Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Dwa dni mnie nie było[nie miałam internetu} i widzę że się pochorowałyście.To ja wam przesyłam fluidki zdrowotne-na razie jestem zdrowa🌼🌼serce]❤️👄👄 Ja mam wszystko posprzątane.Moi mężczyżni poszli na basen a mała śpi.Jutro mąż jedzie z Kubą do teściowej malować jajka.Pogoda okropna.Śnieg,słońce i tak w kółko. Gumijagoda cieszę się razem z Tobą z dobrych wyników Julki.Oby tak dalej🌼 Zuzia i Manika oglądając zdjęcia waszych córek nie mogę oderwać wzroku od ich oczu.Mają je cudne i nie jednego faceta oczarują. Brylka mam nadzieję,żę dojechałaś bez problemu🌼 Sylwia idż do lekarza bo to nie są już żarty.Zdrówka🌼 Będę kończyć,bo coś zgłodniałam. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny już wróciłam jaka ta podróż była męcząca 7 godz w jedną stronę plecy strasznie mnie bolą ale M zaraz zrobi mi masaż to szybko minie dzieciaki już zdrowe . Ze świąt wcale się nie cieszę bo nie mam siły M powiedział że jutro ma wolne to mi pomoże ale stwierdziłam że pomalujemy z dziećmi jajka na Litwie kupiłam pyszne wędzonki ciasto jakieś ukręcę a reszta jakoś tam będzie dziewczyny dzięki za wsparcie 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻 dla chorowitek dużooooooooooo zdrowia a jeszcze szczyt bezczelności dzwoniła przed chwilą szanowna Pani teściowa i stwierdziła że na święta mogą do nas przyjechać to M powiedział jej że ja jestem zmęczona podróżą i to ona powinna nas zaprosić przecież dzieci nie mogła pilnować bo do świąt się szykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza🖐️👄jak kochana mam isc:(jak ja ledwo laze,a M ciagle w pracy i nie mam z kim pojechac,a tax tluc sie nie bede,bo to i tak nie ma sensu:(dadza mi jakis syrop przeciw bolowy i to wszystko😭ja ich bardzo dobrze juz znam:(Lecze sie domowymi sposobami,ale jak dalej bedzie tylko gorzej to bede musiala poszukac lekarza jakiegos Polskiego:(Mam nadzieje,ze nie zemre boszzz tffu,tffu,tfuu. M jeszcze w pracy,siedze i 😭😭na swieta nie mam jeszcze nic zrobione,ale jak ja mam sama zrobic:(jak ja ledwo nogami placze😭 Dominik juz spi ufff udalo sie wkoncu:)bo przez caly dzien spal tylko 20 min.i sobie wyobrascie mnie chora i jego takiego marude😭 Luiza dziekuje za fluidki:)Ciesze sie,ze masz juz wszystko zrobione:)ja to zaczne ale pomalu od jutra,a w sobote M mi pomoze:)i jakos to bedzie,a co ja biedna mam sie zabijac sama i nogi wyciagnac ooooo nieee:(Luiza to dla Ciebie za to,ze masz juz wszystko gotowe,i ze taka sprytna jestes:)🌼👄 Za bledy:(🌼 Brylka bardzo sie ciesze,ze juz wrocilas:)👄🌼 nie jestes sama Brylka z ta radoscia ze swiat;)ja to chyba nie dam rady nic upiec:(Dobrze,ze mam swojska wedline z Polski przywiozlam,salatki jakies sie zrobi,a zreszta siorka ma cos zrobic i bratowa:) Super,ze dzieci zdrowe masz i oby Ci juz nie chorowaly🌼 Monisiu co u ciebie slychac??