Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Julka dzieki za slonko🌼 :(u mnie wlasnie deszcz pada:(maly spi ,a ja jem sniadanie dopiero:O Dominis wazy 12.460,a tak ogolnie ,to jest wsi git:) Zycze udanego popoludnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szlag mnie trafil😡moja mama wlasnie napisala mi sms-a,ze opieprzyla moja T.bo pie***liglupoty Dawidkowi,ze jak on pojedzie,to dziadek zabije kroliki na pasztet😡Dawidek sie rozplakal i powiedzial jej,ze ja nie kocha😠No i jak ja mam sie nie wk****ac ja sie pytam???Co za k**wa walnieta baba😡takie rzeczy dziecku opowiadac😠no jak ja bym tam byla,to ja bym jej wpie***lila😡no debil z niej do kwadratu😠I wes tu nie gadaj na T.jak to piep**iety czlowiek😡Wasze T.tez sa takie ''madre''???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Sylwuś ta twoja teściowa to jakaś motopsycho...... Dobrze,że Dominiś zdrowy i wszystko ok. Julka gosposia z Ciebie jak nasza Brylka :) Kasbak co porabiasz ? Brylka to pewnie słoiki robi ?:) Anet 🖐️ Zuzieńko ❤️ MOnika Ciebie tez bardzo serdecznie pozdrawiam Manika pracusiu👄 Luiza zdrowa już jesteś? Pozdrowionka dla Twoich dzieciaczków. Zmykam obiadek robić. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie wróciłam z usg szyi i jest wszystko w porządku.Jutro jak się dostanę do laryngologa to mi powie co z moimi wynikami bo ja nic z tego nie wiem .no oprócz dzisiejszego badania.U nas taki upał,że na plac zabaw dopiero popołudniu wyjdę.A na 15.30 jestem umówiona u kosmetyczki która przebije Julce uszy.Zdecydowałam się .Wczoraj koleżanka przebiła córce i wszystko było ok. więc ja idę dziś.Mąż nie zbyt zadowolony,ale ja powiedziałam że tak i już. Sylwia przesyłam Ci słonko.Mnie też czeka szczepienie,ale ja dopiero pójdę za tydzień.W te upały nie chcę ją męczyć.A co do Twojej teściowej to brak mi słów Gumijagoda w co grasz w coś ciekawego?I jak ząbek,bo ja jutro znowu zaliczam dentystę. Dla reszty dziewczyn🌼🌼🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:D u nas kolejny upalny dzień,Nadia juz kąpiel w basenie ma zaliczoną,teraz spi,jak wstanie to obiad i znowu dowody:D wczoraj cały dzień sie pluskała,miała do towarzystwa koleżankę to super było:-) sylwia super,że na szczepieniu było ok,duzo dośc Dominis waży,hehehee,kawał chłopa,moja Nadka tez do najlżejszych nie należy:D a na pneumokoki go szczepiłaś?my Nadię zaszczepilismy narazie na meningokoki,a lekarka nam doradziła,że na pneumokoki to jak będzie miała koło 3 lat i pójdzie do przedszkola. gumis a Ty juz całkiem po remoncie?jak wyszło,zadowolona? luiza super,że juz zdrowa jesteś,więcej nam poklikasz;-) julka Jgoda juz w basenie? ja jutro jadę na targ kupić trochę spodenek krótkich Nadii do latania koło domu,bo ciągle ma za mało,a w sklepie najtańsze 30zł,muszę poszukac tańszych:DA i parasol muszę jej kupić,bo słońce jej grzeje jak w basenie siedzi,cienia by sie trochę przydało,a podobno w \"biedronce\" są,to może nie są najgorsze i cos wybiorę;-) no to narazie zmykam,całuski babki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak:)tak szczepilam go na pneumokoki:)tutaj szczepionki sa calkiem w innych terminach podawane niz w PL:)moje szczepienie bedzie nastepne tak jak juz pisalam:)jak synio bedzie mial 4 latka uffff:) Moj niunio spi od 10.35:)chyba po tej szczepionce tak dobrze mu sie spi;)ooo wlasnie wstal:D:D U mnie urwanie chmury normalnie:O Zazdroszcze Wam tego ciepelka:(Ja to ide nalozyc szlafrok z froty,bo zamarzam:O Gumis i cala reszta:)prosze chociaz kolezankom pomachac;)🌼👄 Bawcie sie dobrze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak piszesz o takim dużym parasolu z Biedronki? BO ja go mam i jest całkiem solidnie wykonany. Niestety nie jestem jeszcze po remoncie ,z przyczyn technicznych narazie wstrzymany i odwleczony do przyszlego tygodnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumiś właśnie o takim piszę...super,że jest fajny,jak będąjeszcze to sobie kupię:D a drogi był?? sylwuś dzięki za komentarzyk na NK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz padlam:Oleze w lozku i odpoczywam:)malenstwo moje zasnelo w przeciagu 5 min:)i juz spi u siebie w lozeczku:)M bedzie po 22:Owiec ja sama urzeduje ;) Zycze spokojnej i przespanej nocki:)🌼 Fluidki sle potrzebujacym...................................