Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Stokrotka, odpoczywaj :) Manika, cieszę się niezmiernie, że nie masz zamiaru nas opuszczać :D Gumisia, jak dzieci? Ja mam chorą krtań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Nie było mnie bo miałam mnóstwo roboty braliśmy świniaka i musiałam wszystko przerobić. Witaj IDA napisz coś o sobie Zuzia może powiadom Paulę, że jak następnym razem zrobi kupę w majtki to sama będzie musiała je uprać i nie w pralce tylko rączkami u mnie Marcin nieźle się przestraszył. Kala 🌻 🌻 🌻 Manika ja jak robię twaróg ze swojego mleka to do połowy kwaśnego mleka dodaję drugą połowę mleka słodkiego przegotowanego ciepłego i wtedy twaróg jest bardzo delikatny i podgrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka, ;) no ja robię twaróg tak samo jak ty:) teściu obważa ale na westwalce, a na gazie to nie da rady ustawic tak palnika, żeby się niezagotowało:P no i panowie przyjechali, pogrzebali i proszę, jestem:D a ja taką rewolucję zrobiłam w kompyterze, a to u nich coś nawaliło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał Brylka :D mogłaś dać znać ,mój teściu to rzeźnik ,nie męczyłabyś sie tak kobito:) Swoją drogą ,to pamiętam jak dawno dawno temu jak rodzice bili świnke to ja uwielbiałam żuć taki opieczony kawałek skóry :) Manika ciesze sie,ze znowu będziesz panować nam tu miłościwie na kafe. Kala pewnie nieprędko sie znów pojawi:( Spokojnej nocki. BYłam dzsiaj z dziećmi u doktora i po ekspresowym badaniu[bo pan doktor sie śpieszył]stwierdził ,że Bartek jest już w porządku ,za to JUlka przejęła choróbsko po braciszku. pa kobitki Idę jakiś film obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł co taka cisza? pewnie wszyscy przygotowania robią na jutro. Ja mam z głowy, bo jadę w gościnę do teścia, mam teściową na cmentarzu. Więc cały dzień siedzimy u niego. ....przeżyję jakoś:P Muszę tylko bryknąć i uzupełnić zakupy, bo to jutro dzień bez handlu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja zawalona praniem i prasowaniem.Jeszcze wczoraj pralka nie chciała wirować.Przyszedł mąż coś tam zrobił i działa.Ja nie wiem ale tego prania nic mi nie ubywa a wręcz przeciwnie jest go coraz więcej.Już zajełam całą suszarnię w bloku.Chodzę nie wyspana.Julka budzi się 4 do 5 razy po to żeby ją przytulić.Potem śpi dalej.A ja mam problem z zasypianiem.Więc kiedy usnę muszę znowu wstać do niej. Muszę kończyć bo Julka raczkuje po podłodze i zaczyna coś drzeć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja też czsami robiłam ser, kwaśne mleko w garze a podspodem drugi z wodą, bo mi z kolei na mleku gotowanym niesmakuje. Temat sanatorium narazie przemilcze, muszę trochę ochłonąć. Powiem tylko tyle, że w mediach już jet ten temat ruszony, i muszę do NFZ napisać zażalenie, już dzwoniłam , powiedzieli że nie jestem pierwszą osobą zgłaszającą na tę placówkę skargi, tylko to wszystko mam opisać i wysłać, to wtedy będą mogli zamknąć ten\" ciężki poligon\" nazwane sanatorium:( ... Wracając musieliśmy dojechać busem do Koszalina ok. 45minut , kierowca nas chciał żywcem ugotować , Iza była cała mokra mimo, że ją rozebrałam a mi się już słabo robiło, po wyjściu w nocy temp. ok 5 stopni, mgła, niespecjalne warunki w pociągu zaowocowały powturną infekcją u mojej pierworodnej, w ubiegły poniedziałek skończyła antybiotyk, a od wtorku 30.10 bierze następny, noce nieprzespane bo ma kaszel tchawiczny. Ps. w aptece w tym miesiącu zostawiłam 300 zł. a zasiłku mam 400zł. -ogulnie cały pobyt w sanatorium z dojazdem kosztował mnie 2500zł. