Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Cześć dziewczyny :D :D :D Sylwinka dziękuje bardzo w imieniu Adasia:D ❤️,wczoraj zrobiłam torcika-schowany w lodówce:) :P :P i udekorowałam salon balonami i róznymi wstążkami...Adaś jak wstał jak krzyczał\"wstawajcie,impreza sa moje urodzinki...:) :D\"-nie ma nic lepszego jak taka radośc dziecka:D U nie słoneczko świeci juz od samego rana:)Zapowiada sie pięksny i słoneczny dzień..:)Sylwinka kawka pyycha:) No dziwczyny meldować się bo juz cas zacząc znowu pisac:)Ostatnio taka cisza tutaj była jak by scie się wszsytkie wyniosłay na dobre :P :P :P :) Nie widziałm nawet wczoraj że złapałam stronkę :P :P :P :P Oczywiście dzisija stawiam szampana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ten kto nie lubi -przepyszne Martiniiiiii:P :P :) :) :) no i oczywiście dla każdego po kawałeczku torcika....zapraszam:D :D :D tylko się nie upijcie:P :P:D Sylwinka powiedz sama nie ma nic lepszego jak godzenie się wieczorem :P :P :P :) :) :D :D :Dzobacz jaka rano wstałąś zadowolona :P :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Adasia wszystkiego najlepszego!!!!🌼❤️🌼 A mnie się nic nie chce przez tą pogodę.Śnieg,deszcz,słońce i tak w kółko.Jutro dzieciaki daję do teściów,bo Kuba z Julką chcieli,więc mam nadzieję że wypocznę.Dziś u nas w szkole dzieciaki maiły przyjść na zielono ubrane.Miałyśmy ubaw bo jak zebrała się większa grupka to wyglądali jak żabki.Julka tak się rozgadała że buzia nie zamyka jej się od rana.Kuba ma znowu bunt,nic mu nie odpowiada,kłóci się o wszystko.Kiedy to się skończy?A koleżanka mi mówi że to dopiero początek.Super:( Ja nic nie robię tylko krzyczę albo kary mu daję a przecież to nie na tym polega.Jak mu tłumaczę na spokojnie to mnie olewa,ale mam nadzieję że choć trochę do niego dociera Pyśka rozpijasz nas z samego rana:)to ja poproszę torcik i szampana Dobra czas brać się do roboty.Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśkaa nie ma to jak się godzenie w nocy pod kołderką :P:D:D:D:D:D:D:D:D ja poproszę torcika i szampana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Adasia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Rośnij duży dzielny zdrowy, w 100% odlotowy. Teraz coś dla Twojej główki, by nie było z niej makówki: Śmiej się dużo, ucz się mało, na klasówkach ściągaj śmiało. Bądź pomocny jak komputer, szybki jak japoński skuter, sympatyczny jak maskotka i słodziutki jak szarlotka. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka polej tego szampana a co mi tam ... znowu sie pokłóciłam z m i to poważnie:(😭nie wiem jak do niego dotrzeć, nie mam sił:( a rano sie tak dobrze zapowiadał dzień:O u nas śnieg, wiatr normalnie zima na całego.Ech.. ide cos posprzątać, nie zanudzam was już:( Iva nie chciałam Cię nastraszyć, przepraszam, nie koniecznie to mogą być robaki, ja bym się jednak przeszła do lekarza z małym, bo skoro sie budzi z płaczem co noc to i ty i on potem jesteście wykończeni.trzymaj się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję bardzo:D❤️ Ale jedna sprawa tej Pani w ciązy to ja szampana nie poleję,nie bedę upijac takich małych dzieci:P :P :P :D :D :D jak by się rozszalało w brzuchu to pózniej było by na mnie :P :P:P Juz kroję torcika i otwieram buteleczki :P :P …………… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* 100 LAT;;; *~*~*~*} …{ *~*~ * 100 LAT 100 LAT ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) NA .•´,•*´¨)¸.