Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Synuś mi się rozchorował:( W nocy miał bardzo wysoką temp. Zuziu skończyłąś chociaz? I o której sie położyłaś?? Trzymajcie sie laski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ. I jak młody. Może to tylko chwilowe. Moja Ala tak miewa. W nocy wysoka gorączka, jeden0 dzień trzyma, a następnego zdrowa jak ryba. Dziś idę z dziewczynami do lekarza. Po pierwsze sprawdzić, czy nie słychać czegoś na oskrzelach (Gosia dalej kaszle, obie mają katar), ale bardziej się stresuję tymi Ali kolanami. Ciągle ma nawroty marudzenia i mówi, że ją bolą kolana. No i ciągle nic nie je:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ledwie żyję...położyłam się po 3, wstałam przed 7 i nadal nie widać końca mojej roboty. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wieczorem będę wolniejsza to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki:D jak zwykle weekend rodzinny miałam, goście się zwalili:) głosowałam POzytywnie, no i wygraliśmy:P ciekawe jak teraz będzie nam się działo;) przy okazji wizyty mojej cioci dowiedziałam się że moja mama jest chora, a ja nic o tym nie wiedziałam ,bo oczywiście wszystko ukrywała:O ma powiekszoną komorę serca, skrzywioną aortę, niebezpieczne skoki ciśnienia i niezyt płuc:( najgorsze jest to że ma 52 lata, a moja babcia w tym wieku zmarła na serce:( to były dawne czasy i medycyna była do tyłu, ale martwię się bardzo:( muszę poganiać mamę do lekarzy , bo ona się boi i odwleka wizyty w nieskończoność pod byle jakim pretekstem. rano u nas było -5 stopni, dopiero trawniki odmarzają, zima idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i dzieciaczki,mam na imię Agnieszka, jestem mamą dziesięcioletniego Marcina i siedmioletniej Justyny,wasz topik czytuję regularnie, a dzisiaj jestem u was na występach gościnnych na wyraźną prośbę Margaret,która tęskni za wami i liczy dni do powrotu i do chwili kiedy będzie mogła dorwać się do neta. Ośrodek w którym się znajdują to katastrofa,a tamtejszy lekarz to pomyłka genetyczna,ale po kolei.W samym ośrodku wykładziny na podłogach, meble tapicerowane, kotów ileby kto chciał(a raczej ile by się komuś w najgorszym koszmarze nie śniło), piaskownica przed ośrodkiem to po prostu koci wychodek.Pan konował czyt. pediatra(podobno)nie wysłuchał u Izy zapalenia oskrzeli mimo że dziecko kaszlało i miało ropny katar i goraczkę przez kilka dni(Margaret sprowadziła innego lekarza z Darłowa)ale za to u zdrowych dzieci słyszał zapalenie płuc.Jednym słowem chciałoby się powiedzieć - Boże widzisz i nie grzmisz.Mam nadzieję że niczego nie pokręciłam i tak coś czuję że Margaret będzie miała Wam dużo do opowiadania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeju, Margaret:O a miało być tak pięknie, przecież pojechała, żeby leczyc dzieci, a nie dobić:( w głowie mi sie nie mieści:( Agnieszko, dzięki za info od margaret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ręce mi opadły:( Pozdrowienia dla Margarett,Agnieszka🖐️ Manika miejmy nadzieję ,ze z Twoją mamą będzie dobrze.:) Bartek wyspał sie za wszystkie czasy,nabrał sił,opadła go gorączka i jest całkiem znośnie ,poza tych paskudnym kaszlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, pisanie narazie skończone!!!! Teraz chwilka przerwy i zaraz biorę się za prace fizyczne (oczywiście na miarę moich możliwości) - wreszcie skończyliśmy remont i dziś będziemy meble wnosić, muszę je trochę odkurzyć, mam tylko dylemat, bo chciałabym zrobić przemeblowanie, a nie wiem jak, niby pokój duży, ale w sumie nic nigdzie nie pasuje :( Wczoraj miałam straszny dzień, gonił mnie termin zakończenia pracy, a tu