Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

hej kobitki:) my mamy dzis sliczna pogode ale niestety nie mozemy isc na spacerek Maja kaszle i ma katarek:( zdrowka dla chorujacych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka cieszę się że mój przepis na obiad smakował,wypróbuj pozostałe może też będą dobre.Mam jeszcze przepis na spagetti własnej roboty.Jak chcesz to mogę Ci podać Ja poprałam,już po obiedzie.Zupa kalafiorowa i ryż z jabłkami.Nie mam na nic ochoty bo strasznie bolą mnie nogi.Ledwo weszłam wczoraj na Gubałówkę,zejść łatwiej.Myślałam,że jak chodzę na aerobik to będzie łatwiej.Guzik.Ale mam satysfakcja jest bo weszłam.Teraz mam chwilkę.Kuba ma angielski a Julka rysuje.Wieczorem z mężem planujemy seans filmowy.Chyba wezmę się za prasowanie. Zdrówka dla dzieciaczków🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula co to za szpital że jak są podejrzenia o groźną chorobę to wypuszczają.Mam nadzieję że 3 wynik potwierdzi 2 i nic nie wykaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wpróbuje reszte przepisów:)i poprosze przepis na te domowe spagetti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis w Wa-wie. Dali jej jakies leki i kazali zglosic sie do szpitala w rejonie. Ale wlasnie dostalam tel, ze to zwykla sezonowka na szczescie, ale moja szwagierka bardzo zle ja znosi. Poki co jest w domu, ale nie wiem czy obejdzie sie bez hospitalizacji. julka, fluidki dla corci ❤️ U Was tez sie tak pogoda popsula? U nas bardzo wieje, wyszlysmy co prawda na spacer, ale po 15min bylysmy z powrotem w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze u szwagierki tozwykła grypa,u nas cały dzien ladna pogoda była i słońce ale mały za póżno wstał i niezdążyliśmy iść na spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. julka zdrówka dla Jagodki,ale się popaprało z tymi chorobami:(fluidki dla niej... ale pyszności dziewczyny dzis robiłyście:)ten makaron zapowiada sie smakowicie:) luzia ja tez robiłam dziś ryż z jabłkami,tylko na podwieczorek,bo na obiad takie cos u mnie nie przejdzie...Nadia nie lubi,a M tak sobie,za to teściowa doceniła mój wysiłek i pałaszowałyśmy po poludniu:) luiza pozazdrościc Ci takiego weekendu,Fajnie,że masz dość blisko do Zakpca,Krakowa,same ciekawe miejsca:)U nas atrakcji turystycznych malutko:(Jeśli juz chcemy sie gdzies wybrac w ciekawsze miejsce,to musimy pokonywać co namniej 100 km. iva super,że imprezka Marcelka sie udała.A jak Ty sie trzymasz?Mam nadzieję,że wszelkie doły Cie opuściły??Buziaki[usta} suuupermamo a Ty się nie smuć wyjazdem M,pewnie na świeta zląduje w domu,a to juz niedługo:D Moja Nadia chora od paru dni,wprawdzie ma tylko katar i troszke kaszle,ale teraz to dmucham na zimne,taka grypa panuje,Leczę ja narazie Eurespalem i domowymi sposobami,antybiotyk czeka w szafce.Mam nadzieję,że się nie przyda... Jutro mam wizytę u ginekologa,zobaczę Dzidziusia:D,denerwuję sie ,czy wszystko ok.trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaopo
A znajdujecie czas na ruchansko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kobietki porabiacie? Mój Kubuś już śpi a Sebek chodzi jak nakręcony,płacze bo skończyły się żelki a ostatnio tak się nimi zachwyca...Ja cały czas tylko myślę o przyjeżdzie męża,planuję co przyżądzic i wogle jak go przyjąc. U fryzjera już byłam obciąc włoski tylko jeszcze muszę pomalowac...Sebek też cały czas powtarza że tato już do niego jedzie i trzeba sprzątac.Strasznie tęskni... Kasbak trzymam kciuki napewno wszystko będzie dobrze. A to chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justysia23
A gdzie Twój chłop siedzi, ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki justysia:)nie wiem jeszcze jaka płeć.Myslę,że za miesiąc może już sie dowiem,nie mogę się doczekac:Dbardzo ciekawa jestem:) kurczę ale wk...mnie takie puste pomaranczki😡 ja zaraz zbieram sie do lekarza. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Mamuski co tam słychac ??mała posniadaniu niedługo nyny a mi sie nic nie chce dzisiaj:(na obiad tez nie wiem co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja narazie gotuję zupę fasolową a co jeszcze to nie wiem :/ A głowa coś mnie rozbolała z rana i jakoś nic mi się nie chce. Sebek się bawi a Kubuś leży i gaworzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej biegam po lekarzach w czwartek o mało szoku nie dostałam , byłam na kontroli u pulmonologa z Olą O.k. natomiast z Izą u alergolog myślałam że po tych wirusach i grypie dochodzi do siebie a ona jej wysłuchała zmiany w płucach😭 gdyby nie to że mam w domu inhalator elektryczny to zostawiliby ją w szpitalu, teraz jest lepiej ale była naszprycowana sterydami a inhalacje lekowe mam utrzymać 6 tyg. Myślałam że będę mogła pójść do pracy ale chyba nadal emocjonalnie nie jestem w stanie pogodzić problemów(zwłaszcza jak dzieciaki są chore) rodzinnych z pracą, zresztą nawet moja mama(mieszkamy w jednym domu) nie zgodzi się podawać leków do nebulizacji. Pozdrawiam i przesyłam moc fluidków chorującym. Wszystkich