•*¨) ZDROWKO ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) KOBITKI!!!:)))) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. Dobra to imprezujemy,dajcie spokój z obiadkami dzisija i sprzataniem wpadnijcie do mnie,ja zaraz biorę się za robotę:P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wyszło nie tak,na tym szampanie miały być takie buzki:D :D :D :D :D :D-takie miny to będa na drugi dzień:P :P-:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka ale polać możesz piccolo też szampan tylko bez alkoholu :P:P Madzia miała w tym roku iść do przedszkola i jej się pytam czy pójdzie a ona mówi że nie bo będzie mieć małą dzidzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Julka 🌻 czy ci faceci już przechodzą menopauzę ja to jak widzę że mój jest nie teges to mówię że się pogoda zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️DLA ADASIA❤️ Sto lat! Sto lat - wujek krzyczy. Ciocia wręcza kosz słodyczy, dziadek w nowej swej koszuli, babcia Cię do siebie tuli. Mama torcik dekoruje, tato wszystko to filmuje. Skąd to całe zamieszanie? Urodzinki masz kochanie. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam,ale z impry nie skorzystam,bo dalej zdycham😭:(😭 Pozdrawiam serdecznie Wsie👄🌼👄 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Adasia - sto lat sto lat...! Widze ze imprezka bedzie super. Ja mojej w tym roku tez juz zrobie impreze z balonami i dziciaczkami :) (do tej pory zawsze byli tylko dziadkowie i chrzestni). A z szampanika bardzo chetnie skorzystam :) Pyśka masz racje - najlepsze godzenie sie jest pod kolderka, albo i bez ;) Ja sie troche narobilam bo robilam mojemu mezowi biala kielbaske z cebulka i zawekowalam, obiadek, kisielek dla malej z jagódkami. I jeszcze sie wkopalam bo obiecalam mezowi, ze jak przyjedzie, to zrobie wieczorem pizze :) Uciekam bo jeszcze kupe roboty w domu - moze ktoras wpadnie mi pomoc? A niedlugo jade po Agatke, chociaz teraz to jeszcze spi w zlobku (przynajmniej wedlug planu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ... Najlepsze życzonka dla Adasia[kwiatek,dużo uśmiechu i radości🌼,udanej imprezy i góry prezentów:D:D:D Iva ja to już zupełnie Ci nie pomogę z tym spaniem nocnym,moja kruszynka Bogu dzięki przesypia zawsze całe noce.Ale myślę,że tak jak Julka mówi,wizyta u lekarza nie zaszkodzi,no bo chyba normalne to nie jest,skoro mały w dzień nie śpi dużo...:( a jeśli chodzi o godzenie się pod kołderką to owszem,owszem,ale najpierw slowo PRZEPRASZAM musi być,bo inaczej nic z tego:P:) luiza fajnie masz,że podsyłasz dzieciaczki teściom,troszke możesz odsapnąć,ja na Teściową tez zawsze mogę liczyć,bo zajmuje mi sie Nadią jak idę codziennie do pracy,a i jutro musze troszkę popracować w rejonie;),więc znowu ją wykorzystam:) julka bardzo sie ciesze ,że znalazłas pracę.A powiedz z kim masz Jagodę?Z mamą? Sylwuś zdrówka życzę i fluidki przesyłam....🌼 ja dziewczyny dzisiaj nie czuję się też dobrze,jestem ospała i strasznie zmęczona,nie wiem czy to pogoda,czy co...?:O no ale myślę,że martini od Pyśki postawi mnie na nogi:Pwięc poproszę ociupinkę:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ... Najlepsze życzonka dla Adasia[kwiatek,dużo uśmiechu i radości🌼,udanej imprezy i góry prezentów:D:D:D Iva ja to już zupełnie Ci nie pomogę z tym spaniem nocnym,moja kruszynka Bogu dzięki przesypia zawsze całe noce.Ale myślę,że tak jak Julka mówi,wizyta u lekarza nie zaszkodzi,no bo chyba normalne to nie jest,skoro mały w dzień nie śpi dużo...:( a jeśli chodzi o godzenie się pod kołderką to owszem,owszem,ale najpierw slowo PRZEPRASZAM musi być,bo inaczej nic z tego:P:) luiza fajnie masz,że podsyłasz dzieciaczki teściom,troszke możesz odsapnąć,ja na Teściową tez zawsze mogę liczyć,bo zajmuje mi sie Nadią jak idę codziennie do pracy,a i jutro musze troszkę popracować w rejonie;),więc znowu ją wykorzystam:) julka bardzo sie ciesze ,że znalazłas pracę.A powiedz z kim masz Jagodę?Z mamą? Sylwuś zdrówka życzę i fluidki przesyłam....