Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

🖐️ jak minął dzionek, u nas była piękna pogoda, bylismy na polu, ale malutki dzis ciagle płakał,robi rzadkie kupki i mało je..:-( 😭 nie wiem czy to znowu przez ta grype, czy przez ząbki? mam nadzieje ze to drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas też było słonecznie i bardzo ciepło :) ale by nie byłyśmy na spacerku ze względu na przeziębienie Paulinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stałam dzisiaj pod ścianą płaczu i za mną ustawiła sie spora kolejka,w tym dwóch kominiarzy:):)więc powinnam mieć podwójne szczęście,nie?;) NIc bardziej mylnego:)W domu przez 3godziny próbowaliśmy przelać pieniądze na konto i pozapłać rachunki przez internet,ciągle były jakieś problemy:( Ale udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GJ. Co za ścianą płaczu? Taka zmęczona po pracy jestem, czy szyfrem piszesz? Nic nie rozumiem:-) Pozdrawiam wszystkie Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi:-( Boję się ją puścić:-( Znowu by pewnie po dwóch dniach była chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesuuu!! Ale tu dzis pustki,,gdzie Was wywialo?? Moj mezus ma dzis zas nocke,,zaczal sie nowy tydzien,wiec na nowo ma nocki,,:( Mama_zuzi,jak mozesz sie pytac ,ktora to ja?? Ta obok mnie to tesciowa,,i teraz nie wiem,czy jej sie nalezy chwala,ze tak mlodo wyglada,czy mnie ze tak staro?? Heheh,,nie no,,zartuje,,a tak na serio, to moja tesciowa rewelacyjnie wyglada,nikt nie daje jej tyle ile faktycznie ma,,zreszta sama czesto sie \"obrusza\" jak mowimy jej babcia,,zawsze mowi,jaka ze mnie babcia?? Jak juz to ciocia :) :) Chcialabym wygladac tak jak ona teraz w swoim wieku,,;) :) Zielna duzo zdrowka dla malusiej 😘 🌻 Gumijagoda 🖐️ Zuzia30 🖐️ Ok,,ja zmiatam,,mam jeszcze sterte do prasowania,,mialam ostatnio lenia w du,,, i nie chcialo mi sie,,teraz mam za swoje ,bo nazbieralo mi sie z 3 pran,,:( :( ( ale lepiej miec za swoje niz za cudze :p ;) ) Ok,,uciekam,bo zelazko juz sie grzeje,,;) Aha,,dodalam kilka fotek do tej galerii malego,,jesli jestescie chetne obejrzec to bardzo zapraszam !! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek kobitki Dziś rano przyszedł ukochany pan kominiarz i nie dosc ze4 nic nie naprawił to jeszcze nas obudził po 7 rano 😠 Oliwcia budziła sie z 5 razy w nocy normalnie szału mozna dostac wczoraj bylismy u tesciow i szok!!! tesciowa byla bardzo mila i tych swoich glupot nawet nie gadala Miłego dzionka kobitki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😭 chyba zespół napięcia przedmiesiączkowego😭 od wczoraj mam dołek....,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! kala co z oliwcia ze sie tak budzi czesto,moja tez miala takie nocki ostatnio ze sie budzila raz dwa razy a nie doslownie trafialo.Ale ostatnie dwie noce zrobila nam niespodzianke,spala do rana mimo ze ma katarek i zatkany nosek. Monika- co by tu zrobic zeby cie rozweselic????????? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam na faworki:D I moje postanowienie noworoczne szlag trafił:) dziisaj tłusty wtorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po spacerku:) Zapraszam na strogonowa z plackami ziemniaczanymi :) Moja urocza Izunia z tymi niewinnymi oczkami omało nieudusiła( sznurkiem od misia z cherbaty sagi, kturego dostała od babci) swojej młodszej śostrzyczki, aż strach pomyśleć co by się stało gdyby mnie tam niebyło😭 Gumijagoda ja chętnie się poczestuje, kochanego ciałka nigdy zawiele;) Po takim menu to trzeba będzie rumianek zapażyć:P Kombinezony czekają, sanki, jabłuszka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki :) Ja dziś od rana zawrót głowy, masa załatwień, bieganiny...teraz chwila wytchnienia, ale zaraz idę z Paulinką do lekarki...ten katarek tak ją trzyma, że chcę, aby ją przebadała... Margaret, ojejku, aż mnie dreszcze przeszedł, co te dzieci potrafią wymyślić :( Synek koleżanki kiedyś o mało nie powiesił się na sznurku od żaluzji.... Dla wszystkich 😘 Monika, głowa do góry...każda z nas czasem łapie doły... