Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Gość agaagusia
ja tez wole isc do sklepu takiego niz z orginalna odzierza...ubranie jak ubranie....normalne ze kupie ten ladniejszy sweterek niz ten brzydszy lecz orginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak jest, i trzeba byc glupim zeby nie zauwazyc ze ten pomaranczowy wpis skierowany do mnie nie jest od ivette. Gdybym znizyla sie do poziomu ivette to bym teraz pojechala o samotnej mamie, sfrustrowanej i nieszczesliwej, w dodatku zazdrosnej i zawistnej. Tak na przyszlosc ivette, to zapamietaj sobie ze mam w doopie rozmowy na takim poziomie jaki Ty zaprezentowalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaagusia ale kurde no pojawil sie temat, kazda sie wypowiedziala i ta sie przyssala do mnie bo napisalam jakie ja mam zdanie. Czy kazdy musi robic tak jak robi ivette i kupowac w tanim ciuchu jak woli kupowac firmowe ubrania? Nie pojmuje tego, za cholere...:D Ale i tacy ludzie musza byc na tym swiecie, rownowaga musi byc, he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie przywitać bo uciekam do pracy..... ale .... mnie zatkało... dziewczyny co sie tu dzieje? :O Chcecie za wszelka cenę rozwalić ten topik? :( Mimo wszystko miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoohhhhoo,ale niemiło tu sie zrobiło:( dziewczyny dajcie spokój,każdy zyje,wychowuje dziecko i ubiera je jak chce,nie ma sensu się spierać.Przecież można po prostu podyskutować ,ale z kulturą... dziewczyny mam dziś niezłego stresa,jadę do lekarza,i nie wiem dlaczego,ale boję się czy wszystko ok.Będę spokojna dopiero,kiedy zobaczę bijące serduszko na ekranie:) suupermama przykro mi,że tak Ci bywa smutno wieczorami:(Takie to juz nasze życie beznadziejne bywa,i zmusza do rozłąki z Ukochanymi osobami:(Mam nadzieje,że juz niedługo M Cię przytuli:)A kiedys pisałaś,że siostra u Ciebie często bywa.może znowu Cię odwiedzi?Zawsze to raźniej:)Buziaczki:) Tak wczoraj leżałam wieczorem i mi sie przypomniała dziewczyna,która kiedys napisała,że przeczytała cały nasz topik.Pamiętacie?Przeczytała i zniknęła:( no to pomału uciekam ogarnąć mieszkanie,i pobawic się z Nadilką:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ ale lipa na topiku sie zrobila dziewczyny zeby sie tak gryzc o glupie ubrania z ciucholandu ?dajcie juz spokuj eve jesli sie dobrze orientuje to iva jest samotna matka a nie ivette i to wcale nie jej wina ze jest sama to nie bylo mile:( zycie czasami tak sie uklada i to nie zalezy od nas a topik jest po to zeby pisac co nam lezy i o smutkach i o radosciach i nie sadze zeby ktos karal eve za wpis ze jest szczesliwa to bylo do pomaranczowego wpisu albo ze ivette jest zazdrosna o szczescie innych dziewczyny skad wy to biezecie ?ucinam ten temat stawiam kawke na poprawe humoru dla wszystkich a do niej pyszne paczusie dla brzuszkow jest pyszna herbatka owocowa :) ja dzis pierwszy raz prowadze Darie na lekcje angielskiego ,ona uczy sie w szkole tego jezyka ale zapisalam ja na dodatkowe zajecia dzis o 15 pierwsza lekcja mam nadzieje ze sie jej spodoba :) kasbak moja siostra byla u mnie w wakacje teraz ja namawiam zeby przyjechala do mnie na kilka dni ale ona niedawno wprowadzila sie do nowego mieszkania i jeszcze nie wszystko maja zrobine takze ona wyrwac sie nie moze bo ciagle cos ekipa musi poprawiac ale obiecala ze wpadnie niedlugo juz sie ciesze :) u nas dzis piekna pogoda nawet slonce wyszlo potem wybiore sie na spacer z dziecmi dzis blizniakow pilnuje do wieczora to bede miala niezly meksyk ale patrze na to z tej strony ze chociaz nie bede sie nudzila :) dobra zmykam sprzatac :) pozdrawiam wsie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze zauwazcie kto tu zaczal... i jeszcze dalej ciagnal temat: 21:07 [zgłoś do usunięcia] bo wielka pani eve uwaza ze posyłanie dziecka do przedszkola to ujma i kupowanie tanich ciuchow tez ujma ,coz za kobieta nawet do ivy sie doczepila ze dzieciaka na sile do kolezanki wnosiła dziwna baba z tej eve I czy to moglo byc mile? Mnie to akurat grzeje, ale swiadczy o poziomie jaki soba reprezentuje. Koniec kropka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuupermama a ja siostre na miejscu, tzn. mieszkamy w tym samym miescie. W dodatku zostane ciocia:D:D:D:D Yuuuuuupi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety:)widze ze kiepsko sie tu dzieje :(dziwczyny kazda matka dla swojego dziecka chce jak najlepiej :)mysle ze nie jest wazne gdzie dziecko sie ubiera oby bylo czyste nakarmione i kachane przez swoich rodzicow :)ubranka sa rozne w dobrym sklepie trafi sie kiepskie w tanim tez moze tak byc:)niech kazdy ubiera jak chce :)zal topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala no to nie moja wina ze ivette sie nie spodobalo to jakie mam zdanie. Ale temat skonczony, mozemy dalej rozmawiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal zeby topik sie rozpadl o durne ubranka fajne babki tu sa i milo tu mi sie pisze :)wszystkie kobitki tutaj sa berdzo ok:):):)a wczoraj spalam:(bolala mnie cyta i nie dalam rady pisac zjadlam teabletki i poszlam spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
