Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:) Supermama:)dziekuje Ci bardzo👄🌼 Moje dzieci spia,a ja czekam na goscia:)kolega do nas ma wpasc na jednego;):D Byla u mnie siostra caly dzien z Conorkiem:)ja go pilnowalam,a ona pojechala na zakupy:)Moje dzieci szalaly na calego dzis:Oale maly siostry i tak jakos mi pospal i o dziwo 3 godz.:D:Dsiorka byla w szoku:D Dobra ja musze zmykac:DZycze udanego wieczoru...🌼 Fluidki sle potrzebujacym...............🌼 Dziewczyny:dwidac nowym mamciom u nas sie nie spodobalo:P:D:D:D Pozdrawiam serdecznie 👄🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Witam po długiej nieobecności... Zoska miała zapalenie krtani a tydzień później angine ropną, Hanulka jakoś sie wybroniła ale kaszel miała okropny - a właściwie dalej ma!!! W piątek miała testy wziewne no i... :-( :-( :-( niestety potwierdziło sie duże uczulenie na kurz i roztocza a do tego doszły trawy... W grudniu testy pokarmowe - kiedy to sie skończy? Ja złapałam zapalenie oskrzeli i też ledwo funkcjonowałam, a mąż musiał pracować a że teraz więcej roboty w terenie więc całymi dniami go nie było. Poza tym? w piatek miałam telefon że zakfalifikowałam sie dalej... ambitnie szykam pracy i 17-XI będe miała jakieś testy komputerowe. A dzień później ide na laserowe usuniecie nadżerki - cykora mam jak... sama nie wiem co, ale powoli przerażenie mnie ogarnia. Dziś na obiadek do rodziców a popołudniu mamy gości. Babka ładnie pachnie z kuchni :-) zapraszam na kawusie i co nieco słodkiego. Pozdrowienia dla wszystkich :-) Muszę sie cofnąć parę stronek i poczytać co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czesc kochane:) Sylwuś bosz.... co twoja mama musiala przejsc wyobrazam sobie, ja tez kiedys miałam zabieg w znieczuleniu miejscowym😭 i wiem jakie to uczucie:O Duzo sił i zdrowia jej teraz zycze, zeby jak najszybciej doszla do siebie...............................🌼🌼🌼 Bubusiak, to mialaś przejscia z dziewczynkami, niezazdroszcze wam tych chorob. A własnie propo chorob, moja mała sie zaziebiła wczoraj, i jak wrocilam z pracy, to zauwazyłam ze cos nie tak oddycha, a ona miała tak zatkany nosek, ze ją przytykało przez sen, zaczeła płakać, i sie uspokoic niemogla, do 1 w nocy, pospała godzinke, i znowu do 5 niemogla zasnąć spokojnie, tylko kwilila, kaszlała i co chwile, sie zrywała:(, teraz śpi narazie, nasmarowalam, ją maścią, podpaliłam pod kropelkami inchalującymi, i narazie spokoj. No wlasnie a gdzie reszta???? Brylka, co u was, jak sie synek czuje, pewnie juz calkiem wydobrzał po zabiegu:) Monika, machnij do nas łapką czasem:( Acha jeszcze wam napisze w sprawie tej mojej pracy... ech... babka niezadzwoniła, wiec tam pojechałam, i dowiedziałam sie tyle ze zadzwoni w poniedziałek😠 normalnie sie wkurzylam, bo ja czekałam jak głupia cały dzien😡 jutro znowu od rana pewnie bede jezdzić za robota, a niemam juz sił:( zeby choć z jednej firmy oddzwonili, a tu nic:( Dobra spadam, stawiam cherbatke jabłkową, z miętą i życze udanej niedzieli👄 Dla wszystkich potrzebujacych MEGA FLUIDKI..................🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale u nas pusto dziś ale pewnie wszystkie przy niedzieli wypoczywają :) ja niedawno wróciłam od bratowej z dziećmi byłam ale się wyszalały :)zjadłabym jakieś ciacho może któraś by poczęstowała? :):) dobra lecę do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubusiak
Dzień dobry :-) Kawa i babka na stole - zapraszam ;-) Miłego dnia :-)... w Katowicach wychodzi słoneczko i jest całkiem przyjemnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:D Babusiak ja się piszę na tą kawkę i babeczkę:P:) U nas dzisiaj wszystko za mgłą-zobaczymy pózniej:) Dziewczyny wieceie co,ja dopiero dzisiaj uświadomiłam sobie że za niecałe juz 2 miesiące nowy rok!!!Wiecie co,nie wiem jak dla was ale mi to zleciało tak szybko że nawet nie wiem kiedy.....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hej dziewczynki:) rzeczywiscie pusto tu u nas:( Ja tez kawe stawiam, wczoraj miałam taki zapierdziel w pracy ze glowa boli:O, ale za to jagodka przespała ślicznie calutka noc, nawet na piciu sie niebudziła, ale niestety katar dalej straszny, i co najgorsze, osrodek zdrowia nieczynny dzis, a do lekarki naszej tez sie niemoge dodzwonić, chciałabym zeby ją choć osłuchała, bo pokaszluje, bardzo osłabiona, wstała o 7 a teraz znowu śpi, a ja siedze przy niej i pije z wami kawe;) Supermama, jak idzie odstawianie od piersi, mam nadzieje że \'bezbolesnie\' ;) ja jak niemogłam juz karmic malej, bo dostalam zapalenia ropnego piersi, i po tygodzniu leczenia zanikło mleko, to pamietam ze przeplakalam całą noc, niewiem czemu chyba sie hormony we mnie wtedy odezwały:O Ale wam zycze powodzenia, bo Kubus juz duzy chłop, a moja mała miała 2 mies:( Dla wszystkich potrzebujących MEGA fluidki, .......................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Julka nic nie mow co do mojej mamy:(ja nawet tego nie umiem sobie wyobrazic:Oa jak,to musialo strasznie wygladac:Obidulka strasznie sie meczy i cierpi mocno😭 Dziekuje za fluidki raz jeszcze👄 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼 Zuzia:)🌼👄 Posylam fluidki potrzebujacym.....................🌼 Zycze udanego i spokojnego tygodnia:)🌼 Bubusiak dziekuje za kawusie i babusie:D🌼 Maly moi spi,a ja mam wolne jakies 30 min:Oide zaraz cos zjesc i musze chate ogarnac po niedzieli:Osajgon mam jak nic:( Narazie 🖐️Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho??hopphoop:D Ja mam chwilke wiec usiadlam,a tu cisza:( Maly moj o dziwo pospal godz.:)a ja sobie w tym czasie posprzatalam troche:)teraz siedze i pije kawusie,a cooo:D I stawiam ja kawusie po poludniu co,by nie bylo,ze ja nie goscinna:P:D:D..........c...........smacznego!!! Zycze udanego popoludnia dziewczynki:)ja dopije kawe i ide sie zbierac po Dawidka do szkoly:) Narazie 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Długo mnie nie było,ale trochę się działo.W sobotę zawieżlismy dzieciaki do teściów na weekend.Zaraz mieliśmy spotkanie z architektem do którego nie doszło z jego winy.Zrobiłam mu awanturę przez telefon i na razie daliśmy sobie z nim spokój,poszukujemy innego.Potem pojechalismy na zakupy do Sosnowca-kupiłam Kupie kurtkę jesienną-były przeceny dałam 59 zł a kosztowała 140.Popołudniu wstapiliśmy do mojej przyjaciółki.Urodziła dzidziusia miesiąc temu więc pora była ich odwiedzić.Mały jest słodki tylko taki malutki,waży dopiero 3 kg i mierzy 56 cm.Nigdy takiego dziecka małego nie miałam na rękach.Jak wróciliśmy do domu była noc więc zrobiliśmy sobie seans filmowy.W niedzielę pojechaliśmy do teściów na obiad i po dzieciaki.Julka była bardzo grzeczna,nie płakała za nami,spała.Bardzo się cieszę bo 2 raz ją zostawiłam i nic się nie wydarzyło.Dziś mąż z dzieciakami pojechał di Katowic kupić Kubie buty zimowe,jak wrócą to coś zjedzą i jedziemy do znajomych.Więc prawdę mówiąc w domu to prawie nas nie ma.Mam nadzieję że jutro odpoczniemy Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) no naprawdę widzę,że tu pustawo ostatnio... dziękuję wam kochane,wiem ,że mogę na Was liczyć:) tak mi ostatnio jakoś smutno,na dodatek w pracy nie dali mi wyboru,musiałam się zgodzić na rozszerzenie mi etatu,i teraz będę wracac przed 17 do domu:(jestem zła,bo nie tak miała wygladać moja praca,tak strasznie żal mi chwil z Nadińką,tak mało ich teraz będzie:(:(:( no i jak tu mieć dobry nastrój?A na dodatek posprzeczałam sie trochę z M,więc sobota mi minęła na 😭 dobra nie smucę więcej.. julka co tam u Was?? sylwuś buziaki i fluidki dla mamusi.