Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Aaa i sie jeszcz pytam??:)gdzie jes Pyska:) I cala reszta super kobitek:)???Pewnie na dworze sie byczycie;)albo przetwory robicie:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumis ,to sobie czekaj wiesz:P i sie nie chwal;):D:D:D Ja juz godz.lulam synka:Orece mi zaraz odpadnal:(boszzz zeby zaraz zasnal,bo potem mamy troche spraw do zalatwienia i nie chce zeby byl marudny mocno:( Dobra koncze :)postaram sie zajrzec wieczorkiem🖐️🌼 Gumis udanego imprezowania zycze:),a i mam jeszcze pytanie:),a mianowicie:)czy ja jakals rocznice przegapilam,czy urodz.:O????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis Ty to masz fajnie,u mnie dzisiaj chyba nikogo nie będzie,my tez nigdzie się nie wybieramy:-( sylwus mój M. gdyby był na pewno by mi pomógł przy podlewaniu,bo zawsze tak robi,ale niestety pracował do późna,A gdy Nadka płakała to nie chciała iśc do niego więc na niewiele się przydał:p ja juz po obiadku,mam posprzątane,wypiłam kawę,czuję sie troszke lepiej,to teraz tylko Nadisia się zajmę.Na dwór nie idzie wyjść,bo takie małe robaczki sa tu plagą,i obłażą wszystko co sie rusza:p,wszystko potem swędzi,bleeeee no to papa no właśnie ,gdzie sie pyśkaa podziała,he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam,że szukam dobrego przepisu na wiśniówkę,bo z m chcemy sobie zrobić,mamy spiryt,wiśnie,tylko przepisu brak,więc czekam na propozycje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak, biedaczko nie choruj nam 🌼 A co do przepisu to niestety nieposiadam, ale chętnie bym sie taką naleweczką poczęstowała ;););):D:D:D Mam pytanie czy u was też tak grzeje? bo właśnie sprawdzałam temp. i jes 45\'C ja jestem ciepłolubna, ale taka temp to już przesada ;) Siedze z mała w domu, bo na pole nie da się wyjsc, zaraz by ja słonce spaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) dziś sobota pracująca i to jak co tydzień;) padam na twarz, bo w domu drugi etat i nadrabiam tydzien, ręce bolą nawet jak klikam w klawiaturę, a muszę jeszcze siaty z zakupami przytargać do domu. Miałam czereśnie wkładać w słoiki, ale nie mam sił:( julka:D no to witaj w klubie mamuś które zaczęły pracować i wysiadają z obiegu jeśli chodzi o wolny czas. pozdrawiam was serdecznie kobitki i ślę fluidki dla chorujących🌻 👄 pyśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma upału, tak umiarkowanie, powiewa, słonko za chmurami, rano lało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no julka jak nalewka będzie gotowa to Was poczęstuję:Dno a jakże bym mogła o kolezankach zapomnieć:D ale na przepis czekam,tylko w miare prosty........... u nas słońce za chmurami,ale duszno okropnie,już of paru dni tak,zbiera sie na burze,a wieczorem wszystko gdzieś bokiem przechodzi.... manika witaj:Dnapisz cos więcej co u Was:D:D:Dbuźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas też upał,teraz popadało i to dobrze,ale i tak duszno,nie ma czym oddychać.Widzę że nie tylko ja miałam noc nie przespaną.Julka pół nocy wyła nie wiem czy przez to szczepienie,czy zęby,albo upał.Jeszcze zahaczyła kolczykiem o haft na poduszce i kolczyk wypadł z uszka.Ile było krzyku żeby jej go założyć.Rano dał mi mąż trochę pospać.Za to ja go popędziłam do sprzątania,bo mnie czekała kupa prasowania.Dzień spędziłam z Kubą bo jeszcze nie może wyjść,ale ja ten zakaz złamałam i puściłam go na pół godziny na pole.Mąż szalał z Julką na rowerze.wieczór mam nadzieję spędzić w spokoju i miło Manika jak budowa domu i to prawda jak się pracuje to nie ma się czasu na nic Sylwia,Kasbak za nie przespaną noc🌼🌼🌼 Gumijagoda miłej imprezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Dzisiaj dużo nie napisze,pracuję w weekend,w restauracji-teraz lece na wieczór:O U nas dzisiaj tak lało i była okropna burza,ale juz czekalismy na ten deszcz:P Dziewczyny poczytam was jutro bo teraz po mału szykuje się juz do roboty.. Duzo piszecie...:P:P ale to dobrze:) To buziaki dla was i do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka dużo piszemy...? a czasem taakie pustki i nikogo niema. M mnie z wieczora wkurzył 😡 wiec go wygnałam niech idzie spac! a co przynajmniej niebedzie sie mi plątał pod nogami :D:P Luiza ale sie twoja Julcia nameczy przez te ząbki, moja odpukac narazie spokojnie i oby tak dalej, a ostatnio pojawiły sie aż 3 nowe ząbki:) u niej dwie dwojki w gorze i jedna