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jestem świeżo upieczoną mamą, od neidawna siedzącą w domu z malutka Zuzią :) Mam do was kilka pytań. Na początek: jaki wózek możecie mi polecić? Oglądałam wózki dziecięce na www.4kids.com.pl i muszę przyznać, że nie umiem się na żaden zdecydować. Artykuły dla dzieci jeszcze nie są moja mocną stroną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobity :) Padnięta dziś już jestem...Ale nie mogłabym zasnąć jakbym do Was nie zajrzała ;) Rano byłam w mieście, kupowaliśmy znicze i trochę spożywczych artykułów. Potem 3 godziny byłam w pracy. Znów za sprawką wrednej księgowej. Tym razem kazała mi sprawdzić raporty i stan kasy, bo miała złe przeczucia (czyt. spodziewała się, że moja koleżanka zrobiła okropne długi!!!), ale niestety nie sprawdziły się. A po południu układałam na powrót rzeczy w meblach (wszystko trzeba było powyjmować przed remontem). Brylka, Manika następne zaradne gospodynie :) To już chyba tylko ja nie potrafię nic zrobić :( Luiza, przespanej nocki życzę. Czy Julka śpi w swoim łóżeczku? Bo jeśli tak, to może czasem weź ją do siebie, może nie będzie się tak budziła i trochę odpoczniesz. Margaret, współczuję. I mam nadzieję, że coś w tej sprawie wywojujesz. Zdrówka dla dziewczynek. Majak, jeśli chesz dołącz do nas. W sprawie wózka nie pomogę. Ja miałam z firmy Adbor. W sumie fajny, ale trochę duży i ciężki, więc nie polecam. Gumisia ❤️ Dobranoc. P.S. Jutro zmieniam nick :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret:( co za koszmar:O nie będę nic pisać, bo nie mam nastroju, dzisiaj nasza sunia wpadła pod ciężarówkę i już jej nie ma:( pół dnia ryczałam razem z synem😭 dobrze, że Maja jest za mała żeby cokolwiek zrozumiec:( właśnie skonczyłam sprzątać w domu wszelkie ślady po psie, może rano maja wstanie i nie będzie szukac Fifi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika przykro mi z powodu Fifki:( Za wszystkich moich bliskich zmarłych ................... I dla naszej Zuzi kochanej z okazji urodzin[18 oczywiście;)]wszystkiego naj lepszego ,spełnienia tego najważniejszego marzenia,zdrowia i pomyślności w życiu a reszta to już jakoś sie ułoży:)❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ! zuzia nie martw sie nie jestes sama powiem wiecej ja nawet najprostrzego ciasta nie potrafie upiec niemowiac juz o robieniu pierogow i innych rzeczy a tak wogole to .... STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZUZKA NAM NIECH ZYJE NAM 🌻 🌻 🌻 margarey no prosze ladne mi to sanatorium.... zdrowka dla dziewczynek ! manika przykro mi z powodu fifki.... gumijagoda luzia brylka stokrotka ..... [ kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki🌼 poczytalam was troche.bo długo juz nie zagladałam, (MAM NADZIEJE ZE MI WYBACZYCIE 😘 ) dalej mam ta praktyke, co skutecznie zabiera mi czas.. ale nawet mi sie podoba, troch wyrwalam sie z domu.. pozatym organizuje dodatkowe rechabilitacje dla miłoszka, bo ma coraz mniej, wiec teraz bedziemy tez jezdzic prywatnie.. a po nowym roku mam nadzieje uda nam sie wyjechac na turnus rehabilitacyjny.duzo mam teraz zalatwiania. przyszly wszystkie badania genetyczne, wktórych nie wyszlo nic niepokojącego..na szczescie:-) pozatym chłopcy poo antybiotykach, ale niestety dalej kaszlą:-( mam nadzieje ze im sie nie wróci... aha,w tym roku(szkolnym) pisze prace licencjacką..wybralam temat o mediach, dokładniej o internecie , a jeszcze dokładniej o forach internetowych, poniewaz pomyslalam ze to bedzie przyjemne z pożytecznym;-) :-) wiec terraz moge bezkarnie wchodzic na forum, a jak mąz sie przyczepi, to powiem ze przeciez musze zgłębic temat na który mam pisac , no nie? :-) mam nadzieje ze mi pomozecie jaak będe robic ankiete:-) manika-wspólczuje :-( luiza, przykro mi bardzo z powodu kolezanki ... kala,mam nadzieje ze bedzie dobrze.