Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️Gumijagoda jak Ci te puzle ida????Przeszlas juz????Dobrze,ze ja w to nie gram bo bym czasu na nic juz nie miala hihihi,a tak naprawde nie mam ostatnio cierpliwosci go gier!!Gumis zdrowka zycze Tobie i Twoim maluszkom moc 👄👄 jak i Wszystkim dzieciom i ich rodzicom sle moc fluidkow i duzo,duzo zdrowka.🌼❤️Dobranoc kochaniutkie ide spac bo jestem padnieta.Zycze udanego tygodnia bez chorob,stresow i zmartwien.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
dziewczynki zuzia fajną masz lale a co to za gra te puzle gdzie ona jest ???podajcie strone sylwunia co z twoim synkiem zostal w szpitalu ??? chora jestem buu...chyba antybiotyk mnie czeka pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! a u mnie powtorka z rozrywki znowu mnie cos bierze ale tym razem nie dam sobie wcisnac antybiotyku bo pomogl mi tylko na jakies dwa tygodnie teraz lecze sie domowymi sposobami zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kolezaneczki 🖐️ Anianiania nie zostal w szpitalu bo nie bylo takiej potrzeby i dzieki BOGU.Mi juz sil brakuje na to wszystko.Te konowalyw szpitalu powiedzieli,ze mu nic nie jest i ze zlapal jakiegos wirusa No to jak moze mu nic nie byc????Zadnych antyb. nie dali nawet na ten kaszel nic nie dostalam dopiero sama sobie kupilam i przez ostatnie 2 dni smaruje go na noc smalcem z czosnkiem i jak by mulepiej troche bylo bo juz w nocy zadko sie budzi,chociaz nie wiem czy tak zadko b w nocy z 5 razy wstawalam ojjjj ale co tam moge wstawac i 10 razy tylko zeby byl zdrowy.❤️Dawidek ma sie juz lepiej ale dalej bierze antyb.jutro zaprowadze go do szkoly bo juz chce isc i jak mu powiedzialam,ze jutro pojdzie to sie bardzo:D:D:D i powiedzial,ze on lubi chodzic do szkoly.No zobaczymy jak dlugo pochodzi???? Narazie koncze potem napisze ide Dominisia nakarmie.Zycze udanego dnia i zdrowka potrzebujacym 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet.d i Anianiania zycze wam duzo zdrowka🌼🌼 jak tak dalej bedzie to i mnie opusci😠z wyczerpania. Wescie sobie dziewczynki nogi wymoczcie na noc wescie do goracej wody nasypcie soli no ale nie mocno goracej i potrzymajcie z 10 min. i do snu zalozcie skarpetki cieple. :D:D ja z tego mojego dominisia boki zrywam siedzi sobie wlasnie w chodziku i robi hopa hopa i tak sie wygina na bok,ze mi zaraz z bujaka wypadnie ojjj to nie zly numer bedzie z niego!!!3majcie sie cieplo dziewczynki buziaczki dzieciaczkom. Aaaaaa mialam isc na spacer ale od rana czekam na faceta co olej rozwozi do ogrzewania domow,mial przywiesc do poludnia,a tu ani widu,ani slychu 😠 plany mi pokrzyzowal kurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo smieszne dopiero co olej przywiezli ale dobrze,ze wogole przywiezli bo w domu juz bylo tak zimno,ze hej.❤️Dominik spi,a ❤️Dawidek polecial do do cioci mieszka od nas 2 min.drogi wlasnie siostra dzwonila,ze jest u nich.Zaraz bede musiala isc po niego bo sie ciemno robi u nas. Co tam u Was ciekawego dziewczynki i gdzie wy sie podziewacie???🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
HEJ KOBIETY wrucilam od lekarza no i na razie dal mi biseptol za dwa dni ma być poprawa a jak nie to antybiotyk silniejszy trzeba bedzie martwię się że mojego syna zararzę znowu będzie wolne od szkoły ...... sylwunia taki maly ten twuj bobasek i tak go męczy biedaczka aż szkoda takiego maleństwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania nic nie mow tak mi go szkoda,a czasami to jestem taka bezsilna i bezradna.Tak to jest i pewnie tak bedzie i tego nie uchronie😠jak ❤️Dawidek bedzie chory to ❤️Dominis bedzie lapal od niego o kurcze i nic na to nie poradze😭Taki to nasz zywot,ze musimy wszystko przechodzic raz lepiej,a raz gorzej i tak wkolo Macieju. Luiza jak sie miewasz,ile tych zastrzykow masz wybrac???? Ja nie chce Cie martwic pytalam mamusi ile ona wybrala to mi powiedziala 60 o kurcze rece mnie opadly jak to uslyszalam i musi brac leki juz do konca zycia. Ja Ci tego nie zycze i uchron Boze Ciebie od tego.Zdrowka zycze 3maj sie cieplo i duzo,duzo zdrowka dla Twoich pociech🌼🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Najpierw życzę zdrówka wszystkim chorusom a ich mamom mnóstwo cierpliwości. Moje dzieci zdrowe,ale za to teściu leży w szpitalu,więc mamy trochę zamieszania w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda zdrowka dla tescia zycze ja nie wiem co to sie dzieje wszyscy do okola chorzy. Luiza pytalam Ciebie bidulko ile Ty masz brac tych zastrzykow???Pytalam sie w moim postcie wczesniej.