Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cacharelll

Mamy siedzące w domu z dziecmi

Polecane posty

Co do facetow,to moj tez sie nie spisal😠nawet zyczen nie zlozyl:(powiedzial,ze komunistycznego swieta obchodzil nie bedzie:O:(a w d...to mam;):Dnie bede sie z nim klucila o byle ''g'';) Maly moj spi,Dawidek pojechal na nauke plywania,a ja??ja sie lenie wlasnie:P;):D:D Zycze Wszystkim spokojnej nocki👄 Julka co tam u Jagodki???🌼👄 Luiza,a czemu on bedzie tam do klasy chodzil??? 3majcie sie cieplo dziewczynki👄 Ps.3majcie kciuki za coreczke mojej kolezanki,ktora wlasnie ma przeszczep watroby:(operacja trwa juz 5 godz.:O:(a moja kolezanka nic nie wie:( 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Pyśkaa ja poproszę soczek bo chyba nie chcesz żeby moje dziecko pijane było :D:D:D:D:D:D:D:D Sylwuś śliczne zdjęcie ❤️ dla wszystkich 🌻 a gdzie jest supermama mamakubusia brylka i reszta ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki macie zdjecia obiecane;)ale i to nie wszystkie:D:D:D Dominik i jego rozpierducha:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ab3a1265ab8d032.html Dawcio z Conorkiem:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e03307f4ff108177.html Moj maly bronek:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1dbbab768af8a55.html Ja i moje dozywocie ukochane:D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4a0f21c7e239fca.html Nie umialam tego zdjecia obrocic:O http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1496b792067d7fa2.html Z moja bratowa:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7440b7eee1e68fc.html Dziekuje za uwage:P:P:P:D:D:D:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no tak :P:Psoczek i to bezalkoholowy!!!!!:) Sylwunia tak jak napisałaś a w dup** tez to mam,ale dalej jestem obrazona:P bo chociaż mozna powiedziec miłe słówko-na tyle ich nawet nie stać???😠juz nie mówię o jakis prezencikach,wystarczyło tylko otworzyć buzię!😠 ......dziewczyny polewam!!!!!!!:P Luiza no własnie dlaczego twój synek ma być w klasie integracyjnej??? Julkla a ty byś tak może cos skrobneła,nie mówiac juz o tym gdzie jest Kasbak???:P nie wspominając juz o reszcie:) Dziewczyny meldowac się bo nie wiem ile wyjąc lampek na winko :P :P ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia u nas w szkole były do wyboru 3 klasy,Integracyjna,ogólna i sportowa.Na początku zapisałam go do ogólnej,ale dziś na zebraniu okazało się że jest za mało dzieci i dyrektor prosił o przepisanie .Ja do sportowej nie chciałam,dla mnie pierwsze 3 lata nauczania są najważniejsze,czytania i pisania ma się uczyć a nie ćwiczyć.Więc została integracyjna.Jest tam 3 dzieci niepełnosprawnych,2 panie,klasa liczy 20 osób,mają jazdę konną,basen,gimnastyka korekcyjna,zajęcia plastyczne,muzyczne.Nauczanie jest jak w klasie ogólnej wiec nic nie traci,druga pani jest po to aby pomagała dziecią nie pełnosprawnym.Na początku chciałam go tam zapisać ale mąż nie.Uległam.Teraz wyszło na moje,a najfajniejsze jest to że Kubę może będzie uczyć moja była wychowawczyni,która mnie uczyła.Dziś ją spotkałam i to najbardziej zadecydowało.Jest bardzo wymagająca,ale potrafi nauczyć bez krzyku,jest wesoła,dzieci do niej lgną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno,klasa integracyjna osiągnęła najlepszą średnią w szkole na 1 półrocze,średnia 4,8 w z wyż.To o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama oliwiera i tymonka
