Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

supermama, no to fajnie, ze macie basenik :) my mielismyn rok temu dla malej, ale sie przebil, ale i tak nie bylo go gdzie wystawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, kawki co prawda nie pije, no ale i tak to juz nie takie rano hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwett no to stawiam soczek pomarańczowy i ciacho;) a teraz zmykam bo wybieramy sie na dni otwarte do pracy M, tylko leje u nas od rana. Iwett a co u Ciebie? coś sie zmieniło? buziaki dla Ani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla maleńkiej Agusi moc fluidków, a dla ciebie mamakubusia dużo siły. U mnie wsio O.k Pozdrawiam was serdecznie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iiiiiiiii 🖐️ Moc fluidkow dla potrzebujacych..................❤️❤️❤️ Dobrej nocki zycze......👄 U mnie wsio po staremu:( Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie👄🌼 Paaaaaaaaa:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nas w domu praktycznie nie ma,cały czas przesiadujemy na basenie.Jest tam plac zabaw,mini golf więc dzieciaki się nie nudzą.Jak jest brzydko to zostaje basen kryty.Nie jest źle,dzieciaki szczęśliwe a to najważniejsze.Julka wczoraj pozwoliła sobie zrobić kucyka,byłam w szoku,bo spinki i gumki to dla niej koszmar.Dobra kończę bo zaraz idziemy na rowery:) pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️: I 🖐️:( Brak mi czasu na cokolwiek:( Pozdrawiam Wsie👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym...................❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jlka niestety nic sie nie zmienilo ale w sumie nie jest tak najgorzej...ja szukam pracy caly czas i to mi wypelnbia wiekszosc czasu hehe :D www.garnek.pl/ivetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i 🖐️:P:D:D 💤ide spac,bo jestem wymieta jak ta detka:O:( Pozdrawiam Wsie👄🌼 Fluidki sle potrzebujacym................❤️❤️❤️ 3majcie sie cieplo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze rzadko kto tu zagląda oczywiscie pogoda dopisuje wiec pewnie siedzicie wszystkie na dworze. Sylwus jak w pracy? szef cie nie gnębi;):P Pyska wraca chyba za tydzień, Pysiu tęskno bez Ciebie🌼 Kasbak zapracowana nie ma czasu pewnie na nic. Mama kubusia ja Cie pamiętam, odezwij sie do nas jeszcze , napisz jak twoja córeczka, będe sie modlić za wasza kruszynką, zeby wszystko sie ułozyło❤️ Supermama, no tobie to współczuje takiej gromadki w domu uff dasz rade;) Iwett ciesze sie ze u Ciebie spokojnie, podglądałam zdięcia Ani, cudowna dziewczynka i baaardzo do Ciebie podobna:) Iva hej pamietasz jeszcze o nas? co u Ciebie jak Marcelek? Luiza, mopja Jagoda tez ciągle na dworze by siedziala, rozłozyłam jej basen i chlapie sie całymi dniami. Dziewczyny nie było mnie troche mam nadzieje teraz do was czesciej zaglądać, bo juz niepracuje:( zrezygnowalam z pracy i mam przez to strasznego doła, ale nie moglam inaczej nie zapowiadalo sie na to zebym miala dostac umowe a po za tym pieniądze jakie dostałam za te przepracowane dni były poprostu śmieszne, za 23 dni pracy codziennie po 8 godzin 550zł:O połowe z tego straciłam na dojazd do pracy:O Nie mam sił na nic:( wysyłam kolejne podania ale co z tego, nikt sie nieodzywa.M tez juz nic nie mówi bo co ma mówić wie jak jest, dołuje nas tez nasza sytuacja , chcielibysmy w koncu wyjsc na prostą, mieć własne \"m\" po za tym jest jeszcze kilka innych spraw niektóre sie za nami ciągną i niestety bedą ciągnac w nieskonczonosc,, nie chce o tym pisac tutaj bo strasznie duzo osob to czyta,przez to wszystko żle sypiam po nocach a w dzien chodze jak lunatyk. Niezasmęcam wam juz więcej buziaki dla was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie z wami dzieje ?? 