niedziela, wybory :P i Paula tak strasznie rozmarudzona i rozkapryszona; na dodatek mam okropny kaszel i chrypę. Wysłałam męża z małą do babci to tak jej się \"spodobało\", że wróciła tylko w kurtce i owinięta kocem, bo cała reszta była zasikana :O A teraz po kolei. Stokrotka, zdrowia to ja nie mam, w końcu na zwolnieniu teraz jestem ;) Luiza, strasznie Ci zazdroszczę, ja już zapomniałam, jak takie maleństwo zaczyna mówić \"mamo\" Brylka, stroje naprawdę przesliczne, Ty to masz zmysł artystyczny! Kasica, witaj i opowiadaj, co u Ciebie. Anet 🖐️ Ja też głosowałam i nawet wygrałam ;) Gumisia, napisz jak samopoczucie po wizycie. Postaram się pojawić dziś wieczorem na gg (chyba, że bedą poprawki w mojej pracy 😭 ) Zielna, koleżanka też miała takie problemy z synkiem, tzn. z kolankami, chodziła do ortopedy, robiła rtg i okazało się, że to \"rozwojowe\", czyli normalne. I jej synek tez jest niejadkiem, a jakoś żyje :D Manika, koniecznie pogoń mamę do lekarza, to dość poważne schorzenia, więc nie ma co zwlekać. Agnieszka, pozdrów Margaret...straszne to, co piszesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim Ja też głosowałam POzytywnie Zuzia nie przemęczaj się przy tym meblowaniu jesteś na zwolnieniu a tyle musisz pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaki poszli dzisiaj do przedszkola a juto idziemy do lekarza na kontrolę Kasica 23 zapraszamy Gumijagoda a jak tam Bartek Margaret Ty to kobieto musisz się tam namęczyć Manika mamę wygoń koniecznie do lekarza Zielna stokrotkapolna Luiza i pozostałe dziewczyny 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo. KOlejna nocka z wysoką temperaturą u Bartusia:( W ciągu dnia jest całkiem dobrze,dlatewgo wacham sie z pójściem do lekarza. Zielna byłas z GOsią w sprawie tych kolanek? Zuziu pracusiu❤️ Manika Stokrotka Monika odezwij się:) Luzia Brylka Anet [czesc ]🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D mój pies znowu narobił sąsiadce z dołu na wycieraczkę i zrobiła mi pobudke z awanturą przez domofon:P więc jestem niewyspana i mam wrażenie że ten dzień nie będzie dobry:( Maja smarka ale nie gorączkuje, więc do lekarza nie idę. Gumisiu, zdrówka dla Bartusia❤️ ale może warto go zaprowadzić do lekarza. Obejrzy gardziołek i osłucha płucka. Ja tak robię, a potem decyduje czy wykupic antybiotyk czy nie:) Zuziu🌻 odsypiasz pracowitą nockę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Manika, nie odsypiam tylko nadal pracuję, a właściwie staram się pracować i nie zasnąć :( Gumisia, może idź jednak do lekarza. To pewnie nic poważnego, ale jakaś infekcja musi być, w końcu nie gorączkuje się bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniam już do przychodni,lekarz jest od 13.... Manika no to nieźlwe Ci się wtorek zaczął ,nie ma co;) Zuziu a nie mówiłaś że praca miał być skończona do poniedziałku?? Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia, miała być skończona, ale zleceniodawcy ciągle coś się odmienia i muszę poprawiać, poprawiać, poprawiać.... idę spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Po dłuższej nie obecności jestem. Nie pisałam bo jestem chora.W sobotę jechałam na dyżur,bo kręgosłup wysiadł.Dostałam blokadę i środki przeciw bólowe.Miałam iść do kontroli ale nie mam kiedy.Jeszcze gorączkę załapałam.Julka daje popalić.W piątek pochwaliłam sie ,że pięknie śpi a wstała o 22 i dala koncert do 2 w nocy.Całe jej spanie się rozregulowało.chodziła spać o 18.30 i spała do 6 rano a teraz lepiej nie mówić.Chodzi bardzo póżno spać a wstaje o 6 i przez dzień ciężko ją uśpić.Cały dzień marudzi i płacze,dobrze,że Kuba grzeczny. Wczoraj miałam jeszcze zebranie rady