Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️🖐️ dziewczyny nie uwierzycie ja jak byłam pierwszy raz w ciąży to jadłam słodkie a za drugim razem też uwielbiałam jeść ogórki i kapustę kiszoną wychodzi na to że po ogórkach rzeczywiście wychodzą chłopaki co wcale nie znaczy że Sylwinka też będzie miała :):):):):):):):):) ja właśnie umyłam głowę sobie i Darii:) z grubsza mam posprzątane więc za godzinkę idę na spacerek i zastanawiam się czy nie iść do fryzjera bo ogólnie to mam krótkie włosy i zapuszczam ale jak zaczęły odrastać to wyglądam jak oszołomek:):):):):) nie mogę już na siebie patrzeć no chyba jednak pójdę i trochę je podetnę :)wczoraj robiliśmy grila dzieci były zadowolone bo mogły dłużej pobiegać :) dobra zmykam bo jeszcze się nie ubrałam i siedzę w pidżamie pa aaaaaaaa no i zapomniałam postawić kawkę więc stawiam ...............jak któraś ma ciacho to ja jestem chętna na słodkie :):) wstawajcie i bierzcie się do pisania :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, znalazłam chwilkę żeby cos skrobnąć,przepraszam,że nie odpiszę wszystkim ale nawet nie mam czasu dokładnie przeczytac co napisałyście:(zauważyłam niestety,że wiele tego nie ma:( sylwunia meeega fluidki dla męża na tą nogę..🌼 sylwinka cieszę się,że u Ciebie i Dzidzi wszystko ok,buziaczki dla Was👄 a co u nas: ja niestety ciągle wracam koło 17-18 do domu z pracy,więc nie wiele pozostaje mi czasu dla Nadii,ona nawet dzielnie to wszystko znosi,w końcu już duża dziewczynka jest:)A ja kiedy wracam z pracy nie wiem za co sie brac,bo tyle roboty,sprzątanie ,pranie i takie tam...najważniejsze ,że jesteśmy zdrowi,choc pogoda u nas paskudna i dużo ludzi poprzeziębianych. dzisiaj jest dla nas szczegóny dzień,bo dołączył do naszej rodziny nowy piesek:D,kupiliśmy szczeniaczka dobermanka,takiego jak nasz Guzio był:(,mam nadzieję,że patrząc na niego nie będę rozmyślała o poprzednim,bo strasznie smutno... musze zmykać,bo sprzątanie czeka,i jakąś salatkę musze zrobic,bo wieczorem robimy grilla ,przyjda goście. uciekam,buziaki dla wszystkich👄,myślę o Was często,tylko niestety nie mam kiedy poczytać:( pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka- ja bedac w ciazy z moich synkiem tez mialam ochote na ogorki,szczegolnie kiszone i kwaszona kapuste :) dziewczynki napisze moze jutro bo padam ze zmeczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ śpiochy wstawac kawka czeka....mmmm coż za aromatyczny zapaszek:) ide dzwonić do mamy zajze pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pyśka twoja kawa mnie tu w końcu zwabiła :) Ja przepraszam ze sie malo udzielam ostatnio ale brak czasu, w skrócie co u mnie pracuje, na razie nie wiem jak to bedzie dalej póki co trzeci tydzien z kolei ide na drugą zmiane, czyli niema mnie w domu od 13 do 23, tak dalej byc nie moze, szefowa w kulki sobie leci 😠. Po za tym Jagoda skonczyla antybiotyk ale katar jej dalej został, bardzo wodnisty i bardzo ją męczy:( W sobote bylismy na weselu, było super:) wrócilismy ok 3.30 nad ranem akurat wracałam samochodem w taką burze , ze kierownicy nie mogłam utrzymać tyle wody było na drodze:O o 5.30 Jagoda była juz na nogach wiec pospać nam nie dała:P ta pogoda nas dobija, codziennie nawet po dwa razy przechodzą u nas burze, popodtapiało ludzi, nawet dwa drzewa z korzeniami widarło, i dach na jednym z domów:( koło nas jest tak mokro ze pół grządek nam wypłynęło:( Uciekam pranie nastawić, drugie juz z kolei:O i mieszkanko troche ogarnąć po wekendzie Obiadu nie robie, mam zamrożone pierożki;) Przepraszam ze nie poodpisuje kazdej :( ale czasem was podczytuje 🌼 trzymajcie sie cieplutko MEGA fliudki ......................................🌼❤️🌼 Acha dziewczyny ile ważyły wasze dzieci w wielu dwóch lat, moja waży 12,7 kg ma ok 95 cm wzrostu, i słyszałam ostatnio opinie, ze jest dość gruba jak na swój wiek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja na momencik,bo nie mam czasu:( Julka moj wazy 14 kg. i wcale nie jest gruby:Oten co Ci tak powiedzial ,to ma nierowno pod sufitem:Onie sluchaj sie wcale:) Fluidki dla corci posylam..............