Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️dziewczynki:)ja na momencik😭 u mnie jakos leci:Odzieci dalej kaszlaja itp:(ale i tak jest juz lepiej niz w czoraj:(Ja dalej nie sprzatam generalnie,bo jeszcze nie skonczylismy malowania😭U mnie nadal zima na calego:Oboszzzz jak zimno jest,to jeden Pan Bog wie:O Dzis mialam urwanie glowy z dzieciaczkami boszzz szaleju sie najadly jakiegos czy co:D:Da i mialam jeszcze coreczke kolezanki:)przyszla sie pobawic do Dawidka:)ma 3 latka i ja mowilam,ze moj Dominis,to terrorysta,ale ona,to mega terrorystka:D:D:Djak tylko wyszla,to musialam sie polozyc,bo tak mnie glowa rozbolala:D:D Dziewczynki nie wiem czy dobrze robie:Oale zaczynam staranka od listopada:)mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze i ze pojdzoe wszystko szybko;):)3majcie kciuki plisssssssssss:) Kasbak jak ja Ci dam tesciowa,to Ci sie tesc przysni:P:P:P:P:D:D:D:D:D:Doczywiscie dziekuje Kasbak,a i wiesz co??:D:Drozbawilas mnie tym wpisem:D:D:Ddzieki Ci🌼👄 Dziewczynki ................... _......._ ................ .~...........`~. ..?..,_..... / ...................`, .,_?..\'-.., ?......... _.\'`~.~./ ...?\'-.-,._...`{._,}........ -.( ...... \'....`-.`?..-.-,.___.. -\'_ ....... \'._`../........... |_ _.{@} ............ / ...........`.|-.....Y ........... / .......?..... /.....|/ ......... / ...........\'-...-;..._ ........_? ................ ..`,?. ...... /... |`-.....___........ zostawiam aniołka na szczęście:*musze konczyc:(zycze spokojnej nocki:) fluidki sle potrzebujacym..................🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wróciłam:D Kupiłam prześliczna kurtkę dla Kubusia-i kapcie ze spidermanem dla Adasia:P Kasbak pewnie że się spodkamy:D na przyszły rok jak bede leciała do dam znac może się jakoś spodkamy:P JUtro dzieci miały jechać na cały dzień na wycieczke i nic z tego-jest bardzo zimno i ma jutro padać deszcz,może i dobrze że odwołali bo by te dzieci przyjechalły przemarznięte i z taakim katarem....:O mamakubusia oo to widzę ze dużo przed tobą.....ale lepiej oducz synka juz teraz bo im dłużej tym bedzie gorzej...no ale na pewno ci się uda:D A tera opijamy stronę..:P :P :P ....stawiam lampeczki:P :P \\_/ \\_/ ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia dobrze robisz i zaczynaj staranka od listopada trzymam kciuki ja już zaczęłam od tego miesiąca też mam nadzieję że szybko pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D🖐️ kawusia i herbatka juz czekają,więc hop z łóżek;),wstawać spiochy!!!..................\\_/..\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak ale pyszna kawka :)tego mi trzeba było :) Sylwusie trzymam za was kciuki życzę wam żeby już w listopadzie się udało :):):) dziewczyny ja też piszę się na ten basen zrobimy takie spotkanie rodzinne :p:):):):) ekipa ciotek internetowych:p:p:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U nas dzisiaj od rana pada deszcz:O,pochmurno i zimno,brrrr...uciekam się ubierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas drugi dzień piękne słonko.Wczoraj na termometrze mieliśmy 20 stopni-szok.Zobaczymy jak dziś będzie.Zmykam bo Kubę do szkoły muszę odprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos wyjasnic co oznaczaja na stopkach takie znaczki bo niewiem. trzymam kciuki za sylwunie :) no i zazdroszcze zapału. ja chyba nie zdecyduje sie na 2 dziecko. bo niewiem czy dam rade 2 ciaze spedzic od 27 tygodnia prawie cala w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinusia taki znaczek tzn.