Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

kobitki zycze wam miłych snow i sle 🌼 dla kazdej :) ten tydzien bede miala troche zakrecony wiec moja tymczasowa nieobecnosc bedzie usprawiedliwiona ;) napisze tylko ze M wyjezdza za kilka dni:( pozdrowienia sle :) kasbak a widzisz jaka masz dzielna coreczke:) sylwia luiza brylka monika i pozostalym dziwczynom 🖐️ a luiza buziaki dla twojego synka z okazji urodzinek :) i niech mu sie spelnia wszystkie marzenia:) Gumijagoda dla ciebie sle rowniez moc usciskow i wszystkiego naj,naj,naj... i jeszcze wiecej :) 🌼🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****@@@@@@@@**********@@@@ ********@@@********@@*****@@@@@@@ ********@@**********@@**@@@******@@ ********@@************@@@**********@@ **********@@***********@**********@@ ****@@@@@@******@@@@@***********@@ **@@@@@@@@@**@@@@@@@*********@@ **@@***********@@@@@@@@@*******@@ *@@***********@@@@@@@@@@*****@@ *@@***********@@@@@@@@@***@@@ *@@@*********@@@@@@@******@@ **@@@@********@@@@@*******@@ ****@@@@@@*******************@@ ********@@***********************@@ *******@@***********@@*********@@ *******@@@*******@@@@@@@@@@@ ********@@@*****@@@*@@@@@@@ ********@@@@@@@* **********@@@@@** gumijagoda ...w dniu Twoich Urodzin. Dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. gumijagoda pytałas mi sie jakis czas temu jaka imprezka mi się szykuje...otóz roczek mojej Nadisi:-)dokładnie za tydzień w sobote robimy malutkie przyjęcie:-)a nasza Kruszyna ma urodzinki juz we wtorek,boże nie mogę uwierzyc,że to juz rok. u nas pogoda piękna dzisiaj,ale sie boję,tak trąbia o tych gradobiciach i burzach,,,brrrr.... julka biedaczko nie siedź teraz przy kompie ,tylko korzystaj dopóki Twój M. jest jeszcze w domu❤️ luiza dla Twojego Kubusia buziaki ślemy z Nadką👄 i moc zyczeń🌼 sylwia to zasypianie Nadii przy mnie to najlepszy moment dnia,uwielbiam jak mnie obejmuje za szyję ,wtula sie i tak zasypia słodko,mmmm....:-) życze wszystkim miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiu❤️👄🌼 Życzenia już Ci pewnie składali twarz Twoja była uśmiechnięta ale jest jeszcze jedna osoba, która o Tobie pamięta:) Ona właśnie Tobie życzy wiele szcześcia i słodyczy wiele wspomnień,miłych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń:) Z okazji 18 urodz.tego wszystkiego życzy Sylwia z dziećmi👄 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza dla Twojego Jakuba:) Ile kwiatków w maju Ile szczęścia w Raju Tyle zdrowia i słodyczy Przyszywana ciotka z dziećmi życzy:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tera witam serdecznie Wszystkie panie🖐️:) U mnie pogoda jako tako;)oby tylko deszcz nie padal,bo impreze nam zawali:( Dzis o 14 idziemy na komunie do Irlandczykow:)Dominik wlasnie usnal,a ja ide wlosy umyc i nogi musze ogolic,bo zaroslam jak dziki agrest w maju:D:D:D:D Noc mialam ok:)o 21 zasnal,a wstal o 7 rano jak M do pracy wychodzil,wiec nie jest zle,bo sie wyspalam:)Boli mnie tylko troche brzuch,bo dostalam @😠ale lepiej teraz niz bym miala dostac na wesele;)mialam isc jeszcze dzis na solarium,ale nici z planu przez ten @:( Kasbak dzieki za komentarzyki;),a ktorego z moich zamawiasz sobie na ziecia??:D:D:D:D Julka Kasbak ma racje nie siedz przy kompie,tylko jak najwiecej naciesz sie M,a z nami jeszcze sie nagadasz ile wlezie;) Fluidki sle potrzebujacym...................