🌼 Kolorowych snow dla Wszystkich zycze...........🌼👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ten parasol to kosztował 45zł albo 49.... Jak sobie kupisz to będziemy miały takie same :D:D Burze u nas zapowiadają więc spadam🖐️ Sylwuś śpisz czy odpoczywasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu odpoczywam:),bo spi sie we dwoje:P:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Alleluja!!!!:Dswieci u mnie slonko i jest cieplo:)huraaaa dzis wkoncu wyjde do ludzi:D:Dteraz lece sprzatac,a potem jak siorka wstanie i sie zbierze idziemy na spacer dluggggiiiii:D Stawiam kawusie.....c...............smacznego!!!! Zycze Wszystkim milego dnia:)...🌼 Fluidki sle potrzebujacym................🌼 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie topikowe🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie super wiec ja juz zaraz ide po siorke i na spacer idziemy:) ZZycze udanego weekendu:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pada.Jak ja się cieszę!!!! Wczoraj Julce przekułam uszy,prawie wcale nie płakała.Byłam z niej dumna.Mężowi też się podoba po mimo tego że się sprzeciwiał. Dziś zaliczyłam dentystę i poszłam potem na zakupy.Jak wróciłam do domu to mama zapytała się czy chciało mnie się chodzić w taki deszcz.A ja że owszem ,było super.Właśnie skończyłam gotować .Julka śpi a Kuba bawi się.Chwila relaksu. Sylwia cieszę się że w końcu dotarło do was słoneczko🌼 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia koniec topiku?????:o boszzz broń!!!!! u nas pogoda sie posuła,ale deszczu oczywiscie nie ujrzałam:-(susza u nas:-(wprowadzili zakaz podlewania bo wody już w gminie brakuje:-( ja dzisiaj na zakupach byłam,gumis kupiłam sobie parasol,ale nie ten z biedronki:pna targu były podobne po 25zł,nie wygląda źle,oby się nie rozleciał przy pierwszym rozłożeniu:p teraz była u mnie bratowa na obiadku i kawce popołudniowej,pojechała a ja Nadię usypiam i labę będę miała:D a julka,brylka,monika,manika,anet,zuzia gdzie się podziewają,co????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po krótkim urlopie ( słoików nie robiłam) do domu wróciłam wczoraj wieczorem wyjazd był średnio udany jak tam pomieszkałam ( u teściowej) to cieszę się że mieszkam z babcia i chyba już więcej nie będę chciała tam nocować mimo że byłam tam gościem to ja musiałam gotować bo nie było komu duqy ruszyć i dobrze że moja koleżanka miała urlop to większość czasu spędzałam u niej bo teściowa ze szwagierką wiecznie zmęczone ( nie wiadomo po czym ) i ciągle spały ale najlepsze jest to że jak zobaczyłam jak oni tam żyją to bardziej doceniam to co mam i cieszę się że z moim M tworzymy tak zgrany duet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam się Wam pochwalić że w środe udało mi się uśpić dzieci i poszłyśmy z koleżanką na dyskotekę na plaży i było świetnie ( oczywiście teściowej to się nie spodobało bo bez M to nie przystoi i nawet mu się pożaliła a on jej na to a co ona zakonnica że nie może to się zamknęła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) wróciłam to mi się należy nowa stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam wam jeszcze ze Ola została u teściowej do niedzieli teraz moi chłopcy są na jeszcze na dworze i Marcin przybiega do domu i woła mamo a Przemek całuje Oliwię ( koleżanka z podwórka ma 4 latka) poszła i mówię mu że jest za mały musi być większy a on mi mamo ja muszę ja całować bo mój mózg się w niej zakocha i teraz to moja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wołam