👄..🌼 suupermama Kubus już pewnie nawet o cycu nie pamieta,co?:P Pyśkaa sliczny ten Wasz Maks,widziałam na NK:) iza a Ty co tak milczysz?? Babusiak,Monika,Izabela,sylwinka25,suupermama,mamakubusia,luiza,julka, gumijagoda,Manika,sylwinka,anet D.,Manika buziaki dla Was👄👄👄👄👄👄👄 pomachajcie choc czasem,mam na mysli w szczególności anet napisz co tam za oceanem:P,manikę,monikę,i gumiśkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odstawianie Kuby od cyca idzie super prawie już nie pamięta tylko czasem mu się przypomni jak się przytula ale staram się wtedy czymś go zagadać i jest dobrze.Chyba ja bardziej to przeżywam bo niby on taki duży ale szkoda mi go było już odstawiać ,bo dla mnie on ciągle jest taki malutki .Luiza pisze że koleżanki dziecko takie male bo 3kg waży :) to wyobraź sobie jakie moje dzieci były malutkie Daria ważyła 2,5kg a mierzyła 49cm ,a Kuba ważył 2,650i długi był 51cm takie kruszynki małe i wiesz co nie wyobrażam sobie jak bym miala urodzić większe dziecko Darie rodziłam 17 godzin z Kubą poszło szybko bo 1,5 godziny aż za szybko bo gdyby mieli więcej czasu to miałbym cesarkę . Moje dzieci to się spieszyły na świat oboje wcześniaki ,z Kubą całą ciąże leżałam i dwa razy w szpitalu przez o lekach nie wspomnę ..........................och ale mnie naszło na zwierzenia i wspomnienia przepraszam że tak przynudzam idę wypić kawkę może ktoś się przyłączy :) fluidki dla wszystkich chorowitków przesyłam 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny buziaki wielkie dla was:)dzisiaj mam cały dzień roboty:) Jutro popisze wiecej:)👄 supermama ale na ta kwkę to i ja się piszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama:)i ja poprosze kawusie;) Ja dopiero co usiadlam,ale na chwilke:(ide posciel sciagne i nastawie do prania,potem lekcje z Dawidkiem i sie nie obejze:Oi bede musiala malego spac polozyc:Di Dawidka poloze spac po 19 i dopiero bede miala luzik;) Luiza łooooo matko Ty,to masz dzien zaladowany niespodziankami:)kiedy Ty odpoczywasz??Co do dzidzi :)fakt jest malutkie:)taka kruszynka:)ja swoej dzieci porodzilam prawdziwe kolosy:D:DDawidek 3920:)Dominis 4220:)az strach pomyslec jakie wagowo bedzie trzecie:D:D Dobra lece do prac domowych:(papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super mama mam jeszcze do Ciebie pytanie:)bo takie male dzieci urodzilas:)kochana ile Ty przytylas w ciazy??oczywiscie jesli,to nie tajemnica;) Kasbak:(boszzzz,ale musisz przezywac rozstanie:(i wcale sie nie dziwie:(ja,to bym wyla:(3maj sie kochana i sie nie martw;)wszystko jakos sie tak pouklada,ze bedziesz miala i czas dla swojej cudnej coreczki:)bedzie dobrze badz :classic_cool:👄I dziekuje Ci bardzoooo za fluidki:)🌼 Dobra teraz juz spadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno:D Dziewczynki wescie mi doradzcie co ja mam kupic Dawidkowi na 6 urodz.ma je w sobote i nie mam pomyslu😭wszystko prawie ma:Ozazyczyl sobie laptopa rozumiecie??:Ozalamka jak nic:(Z gory dziekuje za pomysly:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia my ostatnio kupilismy dla naszego Adasia sterowane auto ze spidermanem-dziecko poprostu było zachwycone!!! Zreszta mój Adaś jest zachwycony wszystkim co ma zwiazek ze spidermanem:P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo,złapałam stronke:P chciałam zobaczyc czy cos naskrobałyście,a poczytałąm siebie:D :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. co mozna kupic 11miesiecznemu chlopczykowi na gwiazdke?? mogly byscie mi pomoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska gratki stronki:D:D Co do spidermana,to odpada😭ja mam pol domu tego spidermana i juz nie moge sie na,to wszystko patrzec:(zobacze moze kupimy mu takiego laptopa zabawke z gierkami edukacyjnymi;)bo jak narzie,to tylko,to mi po glowie lazi:) Mojego maluszka polozylam juz do lozeczka:)slysze cos tam sobie gada,ale go juz nie zaczepiam;)zaraz zasnie:) Starszy pojechal z tatem gdzies,a ja sobie siadlam i odpoczywam:)zgaga mnie tylko meczy jak diabli:O Zycze dziewczynki spokojnej nocki🌼 Monisiu jak zyjecie??