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania i Aned.d jak sie macie dziewczynki????Wracajcie szybciutko do zdrowk.🌼Zycze wytrwalosci i cierpliwosci dla Was Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia31,a co u Ciebie slychac ciekawego????Pozdrawiam serdecznie zyczac zdrowka Tobie i Twojej Paulince🌼🌼Aaaaaa jak tam te puzzle wymeczylas?????Ja tam w to nie zaczynam grac bo i tak malo mam czasu dla siebie 3maj sie cieplo papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee normalnie SWIETO na WSI :D moj maz uspal wlasnie ❤️Dominisia i wcale go o to nie prosilam.Normalnie jestem w takim szoku normalnie poklony w jego strone:D:D:D Az mi milo sie zrobilo chociaz raz nie ja musialam go lulac.Aaaaa moze on cos chce odemnie ojjjj to daje duzo do myslenia:D:D:D Dziewczynki do jutra ja na dzis koncze jeszcze raz pozdrawiam.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie :( Wczoraj przeryczałam cały wieczór, ale postanowiłam, że tym razem nie dam się wpędzić w dołek!!! Teściowe wczoraj rozpoczęli remont!!! Pomijam już fakt, że miałam wszystko posprzatane na święta, a teraz znów mi się nabrudzi 😡 to akurat teściowa urządza sobie \"pracownię krawiecką\" w pokoju, który miał być moją kuchnią!!! Mąż próbował coś wczoraj z teściami negocjować, ale stanęło na tym, że bedziemy się musięli wyprowadzić, bo nie widzimy możliwości mieszkania razem w takich warunkach. Tesciowie mają dół domu, my mięliśmy górę, ale bez kuchni, a teraz teściowa urzadza sobie ten pokój na górze 😡 Ale spoko, niech jej tam będzie!!!! Ja jeszcze sobie uwiję piękne gniazdko. Tylko trochę mi szkoda, że tak dużo kasy włożyliśmy w remont :( No i przykro mi ze względu na męża, że musi wyprowadzać się z domu, który budował....... Uf, wyżaliłam się to mogę wracać do pracy ;) Akurat nie ma kierowniczki, więc sobie swobodnie zajadam kanapkę przed kompem. Zdrówka życzę wszystkim chorującym. Miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiania
witam dziewczynki !!! sylwunia i co dobrze podejrzewałaś męża że za uśpienie małego coś będzie chciał w zamian ...????? hahaha zuzia jak to możliwe żebyś musiała wyprowadzić sie z domu to przykre ... a mąż niemoże sie jakoś dogadać z matką przecież masz swoją rodzine to i musisz mieć swój kąt kuchnie itp .ja też mieszkam z moimi rodzicami są już starsi ojciec nie chodzi ale od początku małżeństwa a właśnie minęło 10 lat dążyłam do tego aby mieć swoje mieszkanie i rozbudowałam dom nie dużo bo mnie nie stać ale o 2 pomieszczenia i jest super pozdrawiam was kobiety niedajcie się tak łatwo nikomu ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiania, to przykre, ale w sumie trochę sami tak to urzadziliśmy. Na początku małżeństwa mieliśmy tylko jeden pokój i mąż nie walczył o więcej, potem \"zrobiliśmy\" sobie jeszcze dwa pokoje, ale kuchnia osobna nie była mężowi niezbędna, więc nic w tej sprawie nie robił. A ja nic nie mogłam zrobić, z mężem nie chciałam walczyć, a teściowie mnie olewali. A teraz, jak nie możemy się dogadać i chcielibyśmy się jakoś odgrodzić to już nie ma możliwości, bo teściowa przyzwyczaiła się, że ma duży dom i za mało jej już miejsca na dole... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zuzia wspolczuje Ci tego co przechodzisz z tesciami,to ty i tak mialas lepiej niz ja bo mialas gore,a ja mialam tylko jeden maly pokoj i kuchnia wspolna koszmar przechodzilamz nimi.Ja nie wiem jak ja tam 4 lata wytrzymalam tylko nerwicy tam sie nabawilam,a bylam taka spokojna osoba.pisalam juz wczesniej,ze ❤️Dawidek urodzil nam sie 4 lata po slubie i tam mieszkalismy miesiac,a potem kazala nam sie wyprowadzic bo wkurzalo ja to,ze moi rodzice i rodzenstwo przychodzi do nas w odwiedziny do Dawidka. Itak pamietam jak dzis ❤️Dawidek mial mies.bylo to 13 stycznia jak sie wyprowadzilismy na stancje,ktora wciagu tyg. znalezlismy z mezem,a to tez bylo takie szukanie na szybko i musielismy zabierac ze soba Dawidka no kurka co ja sie mialam.Teraz sie ciesze,ze nie musze jej widziec bo zawsze jej cos przeszkadzalo. No ale sie juz wk... jak bylam wciazy,a ta do mojej mamy z pretensjami,a poco sylwia w ciazy itp.i ze ona babka nie bedzie.To mozesz sobie wyobrazic