i moj maz ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia77 ----ja juz przeczytalam :D w konwersacje bede wchodzila pozniej bo teraz lece szykowac ksawerego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dzisiaj przyjechała moja mama i poszła od razu z dzieciakami do lasu na grzyby więc powinny przyjść zmęczone i mam nadzieję, że szybko usną. My ludziki z kasztanów mamy już z głowy robiliśmy je w sobotę w czasie porannej kawy. Dzieciaki były zachwycone bo tata im pomagał. anet najlepiej jak decyzję podejmiesz sama trzymam za Ciebie kciuki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet ja mogę chodzić w ciazy:),wychowywać takiego maluszka do pół roku ,tyl;ko gorzej z porodem i oddaniem później takiego szkraba:( Agusia i Brylka ja jeszcze jestem do tyłu z ludzikami kasztanowymi,musze to koniecznie nadrobic:) Figlarna i Stokrotka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam trochę "doła", ale powoli mi przechodzi. 😘 😘 😘 dla wszystkich bez wyjątku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×