Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość sylwunia27
Czesc Brylka moj maly jeszcze nie umie sobie sam trzymac butelki chodzi mi o to,ze nie najadl by sie sam,a zreszta musze go podnosic zaraz po jedzeniu bo strasznie sie meczy i kreci no i jak go nie podniose to boje sie,ze moze zwrocic na siebie bo juz nie raz tak bylo.Jakos sie przemecze i sadze,ze samo to jakos wyjdzie.Mam pytanie nie balas sie zostawiac samych w pokoju z butelka i wychodzic??? Wkurzam sie bo cos mi inter. slabo chodzi i nie mam jak wysylac wam wypowiedzi.Ja juz chyba z 10 razy wysylalam wypowiedz moze za ktoryms razem mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Czesc Brylka moj maly jeszcze nie umie sobie sam trzymac butelki chodzi mi o to,ze nie najadl by sie sam,a zreszta musze go podnosic zaraz po jedzeniu bo strasznie sie meczy i kreci no i jak go nie podniose to boje sie,ze moze zwrocic na siebie bo juz nie raz tak bylo.Jakos sie przemecze i sadze,ze samo to jakos wyjdzie.Mam pytanie nie balas sie zostawiac samych w pokoju z butelka i wychodzic??? Wkurzam sie bo cos mi inter. slabo chodzi i nie mam jak wysylac wam wypowiedzi.Ja juz chyba z 10 razy wysylalam wypowiedz moze za ktoryms razem mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Czesc Brylka moj maly jeszcze nie umie sobie sam trzymac butelki chodzi mi o to,ze nie najadl by sie sam,a zreszta musze go podnosic zaraz po jedzeniu bo strasznie sie meczy i kreci no i jak go nie podniose to boje sie,ze moze zwrocic na siebie bo juz nie raz tak bylo.Jakos sie przemecze i sadze,ze samo to jakos wyjdzie.Mam pytanie nie balas sie zostawiac samych w pokoju z butelka i wychodzic??? Wkurzam sie bo cos mi inter. slabo chodzi i nie mam jak wysylac wam wypowiedzi.Ja juz chyba z 10 razy wysylalam wypowiedz moze za ktoryms razem mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Sorki za te powtorki ale cos mi sie komp popsul wybaczcie dziewczynki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet:D apropos twojego bloku- siostra miała białego Forda, ale okazało się że potrzebuje gruntownej blacharki, więc szwagier majsterklepka, wziął się sam na garażu za spawanie i łatanie dziur, oczywiście samochód był łaciaty po tych zabiegach, a siostra to perfekcjonistka i łaciatym i w plamy jeździć nie będzie, kazała pomalować. Szwagier na lakierowaniu się zna, ale zrobił jej psikusa i moja biedna siostra wyróżnia się teraz z tłumu białym samochodem, który ma jeden bok- plaża i muszelki,a drugi- morze, fale i żaglówka, oba boki zlewają się ze sobą na masce z przodu i z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia chłopcy sami trzymali butlę a ja byłam już tak przemęczona że nie było wyjścia miałam 3 małych dzieci bo ola jest starsza od chłopaków 15 miesięcy i w domu mieliśmy niezłe kongo Manika mi by się podobał taki samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się dzisiaj dzieje z tą kafeterią i stąd te powielone posty:O ja nie mogę się Was doczytać, bo mi co jakiś czas się wiesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się dzisiaj dzieje z tą kafeterią i stąd te powielone posty:O ja nie mogę się Was doczytać, bo mi co jakiś czas się wiesza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups, ja też się przyczyniłam do podganiania strony:P ostatnio w tak rekordowym tempie nie zamykałyśmy stronek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
👄❤️ widze dziewczynki,ze nie tylko u mnie sie wszystko chrzanilo.Ja dopiero co usiadlam jezdzilismy z mezem kupowac aparat fot.,a potem usypianie malenstwa i tp.wlasnie przelozylam go do luzeczka i mam troche czasu.Jak ktoras nie spi niech sie odezwie.👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiuuniiiaaaa
kochane, napiszcie mi jak to jest jak sie daje dziecko do przedszkola?musi umiec robic siku do nocnika? musi umiec samo jesc i mowic?? moj maly ma 2,5 roku nie mówi, nie umie sam jesc ani robic do nocnika, chociaz go ucze...prosze napiszcie jak bylo u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki smiac mi sie chcialo jak zobaczylam ile ja nawysylalam tych wiadomosci ale naprawde nie wiedzialam,ze tak bedzie. ❤️Dawidek dzisiaj dostal nowy rower na urodz. bo stary byl zepsuty jak go zobaczyl to nie wiedzial jak dziekowac,,a co najlepsze jeszcze jego czeka,a mianowicie ciagle wiercil nam dziure w brzuchu na temat motoru tak chcial scigacza,wiec sie zlozyli znajomi i mu kupili.Jestem ciekawa jaka bedzie jego reakcja?????Opisze wam jak bylo,piszcie dziewczynki co tam u was jak nie spicie ja bede jeszcze jakies 30min.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpie:P A z tym przedszkolem to raczej jest tak jak mówią,ale to tez zależy od dyrekcji. Moja miała 3,5roku wiec wszystko było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Moj mial nie cale 4 latka jak poszedl do przetszkola,ale tu w Irlandii jest calkiem inaczej:]Moj wlasnie chodzi do 1 klasy dziwne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Gumijagoda ile masz lat???jesli mozesz napisac?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki nie wiem,o ktorej zajze do was bo mam duzo pracy jutro,a o sobocie nie mowie ale postaram sie zajzec do was ja juz 💤zmeczona jestem zaraz sie klade pewnie w nocy bede musiala wstac nakarmic malenstwo.Jak bede szla spac to wam napisze narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia27
Dziewczynki nie wiem,o ktorej zajze do was bo mam duzo pracy jutro,a o sobocie nie mowie ale postaram sie zajzec do was ja juz 💤zmeczona jestem zaraz sie klade pewnie w nocy bede musiala wstac nakarmic malenstwo.Jak bede szla spac to wam napisze narazie 👄 i znowu cos sie psuje nie gniewajcie sie jak za duzo razy bedzie to samo przepraszam Was za to ale to nie moja wina 🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×