Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

odnośnie sprzątania to w łykędy moje dzieci ścielą łóżka muszą sami sprzątać zabawki i odkurzyć pokój ( nie ważne że nie dokładnie) a jak ich coś najdzie to potrafią nieźle sprzątnąć całe mieszkanie ( wtedy robią nam prezent :) ) ale jak złapie ich leń to nawet swoich butów nie chcą schować do szafy ja staram się nauczyć ich samodzielności nawet jedzenie sami potrafią sobie odgrzać w mikrofali ( pod kontrolą dorosłego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda znowu ładna a u nas okropna susza a na deszcz się nie zanosi jak tak dalej będzie to wszystko powysycha w ogrodzie :( Sylwia to pewnie odsypia to wesele Monika dużo zdrowia dla Miłoszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebede sie rozpisywac bo czasu brak napisze tylko ze moja niunia miala wczoraj niespodziwany prezent bo m wrocil i szalala z radosci. milego dnia zycze wam kasbak a co u ciebie jak po grilu;) sylwia wracaj do nas koniec leniuchowania;) gumijagoda 👄 🌼 brylka, luiza,manika, zuzia, monika dla was 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłoszek juz dzis lepiej, ale p[rzez trzy poprzednie dni mial gorączke i nic prawie nie chcial jesc.. :-) najgorsze ze Nikus wczoraj pojadł loda i dzis znowu kaszle 😭 my wczoraj bylismy u mamy na obiedzie i grilu. wreszczie sie troche opalilam, bo straszylam bladością, bo u mnie po domem drzewa i cien.. Milik spi, ale musze go obudzic niedługo i jechac na rehabilitacje. teraz spdam troche chociaz sprzatnąc. miłego dnia🖐️ wszystkim🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnika ❤️ Ty to się masz z tymi choróbskami chłopców m akyszzzzzzzzzzzzzzzz od Was JUlka ale fajną niespodziankę miała Jagódka i TY sie cieszysz chyba jeszcze bardziej niż ona:) Kasbak🖐️ Brylka musisz jakiegoś zaklinacza deszczu sprowadzić do wioski;) Luiza jak nastrój? Z m.już pogodzeni? Zuzieńko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki:d nie odzywałam się wczoraj,bo u nas też upalnie,a ja na poddaszu mieszkam,więc mam ponad 26 stopni,no to siedzę na dworze albo u tesciowej.. wczoraj niedziela,więc trochę z M. pojeździlismy znajomych poodwiedzać. a dzisiaj kicha,bo teściowa na tydzień nad morez pojechała,no i nie mam gdzie iśc z małą,zaraz na dór śmignę,jak się obudzi... julka mój M. pracuje nawet w soboty,więc niewiele mam pomocy z jego strony,narobiłam się w sobote jak wół,mama i teściowa troche mi sie małą zajęły,ale na griilu już nie miałam sił nawet puszki piffka dźwignąć:-) Monika mam nadzieję,że Miłoszkowi juz lepiej???całuski dla niego👄 julka a Twój M. na stałe wrócił,czy tylko na parę dni?ale się pewnie cieszyłaś:D brylka,luiza ,gumijagoda buziaki👄ślę:-) a sylwia kiedy wraca ???pusto tu bez niej...:-( a gdzie się podziewa julka79???skrobnij coś koleżankom... zuzi tez kwiatka posle🌼choć ostatnio cos milczy:-( pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julka piekny prezent mąż wam sprawił Monika zdrówka dla Miłoszka Gumijagoda z mężem pogodzeni,ale ma mi to jakoś wynagrodzić.Nie mówiłam mu kiedy ale ma to zrobić.Wczoraj jak szliśmy do teściów na obiad wstąpiliśmy na plac bo było przedstawienie dla dzieci o rupercie.Po obiedzie dziadek zabrał Kubę na plac,bo były gry ,zabawy .Kuba na ciągnął dziadka na wiele innych rzeczy w tym przejazdy na karuzelach.My na plac poszliśmy o 17 na muzykę irlandzką i oczywiście trzeba było iść na następne przedstawienie o kózce kłamczuszce.Do domu wróciliśmy o 20.Mieliśmy iść jeszcze na koncert Urszuli ale nie miałam już siły.Julka w nocy nam nie chciała spać.Zbierało ją na wymioty a jak dziś odprowadziłam Kubę do przedszkola i weszłam do pokoju,była cała w kupie łącznie z pościelą,zasłonami oknem.Teraz wszystko piorę.znowu ją czyści.Dolne zęby jej idą.Teraz śpi a ja mam czas dla siebie.Popołudniu jak zwykle plac zabaw . ale się rozpisałam.Dobra kończę bo pranie cas powiesić i nastawić następne.A co do pogody to u nas są upały. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzieciaki wrócą ze szkoły to może wykonamy jakiś specjalny taniec na przywołanie deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisiaj znowu upał a ja jadę z chłopakami do logopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki u mnie tez słoneczko od rana:) niunia spi a ja kawke popijam:) luiza no to macie z tymi ząbkami, ale sie niunia nacierpi:( wielki buziak dla niej 👄 mojej na szczescie narazie bezobiawowo dwojki wychodzą tfu tfu zeby ie zapeszyć. brylka fajnie ci ze masz takich pomocników w domu:D moja Jagoda co najwyzej robi mi bałagan w szafkach i sie potem do nich chowa :D kto wie może za kilka lat...:D:D:D dla twoich dzieci tez mam po buziaku 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak moj m tez w soboty pracuje a zdaza sie nawet ze w niedziele :( a co do jego powrotu to napisze tylko tyle ze ciesze sie oczywiscie ze wrocil cały i zdrów.No cóz roznie to w zyciu bywa:( uciekam bo musze pranie rozwiesic zanim sie cora obudzi papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przepraszam, ale nie mam czasu nawet was poczytać. Strasznie jakaś zapracowana ostatnio jestem (dziś np. siedzę w pracy do 18 albo nawet dłużej). Jak jestem w domu, to z małą na dworze siedzimy. A w czwartek wyjeżdżamy na kilka dni nad morze :D Jedziemy na chrzciny do rodziny i przy okazji pospacerujemy trochę po plaży. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas też upały.Znowu wyszło mi uczulenie na słońce po mimo tego że byłam wysmarowana kremem.Ja do południa byłam u Kuby w przedszkolu.Mieli zorganizowany przez komitet rodzicielski piknik na dzień dziecka.Był wodzirej który prowadził gry,zabawy,tańczyli,śpiewali i były dwie osoby do malowania twarzy.Dzieci wymyślały sobie zwierzątka,postacie z bajek itp.Kuba na twarzy miał węża a ja na ręce mój znak zodiaku strzelca.Porobiłam zdjęcia,kamerowała na pamiątkę.Popołudniu byłam u fryzjera.Julka była u teściowej a mąż z Kubą pojechał do mechanika..dobra kończę bo idę na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspałam niunie i mam chwilke dla siebie:) kasbak a co ty tak milcysz dzisiaj? gumijagoda 🌼 ❤️ jutro ide z Jagodą na szczepienie zalegle.mila byc szczepiona w marcu i tak sie przez choroby przeciągnęlo, a dzis bylam po 18 na spacerku i tak nam zeszlo do 19 i niunia prawie juz spala w wozku wiec szybciutko do domu, kąpiel i spi :D a ja ide pomyc gary bo sie ich uzbieralo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj zostałam bardzo miło zaskoczona i to aż 2 razy 1x jak odbierałam chłopców z przedszkola pani pochwaliła Marcina że zrobił najładniejszy obrazek w grupie a później logopeda tez pochwaliła chłopców że robią bardzo duże postępy normalnie jestem z nich dumna bo od małego to zawsze były \"trole\" ciągle coś broili albo nie wiedzieli o co chodzi jak im się tłumaczyło a tu pochwała to może jeszcze coś z nich wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia nie przepracuj nam się dziewczyno i miłego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza to super że dzieciaki tak dobrze się bawiły Julka powodzenia przy szczepieniu a moje łobuzy też wywalali mi wszystko z szafek to zaczęłam wiązać a jak zapomniałam to pokazywali mi że nie zawiązane i trzeba zawiązać bo będą broić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️babeczki...:-) milczałam wczoraj,bo miałam tyle roboty,że masakra,sprzątałam,kwiatki sadziłam na parapety,no a najpierw musiałam po nie jechać do miasta,a taaaki upał,bleee..... na szczęście Nadii cos się przestawiło,że teraz rano potrafi spac nawet do 8.30:D julka to Twój M. juz z Wami będzie?to super,mimo wszystko,rozłąka jest bardzo bolesna... brylka gratki dla Twoich chłopaków👄 no właśnie Monika co tam z Miloszkiem? luiza,gumijagoda,sylwia,zuzia buziaki dla WAs👄dla wszystkich zresztą też:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brylka ja pochowalam do dolnych szafek to co mi malo potrzebne i pozaklejalam tasmą klejąca ale moja mała i tak sobie nieżle radzi :D:D:D widzisz jakie masz zdolne dzieci wielki buziak dla nich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popijam kawe i mykam do was na chwile ze szczepienia nici bo mialam isc popoludniu na nogach wozkiem (jakies 3 km) a leje jak zcebra:( Brylka przesyłam ci troche tego deszczy bo mam go juz dość : \',\',\',\',\',\',,\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\' ,\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\',\' \',\',\',\',\',,\',\',\',\',\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×