witam mamuśki. ja też siedzę w domu z moimi chłopakami i to sama całe dnie bo mojego męza nigdy nie ma. Np. wyszedł dzis do pracy o 8.00 i nie wiadomo kiedy wróci. taka praca. i tak codziennie! :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo oliwierka i tymonka,więc nie pozostaje Ci nic,tylko do nas dołączyć:D pyśkaa a Ty to nie pij już:P,po pierwsze nie julkla:P:D,a po drugie mój wpis był już dzis po południu-doczytaj:P;) ale to takie żarty:D polej i mnie:D luiza ambitnie sie ta klasa zapowiada,same plusy:D sylwuś foty superowe,taka Pippi fajna jesteś;)A Conorek to jak brat Twoich chłopaków,taki podobny:) hmm,dziewczyny mój M to się wczoraj spisał,bo kolacja w restauracji była,i róża piękna:D,tylko teraz mialo byc co nieco,a on co?????śpiii sobie smacznie:P:P:P:D więc mi kafee pozostało:P....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahakasbak dobre to było!!To ja ci może poleję jeszcze,chociaz sama widzisz że mylę juz literki:P :P :P zaraz odszukam twój wpis,ale to wszystko przez tego doła😭a ty mi tu jeszcze o taaakiej kolacyjce piszesz😭:P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasbak fajnie masz :) zazdroszcze :) nie pamietam kiedy moj mi ostatnio cos do jedzenia podal, nie mowie juz o wspolnej kolacji bo w sumie nigdy nie mielismy zadnej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee,ivettte nie zazdrość,bo i u nas nie zawsze jest kolorowo.... dziewczyny zmykam do lóżka chyba,bo jutro cięzko do pracy mi będzie wstać,więc dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:P:) ale mnie głowa boli po tym wczorajszym winku:P :P:)ale powiedzcie same wesoło było ;P :P Luiza prosze przepis i dla każdej mam po kawałeczku ciasta,oczywiście z kawka i co dla niektórych soczkiem :P Bounty składniki na ciasto: 5 jajek 3/4 szklanki mąki pszennej 1/2 szklanki cukru 2 łyżki kakao 1 łyżeczka proszku do pieczenia Białka ubić z cukrem na sztywną pianę. Dodawać kolejno żołtka i dalej ubijać. Na koniec dodać pozostałe składniki: mąkę, proszek do pieczenia i kakao. Delikatnie wymieszać. Brytfannę natłuścić margaryną, obsypać mąką, wlać ciasto. Piekarnik nagrzać do temp.170 st, wstawić ciasto i piec przez około 30 minut. składniki na krem: 3 szklanki mleka 1 budyń śmietankowy 1/2 szklanki cukru 35 dag wiórek kokosowych 1 cukier waniliowy 1 kostka masła 2 i 1/2 szklanki mleka zagotować z cukrem i cukrem waniliowym. Dodać wiórki kokosowe i gotować na średnim ogniu przez 20 minut. Dodać masło. Budyń rozprowadzić w 1/2 szklance mleka i dodać do gotującej się masy kokosowej. Wszystko razem dokładnie wymieszać i odstawić do wystygnięcia. składniki na polewę: 1 kostka margaryny 3 łyżki wody 4 łyżki kakao 3 łyżki cukru 20 ml amaretto Margarynę roztopić w garnczku. Dodać kakao, cukier, wodę. Podgotować tak aby wszystkie składniki połączyły się. Na koniec wlać amaretto i wymieszać. Na upieczone ciasto wyłożyć masę kokosową. Równomiernie rozprowadzić. Wlać lekko przestudzoną polewę czekoladową. Odstawić do lodówki na godzinę. Dziewczyny co do tych naszych męzów,to tak jak pisze kasbak nie zawsze jest kolorowo,nieraz cos się im odmieni i jak te aniołki a za pre dni-wcielone diabły :P :P :)-oczywiście w przenośnym znaczeniu :P no lece do pracy...meldować się koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się:D pyśkaa ten przepis ciekawy,tylko mozna kupić małą buteleczkę tego amaretto?bo duża to pewnie droga będzie,co?:O ja tez uciekam bo musze się na chrzciny szykowac,musze błyszczeć jak gwiazda na imprezie,a co:P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ przepraszam ze nie poodpisuje kazdej ale brak mi sił, na cokolwiek, wczoraj cały dzien mnie łamało w kościach, a wieczorem mielam prawie 40 goraczki m mial juz po pogotowie dzwonić:( tak się zle czułam, zimno, dreszcze, i słabo mi było, gardło, katar:O Dzis do poludnia przespałam, potem do lekarza po antybiotyk, i ide sie znowu połozyć bo czuje ze mnie nabiera znowu:O. A najgorsze jest to ze dzis mialam iść pierwszy dzień do pracy😭😭😭 bo wczoraj sie do południa umawiałam do pomocy przy kwiatkach, niby nic wielkiego, ale przez 2 mies mogła bym sobie troche dorobić 😭 ale jestem na siebie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka kochana trzymaj się mocno i wyzdrówiej,na pewno zrozumieja jak powiesz że miałąąs taka goraczkę:(..zdrowiej kochaniutka szybko i zobaczysz że jeszcze cię wezmą:) meeega fluidka dla Ciebie❤️🌼 dobra zmykam szykowac kolacyjke bo obiecałam dziecia pastę z tuńczykiem i że bedzie gotowa jak wróca... a gdzie reszta babek???ja sie tylko na razie pytam...pewnie nie przychodzicie bo nie juz winka:P :P...no nic z tego dzisija soczek pomarańczowy zobaczymy kto się zjawi..:P :P :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka bidulo Ty moja:(zdrowiej szybko,bo mi tutaj Ciebie brakuje😭fluidki i to mega posylam tobie na ozdrowienie..............................................