👄❤️ Pozdrawiam serdecznie wszystkie zyczliwe kolezanki:)👄zycze spokojnej nocki i duzzooo zdrowka dla Wszystkich🌼 Ide przelozyc synka i sama sie poloze,bo padne papapapa👄 Manika👄❤️🌼 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brylka bardzo sie cieszę,że wróciłaś cała i zdrowa:) U nas koszmarna pogoda do jazdy wiec się martwiłam jak sobie radzisz.A jak dzieciaczki zniosły rozłąke i jak się czują? Luiza dziękuje za wiadomość na NK ,odwdzięcze się :) Sylwuś bidulko nasza wracaj szybciutko do zdrowia,tym razem to ja Ci fluidki zdrowotne przesyłam🌻 Zuziu bardzo ale to bardzo dziękuję za śliczną kartke❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu kochana👄🖐️fluidki pomagaja,bo czuje sie juz lepiej niz wczoraj:),ale za to moj Dominik wczoraj cala noc nie spal mial goraczke 😭i my tak zM na zmiane zajmowalismy sie nim. Nie mog spac,ani w lozeczku,ani w wozku,a i bujak byl beeee:(wkoncu polozylam go do nas do lozka i tak troche sie przespal:)Jestem wymeczona:(ale siesze sie,ze juz mnie tak skora nie boli:) Napisze potem jak sie troche obrobie:) Dla dzisiejszych jubilatow duzooo,duzooo zdrowka zycze ,szczescia i slodyczy:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Sle fluidki potrzebujacym..........🌼 Zycze milego dnia:)zajze potem do kobitek kochanych:)Ide nastawic przescieradla do prania i posprzatam sobie troche w domku:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za bledy🌼i za fluidki bardzo dziekuje:) na Was zawsze mozna liczyc:)🌼❤️👄🌼 Jeszcze raz zycze milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie cieszę Sylwuś że z Tobą juz lepiej ,tylko szkoda maluszka:( Kobitki dzisiaj będe zasuwać jak ta móweczka w kuchni,no może jutro nawet wiecej więc będzie mnie tu bardzo mało. miłego rabotania więc zyczę Wam i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE KOBITKI:) Oby zdrówko dopisało,by jajeczko smakowalo,by babeczka nie tuczyła,atmosfera miła była,by zajączek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!!! Życzy Sylwia z rodzinką:)🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis to bylo nie uniknione zeby maly sie nie zarazil:(mimo,to ze buzie sie chowalo,to i tak nic to nie dalo buuuuu:( Wlasnie spi,a ja zabieram sie za sprzatanie itp. Gumis ja ide wlasnie w Twoje slady;)wiec tez Wam zycze milego robotania:)🌼❤️👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja właśnie poprasowałam,jeszcze jedno pranie muszę załączyć a jak mała pójdzie spać wieczorem będę robić trzy sałatki.Dziś mąż jedzie z Kubą malować jajka do teściów.Jutro zaraz po święceniu jedziemy właśnie do nich na cały dzień,więc jutro na pewno nie siądę przed komputerem.A jak wydarzy się cud-czyli mąż zajmie się na chwilę dzieciakami to coś skrobnę. Dla chorowitek zdrówka!!!! I oczywiście zyczenia Pijanych króliczków zagrychy w koszyczku w Dyngusa zalania nie tylko ubrania jaj kolorowych, świąt ciepłych, pogodnych i zdrowych, życzy... oczywiście ja i karteczkę oglądnijcie http://www4.100lat.pl/kartki/3,Wielkanoc/2,44,0,Niegrzeczne_kurczatka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie wchodzi.Musicie wejść na tą stronkę i znaleść nie grzeczne kurczaki a tak chciałam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nawet smutna buśka mi nie wyszłabo znowu pomyliłam,ale humor mam świetny a to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak tak dużo pichcisz to prześlij mi troszkę tych smakołyków bo mi się jakoś nie chce gotować dzisiaj posprzątaliśmy mieszkanie zrobiłam karpatkę a jajka to rano pomalujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczków zielonych, Baranków czerwonych, Bazi różowych, Pisanek kolorowych, Dyngusa tęczowego I wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było niejasności powyższe zdjęcie zostało zrobione dziś rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️w nocy:(jestem padnieta:(maly dopiero zasnal,ale spi tak nie spokojnie,ze cos czuje,ze bedzie powtorka z rozrywki nie daj boszzz:( Mi sie z nosa leje,kregoslub pali ogniem,ale co tam dam sobie jakos rade:) Nie wiem czy Wam pisalam,ale mojemu Dominikowi wyszedl zabek trzonowy na dole z lewej strony:)i jestem w szoku,bo dopiero dzis zauwazylam,a tak to nawet nie marudzil nawet dnia i dzielnie to znosil:)kochany chlopczyk,a mama nie wiedziala czemu on ma goraczke:(ojjj nieee ladnie z mojej strony:(Ale skad ja moglam wiedziec??Ja myslalam,ze sie odemnie zarazil,a tu na zabka tak mi zagoraczkowal i ma katar:( Pytam sie tylko Boga kiedy to sie wszystko skonczy te chorobska itp???Bo jak tak dalej bedzie,to czeka mnie za kilka lat wariatkowo;)nie daj Boze ojj nieee! Zuzia no zdjecie fajowe Ci wyszlo:) Monika co sie dzieje u Ciebie??❤️👄jak dzieci?? Brylka,a Ty jak sie miewasz??👄 Manika zyjesz??🌼👄 Gumis kochana u mnie jutro tez mlyn i to na 3 fajerki:D:D:D:D Anianiania🖐️🌼👄 Mnie utro czeka pieczenie udek,zrobie szarlotke,a cooo:)i jakies tam salatki,ale one dopiero wieczorem;) Dawidek idzie z chrzesnym jajka poswiecic,a ja zostane z maluszkiem w domu,bo jest tak marudny,ze bym z nim min. w kosciele nie wytrzymala,a zreszta goraczkuje mi bidulka:( Reszte napisze jutro:P Za byki sorrki🌼 Zycze spokojnej i przespanej nocki🖐️ I oczywiscie fluidki dla potrzebujacych sle.............🌼 Ide spuniu🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisia wita z rana:D:D:D Ja już na nogach,koszyczek uszykowany,gary na kuchence buzują ,pralka pierze czyli rabotam jak ta mróweczka;) Powodzenia wszystkim i zdrówka życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po śniadanku.Za chwilę idę koszyczek ubierać.O 10 chcę iść na święcenie.Potem do teściów-będą tam babcie.Więc cały dzień w sumie spędzimy na jedzeniu i plotkach.Ja wszystko zrobiłam wieczorem jak Julka poszła spać a moi mężczyżni malowali jajka.Kuba jak na początki to świetnie mu wychodzi.Kończę bo jeszcze muszę głowę umyć. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️lacencje:) U mnie noc byla koszmarna:(jestem padnieta,a jeszcze tyle roboty mnie czeka:(Synek spi,Dawidek ciasto walkuje,a ja usiadlam cos zjesc:)post na calego,bo jem platki na mleku:P,a Wt tez poscicie?? Zrobilam szarlotke z pomoca Dawidka:)wlasnie sie piecze,M w pracy,ale nie dlugo wraca:)musze jeszcze na zakupy skoczyc,bo przeciez wczoraj jak pojechalismy do sklepu,to na pulkach byly puchyyy i to w mega duzym markecie:(az sie zdziwilam. Lece posciel nawlec,koszyczek juz mam naszykowany:)Brat wezmie Dawidka i pujda poswiecic koszyczek,chyba ze M wroci wczesniej,to pojedzie z Dawidkiem:) Dzisiejszym jubilatom duzooo zdrowka i 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Fluidki sle potrzebujacym ................🌼 Zycze milego robotania;)ja sama zmyklam do prac kury domowej:P 🖐️i czolem,kluski z rosolem:D 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc lasencje,a nie lacencje:D:D:Dsorrki za bledy🌼 Dodam tylko,ze nic mi sie nie chce i zazdroszcze tym,co maja juz wszystko gotowe:) 🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa na kawe:D Sylwuś trzym się :) Ja już wszystko zrobiłam no prawie;)musze umyć tylko siebie ,dzieci i podłoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×