że straciłyśmy dziecko i zapalamy mu znicz U nas nadal ciepło,więc spacerek zaliczony.Mieszkanie posprzątane,zostało prasowanie ale nie dużo,bo jestem na bieżąco. Pyśka gratuluję stronki supermama Kuba przespał całą noc dopiero jak skończył 3 latka a Julka jak skończyła 3 miesiące-to zależy od dziecka.A co do mleka to Kuba tylko kakao albo płatki z mlekiem a Julka -dla niej to nie ma znaczenia pije nawet samo mleko Sylwunia fluidki zdrowotne dla chłopaków i odpoczywaj kiedy tylko mozesz Dobra muszę kończyć bo moja mała terrorystka bije brata Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za gratulację,ten miś miał byc tak naprawdę zapowiedzią tej 500 strony,no ale wyszło inaczej:P Wziełam się za sprzatanie,zmieniałam pościel,pomyłam podłogi,zebrałam pranie i powiesiłam drugie..teraz czas na kawkę,dzieci zaraz ida do szkoły to pózniej poprasuję.......... Miłego weekendu..bo ja jak zwykle pracuję:O...buziaki dla wszystkich...lece bo mój max cos bardzo szczeka,chyba chce na dwór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac i spadam,bo zle sie czuje:( Dziewczynki dziekuje bardzo za 3manie kciukow:)🌼👄Pyska trzymaj mocno i nie puszczaj;)ja Ci powiek kiedy mozesz puscic:D:D:D;) Luiza❤️👄🌼staram sie jak moge:) Pozdrawiam serdecznie cale szanowne grono👄🌼 Zycze udanego weekendu............🌼,aaa dodam,ze dzis u mnie beda dzieciaki chodzily przebrane za potworow i slodycze beda zbierac:D:Dcyrki sa co roku z nimi:D:D Fluidki sle potrzebujacym..................🌼 Sylwinka:)mam nadzieje,ze nam pojdzie za 1 razem;)🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia ale fajnie macie z tym hallowen,u mnie tego nie ma-tzn jest swieto ale nie chodza tak po domach-tylko w takich naprawdę wielkich miastach:) Kciuki trzymam całyczas-nie wie jak bede pracowała no ale dobra :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na momencik;) Pyska trzymaj nie puszczaj;):D:D:D Niooo fajnie jest:Da jak fajerwerkami daja,to szok:Di mowie Wam lepiej strzelaja na te swieto,niz na Nowy rok:Oi to mnie dziwi u nich:O Na Nowy Rok jak sa fajerwerki,to wiadomo,ze Polacy strzelaja:D:D:D:D:D,bo oni,to niec,a nic:D Ide sie polozyc,bo jestem sama,a glowa mnie boli,ze hej:( Dawidek z tatem poszli cukierki zbierac:DPrzebralam go za wampira:Djak bede miala fotke,to Wam pokarze;) 3majcie sie cieplo 🖐️)))👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , ja chciałam dzisiaj .... dla tego ze jutro jest świeto... to dla wszystkich aniołkow..... :( i dla tych naszych kochanych bliskich ktorzy odeszli 😭.... I dla ciebie babciu😭.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam ze sie nieudzielam na forum, ale obiecuje, ze to nadrobie, a teraz do was tak w skrocie... zwaliło mi sie teraz kilka spraw na głowe i niestety poki co nieidzie ku dobremu:(, i niepotrafie naprawde myslec o niczym innym, dlatego sie nieodzywam:( Poczytalam was ale tylko troszke, wiec niebede wiele odpisywac, brylka, Pyska, mam nadzieje ze wasi chłopcy doszli juz do siebie po zabiegu. Sylwuś wstawili ci w koncu te okna? pewnie teraz latasz ze ścierą. Iza, jak tam poszukiwania pracy, zycze powodzenia Dla obu sylwi zycze owocnych starań 🌼i bede trzymac kciuki w miare mozliwosci Kasbak❤️...dziękuje Witam nowe mamusie, zagladajcie i piszcie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luiza mam nadzieje ze sie z ta nauczycelka kubusia rozwiazała sprawa i dali im zastepstwo gumusia witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam]czesc] no dobra,ja dzis do pracy nie ide,a znów jestem pierwsza z kawką dla wszystkich:D,więc proszę.........