😭 stawiam kawe mocną , dla Sylwinki i Luizy herbatke malinową (wiem ze kawy nie piją:) ) może ona was przyciągnie .....C(__)....c....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny dawno nie zaglądałam,ale i tu pustki:( mamakubusia jak tylko znajdziesz chwilkę napisz co u Was❤️ julka bardzo mi przykro z powodu tej pracy,brak słów....echhh,kiedy Wam zaświeci slonko:(,myślę o Was bardzo często i miałam nadzieję,że skoro pracujesz,to już ciut lepiej:(,trzymaj sie kochana ,nie daj się,na pewno sobie poradzisz ze wszystkim,tylko się nie zamartwiaj nocami...buziaki👄 sylwuś Ty zapracowana,ale widzę,że nieźle sobie radzisz,bo i dla nas nawet chwilke znajdujesz:D Pyśka to pewnie ani myśli o kafeterii,Polską nacieszyć się nie może;) ivette cieszę się ,że u Ciebie spokojnie,córcię masz cudaśną:) luiza fajnie masz baseny i inne atrakcje pod nosem,ja niestety do wszelkich rozrywek mam kilkadziesiąt km. a teraz co u mnie: najwazniejsze to to,że od poniedzialku zaczynam URLOP!!!choc do teraz jeszcze nie wierzę,że to już:)ostatnie dwa miesiące były gorzej niż cieżkie,ale dalam radęi teraz po urlopie wracam na pół etatu,więc będzie ok:) Nadia zdrowa,odpukac nie choruje,a lody wcina non stop:),łobuz z niej straszny,ale kochany:)Z nocniczkiem sie oswajamy już którys miesiąc i w sumie z marnym skutkiem,w ogóle Nadia to jakoś wszystko na przekór,mało też mówi wyrazami,ale literki zna prawie wszystkie z alfabetu i niektóre umie napisać,śmiejemy się,że niedługo zamiast nam powiedzieć co chce,to nam napisze:) ogólnie u nas nie jest źle,choc pogoda daje się we znaki,ostatnie wichury i burze pozostawiły po sobie slady.. dobra narazie to tyle..nie będę zasmucać,zmęczona jestem i pierdoly już wypisuję:) a jeszcze jedno,Iva choc pomachaj do nas,bo zaczynam się martwić.. no to dobrej nocy życzę..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak dzieki :D julka 3271584 moje gg, napisz czasem :) wiem co czujesz... ja tez szukam pracy... poki co cos sie kroi na pazdziernik-grudzien. w sumie lepsze to niz nic... zawsze pare groszy wpadnie...moze u A bede pracowac, teraz kryzys, no ale mowil, ze postara sie mi cos zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!!!:D:D Wczorajprzyleciałam,nie pisałam bo byłam zjętamęzem:P :Pdwa tygodnie bez niego-było cięzko!!!:P :P :P :DPozdrawia wszystkie was mocno,napiszę pózniej teraz biorę się za obiad,buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Ja mam doła więc sie nie rozpisuje, ide sie gdzieś zaszyć w cieniu... Pyśka fajnie ze wróciłaś🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 👄 ❤️Wsiem❤️ Fluidki dla potrzebujacych................................🌼❤️🌼❤️ Julka 3maj sie kochana:(bardzo mi przykro z powodu pracy:(🌼 Pyska Ty zberezniku:P:P:D:D:D Kasbak ojjj jestem zapracowana,ze hej:(😭ale nie moge tez zaniedbac kolezanek nie:P:D:D👄🌼 Lece spac🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!!! Stawiam kawke i uciekam,tyle mam roboty,dwa tygodnie nie było mnie w domu i się nazbierało:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że dziewczyny coś w nie humorach,więc może ciasto orzechowe Wam poprawi humor i na chwilkę zatrzyma aby coś napisać u nas prawie dobrze.Prawie bo wczoraj Kubie postawiłam bańki,ma taki katar ze oddychać nie mógł,Julka ma mały,ale daję jej eurespal tak na wszelki wypadek,więc teraz nie jestem za często na spacerkach choć pogoda dopisuje.My na wczasy żadne nie jedziemy bo nie wiem czy mąż dostanie urlop,wszystko pod znakiem zapytania,ale nie narzekam.Muszę kończyć bo dzieciaki zaczynają się kłócić.