Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Agaaaa rany nawet nie sądziłam że ta toksoplazmoza jest aż tak groźna, mam nadzieję że jej tam pomogą trzymam mocno kciuki. Wiem co ona musi przeżywać to straszne!!!!!!!!! Dlaczego tak się dzieje że ludzie którzy chcą mieć dzieci kochać je dbać o nie to spotykają ich takie nieszczęścia. A tam gdzie te dzieci są niechciane to rodzą się zdrowe chociaż te kobiety nie dbają w ogóle wcale ciąży napewno nawet do lekarza nie chodzą itd. Gdzie tu sprawiedliwość? :(:(:( Jak rozmawiałam z położna po porodzie, bo moja Julka była chora na zapalenie płuc gdy się urodziła :(, to ona mówiła że przychodzą rodzić takie brudne nieraz i rodzą zdrowe dzieci. Czemu tak jest? Bądźmy dobrej mysli za to maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska kochana nic nie wiem dokladnie😭wyniki maja mi przyjsc z usg do domu,a i wrazie czego,to beda mnie wzywac do szpitala:(nie mailam tlumacza i tak,to sie skonczylo,jak sie skonczylo😭ja nie zrozumialam wszystkiego i teraz siedze i rycze😭i co ja mam teraz zrobic????K***a mac jestem zdolowana i wogole zalamana tym wszystkim:(😭przepraszam,ze nie odpisze,ale ja nie jestem teraz w stanie😭 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwunia nic się nie mart!!!!!!!!!!!będzie wszystko ok:)zobaczysz i nie becz juz wiecej,no wystarczy...bo jak tak bedziesz wy ła to nic nie da!kobito bierz się w garść!!!❤️ Słuchaj mi na tym usg wyszło że jedną nerke mam prawie przy jajniku-lekarz powiedział że to badzo dziwne a zobacz urodziłam dzieci i wszytko jest ok!to byłam w szoku i moja mam tez...bo nigdy o tym nie wiedzielismy,tak to jest z nami jak się nie rozumie coś bo nie masz z kim jechać...no ale zobaczysz głowa do góry-wszystko jest ok,ale na wyniki trzeba czekać:) jak by było cos nie tak...zara by ci dali skierowanie na dalsze badania i bardziej wnikliwe...przecież nie kazali by ci czekac na złe wyniki aż przyjda do domu..oj ty moja płaczko,no już wydmuchać nos i uśmiech tu zaraz widze...❤️ a mnie znowu boli zoładek...ku**...już mam dosyc!!!do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widzę że dziś same smutne wieści Aguś jak cię czytałam to ryczeć mi się chciało moja siostra też miała toksoplazmoze pierwsze dziecko urodziła w szustym miesiącu było chore i zmarło po 2 tyg a w drógiej ciąży poroniła to straszne przeżycie dla kobiety trzymam kciuki za szwagierkę i mam nadzieję ż e jednak mimowszystko będzie dobrze Sylwus bidulko nie zamartwiaj się na zapas napewno wszystko będzie dobrze zobaczysz nie płacz wiem że nam łatwo tak mówić ale napewno nic ci nie bedzie buźka dla ciebie 👄👄 Julka a ty kobito żebyś nam się nie pochorowała przez tą pogodę ciepłe fluidki przesyłam dla ciebie 🌻🌻 a u mnie bez wiekszych zmian dziś byłam w mieście bo musiałam jechać na podpis do urzędu pracy potem szybko do domu bo chłopców z przedszkola musiałam odebrac i codzienna rutyna sprzątanie gotowanie lekcje i dzieci i czuję się nieciekawie mam stan podgorączkowy chyba mnie rozłoży więc proszę o trochę fluidków dziewczyny idę już spac ale jeszcze przesyłam dla potrzebujących całuski uściski i oczywiscie fluidki trzymajcie się jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka dobrze gada polac jej za to :):)będzie dobrze Sylwuś nie martw sie bo to nic nie da głowa do góry i uzbroić się w cierpliwość 🌻🌻👄 a to na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Laseczki po tym co przeczytalam to nie wiem czy mi wypada dzielic sie radoscia... dzis bylam na rozmowie w sprawie pracy i tak nawijalam,ze bardzo mi zalezy i pozwoli mi zaczac nowe zycie ,ze w piatek zaczynam :):):) Nie wiem jak dam rade wstawac bo w pracy musze byc juz o 7,do tego dojazd..pewnie z domu bede wychodzic chwile po 6 -az ciarki mi przechodza bo ja zawsze do 10 garowalam w