🌼 Zycze milego dnia:),pieknej pogody i duzooo zdrowka dla Wszystkich:) Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamusie i dzidziusie🖐️ 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide sie szykowac kobitki:)jak wroce,to postaram sie opisac jak bylo na tej komunii i jakie maja zwyczaje Irlandczycy;) Jedno co wiem,to kazdy alkohol kupuje sobie;):D:D Zycze udanych imprezek :)i jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla GUMISI:) i JAKUBA:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra juz nie bede sie wkurzala,ani was lapaniem tej stronki;) Zmykam juz naprawde:) 🖐️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak sylwia ceisze sie mezem ile moge ;) ale mnie dzisiaj tesciowa znowo wk* 😡 aaaa!!! zaczela gledzic ze jak pojedzie to mu zycie da w kosc i zobaczy co to prawdziwa robota i go nikt nie bedzie ciaciał i glaskal a ja sie pytam kto go najwięcej głaszcze no kto...!!?? i przeciez on guwniaz nie jest zeby nie wiedzial co to robota bo w zawodzie pracuje 8 lat i 30lat ma na ramieniu to zycie troche zna i jak sie wkurze to wyrobie malej paszport i pojade do niego a co!! no to sie zamknela ciekawe na jak dlugo 😠 lece bo musze pranie rozwiesic i torbe wyprac. Kasbak ty mnie chyba rozumiesz bo mieszkasz z tesciami ech nikomu tego nie zycze niby osobno ale i tak to zawsze razem:( kobitki 3majcie sie cieplo. a co do siedzenia przy kompie to napewno nie bede czesto. ale dzis musialam sprawdzic rozklad jazdy pociagow wiec i do was zajrzalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka rozumiem Cie, rozumiem.nawet nie wiesz jak dobrze. moi teście niby osobno są,na dole,ale ja na sam ich widok sie wk...am.Jakieś uprzedzenie do nich mam,a moja tesciowa to dziwna jakaś ,jak wpadnie w trans to non stop przychodzi,a czasami bywa,że tydzień jej nie widzę...no i jak by nie było jak robimy sobie jakąs imprezkę na dworze to mam wrażenie że non stop się na nas gapi z okna,ale staram się mieć to gdzies,co mi ona bedzie psuła... sylwia a Tobie to się chyba nudzi ,tak zawzięcie stronkę łapać,heheheehhhe:-) z zięciem to nie wiem którego wybrać,obaj są wspaniali;-) a gumi chyba juz szampana popija,że się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasbak mialam troche wolnego:)wiec sobie tak ja lapalam:D:D Ja znowu usypiam marude:Ona komunie juz jestem wyszykowana;)zostalo mi tylko Dawidka przebrac i torbe Dominikowi naszykowac,no i w droge:) Pogoda do bani buuuu:(tylko patrzec jak deszcz spadnie😠 A co do tesciow,to powiem tyle,ze mieszkalam z nimi 4 lata:(zjedli mi nerwy😡,a taka bylam opanowana kiedys i trudno mnie bylo wytracic z rownowagi,a teraz jak ich widze,to mnie normalne wrrrrrrrrrrr szlag trafia tzn.jak ich kiedys widywalam;)I jak bym tam u nich pomieszkala z pol roku na bank bym sie z M rozwiodla:( Dobra dziewczynki koncze:)M juz wraca z pracy i tylko sie wykapie i jedziemy,wiec nici ze spania malego:Omam nadzieje,ze mi sie w samochodzie przespi,bo jak nie,reka,noga,mozg na scianie :D:D:Doczywiscie zartuje:D:D:D:D 🖐️laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję w imieniu Kuby za życzenia.Urodzinki się udały.Dzieciaki nie chciały iść do domu,prawie wszystkie płakały przy wyjściu,bo tak dobrze się bawiły.Mój mąż ich pilnował,bo my mamusie plotkowałyśmy. Dziś jak co niedzielę obiadek u teściów,ale chyba nie obejdzie się bez kłótni.Wczoraj teściowa zadzwoniła do męża i poprosiła go aby przyjechał do babci i pomógł im ostrzyc żywopłot.Mąż że nie ma sprawy zaraz będzie.Ale jak zobaczył moją minę i jak mu powiedziałam parę słów od serca to zrezygnował.Jak można w dniu urodzin dziecka kiedy jest najwięcej roboty,kazać mu robić coś innego.Nie dość że nie przychodzą na urodziny,to takie rzeczy robią.Trochę byłam zła.Dziś mi przeszło,ale zobaczymy co powiedzą dziś.Muszę kończyć bo czas uśpić Julkę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babony:D Na komunii