na dole :) Manika co sie tyczy wolnego czasu to tak strasznie mi go teraz brakuje, ale przynajmniej soboty i niedziele mam wolne, a z tą moją pracą to jeszcze niewiem do końca jak to będzie , zobaczymy jak sie nam sprawy ułożą. Manika a jak idzą prace przy domu, zbliża się do końca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo niema z wieczorka?:( gumisia imprezuje na całego :D i nawet niepomacha na dobranoc:D a sylwuś to pewnie siedzi sobie cichutko i czatuje na nową stronke:D:D:D a potem napisze że to nieplanowane było :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzień spędziłam na pogrzebie:-( tata mi zmarł w czwartek :-( a wczoraj sąsiad tez na raka. jakis horror normalnie. pozdrawiam was wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Monisiu boszzz wyrazy wspolczucia:(😭:(to dla taty ,a to dla sasiada :(......boszzz co za smutne wiadomosic z rana 😭3maj sie Monisiu🌼👄boszzz nie wiem co mge Ci jeszcze napisac,bo mnie zatkalo:(i wszystkiego mi sie odechcialo:( Zycze tego co zawsze....................🌼 Ide obiadek gotowac:(..........🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta18
witam was ja tez siedze sobie z dziecimi w domku oczywiscie hodzimy na zakupy i na spacerki sobie maz w pracy codziennie caly dzien jestem szczesliwa jak juz jest niedziela przynajmniej sobie troche odpoczne jednak jest innaczej jak jest dwoch a nie jedno pozdrowienia dla wszystkich mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam coś napisać ale po przeczytaniu wiadomości o Moniki ode chciało mi się, Monika wyrazy współczucia,dla taty Na tym skończę po prostu brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Samanta:)dolacz do nas i pisz kiedy tylko bedziesz mogla;)🌼Napisz cos o sobie i w jakim wieku masz dzidzie:)pozdrawiam Cie rowniez:)🖐️ Ja mam juz rosolek nastawiony,kotlety utluczone:)zaraz bede niunia kladla spac:)M pojechal wlasnie do pracy na jakas godz.:)jak wroci ,to ja sie zbiore i dokoncze 2 danie:)Jak narazie jest u mnie cieplo:)i mam nadzieje,ze juz tak zostanie;) A Wy dziewczynki co macie w planach na dzis:)??🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko dla twojego taty ...... przytulam was mocno i trzymajcie sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a teraz powiedz że to nieplanowane było :P ;) U nas grzeje od ranna i jak ktoś chce to przesyłam troche słoneczka.......🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D ja juz po obiedzie,usypiam małą i sami z M też sie połozymy,bo jakos tak sennie dzisiaj.Burza u nas własnie sie zaczyna😠 Monika wyrazy współczucia:-(,bardzo mi przykro:-([ * ] julcia Ty biedaczko sobie odpoczywaj dzis,przed kolejnym ciezkim tygodniem... pyska juz w domu po pracy?cała noc pracowalaś?wesela obrabiasz jako kelnerka?całuski👄 brylka,gumis,luiza,manika,sylwia buziaczki Wam przesyłam👄,kończe bo mnie głowa juz boli ,chyba z tej pogody,buuuu😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno:!!!jaka ta nasza Sylwia sprytna!!!!!Julka miałas rację,że czai sie cichutko na stronkę,no i patrzcie,patrzcie!!!!!!!!!!!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spiochy ja już wstałąm!!:)... Moje chłopaki dzisiaj ida na pierwsza lekcję nauki pływania..:)Zobaczymy jak sobie poradza...ale to dopiero po południu... Kasbak ja pracuje w restauracji..ale mam dwa dni w nocy..juz się przyzwyczaiłam..:P,szkoda tylko ze w cały weekend bo nie moge nawet nigdzie pojechać..np na plaże:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny co tu takie pustki???tylko Pyśkaa podtrzymała topik,nie ładnie koleżanki julka biedna znowu zapierdziela w robocie:-(,brylka pewnie przy kompotach,sokach;luiza próbuje ogarnąć maluchy w domu;a gumiś??pewnie remont przemyśla:p no ale co z Sylwusią naszą????to do niej nie podobne,haloooo sylwuś pomachaj chociaż:D Monisiu 🌼 dla Ciebie,myśle o Tobie,trzymaj się jakoś:-) Manika a co u was? ja byłam od rana u rodziców,kawkę wypiłam,obiad zjadłam,Nadia śpi a ja mam luz:D całuski sle👄 piszcie cosbabki bo nam topik upadnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już wiem,sylwia czeka az stronka spadnie w dół,wtedy sie przyczai na nową:D a to spryciara:p Pyskaa trochę masz przekichane z ta pracą,że w weekendy,bo wtedy inni maja wolne i najwięcej imprez pewnie Cię omija:-(Ale ważne,żejakos sobie radzisz:Dbuźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×