Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

cześc,stawiam ciasteczka jeżyki i paluszki krakuski:)kawka i herbatka,co kto woli:) kto się skusi?? Udanego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie skusze:) poprosze kawke, dzis mam wolne bede robic pierogi na obiad:D kasbak jestem na gg;) tala jak malutka mam nadzieje ze z katarem lepiej, i przechodzi. iwett w koncu dałas znak życia na kafe:P u nas w koncu ładna pogoda tylko wieje ale wyjdziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Kto chetny odkupic ode mnie za pol ceny krzeselko do karmienia???? bardzo dobry stan !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Kasbak bądź na zwolnieniu po co masz się stresować Wy jesteście teraz najważniejsi :) a jak czujesz będzie chłopczyk czy dziewczynka :) Luiza dużo zdrówka dla Was 🌻 a teraz co u mnie w poniedziałek byłam u dentysty bo mnie ząb bolał i niestety leczony musi być kanałowo :(:(:( no a wczoraj byliśmy z małą na pierwszym szczepieniu i badała ją pediatra jest oczywiście zdrowa :D:D:D waży uwaga 5.150g mój kochany pulpecik no i po badaniu i ważeniu dostała szczepionkę 6w1 płakała strasznie a mi też stanęły łzy w oczach pielęgniarka kazała kupić czopki bo może gorączkować ale na szczęście obyło się bez gorączki :D:D:D no i byłam też wczoraj na wizycie kontrolnej u gina wszystko jest super mogę już gwałcić męża :P:P:P:D:D:D no i po roku jeśli będę chciała mogę starać się o synka:D:D:D:D:D:D i za 6 miesięcy mam przyjść na cytologię :) Miłej nocki i kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, no tak mnie meczylas to w koncu musialam cos skrobnac xD sylwinka, nie martw sie, ja mam wszytskie zeby leczone kanalowo i jakos zyje :D :D :D Ania ma sie juz lepiej :) ja tez :) jutro ide do pracy ^^ dobrze, ze do kalendarza spojrzalam, bo bym zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kawa dla wszystkich no i oczywiscie herbatka porzeczkowa, popisze cos potem bo mnie teraz mała męczy o bajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi tala czemu nie spisz o tej porze. Bo zauwazylam, ze Ty tak jak ja bywasz o tej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w dzien dziecko czasem cos napisze jak jest chwila a w nocy mam wiecej czasu mala juz spi :) a ty czemu tak po nocach siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi:) Z dokladnie tego samego powodu co Ty:):):):) W dzien wole spedzac czas z moim synusiem niz wisiec na kompie. Wyjatkiem jest czas gdy moj maluch oglada bajke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tala a powiedz mi jakie kupujesz buty np. na zime dziecku? Ktore uwazasz za dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jeszcze spi kolo 12 wtedy mam 2 godzinki czasem siade czasem nie a czasem zostawiam wlaczony komputer i jak uslysze ze cos przyszlo to podejde ale zazwyczaj wieczorem jestem i siedze dlugo:) a rono jak wstajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak, bo Twoja Niunia ma dopiero ponad rok. Ja pamietam, ze moj synek przestal potrzebowac drzemki gdy mial 2 latka:) A wstaje czasami wczesniej niz moj Niunio-ale to wyjatek, bo przewaznie to budze sie razem z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dzis zyje mysla ze babcia wezmie mala w sobote na noc:)sama chce a mi to nawet pasuje mam prace napisac do szkoly wiec bede miala spokoj i sie wyspie :) juz nawet nie pamietam kiedy moglam ostatnio pospac do ktorej chce :) a ty masz komu dac synka czasem zeby odpoczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyglada to nastepujaco. Mam komu oddac, ale pelne zaufanie mam do mojej mamy i siostry no i meza, do nikogo wiecej. Jak juz zostawiam synka to na max.kilka godzin bo np. musze jechac cos zalatwic, jakies wieksze zakupy. Nie bylabym w stanie zostawic synka kolezance. Raz na jakis czas zostaje ze swoja ukochana babcia na okolo 2-3 godzinki a ja jade na zakupy, sama i to jest dla mnie forma relaksu, oderwania sie od obowiazkow. He he:) Jak to kobieta, a wiec zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdarzylo mi sie zostawic go na cala noc komus. A jezeli zaszlaby taka koniecznosc z jakichs bardzo waznych powodow-nie wiem jakich, ale roznie bywa w zyciu, to powierzylabym go pod opieke ktorejs z tych osob ktore wymienilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam fajnie bo mam swietna tesiowa mieszka dwa bloki obok a za tydzien sie przeprowadzam wiec bedzie blok obok mam do niej zaufanie kocha ja bardzo to jej pierwsza wnuczka i nie ma wiecej wnukow :)jesli chce to jej mala dam :) szczeze mi to na reke bo prace musze napisac a wiem ze jej sie krzywda tam nie stanie :) potem jak na nowym mieszkaniyu bede to wiesz remont i meblowanie moze mi czasu na to braknie a tak zrobie i z glowy mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak m M byl w Niemczech kupil kurtke i spodnie ocieplane w H&M taki komplet zla bylam bo strasznie przeplacil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To swietne rozwiazanie dla calej trojki:) Bo dziecko nie moze byc tez non stop z mama, to by nie bylo dobre. Czasami trzeba nabrac "oddechu" a jest on potrzebny i mamie, i dziecku:) Oczywiscie tez w granicach rozsadku;) Ja mam mame na miejscu, mieszkamy w jednym domu wiec moj synek codziennie ma tzw. chwile na spedzenie czasu np. tylko ze swoja ukochana babcia, zabawy ,szalenstwa i wtedy ja sie usuwam by mogl spedzic czas z kims innym z rodziny, i nie tylko z babcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja juz mialam wszycho na kilka dni przed tym jak padal snieg tej jesieni o ile dobrze pamietam to 14-go:) Normalnie zimowe szalenstwo sobie zrobilismy. Takze wiesz... ja to zawsze wole miec wczesniej. Przezorny zawsze ubezpieczony:) Ogolnie jestem osoba ktora nie zostawia niczego na ostatnia chwile. A buty jakie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×