bylo beznadziejnie i szkoda gadac:( Malo jedzenia,duzooo ludzi,a najwiecej dzieciakow:Osped bydla normalnie:D:D:DTrunki kazdy musial sobie sam kupowac,wiec i ludzie sie nie ponapijali;)bylismy tam tylko 2 godz.i wrocilismy do domu:)zadzwonil kolega i poszlismy na grilla,bylo tak sobie,a dla tego,ze bylo chlodno:(Maly szalal do 22:Oi tylko jak wrocilismy do domu,to padl jak przecinak:D U mnie dzis pochmurno,ale nie jest mocno zimno:) Maly spi,a ja lece wloski zakrecic na papiloty,bo chce miec dzis pokrecone dla odmiany;) Luiza 🖐️nie dziwie sie,ze bylas😠,no ludzie to maja pomysly:Oi to w dniu urodzin:(bezmyslnosc ludzka i tyle:O Ciesze sie,ze urodz. sie udaly:)🌼i nie dziwe sie,ze dzieciaczki 😭jak tak fajnie bylo:) Gumis kochana,a jak Tobie urodzinki 18 minely???:D:D:D Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamy:)Zycze udanej niedzieli i pieknej pogody:)...🌼 Fluidki sle potrzebujacym.............🌼 Zmykam krecic wloski;)🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczyny... ja dopiero teraz,a i tak musze już kończyć bo własnie goście wjechali;-) a wcześniej byliśmy na zakupkach... ehhhh,więc odezwę sie potem,no bo ci goście... ale wszystkim miłego wieczorku życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i przedewszystkim dziekuję bardzo za życzenia urodzinowe👄👄👄 to bardzo miłe że pamietacie:D bo mój małżonek w tym roku dał niezła plamę i zapomniał.Dopiero zorientował się kiedy przyszła do mnie koleżanka z kwaitami ... OJ mam żaldo niego o to:( Dla Jakubka też składam najserdeczniejsze życzonka :) U mnie powolutku sytucja się klaruje...dziś już będzie wiecej wiadomo z z moim tatą. Teściu też czuję sie troszkę lepiej. Postaram sie zajrzeć jak znajdę trochę wolnego czasu i będe miała nastrój do klikania. POzdrawiam serdecznie wszystkie mamuśki a szczególnie Zuzie moja KOchaną❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co tu taka cisza? gumijagoda witaj 🖐️ duzo zdrowia dla taty i tescia zycze 🌼🌼 sylwia kasbak a wy co tak milczycie? u mnie pogoda sie popsula w nocy byla okropna burza brrr... tak walilo ze niunia sie obudzila i nie mogla spac do 1 w nocy a rano od 5 juz wojowala .m pojechal z rana do starej roboty pozalatwiac rozne sprawy i jeszcze go niema a ja uspalam mala i mykam do was na chwilke :) 3majcie sie cieplo de sobie kawy zrobic bo mnie jakas sennosc bierze. dla reszty dziewczyn 🌼 👄 kasbak jak mysmy jeszcze nie zrobili zadnej imprezy bez obecnosci tescioow czujesz to...?a nawet jak sie zmyja wczesniej to na drugi dzien jest przepytywanie co? kto? itd itp czuje sie fatalnie z jednej strony nie chce sie klucic z tesciowa bo tu zostaje i bdzie chora sytuacja a z drugiej strony to powiedziala bym jej kilka slow ech szkoda gadac nie zanudzam juz ide zrobic obiadek. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobitki:) U mnie pogoda jako tako;)Dawidek mi zwracal dzis 3 razy do szkoly go nie puscilam,a zreszta i tak bysmy nie poszli,bo zaspalismy 1 raz do szkoly:OUsypiam teraz synka,a potem mam sterte ubran do skladania:(Nie mam dzis nastroju do pisania jakos:(Dawidek jeszcze nie zostal u mojej mamy,a ja juz tesknie i co raz 😭ja nie wiem jak ja wytrzymam tak dlugo bez niego:(😭 Gumis :)🌼fluidki sle dla taty i tescia............🌼achh Ci faceci:Omoge sie zalozyc,ze Twojemu M bylo bardzo glupio,ze zapomnial o urodzinkach Twoich:( Dobra ja narazie zmykam🖐️jakiegos dola zlapalam i zle sie czuje buuuuuuuuu:( Zycze milego dnia i pieknej pogody...................🌼 Fluidki sle potrzebujacym..............