chłopaków do domu a Przemek mamo ja przyjdę za chwilę bo muszę Oliwię do domu odprowadzić :) i poszli za rączke normalnie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czescBbrylka:)ale Ci fajnie :)dyskoteka na plazy hmmmm miodzio:)zazdroszcze Ci:)A Twoj M bardzo dobrze powiedzial swojej mamie;)brawa dla niego:)🌼 No Brylka synkow masz szalowych:D:D:D:D:D:DTy uwazaj kochana zebys wczesniej babcia nie zostala:P:D:D:D:DAlez te dzieci smieszne:Di te ich teksty,to normalnie uwielbiam:) No i dobrze,ze z babcia mieszkasz:)🌼teraz widzisz co masz:)wyobrazam sobie jak sie wkurzalas😠jak musialas gotowac itp.:Ono ja dziekuje byc takim gosciem:(i nie dziwie sie,ze nie chcesz tam wiecej jechac;)ja sama bym nie chciala:O Tak oczywiscie Brylka stronka Ci sie nalezala w 100 %;):D:D:D Zycze spokojnej nocki...................🌼 Monisiu❤️👄🌼 Pozdrawiam serdecnie Wszystkie mamcie🖐️ A Gumis Ty babonie:Pna Nk siedzisz,a tu nie laska kolezance napisac co u Ciebie lychac???:PFOHHH normalnie wiesz:P 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) U mnie cały dzien dzis lało i jutro pogode zapowiadaja taka sama. A mielismy w planach urzadzic małej urodziny zaległe, bo w koncu dziadki zjechali z wczasow :P .Pewnie całe przyjecie do domu bedziemy musieli przeniesc. Tak sie zlozyło ze niemiałam nawet kiedy do kompa siąść cały dzien:(, rano na zakupy, a potem torta małej robiłam, i sałatki i szaszłyki na grilla, bo jutro niebedzie zbytnio kiedy, a ja lubie mieć wszystko na czas :) A dzisiaj miałam jeszcze kurs na prawko 2,5 godz. myslałam ze usne a tak mnie głowa bolała że nic niepamiętam. wczoraj maja niniua kapała sie w baseniku i musze wam powiedzieć że chyba całkiem wyzbyła sie tego lęku do wody, bo szalała w nim pol dnia :) Brylka no no fajnych masz chłopakow :) Ty uważaj żebyś babcią niezostała :D ;) Sylwus w końcu słoneczko do ciebie dotarło, przyznaj się pewnie jakieś zaklinania robiłaś :D:D może podpowiesz co zrobić żeby u mnie jutro zaświecilo :D A co do tesciowej twojej to brak mi słow poprostu,co ja ci moge powiedzieć jak ja sobie z moją nieradze, dzisiaj np znowo mnie w*wiła bo poprosiłam ją żeby nie przeklinała przy dziecku to wiesz co mi powiedziała, że ona przecież jeszcze nic nierozumie, i przestanie przy niej przeklinać jak zacznie dobrze mowić 😡 no normalnie mnie zamorowało, tak samo jest z seplenieniem do dziecka, niewiem moze ja jestem jakaś nienormalna, ale ja do czyichś dzieci nieseplenie i tego oczekuje od innych, bo wiem że mowienie do dziecka \"Pójdzieś wóziećkiem na śpacielek \" niczemu dobremu nie służy 😠 ale do niej to jak grochem o ściane😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życze miłych snów, i zapraszam jutro na torta i kawe :) Brylka🌼 Luiza🌼 Monika🌼 Kasbak🌼 Gumijagoda🌼 Sylwia🌼 Manika🌼 Anet.d🌼 I dla wszystkich o których zapomniałam 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki:D u nas dziś pogoda beznadziejna,tak jak wczoraj,wieje okropnie,ale deszczu brak:-(:-(:-( julka podeślij mi dzis ten deszczyk,a ja Tobie słonko przesyłam🌼 brylka ale masz podrywacza w domu:Dnieźle:D:D:D a teściowa to świetna po prostu,tylko opierdolic i spokój;-) julka Twoja też nie lepsza,przecież Jagoda wszystko rozumie i w ten sposób się uczy,co za kwoka okropna,niech se przeklina jak jej nikt nie słyszy!!!o! luiza jak tam badania?już ok wszystko? sylwuś byłaś na spacerku z siorką i maluszkiem??super:D a ja dzisiaj wk... od rana,bo sobota czyli sprzątanie,a mi się nic nie chce,a oczywiście do pomocy to nikogo nie mam kończę bo Nadia płacze,papapa babki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wsiem:) Julka lece zaraz do Ciebie na kawusie i tego torta,a cooo:D:D:D:D Kasbak:)tak bylam na spacerze i bylo fajnie,a dzis co????Pada buuuuuuuuuuu:(:(:( Ide kawusie wypic:) Zycze WSzystkim milego dnia:) Fluidki sle potrzebujacym..........🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×