lozku czesto do 11,12 a teraz ranny w rannego ptaszka bede musiala sie zamienic.Ale chce tej pracy,przede wszystkim dla mojego najkochanszego syneczka i zauwazylam,ze slonko zaswiecilo w moja strone-wkoncu :) bardzo mi przykro z powodu malenstwa,ja rowniez nierozumiem dlaczego tak sie dzieje,zapytalam o to kiedys ksiedza na spowiedzi,odpowiedzial,ze nikt z ludzi na ziemi tego nie wie ale musimy wierzyc w dobra wole Boga,bo On wie co robi- oby... Moja ciocia kilkanascie lat temu byla w ciazy z coreczka i lekarze WSZYSCY i wszystkie badania jakie robili dzidzi stwierdzaly niedonoszenie ciazy,urodzenie zmarlego dziecka a w najlepszej sytuacji urodzi sie z najgorszymi chorobami jakie mozna sobie wyobrazic,m,.in brak wzroku,slc\\uchu,porazenie mozgowe,uposledzenie itp. Co sie okazalo? kuzynka urodzila sie w 7 miesiacu drobniutenka bardzo chuda ale ZDROWA !!! na prawde,nic jej nie bylo,dlatego trzeba sie modlic i jeszcze raz modlic,trzeba miec nadzieje bo bez niej zwarjujemy. W myslach sciskam ta kruszynke,jej mamusie i tatusia-duzo sily im zycze. Moje sloneczko zamienia sie w \'pudziana\' hehe w sumie juz wczensije mial do tego zadatki ale dzis szok,ja patrze a on przestawia stol w kuchni,normalnie jezdzil nim po calej kuchni!!! oczywiscie nagralam,zeby mial pamiatke :) Dzis o 6 rano bylo tyle sniegu ze cieszylam sie na sanki,ale juz o 10 na chodnikach nie bylo nic :/- swoja droga fajna wiosna. co do dawcy...twierdzilam,ze przegram w sadzie bo dla sadu wazne jest czy ojciec dziecka ma stala prace,czy malego odwiedza i czy na niego daje kase.Ale wczoraj pisal jakies bzdury w ktorych sam sie gubil,chyba chcial mnie zastraszyc sadem,nie wiem,nie chce mi sie do tego wracac.A dzis smsy typy litowanie sie nad soba i swoim losem,jak to on by chcial zachowrowac na ciezka chorobe i ze beze mnie nie daje rady i ze nigdy nie przestanie mnie kochac,myslec,wspominac...I bardzo dobrze ze cierpi- zawsze twierdzilam,ze ten kto rani,predzej czy pozniej z podwojna sila jak nie potrojna,wroci do niego ten bol.Co on sobie myslal?ze przez tyle czasu bedzie szarpal nerwy tylu ludziom,zniszczy im zycie i pozniej obedzie sie bez bolu?ze wszystko \'jakos\' sie ulozy? no ale to jest choroba...jedyne wytlumaczenie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny:) Kawka z rana i soczek-co wolicie:) Iva super że masz ta prace!!!Widzisz zawsze po deszczu wychodzi słoneczko,tylko że nieraz dłuuugo trzeba na nie czekać❤️SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!No leniuchu teraz zacznie się wstawanie:P :P :P :;) Dobra zbieram się do szkoły:) Sylwunia mam nadzieję że dzisaj juz lepiej sieczujesz:) Dla wszystkich stawiam po małym paczusiu,nie wiem czy robiłyście takie małe z serka homogenizowanego-przepyszne!!!no buzka ,lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki dziekuje za pocieszenie👄🌼mi,to juz wsio jedno:( Pyska czuje sie jako tako;)i tyle:)brak weny mam dzisiaj i tyle:O Zycze milego dnia🌼 Fluidki sle potrzebujacym.......................🌼 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochane,po 3/4 nocy nieprzespanej,zastanawiajac sie konkretnie nad plusami i minusami nowej pracy,90% wyszly same minusy :( a tak sie cieszylam,widac za szybko.Gdybym miala wymieniac tutaj te wszystkie minusy to bym zapisala pol strony,chyba ze ktorac chce je znac to napisze. Dzis bylam na 4 ogodzinnym spacerze z malym :) i z kolezanka ktora poznalam w szpitalu kiedy rodzilam,rodzilysmy w tym samym dniu,tyle ze ona 40 min po mnie,rowniez synka i rowniez Marcelka,mieszkamy blisko siebie a dzieciaki lubia swoje towarzystwo :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane mamsie:) BARDZO WAM dziękuje za fluidki , przydają się, na razie chorubska nas omijają z daleka, tfu tfu;) a jazda na rowerku wcale nie jest taka zla, szczególnie