❤️❤️❤️❤️❤️ Pyska:D:D:Dno jasne,ze wino sie skonczylo,to dziewczyny nie przychodza:P:P:D:Dsepy jedne nie??:D:D:D:P Mojego Dawidka bardzooo boli zab:(bidny siedzi i placze:(ja zaraz z nim bede ryczala:(😭dalam mu calpol,a jak to nie pomoze,to za 4 godz.dam nurofen:( Zycze Wszystkim spokojnej nocki👄 Fluidki sle potrzebujacym....................................🌼 Dziekuje za komenarze na nk:)bardzo mi milo:) Do jutra babonki🖐️))):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nie wiem co tutaj się dzieje i gdzie wy sie wszystkie podziewacie????? Ivette wczoraj napisała hej i juz jej nie było..ale co to hej miało znaczyć??:P :P :D Sylwunia też się rozpisałaś że hohoh,miłego dnia-no wzajemnie:) :P :P :P Julka to rozumiem bo chora,napiasz jak się dzisija czyjesz,mam nadzieję że juz duuzo lepiej:) A gdzie reszta dziewczyn??iva??wczoraj tez cie nie było :( Kasbak a ty gdzie latasz że nawet nie zawitasz,napisz jak tam chrzciny-może odsypiasz:P :P :P:) słuchaj ja niedałam wcale o tego placka amaretto bo nie miałam:P :P sylwinka Ciebie też wczoraj nie było:O nie wpominam juz o nowych mamuśkachktóre uciekły po jednym dniu:Pchyba nie jesteśmy takie straszne kolezanki:P :P :P :D mama oliwera i tymonka haloooo??:) Luiza a co tam u ciebie??🌼 Margarettt a ty gdzie sie tam chowasz?:)🌼 Dobra ja uciekam szykowac obiad,bo chłopaki beda o 13 to na rzie zajze po południu ,jak nic nie naskrobiecie to ja tez nic :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😡😡😡 jak mi teraz zje tekst to chyba wyjde z siebie :O Pyska Kasbak pewnie śpi gdzies pod stołem po tej imprezie:D:D Luiza to chyba lepiej ze Kuba będzie w takiej klasie na pewno mu to na złe nie wyjdzie:) Sylwia zdięcia fajowe, wyglądasz bosko❤️ a twoje chłopaki to niezłe ciacha:D:D Iwet jak mojemu sie nie chce zrobic kolacji albo sniadania jak go o to prosze, potem jęczy że głodny i by coś zjadł to rzucam chasło " a co rączki do dup*ci przyrosły :D" i odrazu leci stawiać wody na herbate:D ale fakt ostatnio rzdko gdzieć razem wychodzimy, a zanim się mała urodziła to przynajmniej raz w miesiącu byliśmy w jakiejsc knajpce czy w kinie;) ech stare dobre czasy... Iva hej co u Ciebie machnij łapka jak synek? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka zdrówka ,zdrówka i jeszcze raz zdrówka...🌼 mam nadzieję,że dziś juz Ci lepiej??❤️ pyśkaa niestety nie mogłam odespać impry,bo na 8 do roboty trzeba było wstać:( ale chrzciny udane,malutki nie płakał,w ogóle taki kochany jest:D nie moge sie rozpisywac bo w domu syf,że szok,biore sie za sprzatanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiłam 3 pranie:O skąd się tyle tego bierze, nie mam pojęcia:O Jeszcze wam napisze że czuje się lepiej, tzn goraczki nie mam gardło mniej boli, ale faszeruje sie tabletkami i syropkami, Piszecie o swoich męzach ze nie pamiętali o 8 marca, mój też mi zyczen nie złożył, wypomniałam mu to oczywiście;) a wczoraj był taki milusi ze szok, nawet specjalnie zadzwonił po urlop żeby się małą zająć, a ja sobie mogłam poleżeć, naczynia pomył bez słowa sam z siebie i \" coś tam\" sprzątał. Pisze tylko \"coś tam\" bo dziś nie wiedziałam w co ręce od rana włożyc :D Idę obiad dokończyć, i pranie rozwiesze. Dziękuję za fluidki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 32
witam. Czy sa tu jakies mamy, ktore siedza w domu z dziecmi i sa tym smiertelnie zmeczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pyśkaa wołałaś mnie więc jestem :D:D:D:D:D:D:D Sylwunia zdjęcia są super 🌻 Julka wracaj szybko do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mega nerwa i ogolnego dola wiec nie chce Wam smecic:( Julka zdrowka kochana zycze.......................❤️👄🌼 Sylwinka dziekuje🌼 Dziekuje za uwage;)🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×