całuję😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejziewczyny na poczatku dużo zdrówka dla dzieci Margaret,u mnie dzis nieciekawa pogoda wieje okropny wiatr więc jak maly wstanie to i tak na spacer za zimno,na obiad pomidorówka ,mąż idzie zaraz do pracy na nadgodziny a ja sama z małym do wieczora,nie mogłam zasnąc wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 100 lat, sto lat {kwiatek} Wszystkiego najlepszego, szczescia, zdrowka i duzo duzo milosci! Nie moglam uwierzyc jak patrzylam na Twoje zdjecia w sweterku, ze tak cieplo w gorach :) Dużo zdrowka dla wszystkich chorowitkow, wracajcie szybciutko do zdrowka! Kasbak jak tam po wizycie u lekarza, jak malenstwo? Iwonka - u mnie identycznie - wichura za oknem straszna, a na obiad tez pomidorowa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEO NAJLEPSZEGO ZDROWIA SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI:)LUIZO,czesto gotuje pomidorowa bo maz i syn uwielbiaja no to teraz czas na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda rano wiało a teraz deszcz pada a ja siedzę sobie sama w domku z synem który śpi a mi się okropnie nudzi:(nie mam coś humoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda też jest okropna...dzieci śpią a ja nie wiem co robic :/ pomidorową to uwielbiam i to bardzo mocno... LUIZA- Wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię ale gotuję ja raz w tygodniu i ta duza ilosc a moj maz i tak nigdynie ma jej dosyc ,moj maly pewnie niedlugo wstani mam nadzieje ze w lepszym humorze ostatni ciagle tylko sie zlosci i piszczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za życzenia :)Dziś stawiam serniczek,jeszcze ciepły-teściowa przywiozła no i oczywiście bananowiec.Z picia winko,likierek i soczek oraz kawka herbatka. Ja od rana zalatana.Jak wróciłam ze szkoły zrobiłam obiad ,poprałam,upiekłam ciasto.Mąż zadzwonił z pracy i zaśpiewał mi sto lat dołączyli się jeszcze jego koledzy więc miałam nie zły ubaw :D:D:D.Teraz mam chwilkę więc odpoczywam. Agaa82 ja też nie mogłam uwierzyć.Nabraliśmy tyle ciepłych ciuchów a nie były nam wcale potrzebne.Na Gubałówce było 14 stopni ciepła i tam mąż chodził w krótkim rękawku,zresztą nie tylko on. Margaret zdrówka dla dziewczynek🌼❤️👄🌼.To prawda na razie z pracą musisz sobie odpuścić.Zdrowie dzieci najważniejsze Kasbak jak po wizycie u lekarza? Iwonka podaję przepis na spagetti własnej roboty 50 dag. mięsa(to zależy od Ciebie jakie wybierzesz i które lubisz) 2 cebula średnie 1 papryka czerwona i 1 zielona 1 puszka pomidorów krojonych w puszce a jak jest sezon to 1 kg. pomidorów(moczę je w gorącej wodzie i obieram ze skórki a potem kroję w kostke) 4-5 pieczarek ser żółty 1 łyżka przecieru pomidorowego pietruszka-może być suszona czosnek,pieprz,sól,papryka słodka i ostra,zioła prowansalskie makaron do spagetti mięso,papryki,pieczarki,czosnek,cebula-to wszystko razem mielę i wrzucam na patelnie.Doprawiam .Potem dodaję pomidory i łyżkę przecieru pomidorowego.Mieszamy i dodajemy trochę sera startego oraz pietruszkę.Podajemy z makaronem.Smacznego.Czas przygotowania-tyle ile gotuje się makaron To by było na tyle.Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Ja dzis tylko na moment bo jestesmy caly dzien u w trasie. Zoastawilam mala u pradziadkow a sami jezdzimy po komisach i szukamy jakiegos nowego fajnego autka. Luiza, wszystkiego naj, naj, najlepsiejszego🌼 kasbak, juz po izycie? Jak malenstwo? Wszystko ok? Pozdrawiam wszystkich chorowitkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D 🌻Luiza🌻 Dzisiaj są Twoje urodziny, świętuj ten dzień ze swymi ukochanymi. Śmiej się i miej wiele radości, niech szczęście zawsze w Twym sercu gości. Byś chorób nie zaznawała, wesołością przykład dawała, by Twe marzenia się spełniały i jeszcze więcej szczęścia dawały. Żyj sto lat, a nawet więcej, byle Cię nie opuściło nigdy szczęście. 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Luizo wszystkiego najlepszego:) Margaret zdrowia dla dzieciaczków:) kasbak gratulacje:) jak malenstwo i ty sie czujecie? ja dzis bylam na usg :( operacje mam po nowym roku:( szkoda myslalam ze szybciej sie uda:( my dzis pogode mielismy paskudna padal deszcz , wialo i bylo bardzo zimno:( pozdrawiam i zdrowia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUIZAAaaaaaaaaaa Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jazzy i cool! ❤️❤️❤️👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole,to 🖐️:P:D:D:D Tala,Margaret,Julka i cala reszyty potrzebujacych sle Wam fluidki❤️❤️❤️ Kasbak gratki za szafe;)super:):):) Pyska,a nie dotarlam do Was,bom zdychala calyyyyyyy dzien:P:P:P:D:D:D:Da imprezka byla superrrrrrrrrrr:D:D:D:D:D:D:D Lece spac,bo rano pobutk 5.30:O:( 3majcie sie cieplo babonki🌼👄 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dtoz,to niewiarygodne,ze ja stronke zlapalam:D:D:D:D:D:D:Dnormalnie humor mi sie poprawil;):D:D:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wsie👄 Paaaaaaaaaa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×