🌼 ja dziewczyny dzisiaj nie czuję się też dobrze,jestem ospała i strasznie zmęczona,nie wiem czy to pogoda,czy co...?:O no ale myślę,że martini od Pyśki postawi mnie na nogi:Pwięc poproszę ociupinkę:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,cos mi sie pomieszało,i wysłałam dwa razy:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki bardzo za życzonka,jak pokaże Adasiowi to nie bedzie wiedział od kiedy ma tyle internetowych ciociuń:P :P Chwileczkę nic że nie możcie Piccolo też mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To impreza!!Dziewczyny spadam bo sie nie wyrobie o 17 po dzieci i impreza a o 20.30 do pracy!!!pa kochane jeszcze raz dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie teściowa przywiozła serniczka więc stawiam i zabrała dzieciaki do niedzieli :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) ale jestem szczęśliwa,tfu tfu aby nie zapeszyć jutro rano idę do fryzjera muszę ściąć włosy i robię kolorek w końcu jutro wiosnę mamy,dobra spadam bo wieczorem gramy w karty ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MA MEZA !!! NIGDY NIE BEDE MIALA!!! PRZESTANCIE W KONCU O MEZU MI PISAC!!!! BO SIE CZUJE JAK JAKAS DEBIULKA ZE MAM DZIECKO NIESLUBNE TAK SAMO JAKIM DZIECKIEM JA BYLAM!!! \\ MAM TEGO DOSC!!!! iva musisz malwego nauczyc samodzielnego zasypiania bo sie wykonczysz dziewczyno. napisz do mnie na maila to cie ksiazke fajna o zasypianiu przesle no tylko do tego musisz byc konsekwentna, troche to moze potrwac zanim maluch zalapie o co chodzi w tym zasypianiu. moja do tej pory czasem zaplacze jak ja do lozeczka odkladam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dawno mne nie bylo ale za to stawiam pyszna kawke :) ja nadal siedze w domu pracowalam przez dwa tyg.i na bezrobocie szef jak mowil tak zrobil teraz szukam pracy dobrze ze chociaz kuron jest .Poza tym dalej pilnuje blizniakow brata.Nie czytalam was ale mam nadzieje ze ten kryzys nie dotknal was za bardzo ja narazie spadam sprzatac ale odezwe sie wieczorkiem i przepraszam za bledy pisze jedna reka bo Kuba mnie meczy a tak na marginesie mam nadzieje ze jeszcze mnie tu chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pyśkaa wstawaj :P:P jak tam kaca masz :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Julka jak tam sytuacja z Twoim M przeszło mu :) Suuupermama no nareszcie już miałam list gończy za Tobą wysłać pewnie że Cię chcemy i masz tu pisać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Sylwunia jak zdrówko 🌻 dobra lecę sprzątać wpadnę później :D:D Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iwett nie gniewaj sie na nas:( to tak czasem samo wychodzi:( wiesz że Cie tu wszystkie lubimy❤️ 🌼 buziaki na przeprosiny:):):) supermama hej zaglądaj jak tylko będziesz mieć czas🌼 ja stawiam soczek jabłkowy i zabieram się za sprzątanie bo wczoraj nic nie zrobiłam:O a jutro mamy miec gości. z m nadal kiepsko sie dogaduje:O ech.. przynajmniej słoneczko wyszło to pójde z małą na dwór. Sylwus jak gardło, przeszło Ci troche? Fluidki dla chorowitków....................🌼 Miłego dnia życze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supermama hej, my sie jeszcze nie znamy ^^ wg mnie ten caly kryzys to bujda, sztucznie rozdmuchana przez media. w Anglii upadly firmy ktore i tak juz byly na skraju bankructwa. no i british gas podniosl ceny wlasnie przez caly ten kryzys. ja kryzysu wcale nie odzuwam, a nawet sa plusy - zarcie sporo tansze niz kiedys :] julka nie no spoko, ja sie nie gniewam. tylko wiesz....boli mnie jak sie tak pytacie jak tam maz, jak z mezem bo ja meza nie mam. zareczylismy sie w sumie tylko ze wzgledu na o ze A siostry zmusily ze musimy sie pobrac. no i poczatkowo nawet chcialam na szybko cywilny wziac jeszcze w ciazy. ale potem zmienilam zdanie. no i chyba dobrze zrobilam, bo w roli meza sie wcale nie sprawdza. ja wiem, 5 lat to na bank nie bedzie juz kolorowo, ale chcialabym zeby bylo po prostu dobrze. zebymi pomagal. czasem sam od siebie pojechal na zakupy, posprzatal, wzial mala sam na spacer. fakt - ostatnio wzial - w za malych butkach do wozka z marksa i spencera ktore wystawic