hej chcialabym przylaczyc sie do Was ....chodz widze ze tu goraco sie zrobilo . od 3 tygodni jeste mama ...i niestety nieszczesliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala a kto tu mowi o rozpadzie topiku?????????????? Ja mysle, ze jezeli inne dziewczyny tak jak ja maja dystans to nic sie nie rozpadnie.Mam gdzies pomaranczowe wpisy tchorzow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie witam nowa mame jak najbardziej zapraszamy :)jestesmy w podobnej sytuacji moj maz tez pracuje za granica nie ma go juz 3 miesiace tez mi ciezko samej do tego mieszkam na wsi wiec troche obowiazkow mam w domu no ale coz takie zycie nie ma pracy tu wiec trzeba szukac dalej niestety placimy cene za to zeby bylo nam lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Wy tez w przyszlosci nie reagujcie na pomarancze a nic sie nie ropzadnie:D Witamy oliwwka:) Co sie dzieje, ze jestes nieszczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dosc spokojnie wlasciwie caly w domku:)wczoraj tylko na zakupach bylam :)witam nowa mame:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Zmykam, lecimy na spacerek nazbierac lisci malych i dwa duze bo zrobimy wyklejanke z nich na kartce i bedzie to sowa na drzewie. Pewnie dla babci od wnusia:D Milego dnia dziewczyny! Pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
ja przez wiele lat mieszkalam w wielkim miescie a od kilku miesiecy tez na wsi ..to dodatkowo sprawia ze jestem zalamana. Niestety nie lubie wsi , kupujac dom na wsi myslalam ze jakos sie zaklimatyzuje ale nic z tego :( Siedze w domu i przez okno patrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zrobiłaś atmosferę.....
Eve jesteś zarozumiałą, samochwałą i obrzucasz ludzi mięsem. Weszłaś w zwarte fajne szeregi i się rządzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwka
na tej wichorze to nawet internet zle mi dziala:( mieszkam tu 2 miesiace i raczej sie nie przyzwyczaje bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mezem rozmawialas na ten temat?moze sa tam jakies mile sasiadki z dziecmi razem zawsze weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaa23
Witam. Postanowilam przylaczyc sie do Was. Jestem mama 9-miesiecznej Majki. Calymi dniami siedzimy w domciu same-maz w pracy, pozostala rodzina takze. Zreszta kazdy ma swoje zycie i obowiazki. Czasem mama lub tesciowa wpadna pod wieczor, znajomi raz na jakis czas w weekend i to by bylo na tyle. Wlasnie tu tkwi moj problem-minelo sporo czasu a ja wciaz nie moge sie pogodzic z faktem, ze moje zycie nieodwracalnie sie zmienilo... ze nie ma powrotu do tego co kiedys... Aja czasem chetnie bym to wszystko rzucila i choc na chwile zniknela... Pozdrawiam wszystkie mamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz sam zaproponowal nianie , zebym mogla wyskoczyc do miasta heehee i sie zrelaksowac ale to nie zalatwi problemu:( o sprzedazy domu nie chce slyszec mowi ze nie po to remontowal zeby teraz sprzedawac:( a druga kwestia to taka ze ja ten dom chcialam a teraz mi sie odwidzialo zycie na wsi . Dziecko tez zmienilo moje zycie dla niego czesciowo wrocilam do Polski:( a teraz zaluje paula ja tez bym wszystko rzucila a maly ma dopiero 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaaaa23
ja chyba zbyt wczesnie zdecydowalam sie na dziecko, nie wyszumialam sie jeszcze a teraz czasem brakuje mi mojego dawnego zycia. choc nie moge powiedziec, ze jestem nieszczesliwa. jestem,jestem szczesliwa i spelniona ale nie w kazdej sferze mojego zycia. niektorzy mogliby powiedzic-czemu ona narzeka? ma kochajacego meza, sliczna, zdrowa core, wlasny dom, no i finansowo tez jest ok. a jednak... czasami dopada mnie taaaaki dol, ze brak slow... tez zastanawialam sie nad niania, ale trudno znalezc teraz kogos komu mozna w 100% zaufac. tez mieszkam w niewielkiej miejscowosci a wlasciwie na jej skraju. za oknami tylko pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny ale nie macie tam jakis kolezanek znajomych?mamy ktora wam czasem z dzieckiem zostanie a wy z mezem spedzicie czas jak wam sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×