🌼pomachaj chociaz,ze zyjesz:) Brylka,a Ty co zamilklas,cooo??na inny topik poszlas:P??:D:D:D🌼 Gumis❤️🌼 Pozdrawiam rowniez Zuzie,ktora nie zaglada jzu do nas wcale:( Zuziu 👄 Anianiana🌼 I Anet.d 🌼 3majcie sie cieplo🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem :) mała spi od 18 usneła, dosłownie na podłodze, taka osłabiona, teraz cała mokra jest. Sylwuś hoho no to ładni, jak synek chce laptopa na 6 urodziny to strach pomyslec co bedzie chcial na 18:D:D :P Co do wagi dzieci to moja jak sie urodzila wazyła 3200 a dluga byla bo az 59 cm, bardzo spadla na wadze, mimo tego ze duzo jadla, jak wychodzilysmy w 5 dobie wazyla 2850, wyobrazcie sobie taka waga przy takim wzroscie to byly same kosteczki. kasbak 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia moje dzieci dostały takiego laptopa od kolezanki dla dzieci,ale wiesz co to jest laptop dla dzieci starszych,bo takie dzieci mniejsze to niz z tego nie zrozumieją:) Tam jest naukia np literek...masz słowo np ptaki i nie ma jednej literki i szukasz jakiej-wiec dzieckoktóre nie zna literek to nici z zabawy:) Może sa juz tez takie dla dzieci mniejszych:) Dziewczyny żeczywiście dzisija coś tutaj u nas strasznie pusto:O Odezwijcie się wszystkie ciotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och,no to się Jagódka pochorowała,biedactwo:(julka daj jej buziaka od ciotki 👄❤️ suupermama ja myslę,że waga dzidzi ma duże znaczenie przy porodzie,ale nie tylko ona.więc czasami kruszynkę rodzi się ciężej i dłużej niż pokaźnego bobasa,Tak wnioskuję z opowiadan:P moja Nadiśka była taka w sam raz,3600 i 53cm,a poród miałysmy znośny,że tak powiem:) Sylwuśka to masz problem z prezentem,a może jakieś suuuperowe klocki Lego??takie fajne zamki są,albo pojazdy.Ja uwielbiam klocki,i nie mogę sie doczekać,kiedy Nadka dorosnie do nich i będziemy budować domki:D,bo teraz to takimi dużymi sie bawimy:P suupermama nie dziwię Ci się,że dla Ciebie odstawienie od piersi jest cięższe niż dla Kuby,u nas też tak było,no ale kiedyś trzeba \"przeciąć pępowinę\":) ja to sie bardzo też bałam,że przytyję jak przestanę karmić,ale nie było aż tak źle:) musze kończyć,Nadka śpi twardo,więc muszę jej paznokietki poobcinac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpiochy wstawać!!:D Dzisiaj na stole kawka,cherbatka lub kakao,co kto woli.Jeszcze dodaję babeczki z polewą czekoladową,mmm skusi sie ktoś????:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale walnełam byka,matko!!:P :Paz mi głupio,poprawiam sie juz chodziło tutaj o herbatkę:) :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz wszystko rozumiem,przed chwila rozmawiałam z mamą.Wy dzisiaj w Polsce macie święto,a ja się zastanawiałam dlaczego jeszcze nikt nie postawił kawki i się nie zameldował.No to miłego dnia a ja lece do roboty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam swiatecznie:)🖐️ Pyska moj Dawidek takiego laptopa juz ma:Owlasnie takiego co sie literki wstawia itp:)Dawidek umie juz troche liczyc i literki zna wszystkie:)nawet sylabuje juz taki madrala z niego:DOjjs tam;)cos wymyslimy z mezem;) Ale powiem Wam,ze jest problem z prezentami np.dla mojego Dawidka:O Kasbak:Dsamochod,to on chce juz od 2 roku zycia:D:D Zycze Wszystkim milego dnia................🌼 Ide malego klasc spac,a potem bede cos sprzatac;) Fluidki sle potrzebujacym.............🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×