Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️:)👄 Przepraszam,ze nie czytalam,ale nie mialam i nie mam czasu😭 U mnie po staremu:( Zycze milego dnia🌼 Sciskam Was mocnooooooooooo❤️👄 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ ja tylko na momencik stawiam kawkę żeby nie było :)dla Sylwinki oczywiście soczek jak zwykle :):) no i zmykam brać się do roboty 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc iva gratuluję stronki i życzę,żeby naprawdę cos dobrego się zdarzyło:D nie poodpisuje wszystkim,nie mam czasu,wpadłam na momencik:). u mnie w miarę ok,z M trochę lepiej,w sumie niby jest dobrze,ale gdzies w głębi serca żal pozostał:( Nadia łobuzuje,muszę stwierdzić ,że jest troszkę rozpuszczona i stwierdzilismy,że czas na kolejnego bobasa,bo teraz będąc w domu jedynaczką ma na wszystko u dziadków przywolenie:) dobra zmykam,bo mam mieć gości,więc musze troszkę ogarnąc mieszkanie:) buziaki wszystkim👄:) julka dziękuję za piosenkę ,nie mam czasu nawet na gg posiedzieć:(buźki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Kasbak taka zalatana że nawet kawy się ze mną nie napiła .........:P fohhhhhhh ja mam dziś okropny dzień dostałam @ wszystko mnie boli do tego zepsuł mi się laptop nie wiem co się stało w ogóle nie mogę go włączyć wyświetla się jakiś błąd na szczęście mamy stacjonarny komputer u dzieci w pokoju musiałam na nowo wgrywać do niego programy a głównie skeypa żeby jakoś kontaktować się z mężem wieczorem będę musiała posiedzieć żeby rozkminić co się stało lapkowi załamka bo nie będę mogła teraz wieczorami siedzieć na kompie żeby nie przeszkadzać dzieciom do tego po południu musiałam zrobić szybki wypad do miasta załatwić sprawę w banku także ciągnęłam się z całą ferajną do pociągu którym przyjechała bratowa z pracy ona wysiadła i wzięła dzieci a ja pojechałam dalej tym samym pociągiem nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam jestem dziś strasznie zakręcona kończę te moje żale bo Kuba chce kupkę 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Wpadlam sie przywitac:(🌼przepraszam,ze nie odp.,ale nie mam nastroju,a i wogle nie wiem co mam napisac??:( Wczoraj zm arl mojej mamy brat rodzony,a moj wujek😭:(😭ciezko mi strasznie,bo nie moglam na pogrzeb pojechac😭 Fluidki sle potrzebujacym........................🌼❤️🌼 I 3majcie mnie,bo ja jeszcze troche i zwariuje😭 Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie z topiku👄🌼 Zycze udanego wieczorku🌼 🖐️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia współczuję z powodu śmierci wujka trzymaj się kochana przytulam cię wirtualnie i przesyłam moc uścisków dla całej twojej rodziny to straszne kiedy umiera bliska osoba a ty nawet nie możesz go pożegnać nie wiem jak cię pocieszyć i co napisać .......... ja też mam mega doła ale po tym co napisała Sylwia to już nie będę zawracała nikomu głowy moimi problemami do jutra 🖐️🖐️ :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylwunia bardzo mi przykro:(:(tez cie mocno sciskam:(trzymaj sie kochana:( Supermama moc fluidków dla ciebie:)i pisz po to tu jestesmy,no ja cie wysłucham na pewno:)buziaki:)) u mnie adas miał dzisija gorączkę,dałam juz mu leki,mam nadzieje że to tylko takie jednorazowe:O byłam dzisiaj z tesciem u lekarza i okazało się że ma bardzo wysoki cholesterol:O...no i dieta:O kasbak czy staracie sie o dzidziusia???:):D,powiedz do M że masz żal do niego o tą sprawę,na pewno jak porozmawiacie szczeze bedzie ci lepeij:) Iva cos cie dzisija nie widać:P:) Julka a co u ciebie???haloooo???? do jutra,buziaki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Pyśka kochana jesteś wiem że tutaj mogę wszystko wam napisać wczoraj miałam doła ale dziś już trochę lepiej zepsuł mi się ten komp no i teraz nie wiem co mam z nim zrobić przed chwilą gadałam z bratem i może jutro zawiezie do kolegi i on zerknie co z nim miałam nadzieję że wczoraj jak będę rozmawiała z mężem to on mi podpowie co zrobić bo dobrze się zna na komputerach a on focha strzelił bo ja się na niczym nie znam a jak w domu był to mógł mi pokazać jak co się robi a z resztą przy 4 dzieci raczej ciężko usiąść przy