❤️ zuzia-duzo zdrowia:-) margaret, koniecznie interweniuj, powinni ci zwrócic kase! Gumisia😘 anet- dobrze ze mi powiedzialas bo nie wpadlabym na to ze ty to katarinka, myslalam ze od nas odeszlas, bo po mojej dlugiej nieobecnosci nie doczytalam zaleglosci..bardzo sie ciesze ze jestes:D Majak111 -WITAJ🌼 brylka🖐️ stokrotkapolna🖐️ caluje was mocno i pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dla mnie zapowiada się długi, ponury dzień....Na dworze mży, mąż w pracy, Paula ma katar i nienajlepszy humor, na dodatek jeszcze teściowa już z rana nerwa mi napsuła, a mój kaszel pomimo leków nadal męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) pooobuuudkaa:D humor troszke lepszy tego poranka:) wczorajszy dzien był nawet miły;) u teścia, zjechała sie cała rodzinka i nie mógł biedaczek bezpośrednio sprowokować mnie do kłótni, bo za duża rozpierducha wkoło była:P Po południu przyjmowaliśmy niespodziewanych gości u siebie w domku, przyjechała kuzynka z mężem i chłopaczkiem w wieku Mai. Bidulka, tak sie z nim wychasała, że padła wieczorem nieprzytomna, już o 20.00 Synus nocował u babci, więc mamusia z tatusiem mieli czas dla siebie:P Już dawno nie spędzilismy takiego romantycznego wieczoru tylko we dwoje:D Miło po długim, długim czasie użerania sie z codziennymi problemami, usłyszeć że ślubny mnie jeszcze kocha:D :D :D Zuziu❤️ przyjmij spóźnione życzenia urodzinowe, ale szczere, przede wszystkim dużo zdrowia i spełnienia marzeń👄 co do pieska, to już się pomału oswajamy z jej brakiem:( najgorsze, że to ja ją spuściłam ze smyczy i nie dopilnowałam, mam wyrzuty sumienia i dręczy mnie to:( miłego dnia dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u nas deszczowo maz w pracy.... ksawery jeszcze spi zuziu jaki masz sliczny nick :D manika 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 Ola ma od wczoraj gorączkę:( Dziewczyny jak to jest z tymi odliczeniami od podatku, konkretnie chodzi mi o wydatki w aptece, komu przysługują ulgi? My na rok wydajemy ok. 2500zł. Monika pozdrowienia dla chłopców, i owocnej pracy licencjalskiej, mam do Ciebie pytanko- jakie zaświadczenia muszę zanieść do urzędu, aby uzyskać zasiłek pielęgnacyjny na Ize bo ma astmę? A z tym zwrotem kasy to pewnie będzie nierealne, ale chodzi mi oto, żeby tam niewysyłali biednych osłabionych chorobami dzieciaków. Mańka przykro mi z powodu fifki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret, dziekuję za życzenia. Jesli chodzi o odliczenia to możesz odliczyć kwotę ponad 150zł wydaną w danym miesiącu. Np. jeśli w styczniu wydałaś 200zł na leki, w lutym 250zł....to potem odliczasz sumę 50zł+100zł itd....Ale musisz mieć na to wszystko fakturki z apteki. Zdrówka dla Oli. Gumisia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Manika przykro mi z powodu pieska. Zuziu wszystkiego najlepszego!!!!!! U nas też szaro,brzydko i pochmurnie.Od czasu do czasu pada.Mnie dziś wzieło za sprzątanie.Jutro nic nie robię zapowiedziałam to mężowi. Dowiedziałam się też że w poniedziałek koleżanka będzie mieć zabieg.Cały czas do mnie dzwoni i rozmawiamy.Nie możemy się spotkać bo pojechała do rodziny. Nie mogę pisać bo Julka wyje.Mąż ją kąpie,bo jest śpiąca więc idę zrobić jej mleczko i uśpić ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poranną kawkę dopijam dopiero teraz. Mam dziś mnóstwo roboty, bo juto przychodzą goście, a ja nawet nie zaczęłam nic pichcić (kupiłam tylko ciasto :P ) i mam jeszcze masę sprzątania. Paula marudzi, bo śpiąca, ale nie chce się położyć 😠 A mąż akurat ma \"przerwę\" na tv!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:) Prawie wykonałam plan na dziś,za chwilkę napiję się herbatki z cytrynką i wreszcie poczytam:)książkę poleconą przez Zuzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu dzięki za info, a czy każdy może odliczyć, czy trzeba spełniać jakieś warunki? Ja też spodziewam się jutro gości, ale wyjątkowo będę bardzo skąpa i podam Ciasteczka, i żurek z kiełbaską:P Mój maużonek od tych chorób naszych potomków, nabawił się nerwicy żołądka i ogulnego doła, najbardziej go kiedy został z Ola, która pod naszą nieobecność chorowała, miała temperatury powyżej 40 stopni, nie jadła i pić niechciała. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×