chcialam na ebayu, moze pare funciakow by wpadlo a teraz dupa bo takich brudnych raczej nikt nie kupi. Ania sie spokojnie teraz bawi obok mnie klockami ^^ zjadla rano banana, popila mleczka i jest okej :] sliczna pogoda wiec pewno sie wybierzemy gdzies na spacerek, jakies hustawki czy cos :) kasy juz nie moge wydawac bo mnie Arek zabije, musimy zaplacic 600 za mieszkanie no i musimy na to nowe kase zbierac. no i zaraz juz kwiecien to trzeba bedzie kolejne 600 placic... no ale mam nadzieje ze jakos nam sie uda. w koncu on zarabia 1200/mc i mamy jakies tam dodatki jeszcze do tego, wiec mam nadzieje, ze jakos damy rade. mozemy glodowac przez ten miesiac zeby troche kasy odlozyc, bo nie moge tu dluzej mieszkac, przez tego grzyba w kuchni znowu jestem chora. i mala tez, katarek ma. poza tym tamto mieszkanie co sobie upatrzylam to jest krok od mojej kumpeli wiec bysmy razem sobie na spacerki chodzily :D :D :D no i 70f taniej co miesiac, zawsze to jakas kasa w kieszeni. no i byc moze zaczne niedlugo pracowac :D :D :D to juz w ogole by bylo super bo jakas kasa by zawsze wpadla :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktos pytal,to zyje:)jakos ,ale zawsze:D:D🖐️ Czuje sie nadal do d**y😭 Przepraszam,ze nie odp.ale nie mam sily wybaczcie!!!🌼 Fluidki sle potrzebujacym.......................❤️❤️❤️ Pozdrawiam serdecznie Wszystkie mamcie🌼👄 Zycze milego dnia🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:) Chciałabym dołączyć do topiku, mam dwojkę dzieciaków, z którymi siedzę w domu. Starsza córka ma prawie 6 lat, a młodszy synek ma prawie 5 miesięcy - karmię go piersią ale niedługo będę chciała z tym skończyć i przede wszystkim obawiam się jak to będzie w nocy, bo mały z nami śpi i budzi się kilka razy na pierś. Całą noc pięknie przesypia, z przerwami oczywiście... ciekawe co to będzie jak już cycka nie będzie?? :| Tak a propo: NARESZCIE WIOSNA!!! Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette86 (cześć) mnie tu bardzo dawno nie było ale dobrze że przybyło nam mamusiek dziewczyny ja nic nie mówiłam ale my też nie mamy ślubu jesteśmy ze sobą od 10 lat i właśnie 16 kwietnia bierzemy ślub to będzie skromna ceremonia bo dla nas to jest tylko formalność także ivette86 nie przejmuj sie nie jesteś sama tylko szkoda bo z tego co się zdążyłam domyślić to nie układa wam się za dobrze ale napewno się ułoży:) dobra lecę bo zaraz będę miała gości w sumie to już mamy bo przyjechał ze szkocji brat mojego Roberta a zaraz przyjedzie moja siostra i pełna chata jak ktoś chętny to stawiam kawkę :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nową mamusię,dołączaj do nas ,będzie nam miło:DWiesz ja karmiłam swoją córkę piersią i tez bałam się odstawienia,dałam sobie czas do roku,ale mała sama odstawiła się od piersi po 9 miesiącach.Po prostu piła coraz mniej i mniej,zaczęłam jej podawać kaszki na dobranoc i przesypiała pół nocy,potem butla i tak do rana spała,więc nie martw sie,na pewno i u Was będzie bez płaczu:D ivette nie zwracaj po prostu uwagi czy piszemy mąz czy inaczej.To tak odruchowo się pisze i na pewno nikt nie chce Cię urazić:) suuupermama witajFajnie ,że o nas nie zapomniałas;) a gdzie sie żabka podziała??i reszta babeczek,brylka,margarett,pyśka,.....a o Monice to nie wspomnę,już całkiem o nas zapomniała:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Tylko ja się uparłam, że będę karmić około pól roku, nie chcę czekać aż mały sam się odstawi, bo niewiadomo w sumie kiedy to nastąpi... Mam plan zakończyć to najpóźniej w siódmym miesiącu, zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Tylko ja się uparłam, że będę karmić około pól roku, nie chcę czekać aż mały sam się odstawi, bo niewiadomo w sumie kiedy to nastąpi... Mam plan zakończyć to najpóźniej w siódmym miesiącu, zobaczymy jak to wyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×