kompie i coś podziałać bo to strasznie dużo czasu zabiera przecież teraz wszystko na mojej głowie Daria chodzi i się dopytuje kiedy będzie naprawiony bo to jej i do tego góra innych spraw którymi muszę się zająć stres tak na mnie działa jak mam @ nie wiem nie daję rady wtedy dobrze że to tylko kilka dni :) idę bo Kuba leży na podłodze i nie przestanie płakać do póki ja go nie podniosę ohhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ supermama stawiam kawkę,pijemy:) ty sie tak nie przejmuj to sa wlasnie nasze chlopy:P takie to wszystko madre a jak co do czego to ich nie ma:P:D ja to cię bardzo podziwiam:)z czwórka dzieci to jest co robic naprawdę,ja mam dwójke i narzekam że tyle roboty hehehe...... to jeszcze stawiam ciacch:Pna poprawę nastroju:D dobra lece kończyć sprzatanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie remont, ten co miał byc jeszcze na wiosne, czyli odkuwanie scian, nowe tynki i malowanie, sajgon mam w domu nie z tej ziemi:O Wracam z pracy ok 15 niewiem za co sie zabrac... W niedziele wyrwalismy sie w koncu z domu i zabralismy Jagódke do zoo do krakowa, była wniebowzięta, w samochodzie była bardzo grzeczna, troszke spała. Oczywiscie do Krakowa mamy jakieś 200km wiec wcale nie mało. pozdrawiam ide sprzątac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo,Julka to współczuje tego bałaganu,zreszta kazda z nas to zna przy remontach:Omoc fluidków dla ciebie:) a ja się dalej pytam gdzie reszta?????:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zyje,tylko wczoraj przyjechal tatus i wieczorem padlam ze zmeczenia jakbym maraton przebiegla a dzis praktycznie caly dzien byla u mnie kolezanka z dzieckiem,znowu jestem detka. Maly od ponad tygodnia ma wysypke malo widoczna,taka jakby kaszke na klacie i brzuszku,nie mam pojecia od czego ,rozwazalam wszystko i po kolei odstawialam,dodatkowo podawalam po kilka dni 'claritine' 'calcium' i 'clemastinium' i poprawy brak.W czw, ide do lekarza moze to cos powazniejszego i siedzi w srodku... Wlasnie zlapalam dola ogladajac fotki na nk mojej siostry:super ubrana,coreczka tez,z mezem,nad morzem,w zoo,itd... nie jestem zazdrosna-na serio,nigdy nie czulam tego uczucia ani do niej ani do zadnej moich kolezanek ktore sa ladne i dobrze wygladaja(chyba za to z potrojona sila jestem zazdrosna o facetow...) tylko poczulam ogromny smutek ze ja tego zwyczajnie nie mam... ide spac bo zaczynam bredzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) z praca dalej cisza, normalnie juz mnie to zaczyna denerwowac z lekka, moze rano cos mi A powie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny kawka z ciachem,kto sie pisze???:) Iva:) Ivettee trzymam kciuki dalej;O Lece do roboty,na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dwa dni temu moj maly byl pierwszy raz u fryzjera! Tak bardzo nastawialm sie na najgorsze jego zachowanie typu placz i krzyk (ze strachu) ale to na co sie przygotowalam to bylo nic w porownianiu z pierwszymi 10 minutami.Tak plakal i sie wtulal we mnie jakby nie wiem comu tam mieli robic.Na szczescie pozniej sie uspokoil i grzecznie siedzial,oczywiscie caly czas na moich kolanach.Wyglada super-taki maly przystojniaczek :) Ostrzyzony nozyczkami (o maszync mozna pomarzyc),gora troszke dluzsza no i irokezik piekny :) kiedy wyszlismy duzo osob sie z anim ogladalo z usmiechem ,nawet faceci hehehe ,szkoda ze nie mam aparatu bo tymczasowo siostra zabarala na wyjazd. Dzis bylam z nim u lekarza.Prawdopodobnie wysypka i luzne stolce sa od jakiegos uczulenia,ale na co,to zagadka.Zobaczymy czy po lekach przejdzie,jak nie,to badania i testy skorne. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak-chyba z ta strona wykrakalam bo faktycznie dzis cos dobrego sie wydarzylo,ale nic nie powiem aby niezapeszyc :) :P julka- kiedy koniec remontu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iva koniecznie zrób Zdjęcie tego przystojniaka jak tylko bedziesz miała aparat:P:D:D Dziewczyny kawka czeka:D Sylwunia a co tam u ciebie??pomachaj chociaż łapką:) Julka ???:) sylwinka napisz jak dzidzia???:) no i cała reszta??? supermama???:) ivett:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj najkochanszy synek w drugim dniu nauki na nocnik zrobil pierwszy raz kupke !!!!! :) byscie musialy widziec jego mine przerazona i zdziwiona.Gdybym nie bila brawa i chwalila,na pewno by sie rozplakal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette- moglabys usunac swoj komentarz na tamtym forum w ktorym uzylas mojego nicu 'iva'??? niezauwazylam jakim nickiem sie podpisuje i stad ta moja pomylka.Z jednej strony nierozumiem dlaczego tak napisalas,przeciez tlumaczylam ci juz o co chodzi i byla podobna sytuacja a Ty znowu zrobilas tak samo..... przez to moge miec problemy.... mam nadzieje,ze usuniesz jaknajszybciej i nigdy wiecej nie pisz do mnie tam tamtym nikiem ok? swoja droga czemu tam piszesz jesli nie jestes samotna matka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze pisz pod jednym nikiem i klopotow nie bedzie??? :P a pisze tam bo mam sporo kolezanek samotnych mam i sama sie tak czuje, mimo ze mam faceta no i zbieram doswiadczenie jakich bledow nie popelniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klopoty to moge miec przez ciebie,tobie nigdy nie zdarzylo ci sie popelnic malego bledu?nie moge pisac pod jednym nikiem,dobrze wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa a dlaczego nie
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny wstawajcie!!śpiochy jedne!!:P:)kawka czeka:) coś was tu słabo słychać:O Byliśmy wczoraj z męzem na kolacyjce u znajomych,przeciągneło nam się do 2 w nocy:P :P:Pteraz tak mi sie chce spac!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem melduje sie:) U mnie ostatnio nerwowo... brak mi czasem sił:( Z praca chyba niewypali, bo chodze juz drugi tydzień i oczywiscie o umowie nic nie wspomina szefowa a jak sie sama pytam to mnie tylko zbywa:( Chodze jakas taka podminowana ostatnio, @ sie chyba zbliza tylko dojsc nie może:O Remont prawie skonczony, kolorek w pokoju rewelacyjny, śliczna zielen:) wczoraj sprzatałam a dzis sie lenie bo swieto u nas:). Sylwuś przykro mi z powodu wujka, wyrazy współczucia:( Pyska jak zwykle na posterunku:) i supermama tez:) bez was topik by chyba upadł Mamakubusia hallo jak córeczka,napisz co u was Kasbak super wiadomość:) zycze powodzenia, mam nadzieje ze między tobą i M juz całkiem dobrze🌼 Ech rozmarzyłam sie tez bym chciala rodzenstwo dla Jagódki ale poki co chyba nieprędko sie go doczeka:( Pyska dzieki za kawe własnie pije :) miłego dnia i fluidki dla wszystkich........................🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek mam interview :D :D :D ale sie ciesze :D :D :D kurde, to niby tylko part time no ale byloby sup[er jakby sie udalo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( U mnie nic nowego dziewczyny,a nawet gorzej,bo jakies fatum wisi nad nami😭Wczoraj zmarla zaprzyjazniona sasiadka nasza,ktora byla dla nas jak przyszywana babcia😭😭😭nie mam sily tak dalej zyc😭w leb se chyba strzele:O:( Maly moj dalej ma swinke:(w pracy po staremu:( Maz mnie nie gania dla ciekawskich:Pw pracy mam zapiernicz,ze hooo,hooooo:( Moja mama wraca juz w tym tyg.:)maja wyjechac w poniedz.i u nas beda we srode:)i poprosze Was o fluidki na droge dla mojej mamy i brata....z gory dziekuje👄🌼 Julka nie zazdraszczam remontu:Oale pomysl sobie jak bedziesz miala slicznie jak remont sie skonczy:P:D3maj sie kochana👄🌼 Iveet 3mam za Ciebie kciuki zeby Ci sie udalo🌼:) Pyska dziekuje za kawusie👄❤️ja zadko kiedy jestem,bo pozno z pracy wracam:(wiec i nie wchodze juz na kaffe:(a zreszta jak mam wiecej czasu,to poswiecam go dzieciom:) Tesknie za Wami:(szkoda,ze nie moge czesciej z Wami pogadac:(ale kiedys,to sie nadrobi nie;):D:D Supermama nie weszlam jeszcze w rytm praca-dom itp.:(i chyba sie nie pogodze z tym nigdy😭tak,to nie jest zle,ale moglo by byc lepiej;)dzieki za pamiec👄🌼 Dziekuje bardzo za komentarze na nk🌼 Fluidki sle potrzebujacym.......................❤️❤️❤️ Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Lece konczyc sprzatac,bo zaraz mam miec gosci:Pjak zwykle zreszta:D:D:D Zycze udanego weekendu👄 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×