❤️❤️❤️ Pyska dzieki za kawke;)👄 Ja jak bylam w ciazy i z jednym i z drugim,to nie mialam zadnych zachcianek:P:D:Dnormalnie szok:D:D SYLWINKA MOJE GRATULACJE ZA CORCE.............huraaaaaaaaaaaaaaa,ale Ci fajnie:)❤️👄🌼 Julka boszzz Ty sie wykonczysz w tej pracy:Opogadaj z szefowa,to moze Ci jakos inne godziny ustawi;):) Kasbak Ty tez sie wykonczysz jeszcze troche:O:(boszzz ja nie wiem jak,to bedzie jak ja pojde do pracy:O:(szok!!!!pewnie do Was bede zagladala tylko w weekendy:P:D:D:D Fluidki sle potrzebujacym...................❤️❤️❤️ Zycze milego dnia🌼 Lece sprzatac poki maly spi;) Aaa z noga meza juz troche lepiej:Pdzis poszedl do pracy,ale nic tam robic nie bedzie huraaaaaa:D:Dtylko bedzie sobie soedzial i papierki przegladal:D:D:D 🖐️:) Buziam Wsie👄👄👄 Ps.w niedziele bedzie juz moja mama:)poprosze o fluidki na droge dla niej,bo wraca tutaj samochodem z moim bratem ciotecznym:) To tyle narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno:P:D:D Sylwinka gratki za stronke:Pfarciaro Ty jedna:P:D:D:D:D:D🌼no,ale nie zawsze moga byc moje nie??:P:D:D:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jezeli mozecie,to oddawajcie glosy na Ściganych:) z gory dziekuje👄,aaa i spr.czy mozecie kilka razy glos oddac;)bo ja wczoraj chyba ze 1229437 odalam:D:D:D Tu jest link;) Pamietajcie Ścigani:) http://www.radiodzemix.pl/component/option,com_wrapper/Itemid,50/ I dajcie mi znac;)ile razy moglyscie klikac na nich???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie kiknac wpierw na topliste i wtedy Wam sie pojawi tabelka;)Oni czyli Ścigani byli na 2 miejscu:) śpiewa brat mojej kolezanki:) Dziekuje za oddawanie glosow;)👄🌼 Pamietajcie Ścigani:)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:( Co sie dzieje z Wami:(???? Pozdrawiam paaaaaaaa:( Fluidkow moc sle potrzebujacym...........❤️❤️❤️ 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Sylwia oddalam głosy na ściganych ale nie liczyłam ile oddawałam dopuki mnie nie zablokowało a teraz idę spać papaśkidobrej nocki życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka moja córa skończyła w lutym 2 latka i waży teraz 13 kg i mierzy 93 cm.Lekarka powiedziała że wszystko jest w porządku tylko że jak na ten wiek to duza ale nie przejmować się taki jej urok.Więc nie słuchaj innych,bo wszystko jest dobrze. Sylwunia wysłałam głosiki ,też nie liczyłam i tak jak supermamę mnie też zablokowało.I cieszę się że z nogą męża już lepiej,ale czy on nie za wczas poszedł do pracy? Co do płci dzieci to ja przy Kubie jadłam wszystko co kwaśne,nawet robiąc sałatkę z pomidorów dodawałam octu,natomiast przy Julce mieszałam smaki np. jadłam ciastko i kapustę kiszoną naraz,ale pochłaniałam jednak więcej słodkiego.Więc coś w tym musi być,chłopcy kwaśne ,dziewczynki-słodkie a co u nas w sobotę bylismy na pikniku lotniczym w Krakowie,pogoda na początku nam nie dopisała ale potem było super.Julka samolotami była zachwycona.W niedzielę bylismy u znajomych.W poniedziałek poszłam z Kubą do lekarza bo zaczęło boleć go gardło.Jest przeziębiony,na razie leczymy się bez antybiotyku i oby tak zostało.U nas pogoda w kratkę upały i deszcze,więc wykorzystuję okazję jak nie pada i wychodzimy na plac zabaw lub spacer.Kuba zaczyna sie nudzić i marudzi.Nie pomaga wymyślanie mu zabaw bo za chwilę mu sie one nudzą.Boże to początek wakacji a co będzie potem Kasbak współczuję Ci tych późnych powrotów,dziewczyno Ty się wykończysz.A co do pieska-super,może on Ci będzie przypominał poprzedniego wyglądem ale charakterek na pewno będzie miał inny Dobra kończę bo czas coś zacząć w domu robić miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i prosiłabym kliknąć na mojego menela link na dole mojego wpisu,dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Lecimy na basen:P :P :Dzapraszam:D sylwunia kochana chcaiłąm kliknać ale musze pózniej jeszcze raz poszukać bo nie wiem gdzie:P:)ale nie martw się kliknę:P:D Luiza juz kliknełam:) Buziaki,pa lecę bo kupiłam chłopaką pistolety wodne i to takie duze,i dlatego tak mnie ciagną na ten basen:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ witam z rana i stawiam kawkę dla Sylwinki oczywiście sok...........:):):):):) dziewczyn ja już od rana mam bliźniaków do 16jeszcze zaraz przyjedzie jedno dziecko tak że dziś mam pięcioro dzieci Kuba już zdążył pobić Marcela nie wiem jak przeżyję dzisiejszy dzień:):) a tak ogólnie to u nas pogoda super burza dwa dni z rzędu ominęła nas bokiem ale wczoraj i przedwczoraj było tak duszno że masakra dziś mam w planie trochę się poopalać ....może mi się uda aaaaaaa no i w poniedziałek byliśmy w trójmieście załtwiłam wszystkie papiery lekarz stwierdził że Kuby noga nie wygląda najgorzej ale musimy kupić nowe buty do szyny już zamówiliśmy kosztują ponad 200zł. to jakaś nowość z niemiec zobaczymy może będą lepsze wzięliśmy ze sobą Darię bardzo jej się podobało bo zobaczyła się z ciotkami i dostała prezenty do domu wruciła szczęśliwa że ją zabraliśmy tylko podróż strasznie się dłóżylła bo w pociągu tak gorąco chyba z 40 stopni dobra kończę bo muszę posprzątać zaraz pewnie koleżanka do mnie wpadnie na kawkę dziewczyny nie odpisuję wam nic bo czasu brak ale klikam na wasze linki :):):):):) miłego dnia dla wszystkich :) i napiszcie jak u was z pogodą nie pozalewało was ?mam nadzieję że nie :) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cały dzień nikt nie napił się mojej kawki ? no nie foh i to gigantyczny:P:P:):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
witam wszystkie mamusie ja mam córkę 3 latka i 5 miesięcy od niedawna siedzę w domku i odpoczywam już brakuje mi pracy no ale cóż staramy się z mężem o 2 dzidzie więc jak mus to mus, najgorsze jest to że dzidzi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana23
Kawki bym się napiła Czytałam że któraś dzidzia ma 2 latka i 94 cm faktycznie duża ale każda dzidzia rośnie inaczej moja ma 101 cm waży 18 kg i ciągle gada:)) a co do ogórków to ja też jadłam a córkę mam choć niby miał być chłopak :)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hana witaj!:)napisz z kad klikasz:) Dziewczyny widzicie same że nie mamy na nic czasu:P:) Supermama ja piję tę kawke pychota:D do jutra!:)napisałybyście coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Julka dzieki za,to cos;):D:D:D👄:) Sorrki dziewczynki,ale ja nie mam mczasu dzis juz odp.:( Pwiem tylko co u mnie;)a sie dzieje,ze hooooo,hoooooo:P:D:D:D Dzis mialam szkolenie w spr.pracy:)o 14 i w poniedz.mam na 7:)moj maz mi bedzie szefem:D:D:D:D:D:D:P Dzieci moje beda u siorki mojej i jej bede kase placila;)nie jest zle;) Martwie sie tlko jak,to zniesie moj maly,bo o Dawcia sie nie martwie;):(Ale jakos bedzie musialo,to byc:O Bede pakowala miesko do zgrzewania i tyle mojej roboty:P:D:D:D;)ale i tak sie boje jak diabli:O:(szkolenie dzis mialam 2 godz.:Oi jeszcze w ch...papierkowej roboty:O:(ale dalam rade:D:D:Di zdalam spiewajaco:P:D:D:D Poprosze bardzo Was o fluidki dla mojej mamy,ktora to dzis wyjezdza o 2 w nocy:Ou nas powinni byc w niedziele:)jedzie samochodem z moim bratem:)cale 3 tys,km:O:(mam nadzieje,ze podroz im dobrze minie,bo sie juz naprawde boje:( Teraz juz musze konczyc:(jak bede miala czas,to sie odezwe;) Buziam Wsie👄👄👄 Fluidki sle potrzebujacym................................❤️❤️❤️ Wszystkim solenizantom 10000 lat zycze:):):)👄🌼 3majcie sie cieplo👄Wasza Sysia:D:D:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ sylwunia fluidki dla rodziców żeby szczęśliwie do was dojechali choć pewnie już są ? a ty cała uchachana że mamusię masz znów przy sobie :) no i oczywiście gratuluję pracy szefa będziesz miała ekstra :)dzieci napewno sobie poradzą wkońcu zostaną u cioci nie martw się :):) u nas pogoda kiepska choć ciepło jest planowałam dziś się poopalać a tu chmury i pada :)ale już się zaczyna wypogadzać ja dziś się lenię posprzątałam i poleżałam na kanapie teraz zagrzeję pizze i po obiedzie :P:) lecę bo już bezemnie nie mogą sobie poradzić :)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkie kochane,jak znajdę chwilkę to postaram się coś skrobnąć,ale dziś juz padam ,więc zmykam spać... buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×