rodziców w przedszkolu(inaczej komitet rodzicielski) i znowu kłóciłam się z dyrektorką.Ale postawiłam na swoim. Dziś jestem nadal nie wyspana,ale na razie nic mnie nie boli.Mam zamiar iść wieczorem na aerobik,bo nie mam zamiaru siedzieć w domu.Nie będę się na nim przemęczać,ale muszę sie gdzieś odstresować,bo na razie na wszystkich krzyczę.Nawet bez powodu. Stokrotka Julka ma skończone 8 miesięcy.A od wczoraj mówi jeszcze baba. Manika zdrowia dla mamy. Pozdrowienia dla Margaret Dla Paulinki wszystkiego naj. Dla wszystkich chorych dużych i małych-ZDROWIA. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYłam Z Bartkiem u pediatry i opierdzielił mnie dlaczego tak długo zwlekałam,że mogłam przecież po niego zadzwonic i przyjechałby na wizyte domowa...Jasne... Okazało sie ,że w oskrzelach już są zmiany i nie obędzie sie bez antybiotyku:( I wiecie co ,za leki osłonowe zapłaciłam wiecej niż za ten najważniejszy lek,porażka.I tak dobrze ,że 1 syrop mam w domu to zaoszczędziłam pare złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D widze ze forumowe dzieciaczki choruja..u nas tez epidemia:-( Nikus ma zapalenie oskrzeli, a Milus znów zapalenie garddła i juz drrugi antybiotyk, wciagu dwóch miesiecy :-( zaczełam praktyke, ale z powodu tych chorób musialam wziąsc w tym tygodniu wolne:-( jesli chodzi o prawko, wyjezdzilam juz poolowe godzin. idzie mi tak sobie, ale juz sie nie boje i podoba mi sie to:-)nigdy bym nie pomyslala ze zakumam o co w tym chodzi....:-) na poczatku to jak czeski film, i strach okropny, w zyciu sie chyba tak nie strasoowalam,ale teraz jest ok. choc jeszcze duzo nauki przedemna zeby dobrze jezdzic... Luiza, gratuluje Ci tego wytesknionego słowa-mama. i strasznie zazdroszcze/ móoj Milus mimo ze sporo starszy nie mówi zadnych konkretnych słowek:-( musze konczyc. całuje wszystkie kobitki mocno🌼😘 mam nadzieje ze uda mi sie czesciej pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOlejna ciężka nocka za nami,teraz mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej:) Dostałam rano eska od Kali ,pozdrawia Was bardzo serdecznie i tęskini okrutnie za nami:( Napisała ,ze Kuba jest bardzo zadowolony z przedszkola i coraz wiecej i lepiej mówi,za to OLinka wszystko wymusza płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) Gumisiu, przekaż specjalne buziaki dla Kali ode mnie👄 dzwonię dziś od rana po przychodniach i szpitalach, żeby załatwić mamie kardiologa i mam juz dość naszej służby zdrowia. Zostaje mi tylko prywatnie.:O będę się bawić dziś w robienie ruskich pierogów z 2kg twarogu, chyba cały dzień mi zejdzie:( mąż mi przywiózł tyle sera ze wsi, a ja go nie lubie i zawsze robię ruskie jak dla całego pułku wojska:) potem zamrażam albo dzielę całą rodzinę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj położyłam się wreszcie po 22, ale i tak nie odespałam jeszcze ostatniego tygodnia :( Póki co nadal chodzę po ścianach. Ale już obiad zdążyłam ugotować :) Gumisia 😘 przepraszam, że nie przyszłam na poranną ggkawkę, ale może uda nam się poklikać po południu. Manika, ja poprosze trochę tych pierogów ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! gumisiu zdrowia dla bartusia 🌻 manika moj tata ma niedomykalnosc zastawki aortalnej i tetniaka na jednej z tetnic w sercu dowiedzial sie o tym przypadkiem na badaniach kilka lat temu jak narazie lekarze tylko kontroluja i obserwuja czy sie to wszystko nie powieksza pozdrawiam was wszystkie i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia 🖐️ a wlasnie manika jezeli chodzi o pierogi to ja tez troche poprosze :D ksawery uwielbia pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×