\\_/ i dla wszystkich Aniołków dziś zapalam również... pozdrawiam i spokojnego dnia życzę👄 a dziewczyny popołudniu zapraszam na kawkę i placuszek,bo zrobiłam znowu ten z chałwą:D julka ❤️ a dla wszystkich również buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:D Ja tez dzisiaj zapalam dla aniołków i dla wszystkich [ * ] Buziaki dla wszystkich..kawka poprostu bajeczna:P :D....na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nie długo jedziemy na cmentarz,więc ja też zapalam znicze dla naszych aniołków i bliskich których już nie ma Może będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my właśnie wróciliśmy z cmentarza znicze zapalone ,ale zapalam też dla wszystkich aniołków ale u nas zimno dziewczyny normalnie szok Kuba nam zasnął na cmentarzu i trochę mu rączki zmarzły :) dziewczyny od dziś chcę Kubę odzwyczajać od cycka dałam mu rano tylko i już miałam jedną przeprawę tak płakał aż serce mi ściskało ale nie dałam mu proszę nieśmiało o fluidki żeby poszło gładko mam nadzieję że dam radę i nie zmięknę trzymajcie kciuki :) życzę wszystkim miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
dziewczyny czytam wasz topik i czytam i nie mogę się nadziwić.widze,ze lubicie siedzieć w domu ze swoimi dziećmi.i dochodzę do wniosku,że ze mną jest chyba coś nie tak.ja mam dwóch wspaniałych facetów:13 latka i 1,2 roczniaka.jak najmniejszy skończył 8 m-cy wróciłam do pracy.po prostu siedzenie w domu mnie dobijało,ciągle to samo,rutyna,sklep,gary,pieluchy ,zreszta same wiecie.kocham moje dzieci nad zycie,ale czułam się żle siedząc w domu.teraz pracuję na 0,75 etatu jestem pielęgniarką.uwielbiam swoją pracę,tam się realizuję,oprócz tego na biegu robię prawko.a czasu ,który poświęcam dzieciom moze nie jest zbyt dużo,ale jest wykorzystany na maxa.pozdrawiam was serdecznie.ja właśnie siedzę z najmłodszym w domu,jest chory,a mąż ze starszym pojechał na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARLUT CZEŚĆ🖐️napisz z kąd jesteś....ja tez pracuje tylko troche i siedzę w domu....:) supermama fluidki dla ciebie i to duże!!dasz rade,krzywdy dziecku nie robisz-odzwyczajasz go tylko,pewnie że to dla niego duzo ...trzymam kciuki:) Ja wróćiłam własnie z pracy..jestem padnięta..jeszcze ide na wieczór:O-trzymajcie kciuki za nie bo chyba padnę...ide zrobić sobie kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
mieszkam w mieście niedaleko wa-wy.najgorzej wkurza mnie to,ze paradoksalnie lepszy kontakt z dzieckiem mam pracując,chodzi mi o to,ze czas jemu poświęcony jest taki w 100%.a np dzisiaj,gdy z powodu jego choroby musiałam zostać z nim w domu to byłam zła,bo pogoda fajna i ja tz bym poszła na groby i tak przełaziłam taka beznadziejna..a tu doopa z tego.chyba łapie mnie psm.pozdrawiam wszystkie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie,znowu ja pierwsza:)to dla odmiany postawię dzisiaj cappuccino,proszę..\\_/ życzę miłego, pogodnego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Kasbak a Ty spać nie możesz :D:D:D :P my dlatego czekamy na Ciebie bo najlepszą kawkę robisz :):) Miłego Dnia 👄:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×