jak moja mama zareagowala.....I tak samo bylo jak bylam z ❤️Dominikiem wciazy i znowu ta sama spiewka ojjj szkoda gadac.Pozdrawiam serdecznie i zycze udanego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Gumijagoda :} zycze udanego dnia i zdrowka dla Wszystkich🌼🌼 Ide zjem sniadanie z obiadem i kolacja:D:D o linje trzeba dbac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Anianiania niestety nic nie bylo,a szkoda:D:D:D chyba chce sie nawrocic albo co.Gratki za zaczernienie,dobra lece powiem tylko jeszcze,ze dzieciaczkom lepiej juz uffff ale tffuu tffuu nie zapeszam do zobaczenia potem zdrowka zycze i udanego dnia🌼🌼 Aaaaa Luiza jak sie czujesz????? Aned.d co tam u Ciebie ciekaweho i jak zdrowko?????3majcie sie cieplo dziewczynki 👄👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W końcu mam dostęp do komputera.Przez tą moją mamę i puzzle.....Już dziś nie wytrzymałam i trochę jej nagadałam. Co do zastrzyków to zostało mi jeszcze 4.Jutro idę do lekarza i zobaczymy czy jeszcze mi przepisze. Sylwia moja mama bardzo często choruje na zapalenie żył.Nawet miała operacje.Brała po 70 zastrzyków i kupę leków zażywała.Pomagało na chwilę.Ja mam żylaki okropne.2 lata temu jak miałam robioną laparoskopię to lekarz chciał mi zrobić operację na żylaki.Ja się nie zgodziłam bo planowałam ciąże.Więc porobił mi badania i wyszło że moje nogi są 50 letniej kobiety,ale.....Ja do operacji sie nie spieszę,mam nadzieję,że leki pomogą. Zuzia fajne zdjęcia,a teściów olej.Wiem,że to głupio brzmi,ale zdrowia przez nich sobie nie psuj.Będzie dobrze.Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja dziś byłam na mieście i kupiłam mężowi prezent pod choinkę-dobre kosmetyki.Trochę mnie to kosztowało ale chciał.Dziś jestem leniwa więc nic nie robię.Muszę kończyć bo zaraz po Kubę ide do przedszkola Gumijagoda dużo zdrowia dla teścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭O Boze ja sie zalamie moje siostra jest w ciazy gdzies w 3 mies. dzis strasznie rozbolal ja brzuch i zwolnila sie z pracy aaa teraz na dodatek dostala krwawienia o Jezu ukochany zeby to nie bylo to co mi do glowy przychodzi.Wlasnie pojechala do szpitala Boze jak ja sie boje o nia.😭😭Ona ma 30 lat i to 1 pierwsze dzieciatko jej mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.Nie mam glowy do pisania potem sie odezwe papapa. Zdrowka dla Wszystkich potrzebujacych🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wracam do zdrowia :D zastosowalam kuracje immunalem forte aloesem lipa tabletkami od bolu gardla i przynioslo to zamierzony efekt musze sie calkowicie wyleczyc do piatku bo czeka mnie druga dawka szczepionki przeciwko zoltaczce w poniedzialek umowilam sie na usg piersi my od samego poczatku mieszkalismy sami ale jak polecimy do stanow to przez jakis czas bedziemy mieszkac z moimi tesciami :O jakos sobie tego nie wyobrarzam chociaz nic do nich nie mam moze dlatego ze widujemy sie raz na pare lat :D :D :D sylwia mam nadzieje ze z twoja siostra i jej dzieckiem wszystko jest w porzadku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj z ksawerym mase solna i mam w niej doslownie caly dom ale tak sie slicznie bawi ze niech sobie balagani wczoram moj syn mnie zaskoczyl chcialam go wieczorem wykapac a on mi mowi ze woli zeby zrobil to tata bo on go lepiej myje tylko jak oni sie myja to zajmuje im to pol godziny przez ten caly czas hihraja sie piszcza cala lazienka jest zachlapana ale co tam przynajmniej sprawia mu to olbrzymia frajde usypac tez woli z tatem bo mu przed snem opowiada super fajne historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...chce jeszcze dodac ze z tej kapieli ksawery wychodzi z brudnymi rakami i buzia :D takze nie mam pojecia co oni tyle czasu tam robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ opisalam sie wczoraj troche do was, i kafeteria mi sie zacieła i znikło bardzo wam dziekuje za dobre słowa, az mi sie cieplej zrobilo na sercu i dodalo mi to otuchy:-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ sylwia,mam nadzieje ze z siostrą w porządku❤️ Nikus mial dzis jechac na mikolaja do tej kopalni soli, ale jak zwykle, znowu sie rozchorował i kaszle jak niewiem. ja tez juz siwieje. zeby tylko nie zarazil miloszka, ale znając zycie, tak bedzie😭 pozdrawiam kobitki🖐️ duzo zdrówka dla dzieciaczkow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×