że w jedną stronę mam praktycznie cały czas z górki :D a jak robi na kondycje;) Aguś jak szwagierka i maleństwo, daj znać czy coś lepiej , biedny aniołek tyle musi przejść:( ❤️ Sylwia tobie też fluidki, i prosze mi sie tu nie dołować, bo jak wezmę ściągnę pasa to będzie sie dziać:D:D A tak wogóle to dziękuje❤️ KAsbak a ty bidulo też na rowerku zasówasz:( ojj niech się już zrobi wiosna bo ta pogoda nas wykończy:O u nas znowu sypło śniegiem a w nocy było -8\'C Iva bardzo Ci gratuluję pracy, i jak tylko masz możliwość to idź a zobaczysz reszta się zawsze jako ułoży, ja tez miałam chodzić tylko na pół etatu a chodzę na cały, jakoś nam leci dzień za dniem:) buziaki:) pyśka, supermama, iwett , luiza, margaret, brylka, żabka, aga i dla wszystkich nowych mam duzo fluidków....🌼 przepraszam ze od razu nie odpisze wszystkim ale czasu brak:( postaram się nadrabiać zalegości;) a teraz lece ogórkową na jutro doprawić, i pranie rozwiesić. miłych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochyyyyyyyyyyyy:P:P:Pkawka na stole juz stygnie:)............c..................:) Ivette:)super fotki:)a te kompozycje kwiatowe,to mistrzostwo swiata:)...........cudo:)!!! Julka❤️👄🌼 Pyska jak samopoczucie??🌼👄 Kasbak ❤️ Aga co z malenstwem???az boje sie pytac:( Fluidki sle potrzebujacym.....................................❤️❤️❤️ Zmykam malego klasc spac,potem sniadanko i sprzatanko;):D:D:D Prosze bardzo znowu o glosy:) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1349&cat=ap Z gory dziekuje👄 Zycze Wszystkim udanego weekendu;)🌼 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny juz dzawno mialam do was pisac ale okazalo sie ze mamy wirusa prwie trzy tysiace ale jak na razie po czyszczeniu wszystko działa Iva super ze znalazlas pracę napisz co to za praca bo ja ciekawa jestem i z tymi badaniami i lekarzami to masz rację nasz Kuba urodził się z ciężką zamartwicą bo był niedotleniony nie oddychał ponad 10 min lekarze twierdzili ze dziecko bedzie uposledzone i nie bedzie rozwijac sie prawdłowo a tymczasem synus to okaz zdrowia rozwija sie jak każde normalne dziecko bez najmniejszych problemów pokonuje kolejne etapy rozwoju dlatego trzeba miec zawsze nadzieje ze bedzie dobrze bo lekarze to tylko ludzie i też sie myla Sylwuś jak tam zdrówko mam nadzieje że samopoczucie już lepsze:) Aguś napisz co u twojej szwagierki wiesz już coś? dobra kończę bo za chwile musze lecieć po chłopaków do przedszkola a potem jakiś obiad upichcić do tego gotowania juz nie mam natchnienia:( narka buziaki dla całej reszty 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja tylko na chwilke. Moja szwagierka dostala wypis ze szpitala i skierowanie na amniopunkcje do Łodzi. Juz jest zarejestrowana i jedzie we wtorek. To sa badania prenatalne w zakladzie genetyki. Wyniki zadecyduja o losie malenstwa. Okaze sie czy bedzie zdrowe i czy ma jakies sznse. Najgorsze jest to ze na wyniki czeka sie 3 tygodnie!!! Musze uciekac. Pozdrawiam Was wszystkie goraco i zycze milego weekendu! Po weekendzie odezwe sie wiecej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermama:)jak narzie moze byc;):D:Di oby sie nie pogorszyl:Ojestem w trakcie oduczania malego od pampka i zobaczymy co z tego wyjdziel;) Agaaaaaaaa mega fluidki sle dla malenstwa zeby wsio bylo dobrze.........................