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ W czwartek ide na rozmowe w sprawie pracy, nie nastawiam sie jakos pozytywnie:( ale na wszelki wypadek trzymajcie kciuki;) Pyska to musiało być baaaardzo długie powitanie skoro nie widziałas sie z męzem az 2 tygodnie:P;P Luiza no niezazdroszcze wam tych chorób, oj zeby sie do Julci nieprzyplątało od brata:( trzymajcie sie cieplo 🌼 Kasbak a kiedy ty ten urlop zaczynasz? to moze grilla zrobimy;) Dziewczyny czy wasze 2latki śpią jeszcze w łuzeczkach? bo przybieramy sie z m zeby małej kupic łuzko ale zawsze kasy braknie, ale w koncu musimy jej kupic bo nie chce zasypiac w łuzeczku, a jak zasnie to zawsze przydrepta na duze łuzko i sie na nim rozwala, chyba jej ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.ja tylko na chwilkę jeszcze mam pranie powiesić i poprasować poprane..dziękuje wam za wsparcie.. Agnieszka jest już w domu:-)))))niestety bez zabiegu;-(....karmię ją piersią a lekarze twierdzili, ze jest to absolutnie niemożliwe!!!!!!!!(podobno po moim mleku bolał ją brzuch, kupki nie takie, czegoś nie trawi..itd...sto powodów mieli, zeby jej mój pokarm odstawić)ale jak to mówią dla chcącego nie ma nic trudnego.niezły z niej głodomorek..cały dzień wisi przy cycu :-))))) Niestety nadal nic nie wiemy w Krakowie sie nie umią określić, czekamy na to co powiedzą w Łodzi...jedyny lekarz, który nam od razu powiedział co robić to prof.Malec.. lece już bo mała się obudziła..pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, nie wiem czy nie jest jeszcze za mala na takie lozko. ja chyba jeszcze z rok poczekam, bo Ania poki co jeszcze wedruje po calym lozeczku i po prostu bym sie bala, ze spadnie... mysle, ze u was problem jest taki, ze wy jej pozwalacie sie bawic w nocy :) przyzwyczaila sie i dlatego sie budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyskaa
Cześc mamuski:D Cos ostatnio u nas taakie pustki...dziewczyny do roboty,napiszcie cos ytroche:P:P:D Stawiam kawke z rana,mam nadzieje że to was przyciągnie Luiza orzechowiec przepyszny,ja juz od roku robie tego orzechowca i cos mi nie może wyjść:P:P:D Kasbak napisałas że masz juz urlop,to dlaczego nic nie piszesz??:P :P:D Julka trzymam kciuki za twoja prace,na pewno bedzie dobrze,głowa do góry:) Sylwunia ja widzę że ty kochana podtrzymujesz tutaj to wszystko,czytałam że chłopaki mieli swinkę,napisz czy juz lepiej???:) Ivette:) A co słychac u iva??wiecie może coś??Chyba ostatnio nie pisała:O PIsze do was tak z rana bo mam do pracy o godzine pózniej,mam czas na leniuchowanie:P:) Lece zaraz do sklepu po coś na zupke,dzisij robomy ogórkową:) Dziewczyny bylam w polsce dwa tygodnie,ale powiem wam że tak szybko zleciało,nawet nie wiem kiedy.Bardzo duzo czasu w tym roku spedziłam u dentysty,no ale co zrobić ,przynajmniej poleczyłam ząbki:P:) teraz polecimy znowu za rok-daleko jeszcze:P:) Dobra uciekam robić chlopakom sniadanko,bo juz jecza mi nad uchem:P:)to na rzie i napiszcie cos:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka wpadłas z rana ale kawy to juz nie postawiłaś:P Mama kubusia fajnie że macie już Agusie w domu, trzymam za was kciuki zeby wszystko było ok 👄 Napisz jak tam po konsultacji z lekarzem w łodzi. Iwett chyba tak jest jak mowisz, ale wczoraj wieczorem polozyłam małą na naszym łóżku spac i wyszłam z pokoju, zasnęła sama i przespała ładnie calutką noc, wiec sama juz nie wiem:( Myślałam o czymś takim : http://www.allegro.pl/item694752168_bardzo_mocne_lozko_tedi_gr_3_5cm_90x200.html#gallery co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×