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj ja mam homor do bani :( wszystko mnie wkurza a najbardziej mój maż -znów pojechał na mecz a ja cały dzień sama z dziecmi a Kuba jest dzis naprawde okropny i na dodatek nie wyspana buuu Macie jakis sposób na depresje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzięki za pocieszenie🌼 😘 mamo zuzi , świetny filmik:-) Margaret, tak nadal robi takie kupki:-( tylko ze na szczescie je, i nie sa one tak obfite jak wczesniej.. kurcze, musze sie wkoncu wziasc za prasowanie, i nauke dzisiaj, bo tragedia, tak sie rozleniwiłam ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor!! A ja dzis znow samotny wieczor ,,:( Ale juz mi sie piwko chlodzi w lodowce,fajny film mam,jakos to bedzie ;) Kala,,nie denerwuj sie mezem,,to tylko chlopy :p nie ma sensu sie wkurzac,,,;)choc wierze,ze napewno sie wkurzylas,,tymbardziej,ze maly dal Ci w kosc 🌻 na pocieszenie ;) Margaret,,no to mala musiala Ci niezle wystraszyc tym sznurkiem!! Wspolczuje,,ale tak to jest wlasnie z dziecmi,,Jak ja bylam mala o malo sie nie udusilam moneta,,gdyby nie moj brat to nie wiem co by bylo,, Gumijagoda,,jak chcesz fajny przepis to mam fajny przepis na kuleczki rafaello z innego topiku,,sa pyszne,,choc dla mnie bylo troszkie za slodkie,,Nastepnym razem wiem,ze mam dac o polowe cukru mniej,,,,ale mimo to smakowaly rewelacyjnie!! :D A co najlepsze,,malo roboty przy tym i tanie,bez pieczenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagoda,,,mialo byc ,ze jak chcesz cos naprawde slodkiego to mam fajny przepis,,,a nie jak chcesz przepis to mam przepis,,,Pisalam jeszcze z tesciowa na skypie,,i jakos pomieszalo mie sie cos,,mialam napisac cos innego ,a napisalam cos zupelnie innego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia to dawaj ten przepis :) wiecie co jak pomyslę że mój syn może w przyszłości byc taki jak jego tatuś to aż mnie skręca 😠 Dzieciaczki już śpią a ja się strasznie nudzę buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeej. Ale wykończona jestem. Właśnie udało mi się położyć Gosię po kolędzie, po kilkugodzinnym oczekiwaniu na księdza (po tym, jak mnie nie zastał po pracy), po wylaniu przez Alę wody święconej na obrus, po chyba stukrotnym wchodzeniu i schodzeniu po schodach asekurując rozchachaną Alę, po pchaniu samochodu z jedną pomocną panią, której zablokowałam wyjazd, gdy zepsuło mi się sprzęgło podczas odbierania Gosi z Bąbelków (tańce dla dzieci) po całym dniu pracy itd, itd.:-( A mój mąż spokojnie wraca sobie swoim samochodzikiem z Ostrowi i na pewno jest straaaasznie zmęczony:-( Pewnie trzeba mu będzie jakąś kolacyjkę walnąć, ogarnąć na tip top chałupę (niestety, zauważyłam, że jak cokolwiek zostawię sobie do zrobienia na rano, to latam potem jak oparzona, żeby się wyrobić do pracy). Ale co tam, fajnie jest:-) Ciekawe, czy mam jeszcze w lodówce jakieś piwko. Muszę sprawdzić. Pozdrawiam wieczornie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam Wszystkie Mamusie!!!!🌻 Tez jestem mama od 6 lat i siedze z moim Bartkiem w domu. Jesli mozna to chetnie sie do Mam przylacze. Pozdrawiam Wszystkie Mamusie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×