❤️❤️❤️ Dziewczynki prosze rozstrzygnac ten spor;) http://www.mamaczytata.pl/pokaz/790/dawidek_ http://mamaczytata.pl/pokaz/768/dominik Z gory dziekuje👄 Lece malego kapac i klasc spac:) Zycze udanego wieczorku:)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś na moje oko synowie podobni do mamy choć z taty też coś mają ja szykuję dzieci spać i śmigam na film do jutra dziewczyny 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widze,ze niektore zle zrozumialy lub niedoczytaly- zrezygnowalam z tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę jak mąż w domu to czasu i dostępu do komputera brak.My jeździmy za łóżkiem dla Julki bo łóżeczko rozwalone-taka jest zdolna,ale jak zobaczyłam ceny to się przeraziłam.Chodzimy na basen a wczoraj byliśmy na filmie-zapowiedż-polecam fajny film.Dziś mąż bierze dzieciaki na basen a ja myję okna bo słoneczko wyszło i trzeba to wykorzystać,powoli biorę się też za sprzątanie przed świętami.To na tyle bo mąż stwierdził że jak na urlopie to powinnam mało siedzieć przed komputerem.Dobre co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Aguś śle fluidki żeby z maleństwem było dobrze ❤️ Sylwuś na pewno chłopcy górę mają za mamą a dół za tatą :P a tak na poważnie to Dawidek jest podobny do taty a Dominik to czysta mamusia 🌻 Pyśkaa ale się rozpisałaś nawet winka nie postawiłaś :P:D:D u mnie wszyscy są chorzy mój M zachorował w czwartek a my po nim byłam wczoraj z Madzią w przychodni to cały czas mi biedna wymiotowała aż w końcu jedna babka mnie przepuściła żebym wcześniej weszła do lekarza mała ma przepisany antybiotyk bo ma zapalenie gardła i ja niestety też mam gardło i lekarstwo dzisiaj moja mama przyjedzie do nas to sobie w niedzielę poleżę w łóżku i się wygrzeje :) Miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam ja na momencik stawiam kawkę jak ktoś już wstał zaraz sprzątanie i do kościoła wczoraj u nas było tak ładnie że prawie cały dzień spędziłam z dziećmi poza domem na spacerkach i kawkowaniu ale za to dziś raczej nigdzie nie wyjdziemy bo pogoda nieciekawa pozdrawiam wsie 🖐️🖐️ Iva szkoda że musiałaś zrezygnować z tej pracy ale napewno trafi się coś lepszego:) Sylwinka ty dziś się wygrzewaj może jakiś termofor sobie zaaplikuj a wieczorem męża pod pieżynkę i grzanie ciał :):):):):)śle fluidki dla was żeby te choroby odeszły i już was nie męczyły ...........👄 może ja się na stronkę załapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic z tego,może innym razem...buziaki dla wszystkich,właśnie wtałam bo licytowałam aukcję na nowy staniczek-cudownu...i...wygrałam:P :P :D :D :D..teraz lece pic kawkę:D Stawiam oczywiście dla wszystkich i soczki...sylwinka ty w twoim stanie pytasz mnie jeszcze o winko..:P :P :Pno nie ładnie :P :P :P:Dsama nie pijesz a rozpijasz innych :P :P :P:D buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka Ty szczęściaro zgarnęłaś stronkę:P:P Gratulacje za stronkę :D:D nie mogłaś poczekać za Julką i Sylwunią :D:D a tak o winko pytałam w imieniu koleżanek bo zawsze dobre winka stawiasz :D:D a ja poproszę piccolo:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka to ty nie wiesz, że kto łapie stronki ten stawia winko;) :D:D Iva, trzymam kciuki w daszym ciągu za znalezienie odpowiedniej pracy 🌼 Iwet twoja Ania jest przeurocza❤️ ;) Kasbak pewnie zapracowana:( a w niedziele baluje;):D U nas niedziela leniwie, m pojechał na popołudniu do pracy, mała śpi po spacerku, a ja pije kawke , na którą was wszystkie zapraszam....C(__).... i obejrze jakiś film. a jutro na 8 znowy do pracy, tylko niech już słoneczko wyjdzie...brrr ja chce wiosne!! pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki, mega fluidki dla potrzebujących , szczegolnie dla brzuszków:)...........🌼:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Pozdrawiam serdecznie szanowne grono:D:D:D🌼 Pyska moje gratulacje :P:P:Ptak myslalam,ze mnie ubiegniesz:P:D:D Ja tylko na momencik,bo od wczoraj mam gosci:P:P:D:Djest u mnie siorka z mezem i Conorkiem:)Dominik mega zazdrosny o malego:O:(sajgon mam w domu jak nic:( Dziewczynki zycze milej niedzieli i duzoooo zdrowka dla Wszystkich...............❤️❤️❤️ Dziekuje bardzo za uwage:D:D:D Aaaaa i dziekuje bardzo za opinje i glosy oddane;) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×