🌼 3majcie sie cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny... wczoraj goście sie zasiedzieli,wiec juz nie pisałam,a dzisiaj od rana latanie po miescie,a do tego okropny deszcz,buuu😠 julka to wychodzi z tego, ze ja nie mam co narzekac na teściów,bo jeśli do mnie ktos przyjeżdża to oni sie zmywają,no i mam spokój...nawet w sobotę robiłam grilla z moimi rodzicami,to nawet nie wyjrzeli z domu,takie dzikusy,ale mi to pasuje:-) sylwia ale jaja z ta komunią,beznadzieja tak samemu trunki kupowac i w ogóle,jednak u nas w kraju imprezy są niepowtarzalne;-) no to zmykam ,nadia usnęła to cos porobię,muszę korzystać z chwili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Przepraszam, że się nie odzywałam, ale jakoś nie miałam nastroju :( W pracy mamy problemy z netem, a w domu mam chore dziecko. Paulinka przechodziła jelitówkę, bardzo mocno wymiotowała, nie mogła przyjąć żadnych leków, już jechaliśmy do szpitala, ale jeszcze wstąpiliśmy do jednej lekarki, która dała jej zastrzyki (dość bolesne), ale chyba pomogły, bo dziś już nie wymiotuje i zaczyna jeść i pić. No i obeszło się bez szpitala. Siedzę z nią na zwolnieniu, ale nic nie mogę zrobić, ciągle tylko zmieniam pościel, ubranka, piorę, muszę ją jakoś zabawiać, bo płacze. W nocy też nie śpię tylko czuwam...teraz czuję się chyba gorzej niż mała :( Ale mam nadzieję, że już będzie dobrze. Poza tym miałam trochę cichych dni z M i jakoś tak nie miałam nastroju do niczego. Luiza, przekaż Kubie życzenia urodzinowe od kolejnej przyszywanej ciotki i od Paulinki. Julka, Kasbak, ja też mieszkam z teściami, i na samą myśl o tym robi mi się niedobrze!!! Na dodatek większość sporów pomiędzy M a mną wynika właśnie z wtrącania się teściowej. Ja nie chcę się z nią bardzo kłócić, bo boję się, że kolejny raz wyrzucą nas z domu, więc jak mnie czymś wnerwi to mówię to M, a wtedy on złości się na mnie (nie dlatego, że obgaduję jego mamę, ale dlatego, że jego też denerwuje jej zachowanie, ale też nie może jej nic powiedzieć!!!). I my niestety nie mamy swoje kuchni, ale może w tym roku już jakoś sobie zorganizujemy na górze. Manika... może coś takiego: DLA ŚWIATA BYŁEŚ KIMŚ, DLA KOGOŚ BYŁEŚ CAŁYM ŚWIATEM. Dla wszystkich moich koleżanek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia duzo zdrowia dla corci wiem co przechodzsz ja z moja bylam w szpitalu przez biegunki i teraz znowu chorowala i omalo co sie nie skonczylo tak samo :( A co do tesciow to nawet niewiesz jak ja cie rozumiem :( naprawde, to co napisalas to tez cale nasze zycie ech... buziaki dla ciebie i corci 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sylwia nie łap doła,bo wiesz,że mi się udzielaja Twoje nastroje;-) a co Dawidkowi jest?lepiej już?zatruł sie czymś czy jak? zuzia dużo zdrówka życzę Paulince🌼A Tobie duzo sił... julka pozdrawiam,i reszte babek również👄 luiza jak tam po urodzinkach Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sylwia nie łap doła,bo wiesz,że mi się udzielaja Twoje nastroje;-) a co Dawidkowi jest?lepiej już?zatruł sie czymś czy jak? zuzia dużo zdrówka życzę Paulince🌼A Tobie duzo sił... julka pozdrawiam,i reszte babek również👄 luiza jak tam po urodzinkach Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla Kubusia i gumijagody 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 nie pisałam bo w piątek wieczorem Przemek dostał gorączki jakoś mu ją zbiłam a wczoraj rano Ola a wieczorem Marcin i byłam dzisiaj z dziećmi u lekarza i wszyscy mają anginę więc mam szpital w domu i marzę tylko żeby pogody nie było bo ja ich w domu nie utrzymam. Aha i jeszcze od dzisiaj muszę wozić babcię na rehabilitację ręki a dzieciaki ciągle jęczą i nie mam z kim ich zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×